Co zrobić z włosami? Nowy image... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-25, 13:27   #1
Agness06
Przyczajenie

Co zrobić z włosami? Nowy image...

Witam, od połowy tamtego roku cały czas miałam grzywkę, przez ten cały czas, była ona normalna, prosta, ale i to się z czasem może znudzić.. Bo po pierwsze, nawet gdy była dobrze podcięta, to i tak wpadała mi do oczu, było mi z nią ''niewygodne'' oraz myślę, że taka grzywka, jest na dłuższą metę dobra dla dzieci. Ja chce jakiejś zmiany!Zapuszczam więc grzywkę- już jest całkiem długa bo zastawia mi oczy.. Myślałam nad jakąś na skos, lub nad zeszłorocznym, modnym bobem..Ale nie wiem czy to będzie mi pasować, nie mam cierpliwości do grzywek i długich włosów.. Czy dacie rade mi zaproponować, coś co by mi pasowało, a zarazem byłoby dla mnie wygodne?

Mam długie włosy w ciemnym kolorze. Jestem szczęściarą, bo są one naturalnie proste, więc nie wymagają niezdrowego prostowania.. tylko że to też jest nudne, więc jestem w trakcie kupna lokówki..

Nie powiem, jestem ładna z twarzy :p, ale mam też wiele wad.. np. jestem bardzo szczupła- widać to także na twarzy, mam duży nos- po tacie, i hmm.. nazwijmy to ''pucki'' w okolicach ust- koszmarr :/. najważniejszym atutem, są moje niebieskie oczy, nie są duże, nie sa małe- są takie średnie powiedzmy.. Nie ma chyba dnia, kiedy wyszłabym na ulicę bez lekkiej kredki na oczach.. Więc powiedzmy, że mam ciemne oprawki oczu ..
To chyba tylę..
Jeśli zdołacie, to spróbujcie mi jakoś doradzić.. Będę niezmiernie wdzięczna..

Aha.. i może jakiś pomysł na wystylizowani włosów, (zamiast nudnych rozpuszczonych) ?

A tu linki:
http://www.garnek.pl/blbaodf -trochę pokieraszowane ale.. grunt, ze jest na nich moja twarz heh :p

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-25 o 14:30 Powód: zdjecia zaläczamy w zaläcznikach
Agness06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:40   #2
monaa01
Rozeznanie

Dot.: Co zrobić z włosami? Nowy image...

piękna jesteś, a ładnemu ... wiadomo, w bobie bedziesz wyglądać świetnie no i nie jest kłopotliwy, ja na twoim miejscu wyregulowałabym i przyciemniła brwi (u kosmetyczki) i zadbała o skórę na czole, do tego blyszczyk, tusz i gotowe
monaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:51   #3
201610310857
Konto usunięte

Dot.: Co zrobić z włosami? Nowy image...

masz zaje** czapkę
Może zrób dreadki?
Może też dermatolog?:P
201610310857 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hear, styling, włosy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości