Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-22, 08:55   #4381
nadi83
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Oto obiecane zdjęcia porównujące oryginał z podróbą...
o kurcze...na pierwszy rzut oka wyglądają na oryginały, zwłaszcza jak ktoś nie miał prawdziwego lub nie ma z czym porównać. Dzięki za fotki, teraz na wszystko już trzeba uważać skoro nawet wkłady podrabiają

a czy wiecie może czy można wymienić puste opakowanie po prasowanym Blocie, ale bez tego metalowego wkładu? Przez jakiś czas siostra korzystała z pudełka, bo ma lusterko i włożyła tam swój puder, a to metalowe denko gdzieś zapodziała...

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ale chyba nie mozna wymieniac na szminki z limitowanych kolekcji ......

a mi się coś kołacze, że chyba kiedyś wymieniałam na jakąś limitowankę...Ale mogę się mylić, bo ja w sumie bardzo mało wymieniłam, bo albo zużyć nic do końca nie mogę albo (częściej) komuś ze znajomych brakuje opakowania lub dwóch a ja akurat mam, to sie dzielę, bo zanim sama nazbieram brakujące pudełeczka, to wieki miną.
nadi83 jest offline  
Stary 2010-09-22, 09:17   #4382
BrandNewName
Zadomowienie

Zawsze na limitowanki można było wymieniać... przynajmniej tak wymieniałam na kolekcję Liberty of London.
Stary 2010-09-22, 10:22   #4383
PoKaPoKa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Na takiej podstawie to twierdzę, że sama padłam ofiarą oszustwa... tego typu oznaczenie jest na podróbie, mam ją nawet gdzieś w pudle... podrobionych wkładów jest masakrycznie dużo... wierzcie mi...
była jedna aukcja, gdzie sprzedający gwarantował, że to 100% orginał.. jak przyszło i zobaczyłam odklejające się naklejki i sypiące cienie, zobaczyłam co to takiego.. jak napisałam do sprzedawcy, żądając zwrotu pieniędzy, powiedział tylko, że w Belgii kupił na wysprzedażach... kase zwrócił, nawet nie żądając zwrotu towaru...

Dziękuje bardzo kochana mało brakowało a bym się skusiła i wyrzuciła pieniądze w błoto, myślałam że chociaż tego nie podrabiają, a tu niespodzianka

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline  
Stary 2010-09-22, 11:43   #4384
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Ale chyba nie mozna wymieniac na szminki z limitowanych kolekcji ......
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a mi się coś kołacze, że chyba kiedyś wymieniałam na jakąś limitowankę...Ale mogę się mylić, bo ja w sumie bardzo mało wymieniłam, bo albo zużyć nic do końca nie mogę albo (częściej) komuś ze znajomych brakuje opakowania lub dwóch a ja akurat mam, to sie dzielę, bo zanim sama nazbieram brakujące pudełeczka, to wieki miną.
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Zawsze na limitowanki można było wymieniać... przynajmniej tak wymieniałam na kolekcję Liberty of London.
Mnie kiedyś nawet dziewczyny z Wrocławskiego MACa namawiały na wymiankę na limitowaną kolekcję słusznie argumentując, że kolekcja regularna będzie zawsze

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-22, 14:17   #4385
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś nawet dziewczyny z Wrocławskiego MACa namawiały na wymiankę na limitowaną kolekcję słusznie argumentując, że kolekcja regularna będzie zawsze
dokładnie wtedy można upolować coś fajnego nie wydając nic (przynajmniej teoretycznie, bo wiadomo, że wcześniej trzeba było kupić te 6 kosmetyków,ale dla kogoś, kto i tak je kupuje to tylko korzyść). Dlatego ja zawsze miałam ambitny plan trzymania pudełeczek na imitowanki, a kończyło sie zawsze tak samo-opakowania oddawałam komuś"w potrzebie" a sama potulnie płaciłam za zakup
Z regulara jak już chciałam to brałam kolor, co do którego nie byłam w 100% pewna, to wtedy nie było mi aż tak szkoda straconej kasy, a kolor mogłam dokładnie potestować
Ale teraz mam mocne postanowienie, zapasy pudełeczek i prędzej zagryzę niż sie podzielę bo marzą mi się większe łowy na VV
nadi83 jest offline  
Stary 2010-09-22, 14:30   #4386
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:

O zesz ty ....a ja bylam przekonana ze nie mozna i wymienialam na co popadnie, a teraz nie mam wystarczajaco duzo opakowan

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-09-22, 18:48   #4387
BrandNewName
Zadomowienie

Odgrzebałam dzisiaj odsypkę pigmentu Dusty Coral i mam małe pytanie Gdzieś wyczytałam że nie jest eye safe, używałam go latem i nic mi nie było - co powoduje że nie jest eye safe?

Macie jakiś pomysł na ten kolor na jesień? Latem go używałam z jasnym fioletem/różem ale na zimę nie mam pojęcia z czym go zestawić a bardzo mi się taka dynia/koral podoba
Stary 2010-09-22, 18:55   #4388
zuzanna_maria
Przyczajenie

jutro będę w macu i potrzebuję jakiegoś jaśniutkiego cienia, którego odrobinę mogłabym nanosić pod łuk brwiowy, ale którym można też pomalować całą powiekę - więc nie tylko rozświetlanie, ale również intensywny kolor. zdecydowanie bez różowości, coś w stylu naked lunch mi nie pasuje. myślałam o shroom albo ricepaper, ale byłoby fajnie jakbym miała też inne pomysły, gdy się zacznę jutro nimi maziać w salonie.

p.s. to moje początki, potrzebuje jeszcze przewodnictwa

- holly golightly
zuzanna_maria jest offline  
Stary 2010-09-22, 18:57   #4389
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Odgrzebałam dzisiaj odsypkę pigmentu Dusty Coral i mam małe pytanie Gdzieś wyczytałam że nie jest eye safe, używałam go latem i nic mi nie było - co powoduje że nie jest eye safe?

Macie jakiś pomysł na ten kolor na jesień? Latem go używałam z jasnym fioletem/różem ale na zimę nie mam pojęcia z czym go zestawić a bardzo mi się taka dynia/koral podoba
ja go lubie solo z grubszą brązową albo śliwkową (taką ciepłą śliwkową nieco w bordo) kredką, ciekawie wygląda z Plumage (albo Deep Blue Green wtedy jest łatwiej nieco) ale cholernie cięzko się je blenduje razem, z Coppering jest nieżle tez.

KNK jest offline  
Stary 2010-09-22, 18:57   #4390
zuzanna_maria
Przyczajenie

Cytat:

ja bym go zrobiła na szaro

- holly golightly
Stary 2010-09-22, 19:23   #4391
lucja888
Zadomowienie

GG do lucja888

mam pytanie czy ten produkt jest oryginalny?
http://allegro.pl/show_item.php?item=1231136022
lucja888 jest offline  
Stary 2010-09-22, 19:35   #4392
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
O zesz ty ....a ja bylam przekonana ze nie mozna i wymienialam na co popadnie, a teraz nie mam wystarczajaco duzo opakowan
to teraz rozumiesz to, co ja zwykle przeżywam dlatego ja zawsze dopytuję do skutku, aż rozwieję wszystkie wątpliwości ja chyba przetopię pomadke, bo zostało mi jej trochę na dole i musze wydłubywać, a tak to będzie dodatkowe opakowanie

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzanna_maria Pokaż wiadomość
jutro będę w macu i potrzebuję jakiegoś jaśniutkiego cienia, którego odrobinę mogłabym nanosić pod łuk brwiowy, ale którym można też pomalować całą powiekę - więc nie tylko rozświetlanie, ale również intensywny kolor. zdecydowanie bez różowości, coś w stylu naked lunch mi nie pasuje. myślałam o shroom albo ricepaper, ale byłoby fajnie jakbym miała też inne pomysły, gdy się zacznę jutro nimi maziać w salonie.

p.s. to moje początki, potrzebuje jeszcze przewodnictwa
shroom i ricepaper jak najbardziej. ja proponuję jeszcze orb.phloof, brule (jeśli masz ciemna karnację), white frost no i vanilkę (najbardziej uniwersalny kolor). Musisz sama poMACać, który by Ci najabrdziej pasował.
Ja bym jeszcze skusiła się na hush, vapour lub vex, bo to piękne kolory ale skoro nie chcesz różowych tonów to odpadają. Jednak namawiam żebyś chociaż popróbowała ich w jak będziesz w MACu.
nadi83 jest offline  
Stary 2010-09-22, 19:35   #4393
kasiaj85
Moderator

zuzanna_maria: a myślałaś o pigmencie? bo wszystko o czym piszesz spełnia nasza poczciwa Vanilka...

ojjj wietrzę że będa problemy z kolekcja VV....
na FB już są głosy, że w niektórych MACach część towaru już jest wyprzedana mimo, że nawet eventów jeszcze nie było... no i kolekcji oficjalnie chyba jeszcze w sklepach nie ma... czy jest już?

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-09-22 o 20:11
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-22, 21:29   #4394
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
zuzanna_maria: a myślałaś o pigmencie? bo wszystko o czym piszesz spełnia nasza poczciwa Vanilka...

na FB już są głosy, że w niektórych MACach część towaru już jest wyprzedana mimo, że nawet eventów jeszcze nie było... no i kolekcji oficjalnie chyba jeszcze w sklepach nie ma... czy jest już?
Jutro będę w okolicy to sprawdzę jak się sprawy mają z nową kolekcją.

Pomalowałam się dziś Skintone 2 na całą powiekę i Omegą w zgięciu i wreszcie było widać Omegę.Uf,a już myślałam że to kolor nie dla mnie czy co
Stary 2010-09-22, 21:37   #4395
Myszołapka
Zakorzenienie

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi

Cytat:
Kasieńko co Ty mówisz U nas wchodzi 1.10 oficjalnie przynamniej. W chyba każdej gazecie urodowej/lifestylowej z tego/poprzedniego miesiąca ta kolekcja była opisywana i reklamowana, stąd może być nią bardzo duże zainteresowanie i w Polsce.
Damn it ! Jedna z niewielu kolekcji, która naprawdę mi odpowiada, a ja do Wro dotrę dopiero 2.09

Maju gdybyś mogła, byłabym wdzięczna, nie chcę jechać w ciemno potem
Stary 2010-09-22, 22:04   #4396
zuzanna_maria
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
shroom i ricepaper jak najbardziej. ja proponuję jeszcze orb.phloof, brule (jeśli masz ciemna karnację), white frost no i vanilkę (najbardziej uniwersalny kolor). Musisz sama poMACać, który by Ci najabrdziej pasował.
Ja bym jeszcze skusiła się na hush, vapour lub vex, bo to piękne kolory ale skoro nie chcesz różowych tonów to odpadają. Jednak namawiam żebyś chociaż popróbowała ich w jak będziesz w MACu.
łooo, teraz to już totalnie nie mogę się doczekać wybierania tak jak wspomniała kasiaj85, o vanilli też myślałam, jest cudownie uniwersalna.

- holly golightly
Stary 2010-09-22, 23:36   #4397
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
nie ma.. w USA 30ego września albo 1ego października.. nie pamiętam.. w UK podobno 7ego.. ale dziewczyny na spectrze pisały, że pisały i dzwoniły do MACa i nigdzie nikt nie potwierdza daty wejścia VV do sprzedaży.. ponoć nie mają jeszcze żadnych informacji na temat nadchodzących kolekcji..
dziwne to to..

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-09-22, 23:36   #4398
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za odpowiedzi

Kasieńko co Ty mówisz U nas wchodzi 1.10 oficjalnie przynamniej. W chyba każdej gazecie urodowej/lifestylowej z tego/poprzedniego miesiąca ta kolekcja była opisywana i reklamowana, stąd może być nią bardzo duże zainteresowanie i w Polsce.
Damn it ! Jedna z niewielu kolekcji, która naprawdę mi odpowiada, a ja do Wro dotrę dopiero 2.09

Maju gdybyś mogła, byłabym wdzięczna, nie chcę jechać w ciemno potem
Nie ma sprawy.Jadę z mamą po jakiś bornzer dla niej to przy okazji zobaczę jak się sprawy mają.
Chętnie bym Ci pomogła w zakupach czy coś,żeby ci z przed nosa nie sprzątnęli upatrzonych rzeczy,ale akurat 1-go jestem w pracy cały dzień

A ja nic nie chcę z VV.To znaczy tak mi się wydaje na razie.Lakiery fajne ale wmawiam sobie,że na pewno nie polubię lakierów Maca.
Stary 2010-09-23, 00:37   #4399
dorcia 83
Rozeznanie

GG do dorcia 83

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Pomożecie po raz kolejny? Byłam wczoraj w Warszawie w Macu pani dobierała mi cienie wybrałam kolor ale okazało się, że go nie ma i zamian dała mi inny podobny Satin Taupe. No i teraz ja nie pamiętam nazwy tego doradzanego czy to mógł być Idol Eyes? On jest podobny do Satin Taupe?

Jutro wstawię zdjęcia mojej kolekcji jaką na razie zebrałam. Bo dostałam od męża ostatnio bukiecik Maczków
Kochana do Satin Taupe baaaaardzo podobny jest "Prepped for glamour"
z tym ,ze to jest chyba limitowanka i ja go kupilam jakies 1,5 miesiaca temu,wiec moze juz nie byc dostepny
pozdrawiam.
dorcia 83 jest offline  
Stary 2010-09-23, 07:46   #4400
PoKaPoKa
Zadomowienie

Hej wszystkim zastanawiam się jeszcze nad jednym wkładem do kasetki, porównując zdjęcia na wizażu nie jestem przekonana czy to oryginał mimo, że widnieje na nim cena, sprzedawca przekonuje że jest na 100% oryginalny zakupiony w MAC w Krakowie w Galerii Krakowskiej, , czy sprzedawca mówi prawde??? dziekuję kochane

PoKaPoKa jest offline  
Stary 2010-09-23, 08:06   #4401
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim zastanawiam się jeszcze nad jednym wkładem do kasetki, porównując zdjęcia na wizażu nie jestem przekonana czy to oryginał mimo, że widnieje na nim cena, sprzedawca przekonuje że jest na 100% oryginalny zakupiony w MAC w Krakowie w Galerii Krakowskiej, , czy sprzedawca mówi prawde??? dziekuję kochane
Po ostatnich wiadomościach to już niczego nie jestem pewna....
Cena się zgadza.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Swatche VV na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=6X3JVaCOucw&feature=sub
agniecha4791 jest offline  
Stary 2010-09-23, 08:38   #4402
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:

Wszystko pięknie, tylko czemu numerek na wkładzie (A10) nie pokrywa się z tym na opakowanku (A19)? Czyżby miły sprzedawca przełożył potencjalną podróbkę do oryginalnego pudełka? Nie chcę tu nikogo oskarżać, ale po obejrzeniu filmików instruktażowych o podróbkach wiem, że numer z opakowania powinien być taki sam jak na wkładzie. Mi się to nie podoba. Ale może zrób jeszcze zdjęcie koloru?

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2010-09-23, 08:44   #4403
BrandNewName
Zadomowienie

Dziękuję wszystkim za rady o Dusty Coral

Kamilu (bo ty się znasz na składach) jaki skład ma Dusty Coral że nie jest eye safe - może tylko podrażnić czy od razu wypala oczy?
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A ja nic nie chcę z VV.To znaczy tak mi się wydaje na razie.Lakiery fajne ale wmawiam sobie,że na pewno nie polubię lakierów Maca.
Ja zupełnie nie wiem czemu lakiery MACa maja taką zła opinię - owszem jakbym znalazła jakiś podobny taniej to bym kupiła inny ale same w sobie nie są złe. Mam 3 creamy i jednego frosta i jedyny zarzut to pędzelek który minie odpowiada ale trwałość lakierów dobra
Stary 2010-09-23, 08:48   #4404
PoKaPoKa
Zadomowienie

A no właśnie nie zgadzają się numery hmm postaram się jeszcze o zdjecie przodu i dolacze, a gdzie znajde filmiki odróżniające oryginał od podróbki?

PoKaPoKa jest offline  
Stary 2010-09-23, 09:57   #4405
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
A no właśnie nie zgadzają się numery hmm postaram się jeszcze o zdjecie przodu i dolacze, a gdzie znajde filmiki odróżniające oryginał od podróbki?
moim zdaniem

te denka nie tak wydrukowane - chyba na poprzedniej stronie był instruktaż. Oryginały maja chyba bardziej jakby splaszczone litery w nazwie odcienia i podrkreślenie jest bliżej tego napisu London.....

oolong jest offline  
Stary 2010-09-23, 10:31   #4406
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma sprawy.Jadę z mamą po jakiś bornzer dla niej to przy okazji zobaczę jak się sprawy mają.
Chętnie bym Ci pomogła w zakupach czy coś,żeby ci z przed nosa nie sprzątnęli upatrzonych rzeczy,ale akurat 1-go jestem w pracy cały dzień
Nie ma sprawy Maju, ja mam nadzieję na jakiś MACowy zlocik w listopadzie, wiesz o tym

Na zdjęciu jest tył oryginalnego wkładu Satin Taupe, rzeczywiście kupionego w Galerii Krakowskiej Decyzję pozostawiam Tobie, nie chcę nikogo oczerniać (a nuż sprzedający czyta ) ale mój jest troszeczkę inny, trzeba się mocno przypatrzeć, żeby zauważyć te detale
Plus zestawienie

Marto ( Ty żyjesz tak w ogóle ) ja czasem sprzedając swoje wkłady wysyłam z kartonikach, które akurat mam na składzie, także to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, natomiast sam napis się nie zgadza
Stary 2010-09-23, 16:21   #4407
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Ja zupełnie nie wiem czemu lakiery MACa maja taką zła opinię - owszem jakbym znalazła jakiś podobny taniej to bym kupiła inny ale same w sobie nie są złe. Mam 3 creamy i jednego frosta i jedyny zarzut to pędzelek który minie odpowiada ale trwałość lakierów dobra
Pewnie i tak znając siebie spróbuję Macowskich lakierów
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Maju, ja mam nadzieję na jakiś MACowy zlocik w listopadzie, wiesz o tym

Na zdjęciu jest tył oryginalnego wkładu Satin Taupe, rzeczywiście kupionego w Galerii Krakowskiej Decyzję pozostawiam Tobie, nie chcę nikogo oczerniać (a nuż sprzedający czyta ) ale mój jest troszeczkę inny, trzeba się mocno przypatrzeć, żeby zauważyć te detale
Plus zestawienie

Marto ( Ty żyjesz tak w ogóle ) ja czasem sprzedając swoje wkłady wysyłam z kartonikach, które akurat mam na składzie, także to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, natomiast sam napis się nie zgadza
Nowej kolekcji nie ma i jak pytałam,to niby ma być 1-go ale nie dostali jeszcze potwierdzenia.
Mój Satin Taupe(tak,oczywiście nie mogłam go dziś nie kupić)wygląda jak ten Twój Myszołapko(też w podobny sposób "krzywo" umieszczona jest nazwa) ale z drugiej strony cena i inne naklepjki identyczne z tym z drugiego zdjęcia.
Hmmm
Stary 2010-09-23, 16:52   #4408
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Pewnie i tak znając siebie spróbuję Macowskich lakierów

Nowej kolekcji nie ma i jak pytałam,to niby ma być 1-go ale nie dostali jeszcze potwierdzenia.
Mój Satin Taupe(tak,oczywiście nie mogłam go dziś nie kupić)wygląda jak ten Twój Myszołapko(też w podobny sposób "krzywo" umieszczona jest nazwa) ale z drugiej strony cena i inne naklepjki identyczne z tym z drugiego zdjęcia.
Hmmm
ja tez zamierzam spróbować MACowych lakierów przy okazji VV. ło Bożesz Ty mój czego ja nie zamierzam z tej kolekcji spróbować....
kurczę jak VV jeszcze nie ma to ja czarno widzę tego pierwszego... Koty dostali gruuuubo z półtora tygodnia wcześniej... a tu cisza? oby tylko wszystko grzecznie powychodziło w terminie....
ale wiesz, to nie sztuka przełożyć podrobiony wkład do oryginalnego opakowania na wkłady...
Gratuluję Satynki

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-09-23 o 16:55
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:36   #4409
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
ja tez zamierzam spróbować MACowych lakierów przy okazji VV. ło Bożesz Ty mój czego ja nie zamierzam z tej kolekcji spróbować....
kurczę jak VV jeszcze nie ma to ja czarno widzę tego pierwszego... Koty dostali gruuuubo z półtora tygodnia wcześniej... a tu cisza? oby tylko wszystko grzecznie powychodziło w terminie....
ale wiesz, to nie sztuka przełożyć podrobiony wkład do oryginalnego opakowania na wkłady...
Gratuluję Satynki
A dziękuję dziękuję,miałam dylemat,czy brać teraz Naked Lunch czy ST ale jestnak satyniak wygrał.Znalazłam też idealny róż-Tenderling

Faktycznie,przecież da się przełożyć.Coś to podejrzanie wygląda,ja bym się wstrzymała.
Stary 2010-09-23, 18:35   #4410
MaSS1984
Raczkowanie

GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984

Może w US wysprzedana czesc jest bo mieli eventy. W Londynie ŻADNEGO!!! Kolekcja po prostu wejdzie do sklepów, ale nigdzie nie potwierdzono mi kiedy. Mówią, że pierwszy czwartek miesiąca, nawet nie sprawdzając. Ogólnie tak jakby nie przejawiali żadnego podniecenia tą kolekcją. Mi się zdaje, że w sklepach będzie za tydzień. Zobaczy się czy wyjdzie wcześniej on line. Większe zainteresowanie to było chyba To the Beach :/
W sobotę pojadę do "mojego" MACa, bo wczoraj dowiadywałam się w pro i selfridges, ale odpowiedź jaką potrafią udzielić, to że zapewne w pierwszy czwartek miesiąca i żeby sprawdzić na stronie mac'a. Na stronie MACa?! To ja mogę kolekcję zobaczyć jak już wydzie i zapewne będzie w większości wykupiona. Nerwowo codziennie sprawdzam stronę maca, tak często jak czas mi pozwala, aby mnie jakaś przykra niespodzianka nie zaskoczyła. Spróbuję w moim macu poprosić o odłożenie rzeczy z mojej listy
MaSS1984 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości