Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-26, 18:20   #2401
KNK
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
po raz kolejny przekonałam się, że wszystko trzeba sprawdzać po Paniach w MACu
skad ja to znam, za kazdym razem w lądku, mam średnio 5 rzeczy spoza mojej listy które cudownym zrządzeniem losu są na paragonie i w torbie z zakupami

KNK jest offline  
Stary 2010-04-26, 18:31   #2402
kasiaj85
Moderator

Cytat:
wróciłam

od środy jestem w Irlandii (po 47 godzinach spędzonych w autokarze, w pociągu i na promie .. głupi wulkan ), czekaliśmy jednak aż podłączą nam neta na nowej chatce

mam już swoje pearlglide'y z Art Supplies
udało mi się też dorwać Fly-By-Blu na Coctailu więc mam już wszystkie oprócz Wolfa

postaram się później wrzucić fotki moich nowych maleństw

z najbliższych kolekcji nic mnie jakoś szczególnie nie zachwyca
pewnie i tak się na coś skuszę.. ale to bardziej chyba z przyzwyczajenia niż konieczności posiadania
o mmmmmamo! Biedulka!!! dobrze, że juz bezpiecznie w domku
mniaam pearlglidy

Cytat:
ta dadam

Prep + Prime Serum, MSF Natural Medium, Beauty Powder Shell Pearl (otrzymałam go w wersji sypkiej zadzwoniłam do MACa i mają przysłać mi raz jeszcze.. mam nadzieję, że tym razem otrzymam go w wersji prasowanej ),
pomadki Politely Pink, Gaga i Cyndi, Cremesheen Glass Fashion Scoop,
Dazzleglassy Baby Sparks (szkoda tylko, że chciałam Bare Necessity po raz kolejny przekonałam się, że wszystko trzeba sprawdzać po Paniach w MACu na szczęście Baby Sparksa uwielbiam i ten co miałam ma się ku końcowi), Internationalist, Slimshine Intimidate

pigmiaki: Blonde's Gold, Silver Fog, Vintage Gold, Museum Bronze, Rose Gold, Pink Opal, Rose, Tan, Tea Time

cienie: Dame's Desire, Birds & Berries, Prepped For Glamour

pędzle: 224 i 208,
pearglide'y: Black Russian (na zapas ), Fly-By-Blu, Rave (na zapas )
i pearglide'y z Art Supplies

jakie pięknoty!!! zazdraszczam, najbardziej to chyba kredeczek!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-04-26, 18:54   #2403
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
skad ja to znam, za kazdym razem w lądku, mam średnio 5 rzeczy spoza mojej listy które cudownym zrządzeniem losu są na paragonie i w torbie z zakupami
a myślałam, że tylko ja mam takie szczęście
swoją drogą dziwne toto.. one wszystkie jakieś takie mało rozgarnięte, czy co

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o mmmmmamo! Biedulka!!! dobrze, że juz bezpiecznie w domku
mniaam pearlglidy

jakie pięknoty!!! zazdraszczam, najbardziej to chyba kredeczek!
a jak Twoje cienie Kasiu?

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-04-26, 19:10   #2404
KNK
Zadomowienie

Cytat:
a myślałam, że tylko ja mam takie szczęście
swoją drogą dziwne toto.. one wszystkie jakieś takie mało rozgarnięte, czy co
ostatnio nie dość ze miałem parę pomylonych kolorów, to miałem w zakupach sztuczne rzęsy których w ogóle nie było na liście

KNK jest offline  
Stary 2010-04-26, 21:04   #2405
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Witajcie chciałam zapytać czy dostępna jest jeszcze kolekcja Spring Forecast? baardzo zależy mi na lakierze Malibu Peach z tej kolekcji. I jeszcze na Blue India z LoL
zetuzetia jest offline  
Stary 2010-04-26, 23:13   #2406
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
ta dadam

super zakupy - strasznie fajnie razem wyglądają - mogliby taką kolekcję wypuścić
ale ten Shell Pearl to rzeczywiście Ci zmasakrowali

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Witajcie chciałam zapytać czy dostępna jest jeszcze kolekcja Spring Forecast? baardzo zależy mi na lakierze Malibu Peach z tej kolekcji. I jeszcze na Blue India z LoL
w Krakowie nie ma szans
Kajol jest offline  
Stary 2010-04-27, 01:26   #2407
MaSS1984
Raczkowanie

GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984

Cytat:
szkoda, że za darmo nie dorzucają, no nie?
ja też zawsze mam coś extra, a później jadę zwracać i przy okazji staram się wtedy złapać tą, która mnie obsługiwała i powiedzieć, że nie mam czasu jeździć tak w kółko.
Teraz już kilka dziewczyn w pro daje mi zawsze wszystko najpierw do sprawdzenia, bo wiedzą, że klientką jestem wymagającą
Wiele razy już wydawało mi się, że inteligencją często one nie grzeszą Widzę, że chyba to nie były zwidy.
Ja rozumiem, że mogłyby mieć problem zapamiętać, ale ja daję często listy alfabetycznie- oddzielnie cienie, oddzielnie róże itd. Opisane co z której kolekcji, jeżeli akurat limitowanki, aby nie stresowały się i nie pytały z której to, albo że nie mają czegoś takiego.
Ostatnio pani mnie poinformowała, że nie wymieniają B2M na limitowanki, to ją poprawiłam, że raczej to nie wymieniają na VG
Popadłam w nową manię... poszukiwanie cieni z dawniejszych kolekcji, które nie są już dostępne. Kosztowne zajęcie Ale frajda straszna
Zastanawiam się czy PAP nie wejdzie w ten czwartek... Bo w sumie bliżej pierwszego czwartku jest 29 kwietnia, niż 6 maja... Łudzę się no nie? Ale pojadę sprawdzić. A nóż będzie!
MaSS1984 jest offline  
Stary 2010-04-27, 09:16   #2408
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
chyba normalnie

zrobiłam właśnie swatche, ale na ręku zaraz wrzucę na swatchowy..
Politely Pink jest takie bardziej wchodzące w beżyk czy brzskwinkę.. a Phlox eweidentnie w róż..
no to super, że zagoszczą na stałe, może kiedyś uda mi się ubłagać kogoś, aby mi zakupił
ale też jest tak przejrzysta (nie wiem, jak to inaczej określić) jak phlox lub slimshiny? niby to lusterek, ale niektóre z nich też troszke sie różnią i skłaniają leciutko w stronę frost, co dla mnie jest lepsze, bo jest szansa, że dojrzę cos na ustach )

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
dobrze, że w torbie też, a nie tylko na samym paragonie może specjalnie kobitki robią, bo widzą, że kupujesz dużo rzeczy i może nie zauważysz przy kasie.
nadi83 jest offline  
Stary 2010-04-27, 10:46   #2409
201604211128
Konto usunięte

Cytat:
W Wawie jest cała LoL i resztki Forecasta, ale jeśli to jasny lakier ten z Forecasta to go Nie ma. A Blue India jest
201604211128 jest offline  
Stary 2010-04-27, 15:24   #2410
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Malibu Peach to brzoskwiniA. W tej kolekcji był jeszcze lakier nude, nie wiem o który Ci chodzi dziękuję za odpowiedź. Dowiedziałam się, że LoL będzie dostępna tylko do końca kwietnia. To prawda? Bardzo zależy mi na tym lakierze, a nie zdąże być do tego czasu w MACu..
zetuzetia jest offline  
Stary 2010-04-27, 20:36   #2411
gaga66
BAN stały

czy to jest oryginalny cien? do tej pory spotkalam sie z innym ulozeniem tych kolorow (pod innym kątem)?
gaga66 jest offline  
Stary 2010-04-27, 21:27   #2412
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga66 Pokaż wiadomość
czy to jest oryginalny cien? do tej pory spotkalam sie z innym ulozeniem tych kolorow (pod innym kątem)?
Możesz próbować porównać ze zdjęciami z temptalii, albo tu:

http://www.temptalia.com/mac-magic-m...hotos-swatches

Albo tu:

http://www.temptalia.com/mac-magic-m...r-holiday-2009

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2010-04-27, 21:58   #2413
201604211128
Konto usunięte

Cytat:
Malibu Peach to brzoskwiniA. W tej kolekcji był jeszcze lakier nude, nie wiem o który Ci chodzi dziękuję za odpowiedź. Dowiedziałam się, że LoL będzie dostępna tylko do końca kwietnia. To prawda? Bardzo zależy mi na tym lakierze, a nie zdąże być do tego czasu w MACu..
Jutro sprawdzę dokładne który jest sold out
Co do LoL - bardziej wierzę, że będzie tak jak z Forecastem, że będzie stać aż wszystko ludzie wykupią. Póki co nic nie jest sold out.
201604211128 jest offline  
Stary 2010-04-27, 22:31   #2414
gaga66
BAN stały

dzieki
gaga66 jest offline  
Stary 2010-04-28, 09:51   #2415
nadi83
Rozeznanie

postanowienie na dziś- będąc na allegro niewpisywać w wyszukiwarkę z ciekawości "mac" bo skutkuje to potem złością i bólem głowy najgorsze, że znów pojawił się istny wykwit "100% orginalnych pędzli MAC" oraz "tylko u mnie orginalne palety 12 kolorów M.A.C."

muszę nabyć nowy pędzelek do rysowania kresek, bo mój stary jakoś tak oklapł, że już nawet nie chce mi się nim bawić i próbować go doczyścić. którego Wy używacie do kresek (chodzi mi głównie o fluidline, ale czasem też o kreski cieniem)- skośnego czy z takim czubkiem??
nadi83 jest offline  
Stary 2010-04-28, 10:07   #2416
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
postanowienie na dziś- będąc na allegro niewpisywać w wyszukiwarkę z ciekawości "mac" bo skutkuje to potem złością i bólem głowy najgorsze, że znów pojawił się istny wykwit "100% orginalnych pędzli MAC" oraz "tylko u mnie orginalne palety 12 kolorów M.A.C."

muszę nabyć nowy pędzelek do rysowania kresek, bo mój stary jakoś tak oklapł, że już nawet nie chce mi się nim bawić i próbować go doczyścić. którego Wy używacie do kresek (chodzi mi głównie o fluidline, ale czasem też o kreski cieniem)- skośnego czy z takim czubkiem??
Niestety, "niepowtarzalne okazje" rosną na all jak grzyby po deszczu Czasem mam wrażenie, że na miejsce jednego zgłoszonego użytkownika pojawia się dwóch następnych .
Eh, no nic Don Quijote w swojej walce z wiatrakami przyświecała jakaś idea, więc i my, idąc jego śladem powinnyśmy zgłaszać takie aukcje - całkiem tego zjawiska nie wytępimy, ale trzeba chociaż próbować .

Ok, a teraz do meritum: pędzle - osobiście używam pędzelka z czubkiem, jakoś lepiej mi się nim pracuje. Mam opadającą powiękę i skośny w wewnętrznym kąciku oka ma u mnie tendencje do robienia zbyt grubej linii .
nieshya jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:14   #2417
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Ok, a teraz do meritum: pędzle - osobiście używam pędzelka z czubkiem, jakoś lepiej mi się nim pracuje. Mam opadającą powiękę i skośny w wewnętrznym kąciku oka ma u mnie tendencje do robienia zbyt grubej linii .
Ja dokładnie tak samo - jakoś nie mogłam sie przekonać do ściętego, mimo, że wiele osób je chwali. Najczęściej używałam pędzelka Inglota 13 P (chyba taki ma numer )to taki dość mały pędzlek z kucyka, tylko właśnie jakos tak "uwalił" mi się ostatnio, że nie mam siły go odmywać i szukam nowego.

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-04-28 o 12:31
nadi83 jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:20   #2418
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dokładnie tak samo - jakoś nie mogłam sie przekonać do ściętego, mimo, że wiele osób je chwali. Najczęściej używałam pędzelka 13 P (chyba taki ma numer )to taki dość mały pędzlek z kucyka, tylko właśnie jakos tak "uwalił" mi się ostatnio, że nie mam siły go odmywać i szukam nowego.
A próbowałaś myć oliwą z oliwek? Kapka na ręcznik papierowy i "malujesz" pędzelkiem, potem tylko w szamponie i mydle i pędzel jak nowy? Widziałam na YT i zawsze tak myję pędzle po linerach i są jak nowe ( jeden pędzel mam prawie 2 lata )

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:34   #2419
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A próbowałaś myć oliwą z oliwek? Kapka na ręcznik papierowy i "malujesz" pędzelkiem, potem tylko w szamponie i mydle i pędzel jak nowy? Widziałam na YT i zawsze tak myję pędzle po linerach i są jak nowe ( jeden pędzel mam prawie 2 lata )
Nie próbowałam. Bardzo dziękuje Ci za radę , muszę wypróbować koniecznie. Ja myłam "normalnie" i niby na oko wyglądał na czysty, ale przy malowaniu jakoś tak czuć było, że inaczej się zachowuje, widać nie wszytsko się rozpuszczało i potem osiadało, a teraz to cały taki jakby gumiasty i inny w dotyku.
A tak z ciekawości, możecie zerknąć??:
http://allegro.pl/item1012593795_mac..._makijazu.html
coś podejrzanie tanie te wszystkie pędzle,ale nie mam żadnego z tych, które ta osoba sprzedaje,a w dodatku jestem teraz w pracy, więc nie mam z czym porównać....Co myślicie?

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-04-28 o 11:35 Powód: poprawka linku
nadi83 jest offline  
Stary 2010-04-28, 11:46   #2420
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Nie próbowałam. Bardzo dziękuje Ci za radę , muszę wypróbować koniecznie. Ja myłam "normalnie" i niby na oko wyglądał na czysty, ale przy malowaniu jakoś tak czuć było, że inaczej się zachowuje, widać nie wszytsko się rozpuszczało i potem osiadało, a teraz to cały taki jakby gumiasty i inny w dotyku.
A tak z ciekawości, możecie zerknąć??:
http://allegro.pl/item1012593795_mac..._makijazu.html
coś podejrzanie tanie te wszystkie pędzle,ale nie mam żadnego z tych, które ta osoba sprzedaje,a w dodatku jestem teraz w pracy, więc nie mam z czym porównać....Co myślicie?

Mam 266 i u mnie wygląda na oko troche inaczej to włosie. Już z wyglądu jest śliskie ( widać, że syntetyk)i zwarte a to tu wygląda bardziej puchato. Poza tym cena.... No nie wiem

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2010-04-28, 12:02   #2421
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Mam 266 i u mnie wygląda na oko troche inaczej to włosie. Już z wyglądu jest śliskie ( widać, że syntetyk)i zwarte a to tu wygląda bardziej puchato. Poza tym cena.... No nie wiem
no właśnie-cena jakaś zbyt niska a skoro jeszcze włosie się różni, to na pewno podróba,szkoda, bo nawet na niektóre pędzle może bym sama się skusiła. Dzięki a przy okazji-zadowolona jesteś z 266?
nadi83 jest offline  
Stary 2010-04-28, 13:59   #2422
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
ja w ten sposób myję też pędzelki po szmince
niekoniecznie oliwa z oliwek, może być zwykły olej słonecznikowy nawet, albo jakieś tłuste mleczko do demakijażu
Kajol jest offline  
Stary 2010-04-28, 14:19   #2423
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie-cena jakaś zbyt niska a skoro jeszcze włosie się różni, to na pewno podróba,szkoda, bo nawet na niektóre pędzle może bym sama się skusiła. Dzięki a przy okazji-zadowolona jesteś z 266?
Ja bardzo lubię 266, fajny, łatwo się nim maluje kreski. Mam też taki "języczek" ( nie pamiętam numeru )do kresek, też lubię i ścięty na prosto. Wszystkie lubię,ale chyba języczek najłatwiejszy w obsłudze, ale myślę to sprawa indywidualna i każdy musi wypróbować.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja w ten sposób myję też pędzelki po szmince
niekoniecznie oliwa z oliwek, może być zwykły olej słonecznikowy nawet, albo jakieś tłuste mleczko do demakijażu
Zgadza się, może być i coś innego tłustego

ZUMBA

Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2010-04-28 o 14:21
Tanyia jest offline  
Stary 2010-04-28, 14:28   #2424
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Ja używam albo MAC 210 albo Inglota 31T. Obydwa lubię i nie umiałabym wybrać jednego 210 jest bardziej precyzyjny, ale muszę się z nim więcej narobić niż z Inglotem, który według mnie jest dużo szybszy w tworzeniu kreski, ale trochę zbyt gruby, gdy chcę zrobić kreskę do samego kącika oka.
Stary 2010-04-28, 16:27   #2425
ranka
Kici kici miau miau

ja uzywam 209 i baaaardzo go lubie
ranka jest offline  
Stary 2010-04-28, 20:08   #2426
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
ja swoją przygodą z fluidlinem zaczynałam z pędzelkiem 266.. był mi jednak za gruby i mało wygodny..
potem kupiłam 210.. byłam zadowolona, ale trzeba było się nim troszkę namachać..
potem przestawiłam się na 209.. i był lepszy.. troszkę krótszy i sztywniejszy, przez co bardziej precyzyjny..
a ostatnio kupiłam 208 i jestem zachwycona.. jest malutki, więc nie można sobie zrobić nim krzywdy.. ale wystarczająco duży, więc nie trzeba się szczególnie natrudzić szczerze polecam

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-04-29, 13:09   #2427
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Dziewczyny mozecie mi jakoś pomóc ? Nie wiem ktory odcień korektora wybrać NC15 czy NC20 .... mam podklad revlona kolor buff moze ktoraś też ma i coś podpowie?? kurcze moj brat jest w miescie gdzie jest mac i ma mi kupić a ja nie wiek który odcień mam jasną cere.. ale jakims ekspremalnie bladziochem nie jestem... kurcze no...
Stary 2010-04-29, 14:18   #2428
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi jakoś pomóc ? Nie wiem ktory odcień korektora wybrać NC15 czy NC20 .... mam podklad revlona kolor buff moze ktoraś też ma i coś podpowie?? kurcze moj brat jest w miescie gdzie jest mac i ma mi kupić a ja nie wiek który odcień mam jasną cere.. ale jakims ekspremalnie bladziochem nie jestem... kurcze no...

Ja uzywam Buff i mam korektor NW20, ktory ma troche inny odcien niz NC i powiem ze moglby byc troche jasniejszy. Ja bym wybrala chyba NC15, ale moze ktos inny doradzi lepiej ...

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline  
Stary 2010-04-29, 18:04   #2429
KNK
Zadomowienie

z pędzelków najbardziej lubie 31T po nałożeniu czegos mokrego albo kremówego mój sie tak składa że mogę nim kreski jak włos malować

Cytat:
ja bym bardziej brał NC20 szczególnie jezeli chcesz kłaść go punktowo na twarz

KNK jest offline  
Stary 2010-04-29, 20:26   #2430
kasiaj85
Moderator

Cytat:
a ja używałam Buff z revlonu i mam NC15 korektor.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości