Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-06, 16:02   #1381
martiryb
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Rewelacja w takim razie czekam na PW
Co do PP - i tak jest w reularnej kolekcji, więc i tak go kiedyś upoluję
Ślicznie dziękuję za zakupy i za fotki
proszę bardzo

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-06, 16:27   #1382
nadi83
Rozeznanie

czy dobrze czytam,ze skusiłaś sie na strobe cream?
kurcze, niestety na laptopie nie wyświetlają mi sie fotki, więc dopiero jak będę mogła skorzystać z "normalnego" komputera to sobie obejrzę,a el z tego co czytam kolekcja sporawa
40 L ?!? kurcze, ślepi w tym lushu, czy co? może ich te zapachy tak przymuliły?powinnaś to gdzieś zgłosić bo to zwyczajne chamstwo i nieuczciwość z ich strony. Z udaowodnieniem może byc ciężko, jeśli ktoś te "policzone" enzymiony sobie zabrał,jesli są dalej w sklepie, to łatwiej, bo chyba wiedzą ile mieli ich na stanie (w każdym porządnym sklepie jest to do sprawdzenia, nawet jeśli wymaga czasu) i ile opakowań sprzedali a za ile pobrali opłatę.
nie wiem, jak to wygląda jeśli chodzi o strukturę firmy, ale pewnie na stronie internetowej jest podany jakiś kontakt i na Twoim miejscu bym zadzwoniła (albo do kieronika sklepu albo do nadrzędnej placówki) i przedstawiła sytuację. Nawet jeśli nie o zwrot kasy (co powinno nastąpić, bo ich błąd) to o uczciwośc trzeba walczyć.
Marti - dostałaś PW ode mnie bo próbowałam kilka razy wysłać i coś mi się albo wizaż albo internet buntuje

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-03-06 o 16:33
nadi83 jest offline  
Stary 2010-03-06, 17:40   #1383
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
czy dobrze czytam,ze skusiłaś sie na strobe cream?
kurcze, niestety na laptopie nie wyświetlają mi sie fotki, więc dopiero jak będę mogła skorzystać z "normalnego" komputera to sobie obejrzę,a el z tego co czytam kolekcja sporawa
40 L ?!? kurcze, ślepi w tym lushu, czy co? może ich te zapachy tak przymuliły?powinnaś to gdzieś zgłosić bo to zwyczajne chamstwo i nieuczciwość z ich strony. Z udaowodnieniem może byc ciężko, jeśli ktoś te "policzone" enzymiony sobie zabrał,jesli są dalej w sklepie, to łatwiej, bo chyba wiedzą ile mieli ich na stanie (w każdym porządnym sklepie jest to do sprawdzenia, nawet jeśli wymaga czasu) i ile opakowań sprzedali a za ile pobrali opłatę.
nie wiem, jak to wygląda jeśli chodzi o strukturę firmy, ale pewnie na stronie internetowej jest podany jakiś kontakt i na Twoim miejscu bym zadzwoniła (albo do kieronika sklepu albo do nadrzędnej placówki) i przedstawiła sytuację. Nawet jeśli nie o zwrot kasy (co powinno nastąpić, bo ich błąd) to o uczciwośc trzeba walczyć.
Marti - dostałaś PW ode mnie bo próbowałam kilka razy wysłać i coś mi się albo wizaż albo internet buntuje
no skusiłam się.. przez Ciebie

nie wiem co ich tam przymuliło, ale raczej mało rozgarnięci ludzie tam pracują (inna rzecz, to np jedno mydełko - z tych na wagę - mam inną cenę na paragonie, a inną na naklejce na nim.. różnica tylko 12 centów.. ale pokazuje to jaki tam mają syf.. poza tym nie skasowali mnie wcale za inne mydełko.. ale jak na złość akurat jedno z tańszych..).. nie chcę tego zostawić.. na paragonie jest imię sprzedawcy i numer telefonu.. dzisiaj jak mój P. wróci z pracy to do nich zadzwoni.. ja jakoś nie mam chęci, bo jestem za bardzo wkur.. i nie chcę się jeszcze bardziej denerwować.. tylko czy im cokolwiek udowodnimy.. tym bardziej przez telefon.. niby to tylko 40 funtów.. ale za to wolałabym mieć po prostu te rzeczy w domu.. a nie zapłacić za nic..

dostałam i odpisałam

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-06, 17:45   #1384
eustachy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje i Wasze skarby

zdjęcie nr 1 - Wasze MACzki

zdjęcie nr 2 - moje MACzki
od lewej:
pomadki: Phlox, Beigeland, dazzleglassy: Like Venus, Steppin' Out, plushglass: Bountiful
cień Wintersky, Glitter Eye Liner, pearlglide Bankroll, Plushlash, Strobe Cream
cienie: Nanagold, Straw Harvest, Perky, Lala, Very Violet, Mystery
róże mineralne: Two Virtues, Buddy Up
pigment: Universal Mix
kredka Urban Decay: Oil Slick
korektor Bobbi Brown: Porcelain Bisque
Blush Ombre: Ripe Peach, Azalea Blossom
Crush Metal Pigment Stacked 1

zdjęcie nr 3 - Wasze Lush-ki

zdjęcie nr 4 - moje Lush-ki
Breath Of Fresh Air, Fair Trade Foot Lotion, Handy Gurugu, Enzymion, Brazened Honey, Catastrophe Cosmetic
Heavenly Bodies, Soft Coeur (The Honeymooner), Aqua Mirabilis Body Butter, Blue Skies and Fluffy White Clouds, You Snap the Wip
lip balm Whip Stick, Squeaky Green, Pop In The Bath Bubble Bars, Ma Bar, Porridge Hand & Body Soap
Vanilla In The Mist Soap
Cudności już się nie mogę doczekać kiedy zatopię w swoich maczkach łapki
eustachy jest offline  
Stary 2010-03-06, 17:56   #1385
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
jestem trochę zakręcona, bo wścieklam się na Lusha.. segregowalam wszystko na moje i Wasze.. i spisywalam ceny z paragonu do rozliczeń.. i okazalo się, że zrobili mnie w ch.. skasowali mnie za dużo o prawie 40 funtów policzyli mi 6 enzymionów, a brałam 4 (co daje kwotę 24.50), oraz 2 Vanishing Creamy, a brałam tylko 1 (kolejne 15.25) nie wiem co teraz zrobić.. ale nie będę przecież jechać ponad 400 km w jedną stronę, żeby się z nimi kłócić (choć mam straszliwą ochotę).. poza tym w sumie co im udowodnię
Cytat:
nie wiem co ich tam przymuliło, ale raczej mało rozgarnięci ludzie tam pracują (inna rzecz, to np jedno mydełko - z tych na wagę - mam inną cenę na paragonie, a inną na naklejce na nim.. różnica tylko 12 centów.. ale pokazuje to jaki tam mają syf.. poza tym nie skasowali mnie wcale za inne mydełko.. ale jak na złość akurat jedno z tańszych..).. nie chcę tego zostawić.. na paragonie jest imię sprzedawcy i numer telefonu.. dzisiaj jak mój P. wróci z pracy to do nich zadzwoni.. ja jakoś nie mam chęci, bo jestem za bardzo wkur.. i nie chcę się jeszcze bardziej denerwować.. tylko czy im cokolwiek udowodnimy.. tym bardziej przez telefon.. niby to tylko 40 funtów.. ale za to wolałabym mieć po prostu te rzeczy w domu.. a nie zapłacić za nic..
Kurcze, faktycznie niewesoła sprawa z tym Lushem niezły meksyk tam mają .
Ja na Twoim miejscu też bym zrobiła wszystko, żeby tą sprawę wyjaśnić - niezależnie od kwoty, na którą Cię "nabili" to jest zwyczajne oszustwo i brak szacunku do klienta .
Trzymam kciuki, żeby udało się Wam to jakoś odkręcić i mam nadzieję, że to całe zamieszanie nie odbierze Ci radości z używania ich kosmetyków

Małe pytanko: wysyłałaś mi już PW dot. czwartkowych zakupów? Na razie nic nie dostałam, ale mi Wizaż coś w tym względzie szwankuje ostatnio
nieshya jest offline  
Stary 2010-03-06, 19:54   #1386
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
no skusiłam się.. przez Ciebie

dostałam i odpisałam
napisałam do Ciebe znowu, ale chyba nie doszło do Ciebie, bo mi zniknęło dosłownie w czasie wysyłania
napisałam m.in. w psrawie tuszu zachwalanego przez Ciebie
napisałam w PW też żebyście dzwonili, bo nie ma co popuścić. Jak się raz popuści, to dalej będą tak traktować. I żeby to było 5 centów, to dlaczego pozwolić. A z udowodnieniem też nie powinno być az takiego problemu, jeśli tylko oni zechcą, jeśli im zależy na kliencie.W końcu te dwa, za które zapłaciłaś dalej powinny być w sklepie czyli stan kasa= stan sklep się nie pokrywa. Nagadajcie im, że robiliście duże zakupy, że polecaliście firmę znajomym w Polsce, że uważaliście ich za dobrą, rzetelną markę i jesteście zawiedzeni ich postawą i teraz będziecie odradzać zakupy w lushu.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Kurcze, faktycznie niewesoła sprawa z tym Lushem niezły meksyk tam mają .
Ja na Twoim miejscu też bym zrobiła wszystko, żeby tą sprawę wyjaśnić - niezależnie od kwoty, na którą Cię "nabili" to jest zwyczajne oszustwo i brak szacunku do klienta .
Trzymam kciuki, żeby udało się Wam to jakoś odkręcić i mam nadzieję, że to całe zamieszanie nie odbierze Ci radości z używania ich kosmetyków

Małe pytanko: wysyłałaś mi już PW dot. czwartkowych zakupów? Na razie nic nie dostałam, ale mi Wizaż coś w tym względzie szwankuje ostatnio
popieram ja też mam problem z PW ostatnio, już myślałam, że to mój komputer albo sieć ale skoro u Ciebie też....

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

teraz na drugim komputerze zobaczyłam fotki zakupów
jak będziesz mogła to zarzuć kiedys swatchykiem błyszczoli, bo właśnie te kolory też rozważałam ale venus wydawał mi sie jakiś fioletowawy bardziej. jak patrzę na skarby z lusha to przypomina mi sie sytuacja z moim chcrześniakiem, który kiedys widząc jedno z mydełek wziął je za ciastko i ledwo zdążyłyśmy zanim połknął

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-03-06 o 19:48
nadi83 jest offline  
Stary 2010-03-06, 20:17   #1387
ewelinkka20
Zadomowienie

Cytat:
moje i Wasze skarby

zdjęcie nr 1 - Wasze MACzki

zdjęcie nr 2 - moje MACzki
od lewej:
pomadki: Phlox, Beigeland, dazzleglassy: Like Venus, Steppin' Out, plushglass: Bountiful
cień Wintersky, Glitter Eye Liner, pearlglide Bankroll, Plushlash, Strobe Cream
cienie: Nanagold, Straw Harvest, Perky, Lala, Very Violet, Mystery
róże mineralne: Two Virtues, Buddy Up
pigment: Universal Mix
kredka Urban Decay: Oil Slick
korektor Bobbi Brown: Porcelain Bisque
Blush Ombre: Ripe Peach, Azalea Blossom
Crush Metal Pigment Stacked 1

zdjęcie nr 3 - Wasze Lush-ki

zdjęcie nr 4 - moje Lush-ki
Breath Of Fresh Air, Fair Trade Foot Lotion, Handy Gurugu, Enzymion, Brazened Honey, Catastrophe Cosmetic
Heavenly Bodies, Soft Coeur (The Honeymooner), Aqua Mirabilis Body Butter, Blue Skies and Fluffy White Clouds, You Snap the Wip
lip balm Whip Stick, Squeaky Green, Pop In The Bath Bubble Bars, Ma Bar, Porridge Hand & Body Soap
Vanilla In The Mist Soap
Cudowne zakupy a mialo byc malo Lush-kow

ewelinkka20 jest offline  
Stary 2010-03-07, 12:09   #1388
geonia
Zadomowienie

Marti- dzwoniliscie, wyjaśniła się ta niemiła sprawa?

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-03-07, 12:34   #1389
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
napisałam do Ciebe znowu, ale chyba nie doszło do Ciebie, bo mi zniknęło dosłownie w czasie wysyłania
napisałam m.in. w psrawie tuszu zachwalanego przez Ciebie
napisałam w PW też żebyście dzwonili, bo nie ma co popuścić. Jak się raz popuści, to dalej będą tak traktować. I żeby to było 5 centów, to dlaczego pozwolić. A z udowodnieniem też nie powinno być az takiego problemu, jeśli tylko oni zechcą, jeśli im zależy na kliencie.W końcu te dwa, za które zapłaciłaś dalej powinny być w sklepie czyli stan kasa= stan sklep się nie pokrywa. Nagadajcie im, że robiliście duże zakupy, że polecaliście firmę znajomym w Polsce, że uważaliście ich za dobrą, rzetelną markę i jesteście zawiedzeni ich postawą i teraz będziecie odradzać zakupy w lushu.
to nie dostałam chyba.. na każde pw odpisuje, więc jeśli nie dostałaś odpowiedzi, to znaczy, że nie dostałam nic od Ciebie jedyne co mam od Ciebie wczoraj, to historia o 19 tuszach do rzęs

zadzwonimy.. wczoraj mój P. próbował po pracy, ale już chyba mieli zamknięte, bo nikt nie odbierał.. zadzwoni dzisiaj.. i jeśli w sklepie w Belfaście się na nas wypną, to będziemy dzwonić jutro do siedziby Lusha..

Cytat:
teraz na drugim komputerze zobaczyłam fotki zakupów
jak będziesz mogła to zarzuć kiedys sw
atchykiem błyszczoli, bo właśnie te kolory też rozważałam ale venus wydawał mi sie jakiś fioletowawy bardziej. jak patrzę na skarby z lusha to przypomina mi sie sytuacja z moim chcrześniakiem, który kiedys widząc jedno z mydełek wziął je za ciastko i ledwo zdążyłyśmy zanim połknął
swatchyki wrzucę jutro, bo mój P. musi mi zmienić obiektyw w aparacie.. sama nie umiem a dziś jak wróci z pracy, to ja idę, więc się właściwie mijamy

Like Venus fioletowawy.. nieee to ładny różyk

powiem Ci, że ja tez tam na miejscu chwilami miałam ochotę złapać jakiś kawałek mydełka i siup do buzi.. niektóre wyglądały tak smakowicie

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Marti- dzwoniliscie, wyjaśniła się ta niemiła sprawa?
może dzisiaj.. będę informować na bieżąco

dziewczynki, jeszcze apropo Lusha.. czy jest u nas na wizażu jakiś Lushowy wątek? ja nie znalazłam, ale nie wiem czy dobrze szukałam.. może założymy i będziemy mogły sobie gadać bez krępacji.. bo tutaj troszkę śmiecimy

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-07, 12:40   #1390
geonia
Zadomowienie

Cytat:
powiem Ci, że ja tez tam na miejscu chwilami miałam ochotę złapać jakiś kawałek mydełka
dziewczynki, jeszcze apropo Lusha.. czy jest u nas na wizażu jakiś Lushowy wątek? ja nie znalazłam, ale nie wiem czy dobrze szukałam.. może założymy i będziemy mogły sobie gadać bez krępacji.. bo tutaj troszkę śmiecimy

To czekamy na wiesci, a watku lushowego nie ma, wiec zakładaj i wklej foty nabytków Bedziemy sie tam dzielic wrazeniami recenzowac produkty

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-03-07, 12:45   #1391
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
To czekamy na wiesci, a watku lushowego nie ma, wiec zakładaj i wklej foty nabytków Bedziemy sie tam dzielic wrazeniami recenzowac produkty
znalazłam coś:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...highlight=lush
i
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...highlight=lush

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-07, 12:59   #1392
geonia
Zadomowienie

To w tym drugim mozemy pisac, bo pierwszy watek to jakis staruch z 2003 roku

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-03-07, 14:09   #1393
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
To w tym drugim mozemy pisac, bo pierwszy watek to jakis staruch z 2003 roku
no to kto robi pierwszy krok?

mój P. dzwonił do Lusha do Belfastu.. babka powiedziała, że trzeba przyjść do nich do sklepu z paragonem (już pędzę ).. jednak skoro jesteśmy z daleka i to mało wykonalne, to ona nie wie ale kazała zadzwonić jutro, bo musi najpierw zadzwonić do jakiejś centrali i spytać co w takiej sytuacji zrobić.. zobaczymy

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-07, 14:17   #1394
geonia
Zadomowienie

Cytat:
TY.......wklej aj foty zakupowe i pisz szybko co tam juz potestowałaś
Ja tez sie dorzuce później, bo mam kilka faworytów i troche niewypałów

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-03-07, 15:51   #1395
fraise26
Rozeznanie

Cytat:

mój P. dzwonił do Lusha do Belfastu.. babka powiedziała, że trzeba przyjść do nich do sklepu z paragonem (już pędzę ).. jednak skoro jesteśmy z daleka i to mało wykonalne, to ona nie wie ale kazała zadzwonić jutro, bo musi najpierw zadzwonić do jakiejś centrali i spytać co w takiej sytuacji zrobić.. zobaczymy
Ale głupota... Powinni dbać o wizerunek firmy i nie dyskutować tylko szybko zwrócić pieniądze, tym bardziej, że Twoje zakupy opiewały na dużą kwotę...

A ja zrobiłam porządek w kosmetykach i szukam domu dla:
- Podkład Studio Sculpt NC15 (ponad połowa)
- Beauty Powder w kolorze Blush of Youth (nowy - kartonik)
- Lipglass w kolorze Underage (raz zeswatchowany-kartonik)
- Szminka MAC Red (nowa - kartonik)
- Volcanic Ash Exfoliator (raz użyty)
- Volcanic Ash Termal Mask (raz użyty)
- Lush Rock Star 105g (nowy)
Stary 2010-03-07, 16:03   #1396
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ale głupota... Powinni dbać o wizerunek firmy i nie dyskutować tylko szybko zwrócić pieniądze, tym bardziej, że Twoje zakupy opiewały na dużą kwotę...
może gdybyśmy mogli iść do sklepu z paragonem, to by oddali..
ale trochę to chyba skomplikowane.. bo muszą nam uwierzyć na słowo.. i ewentualnie wymyślić opcję zwrotu pieniędzy.. nie mają przecież żadnych naszych danych.. poza tym przecież mieszkamy jakby nie było w innym kraju.. granicy nie ma.. ale oni to UK, a my IE..
no zobaczymy.. mam nadzieję, że jakoś się to rozwiąże pomyślnie dla obu stron

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-07, 16:11   #1397
wenus2525
Przyczajenie

Hej a ja znalazłam coś takiego Sztuka-Makijazu.pl

Serię poleca między innymi wizaz.pl
A wszystko na kosmetykach M.A.C. więc nie ma lipy - chyba
Dzisiaj złożyłam zamówienie i zobaczę...
wenus2525 jest offline  
Stary 2010-03-07, 16:57   #1398
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
może gdybyśmy mogli iść do sklepu z paragonem, to by oddali..
ale trochę to chyba skomplikowane.. bo muszą nam uwierzyć na słowo.. i ewentualnie wymyślić opcję zwrotu pieniędzy.. nie mają przecież żadnych naszych danych.. poza tym przecież mieszkamy jakby nie było w innym kraju.. granicy nie ma.. ale oni to UK, a my IE..
no zobaczymy.. mam nadzieję, że jakoś się to rozwiąże pomyślnie dla obu stron
na ich miejscu wysłałam bym Ci te produkty, za które zapłaciłaś, a ich nie dostałaś. Dla nich to będzie mały koszt, a Ty nie będziesz w pełni poszkodowana...
Stary 2010-03-07, 17:36   #1399
She Wolf
Wtajemniczenie

Nareszcie znalazlam troche czasu na zdjecia i opisy outletowych zakupow

1.
a) carbon, mont black, nehru, club, signed sealed, brown down, swiss chocolate, wedge
b) meet the fleet, prussian, submarine, deep shade, poison pen, znowu poison pen?, fig1
c) pincurl, arctic grey, apres-ski, dazzlelihgt, bamboo, motif
d) naked lunch, trax, soft flower, pen'n'pink, eu tu bouquet?

2.
a) dark soul, bell-bottom blue, mutiny, spiritualize, mauvement, circa plum
b) cocomotion, mega-rich, gold mode, lovely lily, milk
c) greenstroke paint pot, groundwork paint pot

3. to z wczorajszego wypadu do MACa
-pedzel 219
-springowy beige-land
-baby sparks

- skromniutkie, ale planuje jeszcze cos dokupic ze springa online Jesli ktos cos by jeszcze chcial - to ja chetnie zakupie

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-03-07, 17:51   #1400
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Nareszcie znalazlam troche czasu na zdjecia i opisy outletowych zakupow

1.
a) carbon, mont black, nehru, club, signed sealed, brown down, swiss chocolate, wedge
b) meet the fleet, prussian, submarine, deep shade, poison pen, znowu poison pen?, fig1
c) pincurl, arctic grey, apres-ski, dazzlelihgt, bamboo, motif
d) naked lunch, trax, soft flower, pen'n'pink, eu tu bouquet?

2.
a) dark soul, bell-bottom blue, mutiny, spiritualize, mauvement, circa plum
b) cocomotion, mega-rich, gold mode, lovely lily, milk
c) greenstroke paint pot, groundwork paint pot

-pedzel 219
-springowy beige-land
-baby sparks

- skromniutkie, ale planuje jeszcze cos dokupic ze springa online Jesli ktos cos by jeszcze chcial - to ja chetnie zakupie
suuuuper zakupy!!! A jak zdepotujesz to jeszcze będziesz mieć 3 szminy! wow!!!
Stary 2010-03-07, 17:58   #1401
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
suuuuper zakupy!!! A jak zdepotujesz to jeszcze będziesz mieć 3 szminy! wow!!!

Heheh, no tak, tylko, ze ja sie musze chociaz czesci pozbyc. tyle, ze nie mam pojecia jak zrobic selekcje, bo wszystkie kolorki mi sie strasznie podobaja
Ale dzis jest ten dzien kiedy musze zdecydowac sie co zatrzymac a co nie.
Ogladam swatche i mysle, mysle mysle

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-03-07, 18:06   #1402
nadi83
Rozeznanie

Cytat:

-pedzel 219
-springowy beige-land
-baby sparks

Hej. Mam ogromna prośbę: czy mogłabym poprosić o zakup baby sparks, pomadek beigeland i phlox??? To byś wysłała mi razem z circą.
nadi83 jest offline  
Stary 2010-03-07, 18:13   #1403
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej. Mam ogromna prośbę: czy mogłabym poprosić o zakup baby sparks, pomadek beigeland i phlox??? To byś wysłała mi razem z circą.

Nie ma sprawy

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-03-07, 18:29   #1404
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
a jednak Baby Sparks
i po co Ci drugi Beigeland?

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-03-07, 18:42   #1405
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma sprawy
A kiedy będziesz zamawiać?
Stary 2010-03-07, 18:43   #1406
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
a jednak Baby Sparks
i po co Ci drugi Beigeland?
cicho, bo się wyda bo coś czuję, że to będzie moja druga miłośc (tzn. oficjalnie jest dla siostry w prezencie, ale chyba zostanie mój) a Baby Sparks, bo tak mnie nakusiłyście, a ja biedna jak się okazuje za grosz nie mam silnej woli
nadi83 jest offline  
Stary 2010-03-07, 18:51   #1407
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
A kiedy będziesz zamawiać?

Tak mysle, ze jutro, bo moze jeszcze ktos cos bedzie chcial

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
cicho, bo się wyda bo coś czuję, że to będzie moja druga miłośc (tzn. oficjalnie jest dla siostry w prezencie, ale chyba zostanie mój) a Baby Sparks, bo tak mnie nakusiłyście, a ja biedna jak się okazuje za grosz nie mam silnej woli

Szkoda, ze nie mam 'siostry' - tez bym jej wiele rzeczy kupila

Kurcze chyba kupie sobie rozowe pigmenty i cultureclash, nie wiem czemu wczoraj tego nie zrobilam?
To wszystko przez MaSS

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-03-07, 19:05   #1408
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Tak mysle, ze jutro, bo moze jeszcze ktos cos bedzie chcial

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Szkoda, ze nie mam 'siostry' - tez bym jej wiele rzeczy kupila

Kurcze chyba kupie sobie rozowe pigmenty i cultureclash, nie wiem czemu wczoraj tego nie zrobilam?
To wszystko przez MaSS
ja mam dwie młodsze, wiec zawsze jakaś wymówka sie znajdzie
a tak w ogóle to wszystko jest przez Mass (lub przez marti) bo one mają wypasione kolekcje a teraz jeszcze przez Ciebie ;p
dlatego ja już wolę kupić drugiego beigelanda, bo potem będę narzekać, że trzeba było brać jak był, a miałam okazję MACać bo moja znajoma kupiła i dla mnie ideał a jak jeszcze pociągnę sugarrimmed:l ove:
nadi83 jest offline  
Stary 2010-03-07, 19:30   #1409
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
- Lush Rock Star 105g (nowy)
A co byś chciała za gwiazdę rocka?

Ale szalejecie dziewczyny! Piękne zakupy!

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2010-03-07, 19:59   #1410
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
ja mam dwie młodsze, wiec zawsze jakaś wymówka sie znajdzie
a tak w ogóle to wszystko jest przez Mass (lub przez marti) bo one mają wypasione kolekcje a teraz jeszcze przez Ciebie ;p
dlatego ja już wolę kupić drugiego beigelanda, bo potem będę narzekać, że trzeba było brać jak był, a miałam okazję MACać bo moja znajoma kupiła i dla mnie ideał a jak jeszcze pociągnę sugarrimmed:l ove:
No dla mnie tez jest idealny, juz dawno nie trafilam na kolor, ktory tak by mi sie podobal
Baby sparks tez cudooooo

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości