niefortunne cieniowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 21:33   #1
villheroin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 15

niefortunne cieniowanie


Mam ogromny problem z fryzura. Jakies 6 miesiace temu bardzo pocieniowalam gorna wartwe wlosow(dodam, ze sama). Pierwsze cieniowanie bylo wporzadku, wygladalam ciekawie i nastroszone gorne kosmyki pasowaly do mojej poniekad kwadratowej buzi. Kiedy zaczely odrastac, wygladalam fatalnie. Wycieniowalam je znowu sama, ale wyszlo o wiele gorzej! Poszlam do fryzjera, ale profesjonalne cieniowanie nie bylo tak dobre jak to moje w domu. Wygladalam zle i postanowilam je zapuscic. Wycieniowane wlosy odrosly od tego czasu jakies 3-4 cm. Wygladam niezle, ale troche tesknie za moja szalona fryzura. Jak sadzicie dziewczyny, ryzykowac znowu takie ciecie? Beda modne takie fryzury? Czy przy kwadratowej buzi lepiej bedzie zapuscic dluzsze, takie przynajmniej za brode? Za rok studniowka, moze zapuscic wlosy by wyczarowac z nich jakis kok.
Bede wdzieczna za wszelkie propozycje!
villheroin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:26   #2
ChudaMaruda
Raczkowanie
 
Avatar ChudaMaruda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 74
Dot.: niefortunne cieniowanie

Moim zdaniem zapuszczaj.
Jeśli znowu je obetniesz istnieje możliwość, że znowu nie będziesz zadowolona.

A tutaj co znalazłam w internecie:

"Najlepsze fryzury dla twarzy kwadratowej to fryzury raczej bez grzywki, półdługie - włosy powinny kończyć się nieco nad lub nieco pod linią podbródka - nigdy na tej samej wysokości.
Nadanie włosom objętości na czubku głowy świetnie wydłuży i wysmukli Twoją twarz.
Wskazane są także delikatne loki i fale - doskonale złagodzą ostre rysy twarzy i nadają jej nieco miękkości. Włosy powinny trzymać się blisko boków twarzy i tuszować kwadratowy zarys żuchwy.

Niewskazane są fryzury bardzo krótkie, fryzury bardzo długie i proste, fryzury z prostą, zasłaniającą czoło grzywką. Z tego też powodu unikaj m.in. klasycznych fryzur typu Bob (tj. do wysokości podbródka i jednej długości) i upinania włosów w tradycyjny kucyk. "
ChudaMaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.