Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-25, 10:52   #3061
kasiaj85
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Witam! Po długiej przerwie.. na szczęście udaje juz mi się znaleść wolną chwilę. Ponieważ chwilę mnie nie było, stron jakie przybyły jest masakryczna. Na szczęście dla mnie i na nieszczęście dla wątku większość postów polega tylko i wyłącznie na pisaniu o waszych zamówieniach i ich realizacji. Szczerze powiedziawszy niezbyt pozytywne dla tematu .
Ale dlaczego? nie bardzo rozumiem, przecież to, że rozmawiamy o zakupach nieodłącznie wiąże się z tym, że za chwilę będziemy pisały o ich zawartości... Ten wątek jest trochę taki... jakby to powiedzieć, domowy...? wszyscy się tu czują jak u siebie więc piszą na luzie o różnych rzeczach a jak ktoś o coś pyta nie związanego z naszym aktualnym tematem to odpowiadamy w miarę wiedzy i możliwości

Cytat:
Co do produktów z serii limitowanych ..ponieważ odwiedizłam dzisiaj MAC'a we Wrocłąwiu . W piątek wieczorem organizowane są w centrum handlowym nocne zakupy i w MAC'u jet promocja ..przy zakupie 3 produktów jeden jest gratis ..ale to co chiałam wam powiedzieć to gratisami są własnie produkty z wcześniejszych kolekcji limitowanych..są pigmenty, shade sticki, róże mineralne i zwykłe, błyszczyki, paint pot'y więc chyba opłacalne. Na szczęście mam kilka braków w moim kufrze które ostatnio powstały więc mam okazję zęby je uzupełnic.. każdy powód jest dobry
ehhh jak fajnie że mieszkam we Wrocławiu...

Cytat:
i jeszcze jedno ..miałam wrzucić dawno dawno temu różne swatche czego nie zrobiłam i najmocniej przepraszam ale rodzenie i zajmowanie się małym brzdącem trochę mnie wyrwało czasowo. Dekaruję już wrzucać swatche w miarę na bieżąco
Gratuluję!!! i zazdroszczę

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
wieczorem to ja oblewam koniec podyplomówki

Zniżka jest po okazaniu smsa

ooo nie, on będzie mój nie wykup wszystkiego
znów Gratuluję!!!
to w pełni daje usprawiedliwienie do zakupów

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-06-25, 11:13   #3062
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Co do dużych szczoteczek, to od czasu colossala sie ich nie boję, ale do tej pory tusze MACa nie miały najlepszych opinii. Ciekawa byłam jego działania i skoro kolejna z Was go zachwala, to chyba również sie skuszę (no chyba, że najpierw dostanę szansę spróbować Lancome Hypnose - może ma któraś z Was dostęp do jakiejś tańszej opcji zakupu, np. polecany sprzedawca na allegro, mozliwośc zakupu na lotnisku itp???)
nie mogę sie już doczekać moich zakupów....
Kotuś ja będę lecieć do PL pod koniec lipca przez Londyn.. więc jak coś, to wiesz gdzie mnie znaleźć

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-06-25, 11:24   #3063
Estella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
znów Gratuluję!!!
to w pełni daje usprawiedliwienie do zakupów
dopiero jutro egzamin, ale nie przewiduję innego wyniku

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2010-06-25, 11:34   #3064
kasiaj85
Moderator

Cytat:

dobrze będzie! a jak ma być inaczej

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-06-25, 11:37   #3065
eustachy
Rozeznanie

Cytat:
trzymam kciuki
eustachy jest offline  
Stary 2010-06-25, 12:03   #3066
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Witam! Po długiej przerwie.. na szczęście udaje juz mi się znaleść wolną chwilę. Ponieważ chwilę mnie nie było, stron jakie przybyły jest masakryczna. Na szczęście dla mnie i na nieszczęście dla wątku większość postów polega tylko i wyłącznie na pisaniu o waszych zamówieniach i ich realizacji. Szczerze powiedziawszy niezbyt pozytywne dla tematu .

Juz w tym mętliku trochę się zgubiłam ale ktoś pisał o różu Style.. rewelacyjny kolor . Polecam nałożyć go na puder Warmed Up (z limitowanej edycji) lub na inny puder brązujący z serii mineralnych ..to połączenie powala

Róże w kremie... fajny kosmetyk na lato ..Można wetrzeć w skórę bezpośrednio i bardzo łatwo się blenduje. Dają raczej delikatne efekty... ale za to fajnie wyglądają na ustach .. polecam kolor Britt wit.

Co do produktów z serii limitowanych ..ponieważ odwiedizłam dzisiaj MAC'a we Wrocłąwiu . W piątek wieczorem organizowane są w centrum handlowym nocne zakupy i w MAC'u jet promocja ..przy zakupie 3 produktów jeden jest gratis ..ale to co chiałam wam powiedzieć to gratisami są własnie produkty z wcześniejszych kolekcji limitowanych..są pigmenty, shade sticki, róże mineralne i zwykłe, błyszczyki, paint pot'y więc chyba opłacalne. Na szczęście mam kilka braków w moim kufrze które ostatnio powstały więc mam okazję zęby je uzupełnic.. każdy powód jest dobry

i jeszcze jedno ..miałam wrzucić dawno dawno temu różne swatche czego nie zrobiłam i najmocniej przepraszam ale rodzenie i zajmowanie się małym brzdącem trochę mnie wyrwało czasowo. Dekaruję już wrzucać swatche w miarę na bieżąco
Przewrotna wypowiedź najpierw besztasz za offtopy, a potem powodujesz lawinę nowych w ramach gratulacji dla Was i Maluszka
Ja też przyłączam się do gratulacji, bo to naprawdę radocha!
Dzięki za rzeczowe jak zawsze informacje

Gratulacje zdanych studiów, egzaminów i innych

Ja ciekawa jestem tych cieni, szczególnie, że mają większe opakowania, a dziewczyna do testów dostaje w opakowaniach, w których produkty wychodzą później. Ciekawa jest też formuła, możliwe, że są to nowe cienie - satynowy finish i bardzo mocna pigmentacja.

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2010-06-25, 12:13   #3067
eustachy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Przewrotna wypowiedź najpierw besztasz za offtopy, a potem powodujesz lawinę nowych w ramach gratulacji dla Was i Maluszka
Ja też przyłączam się do gratulacji, bo to naprawdę radocha!
Dzięki za rzeczowe jak zawsze informacje

Gratulacje zdanych studiów, egzaminów i innych

Ja ciekawa jestem tych cieni, szczególnie, że mają większe opakowania, a dziewczyna do testów dostaje w opakowaniach, w których produkty wychodzą później. Ciekawa jest też formuła, możliwe, że są to nowe cienie - satynowy finish i bardzo mocna pigmentacja.
Czyli dobrze mi sie wydawało, że są większe! Myślałam, że to złudzenie, jak to na zdjęciu
eustachy jest offline  
Stary 2010-06-25, 12:50   #3068
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Czyli dobrze mi sie wydawało, że są większe! Myślałam, że to złudzenie, jak to na zdjęciu
większe? A czy to jest możliwe? To by uniemożliwiło depotowanie ich i wsadzenie do palet...

A ja się pochwale moimi zakupami (Jeszcze raz dziękuje Kamilowi i Karolinie )
CCB Pearl
Cream Blush- Ladyblush
Paintpot - Bare Study
Cień Wedge
Slimshine - Pradeaux

Zdjęcia wrzucę jutro
Stary 2010-06-25, 13:09   #3069
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
dokładnie podobnie zauważyłam, ale nie chciałam pisać żeby nie było, że inaczej świat postrzegam hihi

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
większe? A czy to jest możliwe? To by uniemożliwiło depotowanie ich i wsadzenie do palet...

A ja się pochwale moimi zakupami (Jeszcze raz dziękuje Kamilowi i Karolinie )
CCB Pearl
Cream Blush- Ladyblush
Paintpot - Bare Study
Cień Wedge
Slimshine - Pradeaux

Zdjęcia wrzucę jutro
dokładnie. hmm... może wpadli na to żeby wszystkie limitowanki były większe... ja tam wolę depotować... standardowa wielkość cienia wystarcza za świat! ja mam mojego Bisque'a pierwszego już ze dwa lata i używam do każdego makijażu, prawie każdego dnia, i jeszcze nie widzę dna... z drugiej strony, zawsze to więcej limitowanego cienia... tylko ciekawi mnie co z ceną, bo to może usprawiedliwić podwyżkę cen limitowanych cieni, tak by były droższe niż regularne...

Ooo i jak tam Ci się Prudeaux widzi? dla mnie idealna na jesień albo na elegancką kolację

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-06-25, 13:23   #3070
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
dokładnie podobnie zauważyłam, ale nie chciałam pisać żeby nie było, że inaczej świat postrzegam hihi

dokładnie. hmm... może wpadli na to żeby wszystkie limitowanki były większe... ja tam wolę depotować... standardowa wielkość cienia wystarcza za świat! ja mam mojego Bisque'a pierwszego już ze dwa lata i używam do każdego makijażu, prawie każdego dnia, i jeszcze nie widzę dna... z drugiej strony, zawsze to więcej limitowanego cienia... tylko ciekawi mnie co z ceną, bo to może usprawiedliwić podwyżkę cen limitowanych cieni, tak by były droższe niż regularne...

Ooo i jak tam Ci się Prudeaux widzi? dla mnie idealna na jesień albo na elegancką kolację
śliczny kolorek! Jestem w nim już zakochana. Konsystencja Slimshinowa powoduje, że jest łatwiejszy do noszenia, bardziej elegancki. Jestem pod wrażeniem wszystkich rzeczy, które sobie wybrałam. Poza Slimem idealne na lato
Stary 2010-06-25, 13:27   #3071
Serdelekk
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

czesc dziewczyny, nigdy nie mialam nic z maca jestem na poszukiwaniu dobrego podkladu do twarzy, aktualnie mam Diorskin Icone - Photo Perfect Creme To Powder i wczoraj zakupilam YSL Matt touch foundation, ale szukam czegos co sprawi, ze skra naprawde bedzie wygladac pieknie przykryje co nieco. Wiem, ze mac ma profesionalne kosmetyki moze moglybyscie mi doradzic jakis sprawdzony podklad do skorze sklonnoscia swiecenia i przykrycia co nieco???

http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline  
Stary 2010-06-25, 15:21   #3072
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Ale dlaczego? nie bardzo rozumiem, przecież to, że rozmawiamy o zakupach nieodłącznie wiąże się z tym, że za chwilę będziemy pisały o ich zawartości... Ten wątek jest trochę taki... jakby to powiedzieć, domowy...? wszyscy się tu czują jak u siebie więc piszą na luzie o różnych rzeczach a jak ktoś o coś pyta nie związanego z naszym aktualnym tematem to odpowiadamy w miarę wiedzy i możliwości
dokładnie ja się cieszę, że co chwila nie pojawia sie tu moderator z pejczem
i nie krzyczy "trzymaj sie tematu, trzymaj się tematu!!!!!"

Estelko-my też nie zakładamy innej opcji, ale i tak będziemy trzymać mocno kciuki
Martuś - coś mi sie umaiło, ze po ślubie planujesz odpoczynek chwilowy od przylotów do PL.
W takim razie musze poczytać jeszcze opinie o nim i w razie czego zapukam na PW.

hmmm..widzę, że kilka osób zakupiło CCB Pearl jeszcze nie widziałam moich dwóch kolorów a już mnie kusi trzeci

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-06-25 o 15:23
nadi83 jest offline  
Stary 2010-06-25, 16:24   #3073
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Martuś - coś mi sie umaiło, ze po ślubie planujesz odpoczynek chwilowy od przylotów do PL.
W takim razie musze poczytać jeszcze opinie o nim i w razie czego zapukam na PW.
bardzo chętnie bym sobie przerwę zrobiła, ale czeka mnie przylot w lipcu i w sierpniu związany ze zmianą dokumentów

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-06-25, 16:44   #3074
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale już opakowania z V V są normalne, mniejsze w sensie Jeśli powiększa opakowania, to pewnie i ceny pójdą w górę
Metal Rock będzie w Polsce ?
Za dużo ostatnio tych zapowiedzi, gubię się powoli, tym bardziej, że nie śledzę na bieżąco doniesień ( sesja )
Z najnowszych doniesień :P okazało się, że Humid nie gasi mojej zielonej tęczówki tak jak to sobie wyobrażałam, tylko robi ją bardziej jasną, jak kawałek lodu imo Świetny efekt No i zakochałam się w różu Hipness, od pierwszego użycia, z brązerem Hoola idealny na początek lata.

Kasiu nie Ty jedna żałujesz tego nie-mieszkania we Wrocławiu, team MACa w Magnolii ma naprawdę dobre pomysły na promocję
Stary 2010-06-25, 17:15   #3075
Serdelekk
Wtajemniczenie

dziewczyny czy moglybyscie mi doradzic z tym podkladem?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Wiecie moze dlaczego jak wpisuje w wyszukiwarke m.a.c to nic mi nie wychodzi?? Nie ma ich w KWC?

Serdelekk jest offline  
Stary 2010-06-25, 17:49   #3076
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:

ehhh jak fajnie że mieszkam we Wrocławiu...

Czy ja o czymś nie wiem ?

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Kotuś ja będę lecieć do PL pod koniec lipca przez Londyn.. więc jak coś, to wiesz gdzie mnie znaleźć
Gratuluję zamążpójścia

Cytat:

Gratuluję
Cytat:
P

Martula zrobiłabyś ściąge nadchodzących kolekcji? Zgubiłam się

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, nigdy nie mialam nic z maca jestem na poszukiwaniu dobrego podkladu do twarzy, aktualnie mam Diorskin Icone - Photo Perfect Creme To Powder i wczoraj zakupilam YSL Matt touch foundation, ale szukam czegos co sprawi, ze skra naprawde bedzie wygladac pieknie przykryje co nieco. Wiem, ze mac ma profesionalne kosmetyki moze moglybyscie mi doradzic jakis sprawdzony podklad do skorze sklonnoscia swiecenia i przykrycia co nieco???
Najlepiej iśc do salonu, porozmawiac z konsultantka i poprosic o próbkę

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ale już opakowania z V V są normalne, mniejsze w sensie Jeśli powiększa opakowania, to pewnie i ceny pójdą w górę
Metal Rock będzie w Polsce ?
Za dużo ostatnio tych zapowiedzi, gubię się powoli, tym bardziej, że nie śledzę na bieżąco doniesień ( sesja )
Z najnowszych doniesień :P okazało się, że Humid nie gasi mojej zielonej tęczówki tak jak to sobie wyobrażałam, tylko robi ją bardziej jasną, jak kawałek lodu imo Świetny efekt No i zakochałam się w różu Hipness, od pierwszego użycia, z brązerem Hoola idealny na początek lata.

Kasiu nie Ty jedna żałujesz tego nie-mieszkania we Wrocławiu, team MACa w Magnolii ma naprawdę dobre pomysły na promocję
Ja ostatnio też zachorowałam na Humid

Cytat:

Wiecie moze dlaczego jak wpisuje w wyszukiwarke m.a.c to nic mi nie wychodzi?? Nie ma ich w KWC?
Szukaj MAC

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2010-06-25, 18:06   #3077
Black Cat
BAN stały

dziewczęta, czy mi się wydaje, czy podklady Mac-a zapychają?
pani pomalowała mnie rano ok 11 fixem a nast dnia rano tyyle grudek

+ co powiecie o sypkim pudrze z Mac?
Black Cat jest offline  
Stary 2010-06-25, 18:22   #3078
Serdelekk
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość

Dziekuje Tanyia i gdybym mogla pojsc i zobaczyc to juz dawno bym to zrobilatylko problem tkwi w tym ze u mnie w Debhenamsie nie maja kosmetykow maca i jedyne co moge zrobic to zasiegnac porady na forum, dlatego do was pisze
jesli mi cos doradzicie to ewentualnie zamowie przez internet

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Myslisz ze wszystkie zapychaja czy ten ktory akurat wybralas? to ja go napewno nie kupie. Chcialabym cos kryjacego i jednoczesnie niezapychajacego, jestem ogolnie zadowolona z podkladu diora, ale zauwazylam, ze chyba cos zmienili ten kosmetyk, bo wczesniej byl on lepszy a aktualnie mam wrazenie ze po kilku godzinachjakby wazy mi sie na czole.. wiec szukam czegos nowego.

Serdelekk jest offline  
Stary 2010-06-25, 18:37   #3079
Black Cat
BAN stały

Cytat:
Dziekuje Tanyia i gdybym mogla pojsc i zobaczyc to juz dawno bym to zrobilatylko problem tkwi w tym ze u mnie w Debhenamsie nie maja kosmetykow maca i jedyne co moge zrobic to zasiegnac porady na forum, dlatego do was pisze

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Myslisz ze wszystkie zapychaja czy ten ktory akurat wybralas? to ja go napewno nie kupie. Chcialabym cos kryjacego i jednoczesnie niezapychajacego, jestem ogolnie zadowolona z podkladu diora, ale zauwazylam, ze chyba cos zmienili ten kosmetyk, bo wczesniej byl on lepszy a aktualnie mam wrazenie ze po kilku godzinachjakby wazy mi sie na czole.. wiec szukam czegos nowego.
niestety nie wiem, czy wszystkie.Umalowała mnie fixem i po prostu mam jakieś grudki. Generalnie mam cere wrażliwą/mieszaną zsklonnościa do traziku i zawsze jakiestam grudeczki mialam,ale po tym podkaldzie zauwazyłam pogorszenie.

Używałam clinigue podkladu w pudrze i chyba też coś zmieniliw skladzie bo jakiś dziwny jest teraz. Dlatego rozważam zakup w Macu.

Pani w macu doradzila mi też podklad, ktory nazywa się face&body czy coś takiego + ewentualnie korektor.

Sama już nie wiem.
Po każdej wizycie w macu czuje sie taka zagubiona ( )
Black Cat jest offline  
Stary 2010-06-25, 20:23   #3080
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
To nie jest tak, że podkłady MACa zapychają. Ile cer, tyle skłonności do zapychania, widocznie trafiłaś na ten, który Ci nie odpowiada.

KOLEKCJE (daty amerykańskie, nasze miesiąc później, albo wcale...):

Digipops, Dare to Wear, In the Groove, Alice + Olivia - lipiec

Fabulous Felines, Viva Glam Fall, Nail Trend - sierpień

Prolongwear, Rodarte, Venomous Villains - wrzesień

Haute & Naughty Lash - październik

Tartan Tale - październik/listopad/grudzień - chyba świąteczna, ale nie wiadomo

Tyle jest prawie pewne. Reszta jest nieznana, testerzy dostają niepodpisane kosmetyki, więc nie wiedzą.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

No i wiadomo, że będzie kolekcja o próbnej nazwie Metal Rock i Wonder Woman, ale to raczej już na wiosnę.

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2010-06-25, 20:47   #3081
MaSS1984
Raczkowanie

GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984

Tak szczerze... nie kupujcie podkładów z maca. zapychają za często i za wiele osób. Na początku Studio Fix Fluid wydawał mi moim wymarzonym, ale zmieniłam zdanie i wróciłam do mojego dawnego must-have Double Wear E.Lauder. Teraz stosuję NARSa Sheer Glow, MUFE HD bądź Chanel PRO LUMIÈRE.
MAC ma super gamę kolorystyczną cieni/ róży itd, ale podkłady się im nie udały

MAC da teraz wycisk z kolekcjami. Chyba to za karę, bo w czerwcu tylko opulash się pojawił :/ Mam już Superglassy- tylko 2, bo nie powaliły mnie na kolana (a byłam nastawiona na 5).
W czwartek będzie ITG, który też zakupowo postanowiłam skrócić, bo po oglądnięciu róży, doszłam do wniosku, że są zbliżone kolorystycznie do tych z Too Fabulous. Tak więc tylko 2 MSF i 2 blushe, ale za to 4 szminy i 3 błyszczyki :P Mineralize eyeshadows nie lubię
Mam nadzieję, że we wrześniu nie wejdzie Venomous i Fabulous razem, bo MAC lubi wpuszczać duże kolekcje na raz :/

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
To nie jest tak, że podkłady MACa zapychają. Ile cer, tyle skłonności do zapychania, widocznie trafiłaś na ten, który Ci nie odpowiada.

Tyle jest prawie pewne. Reszta jest nieznana, testerzy dostają niepodpisane kosmetyki, więc nie wiedzą.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

No i wiadomo, że będzie kolekcja o próbnej nazwie Metal Rock i Wonder Woman, ale to raczej już na wiosnę.
Digipops w usa są już jako pre-order od jakiegoś czasu. W sumie nic by ciekawego to nie było, bo komponuje się palety (nowy design palet- takie jak były quady springowej kolekcji), ALE... Dazzlelipstick'i i Dazzleglassy U nas ta kolekcja pojawi się w sierpniu.
A+O tylko USA.
O Tartan są spekulacje, że pojawi się w październiku, ale zobaczymy co Ci z góry zdecydują.

Taka niemiła informacja... W UK od stycznia ceny MACa idą w górę o 2,5%, w związku ze zmianą podatku VAT z 17,5 na 20% Więc mamy jeszcze trochę czasu na tańsze zakupy :/

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-06-25 o 21:24
MaSS1984 jest offline  
Stary 2010-06-25, 23:42   #3082
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
śliczny kolorek! Jestem w nim już zakochana. Konsystencja Slimshinowa powoduje, że jest łatwiejszy do noszenia, bardziej elegancki. Jestem pod wrażeniem wszystkich rzeczy, które sobie wybrałam. Poza Slimem idealne na lato
to superancko że Ci się zakupy udały!!
aaa no kolor piekny, ale do szalonych letnich looków to on nie pasuje

Cytat:
dokładnie ja się cieszę, że co chwila nie pojawia sie tu moderator z pejczem
i nie krzyczy "trzymaj sie tematu, trzymaj się tematu!!!!!"

bez przesady, od początku jak ten wątek istnieje stworzyliśmy tutaj miłą atmosferę, znamy się już w dużej części prywatnie i to takie miejsce spotkań nasze, więc jak się ktoś chwali, że ma coś z nowej kolekcji, że zdał egzamin czy że rodzinka mu się powiększyła albo się hajtnął to naprawdę nie jest to żadne przestępstwo...

Cytat:

Humid jest bosssski ostatnio łączyłam go jak Christine ze Sweet&Punchy moją tęczówkę wydobywają pomarańcze albo właśnie S&P. No i także zainspirowana Temptalią zaczęłam ostatnio szaleć z dolną powieką, tzn z kreską pod linią rzęs cuuuudo!
ahhhh Marysiu, ale ja Ci zazdroszczę tego Hipness... mi się już nie udało. Znasz może albo w ogóle wszyscy czy nie znacie jakiegoś godnego zastępcy?
Ano... ale myślę, że za jakieś dwa tygodnie się tam wybiorę... pomacać chociaż testery po ITG i się ponapalać i ponarzekać sobie...

Cytat:

nie wszystkie podkłady MACa zapychają. mnie np nie zapchał Studio Fix. I znam wielu ludzi, którym on się podoba, a którym nie robi krzywdy.

Aniu - patrz wyżej... o wszystkim wiesz moja droga, moje słowa wręcz ociekały ironią... jak w 90% eh co za baba ze mnie...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-06-26, 00:06   #3083
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:

Mnie Studio Fix zapchal troche, ale krycie mial niezle. Mam jeszcze Face & Body, ale on ma srednie wlasciwosci kryjace. Przetestowalam w probkach wszystkie podklady MACa i zaden mnie nie powalil na kolana. Dobre krycie ma natomiast Revlon Color Stay. Obecnie uzywam Kanebo Fluid Finish i tez nie jest zly, ale kryje srednio. Ogolnie to zamawianie podkladu przez neta nie jest dobrym pomyslem, bo ciezko jest w ten sposob trafic z kolorem.
Widze, ze jestes w UK? Mozna wiedziec skad? I naprawde nie ma w poblizu salonu MACa?

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-06-26, 09:53   #3084
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:

Dzięki Ci dobra kobieto Superglasy kiedy? Są u nas?

Z ITG niebezpiecznie spodobało mi się kilka rzeczy O Alicji nic nie wiem i reszcie z lipca, sierpień koty, więc coś kupię a potem spokój ( Muszę tylko wygenerowac jakąś potrzebę :d )

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:

Aniu - patrz wyżej... o wszystkim wiesz moja droga, moje słowa wręcz ociekały ironią... jak w 90% eh co za baba ze mnie...
A widzisz tak to jest jak się czyta jednym okiem

Masz już skarby od Kamila?

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2010-06-26, 10:44   #3085
Black Cat
BAN stały

Zastanawiam się nad zakupem 2 pędzli z Mac.
-Jeden do podkldu "skunks"-i nie wiem czy wybać 188 czy 187.
Jeśli chodzi o cenę to 188 kosztuje 160zł a ten 187 pewnie 200zł?
A czym łatwiej,lepiej sie maluje, mniejszym czy większym?

- Drugi do pudru w kamieniu i tutaj nie wiem: 150 czy 129ile ten kosztuje?)

Z góry dzięki
Black Cat jest offline  
Stary 2010-06-26, 11:41   #3086
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Humid jest bosssski ostatnio łączyłam go jak Christine ze Sweet&Punchy moją tęczówkę wydobywają pomarańcze albo właśnie S&P. No i także zainspirowana Temptalią zaczęłam ostatnio szaleć z dolną powieką, tzn z kreską pod linią rzęs cuuuudo!
ahhhh Marysiu, ale ja Ci zazdroszczę tego Hipness... mi się już nie udało. Znasz może albo w ogóle wszyscy czy nie znacie jakiegoś godnego zastępcy?
Ano... ale myślę, że za jakieś dwa tygodnie się tam wybiorę... pomacać chociaż testery po ITG i się ponapalać i ponarzekać sobie...
A ja chodziłam wokól niego od roku i nie mogłam się zdecydować w końcu wzięłam w duecie z Deep Truth i no sama wiesz, jest śliczny, i jeden i drugi Chciałam jeszcze khola tego oliwkoweg z TTB, ale nie było
Hipness, no powiem nieskromnie, masz czego zazdrościć jest śliczny, ale ja przy mojej jasnej cerze muszę nakładać go lekką ręką bo inaczej mam koralowe placki
Co do zastępcy hmmm wydaje mi się, że Christine miała wpis w którym porównywała Hipness właśnie i inne róże szukając zamiennika.

Cytat:
nie wszystkie podkłady MACa zapychają. mnie np nie zapchał Studio Fix. I znam wielu ludzi, którym on się podoba, a którym nie robi krzywdy.
True. Mnie nie zapchał ani Studio Fix, ani Studio Sculpt, a nie też któryś kompakt chyba Studio Fiz, a mam buzię wrażliwą pod tym względem.

Ania to pięknie napisała
Cytat:
Napisane przez Tanyia
Muszę tylko wygenerowac jakąś potrzebę
Nadmierne oglądanie swatchy u mnie za każdym razem generuje potrzeby i dzięki temu mój zestaw kosmetyczny nie mieści się w skrzynce narzędziowej już

Całe szczęście, że nie jestem fanką cieni mineralnych ( czarna kolekcja mnie oduczyła ), wiec najbliższe zakupy czekają mnie dopiero w kociej kolekcji

Mogłiby wypuścić jakieś nowe pigmacze, a nie się powtarzać...
Stary 2010-06-26, 12:13   #3087
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

A widzisz tak to jest jak się czyta jednym okiem

Masz już skarby od Kamila?
hehe wygenerowanie potrzeby... podoba mi się...
jeszcze nie, pewnie w przysżłym tygodniu póki co ma je Karola

Cytat:
A ja chodziłam wokól niego od roku i nie mogłam się zdecydować w końcu wzięłam w duecie z Deep Truth i no sama wiesz, jest śliczny, i jeden i drugi Chciałam jeszcze khola tego oliwkoweg z TTB, ale nie było
Hipness, no powiem nieskromnie, masz czego zazdrościć jest śliczny, ale ja przy mojej jasnej cerze muszę nakładać go lekką ręką bo inaczej mam koralowe placki
Co do zastępcy hmmm wydaje mi się, że Christine miała wpis w którym porównywała Hipness właśnie i inne róże szukając zamiennika.
haha ja też brałam go razem z DT co one tak w parze kuszą?
a TAK! pamiętam, faktycznie muszę zajrzeć i wyszukać tego posta! dzięki!

Cytat:
True. Mnie nie zapchał ani Studio Fix, ani Studio Sculpt, a nie też któryś kompakt chyba Studio Fiz, a mam buzię wrażliwą pod tym względem.
a no właśnie
Cytat:
Ania to pięknie napisała Nadmierne oglądanie swatchy u mnie za każdym razem generuje potrzeby i dzięki temu mój zestaw kosmetyczny nie mieści się w skrzynce narzędziowej już

Całe szczęście, że nie jestem fanką cieni mineralnych ( czarna kolekcja mnie oduczyła ), wiec najbliższe zakupy czekają mnie dopiero w kociej kolekcji

Mogłiby wypuścić jakieś nowe pigmacze, a nie się powtarzać...
mój zestaw kosmetyczny ma swoją toaletkę i do toaletki doszła już szafka z Ikei z szufladkami
no nie mogę ja mam z mineralnymi identycznie. WCALE mnie nie ciągną
mogliby powtórzyć fajne pigmacze a nie ciągle Kitchmas... itp...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-06-26, 12:46   #3088
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
mój zestaw kosmetyczny ma swoją toaletkę i do toaletki doszła już szafka z Ikei z szufladkami
no nie mogę ja mam z mineralnymi identycznie. WCALE mnie nie ciągną
mogliby powtórzyć fajne pigmacze a nie ciągle Kitchmas... itp...
dla mnie Kitchmas jest najbardziej nijakim pigmentem. Niby kolor ok, ale przez te duże drobiny nijak nie umiem go użyć, drażni mnie jakoś i na oku, i na policzkach.
Przepraszam za mały OT, ale nie będę do każdego pisać PW. Może ktoś używał obu tuszy: Lancome i Dior i może mi na PW napisać, który jest lepszy?? Przeczytałam w innym wątku, że po Hypnosie wypadają rzęsy i mnie to przeraziło...Z góry dziękuję od odp
nadi83 jest offline  
Stary 2010-06-26, 12:52   #3089
MARUDKA
Raczkowanie

Widziałam nową kolekcję na żywo...i jest re we la cja ... Cienie mineralne bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły bo są satynowe i bardzo fajnie się rozprowadzają (ich struktura jest dużo delikatniejsza niż tych które MAc wypuścił do tej pory ) .. MSF ..huh ..ponieważ większośc z tych co wychodzą juz mam(na szczęście ) najwięcej zachwytu nad Stereo ... chyba pierwszy od bardzo dawna rozświetlacz w wersji lekko pomarańczowej.
Róże... dla mnie najbardziej bajeczny jest ten beżowy ..połączenie różu i rozświetlacza. Aczkolwiek bardzo mi się podobał też ten w wersji ciemno różowej/bordowej... może fajnie wyglądać nawet jako cień do powiek... no generalnie jak bym mogła to róże wzięła bym chyba wszystkie..tylko budżet na to nie pozwala.
I co mnie cieszy znajoma MAC'owka powiedziała że mają wszystkiego dość sporą ilość więc mam nadzieję że nie wyprzeda sie wszystko w pierwsze 3 dni...
MARUDKA jest offline  
Stary 2010-06-26, 13:47   #3090
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie Kitchmas jest najbardziej nijakim pigmentem. Niby kolor ok, ale przez te duże drobiny nijak nie umiem go użyć, drażni mnie jakoś i na oku, i na policzkach.
Przepraszam za mały OT, ale nie będę do każdego pisać PW. Może ktoś używał obu tuszy: Lancome i Dior i może mi na PW napisać, który jest lepszy?? Przeczytałam w innym wątku, że po Hypnosie wypadają rzęsy i mnie to przeraziło...Z góry dziękuję od odp
Lepszy Lancome, Dior to szajs jakich mało Chociaż dla mnie istnieje właściwie tylko panterka/piórka Helenki albo YSL.

Cytat:
Widziałam nową kolekcję na żywo...i jest re we la cja ... Cienie mineralne bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły bo są satynowe i bardzo fajnie się rozprowadzają (ich struktura jest dużo delikatniejsza niż tych które MAc wypuścił do tej pory ) .. MSF ..huh ..ponieważ większośc z tych co wychodzą juz mam(na szczęście ) najwięcej zachwytu nad Stereo ... chyba pierwszy od bardzo dawna rozświetlacz w wersji lekko pomarańczowej.
Róże... dla mnie najbardziej bajeczny jest ten beżowy ..połączenie różu i rozświetlacza. Aczkolwiek bardzo mi się podobał też ten w wersji ciemno różowej/bordowej... może fajnie wyglądać nawet jako cień do powiek... no generalnie jak bym mogła to róże wzięła bym chyba wszystkie..tylko budżet na to nie pozwala.
I co mnie cieszy znajoma MAC'owka powiedziała że mają wszystkiego dość sporą ilość więc mam nadzieję że nie wyprzeda sie wszystko w pierwsze 3 dni...
Marudko zabiję za to kuszenie Właśnie mnie cienie zachwyciły, no i róż Teraz to już sama nie wiem, portfel piszczy

Są superglassy?

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości