Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-10, 21:07   #391
myszkaazi
Raczkowanie

GG do myszkaazi
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Rzeczywiście, jak ktoś wcześniej tu pisał, na pudełku nie zawsze jest to samo, co wychodzi na głowie. Mam zamiar co najmniej miesiąc nie farbować, jak pisałam wcześniej.
Ja w to nie wierzę Nie chciałabyś, żeby ktoś robił z Tobą to, co Ty ze swoimi włosami :P Śledzę ten wątek i tak naprawdę to Ty chyba nie chcesz zmian.
I can't resist your charm.
Oh, I know I've found in you, my endless love.
myszkaazi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 21:12   #392
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez myszkaazi Pokaż wiadomość
Nie chciałabyś, żeby ktoś robił z Tobą to, co Ty ze swoimi włosami :P

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 23:32   #393
caate
Zakorzenienie

GG do caate

caskada ja to samo mowie

ja widze zielona poswiate, mam nadzieje ze to efekt lampy.

udanego wypoczynku
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:36   #394
untouchable
Wtajemniczenie

tyle farbowań a włosy wygladaja tak jak na poczatku. A raczej gorzej niż na początku no cóż życze ci cierpliwości i juz sie boje co zaraz wykombinujesz z tymi włosami
Stary 2010-06-11, 13:41   #395
caskada
Zakorzenienie

wakacje sa dlugie lato w pelni nie wytrzymasz bez farbowaniapoprawian ia koloru milego wypoczynku
Stary 2010-06-11, 14:52   #396
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
I jedno i drugie. Było robione w nocy lampą i jest przekoloryzowane, więc jest czarny. Ogólnie wyszedł dość ciemny, ciemniejszy, niż na pudełku. Miała być gorzka czekolada, wella.

Trzymajcie się, ja wybywam, bo się cholera nie spakuję.
na fotoblogu zasugerowalaś ze palisz- radze rzucic bo to tez wpływa na stan twojej cery - jest bardziej ziemista przez to
Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
tyle farbowań a włosy wygladaja tak jak na poczatku. A raczej gorzej niż na początku no cóż życze ci cierpliwości i juz sie boje co zaraz wykombinujesz z tymi włosami
tez sie zgadzam- jeszcze gorzej
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 15:14   #397
caskada
Zakorzenienie

czarne wlosy czarny makijaz oka
Stary 2010-06-11, 17:29   #398
Noc(nik)
Zadomowienie

Skoro farbowałaś się na brąz, czemu nie skorzystałaś z mojej rady z jasnym brązem, tylko wybrałaś z własnej woli czekolade? Jest mi przykro, nie wiem po co ci pomagać, skoro masz nasze starania nie powiem gdzie. Masz potencjał, ale oszpecasz się na własne życie. Nie mam bynajmniej zamiaru cię obrazić, ale wyglądasz...nieświeżo. Tak w ogóle to polecam ci ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...00272&page=124

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:00   #399
SceneQueene
Zakorzenienie

Zaraz nadrobię zaległości w odpisywaniu, jutro zaś postaram się wstawić swoją szafę (oj, matko, będzie sporo roboty). Wypad udany - żegnaj bladości! Jestem strasznie zesmażona, póki co na czerwono, ale jutro (jak zawsze na dzień drugi) będzie brązik.
Nauczyłam się pływać kajakiem .

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez myszkaazi Pokaż wiadomość
Ja w to nie wierzę Nie chciałabyś, żeby ktoś robił z Tobą to, co Ty ze swoimi włosami :P Śledzę ten wątek i tak naprawdę to Ty chyba nie chcesz zmian.
Chcę - tutaj słucham propozycji.
Poważnie, mam zamiar nie zmieniać na razie koloru włosów przez jakiś czas. Nie mam zamiaru być łysa...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
caskada ja to samo mowie

ja widze zielona poswiate, mam nadzieje ze to efekt lampy.

udanego wypoczynku
Tak, pisałam, że światełko było dość sztuczne . Zieleni na głowie bym nie chciała, ooj nie.

Dziękuję, wypoczynek udany, pomijając kilka "atrakcji".

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
Teraz - odżywanie, zapuszczanie, próba odstawienia prostownicy - gdy odrosną do długości kroju fryzury z wakacji.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
na fotoblogu zasugerowalaś ze palisz- radze rzucic bo to tez wpływa na stan twojej cery - jest bardziej ziemista przez to
Cholerka, niedobrze. Ale teraz, jak załapałam trochę słoneczka jest lepiej - cera nie jest już taka odbladzona.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hm, pasuję. Czyżbyście jednak odradzały czarny cień? Oj, zwęża mi się paleta, zwęża... .

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Skoro farbowałaś się na brąz, czemu nie skorzystałaś z mojej rady z jasnym brązem, tylko wybrałaś z własnej woli czekolade? Jest mi przykro, nie wiem po co ci pomagać, skoro masz nasze starania nie powiem gdzie. Masz potencjał, ale oszpecasz się na własne życie. Nie mam bynajmniej zamiaru cię obrazić, ale wyglądasz...nieświeżo. Tak w ogóle to polecam ci ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...00272&page=124
Przeszło 120 stron, wow, jest co czytać.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:45   #400
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Cytat:

Hm, pasuję. Czyżbyście jednak odradzały czarny cień? Oj, zwęża mi się paleta, zwęża... .

Moim zdaniem jak najbardziej pasuje. Jeśli ktoś ma jasną karnację i czarne włosy, to delikatnie kredką, lub cieniem . Natomiast jak ciemną, to często ładnie wygląda tam więcej kredki/cienia. Np Eva Longoria ma taką urodę- ciemne włosy, ciemna karnacja, ciemne oczy. I co? Najpiękniej jej z mocno podkreślonymi oczami.

*
*

Stary 2010-06-12, 16:03   #401
caskada
Zakorzenienie

zdecydowanie jestem na niee nie ma tu porownania zadnego do EVY poniewaz nasza zalozycielka tego watku ma zupelnie inna karnacje i wlosy czarny kolor wlosow plus czarne cienie na oczach daje mi to widok smutku postarzenia pokazuje wszelkie niedoskonalosci ceryjak szarosc naczynka cienie zmeczenie widze tez ze SCENE QUEENE nie ma tendencji do brazowienia skory na sloncu to typowa biala cera ponadto EVA longoria jest troche starsza od scene queene mysle ze mloda dziewczyna powinna byc delikatna i swieza w makijazu ..po co sobie dodawac lat
ps.bylam za tym zebys miala (scene queene) jasne wlosy brazik z refleksami tak byloby ci dobrze rozswietliloby to twoja twarz serce mi peklo patrzac na ta czern okropna mam nadzieje ze jakos sie zmyje echhh a o stanie wlosow juz nic nie napisze....bo mi ich zal sie robipozdr
Stary 2010-06-12, 16:20   #402
capuccino
z innej bajki

Napisała, że następnego dnia ma brąz.

A ja napisałam, że jak ktoś ma jasną karnację i czarne włosy, to DELIKATNIE. To różnica. Nie mówię o makijażu a'la emo! A jak ciemną to można mocniej. Nie porównywałam dwóch typów urody, bo widać, że są inne . Eva ma chyba coś z meksykanki.

*
*

Stary 2010-06-12, 16:20   #403
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
mysle ze mloda dziewczyna powinna byc delikatna i swieza w makijazu ..po co sobie dodawac lat
ps.bylam za tym zebys miala (scene queene) jasne wlosy brazik z refleksami tak byloby ci dobrze rozswietliloby to twoja twarz serce mi peklo patrzac na ta czern okropna mam nadzieje ze jakos sie zmyje echhh a o stanie wlosow juz nic nie napisze....bo mi ich zal sie robipozdr
Dokładnie pisałam tak samo. Było to na wyciągniecie ręki, a teraz po tej czekoladzie, oddaliło się o lata świetlne. Nie rozumiem cię, autorko wątku . Myślałam, że wytłumaczysz mi czemu tak postąpiłaś, zamiast zrobić jasny, złocisty brąz, ale puściłaś moje pytanie mimo uszu. Ręce opadają. W każdym razie życzę ci jak najlepiej.

Stary 2010-06-12, 16:41   #404
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Napisała, że następnego dnia ma brąz.

A ja napisałam, że jak ktoś ma jasną karnację i czarne włosy, to DELIKATNIE. To różnica. Nie mówię o makijażu a'la emo! A jak ciemną to można mocniej. Nie porównywałam dwóch typów urody, bo widać, że są inne . Eva ma chyba coś z meksykanki.
ok moglam cie delikatnie zle zrozumiec tez mam ciemna oprawe oczu i oczy wlosy jasny blond i nigdy nie maluje powiek na czarno jak ja bym wygladala staram sie rozswietlac jak moge twarz oczy ....to ujmuje latek i daje zdrowy wyglad

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
ok moglam cie delikatnie zle zrozumiec tez mam ciemna oprawe oczu i oczy wlosy jasny blond i nigdy nie maluje powiek na czarno jak ja bym wygladala staram sie rozswietlac jak moge twarz oczy ....to ujmuje latek i daje zdrowy wyglad
zapomnialam dodac - czarny cien nie jest dla scene queene postarza ja
Stary 2010-06-12, 17:21   #405
Noc(nik)
Zadomowienie

Na ciemnych włosach w Photoshopie pracuje się baaaaardzo ciężko także to nie jest jeszcze to co miałam na myśli, ale coś w ten deseń.

Stary 2010-06-12, 17:30   #406
caskada
Zakorzenienie

1 foto bardzo ladnie naturalnie ladne wloski tam byly tak duzo sie wydaje (mam nadzieje ze to nie zasluga photoshopa tez ) i fajna dlugosc jakis bob cos mi sie widzi to bylo jedno ze zdjec ktore mi wpadlo w oko wygladasz tam mlodo dziewczeco radosnie brazik jasny jest ok moze i w blondzie karmelowym tez wygladalabyc ladnie bylas blisko mialas juz tak jasne wlosy
Stary 2010-06-12, 17:40   #407
capuccino
z innej bajki

Znalazłam 3 zdjęcia z delikatnym obrysowaniem oczu, ale nie mam jak tego wkleić, więc podaję stronę

http://www.dobramama.pl/pokaz/42637/makijaz/2

Oczywiście, oprócz pierwszego załącznika

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Znalazłam 3 zdjęcia z delikatnym obrysowaniem oczu, ale nie mam jak tego wkleić, więc podaję stronę

http://www.dobramama.pl/pokaz/42637/makijaz/2

Oczywiście, oprócz pierwszego załącznika

EDIT: A ile w ogóle autorka ma lat? Chyba przegapiłam post. Widziałam jeden, w którym było pytanie, ale odpowiedzi nie znalazłam

2 lata temu na wystawie Troll'a był plakat z blondynką- włosy bardzo jasne, karnacja delikatnie złocista, oczy niebieskie, usta pomalowane na blady róż + oczy obrysowane czarną kredką (nie tak delikatnie jak na załącznikach, ale też nie tak, jak na tym 1-szym). Nie mogłam się napatrzeć .

*
*

Stary 2010-06-12, 17:53   #408
Noc(nik)
Zadomowienie

Jak mogłam zapomnieć! Nasza koleżanka asiaasia58 reprezentuje taki look o jaki mi chodzi. Przejrzyj sobie jej makijażowe wątki, szczególnie najnowsze. Podobnie jak ty ma bardzo jasną cere i ciemne brwi, ale również jasnobrązowe włosy z blond poświatą. Jest bardzo świeża. Pozdrawiamy

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23417918

Stary 2010-06-12, 18:51   #409
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Jak mogłam zapomnieć! Nasza koleżanka asiaasia58 reprezentuje taki look o jaki mi chodzi. Przejrzyj sobie jej makijażowe wątki, szczególnie najnowsze. Podobnie jak ty ma bardzo jasną cere i ciemne brwi, ale również jasnobrązowe włosy z blond poświatą. Jest bardzo świeża. Pozdrawiamy

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23417918
ten link nie dziala tez chcialam popatrzec
Stary 2010-06-12, 18:58   #410
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
ten link nie dziala tez chcialam popatrzec
Dziwne, u mnie działa . Wystarczy wejść na profil asiaasia58, później "Staty" i "Znajdź wszystkie wątki rozpoczęte przez asiaasia58"

Stary 2010-06-12, 19:27   #411
caskada
Zakorzenienie

no nie dziala tamto ale teraz juz sobie poradze z checia popatrze
Stary 2010-06-12, 21:28   #412
Qrde Mol
Przyczajenie

O matko kochana... przebrnęłam przez cały wątek i aż włos mi się na głowie zjeżył.
Nie będę pewnie oryginalna - zluzuj z tym farbowaniem włosów! Ja po takich eksperymentach nie miałabym już żadnych włosów na głowie, wole sobie nawet nie wyobrażać jaką masz teraz kondycję swoich... Uważam, że ślicznie wyglądałaś w swoich naturalnych włosach (ktoś tu już dobrze zauważył, że natura zwykle wie co robi) i do takiego koloru moim zdaniem powinnaś dążyć. Czasem naprawdę warto posłuchać głosu postronnych osób. Żadna z nas nie chce tutaj dla Ciebie źle w tej kwestii. Nie mam nic na przeciw oryginalności, ale jeśli już to w dobrym smaku.
Jesteś bardzo ładną dziewczyną z dużym potencjałem. Szkoda go marnować jakimiś pstrokatymi kolorami włosów ni w pięć ni w dziesięć Ci pasującymi.
Nie ruszaj już teraz tych swoich włosów, naprawdę. Żadne farbowanie za miesiąc, przynajmniej ja tego nie widzę. Skup się na pielęgnacji. Naprawdę. Dużo dobrych rad dostałaś już w tej kwestii od dziewczyn.

Jeśli kiedyś zamarzy Ci się jeszcze blond to spójrz na mój pierwszy załącznik (też byłam taka "mądra" i za wszelką cenę ze zrudziałego brązu szłam w blond - zajęło mi to uwaga trzy dni, kondycję włosów, a raczej jej brak widać ,z obawy, że podchwycisz pomysł nie napiszę jak do tego blondu doszłam ).
Dla porównania fotka w brązie jako druga (też nie miałam tutaj mega zadbanych włosów).

W każdym razie tak szybko jak zaczęłam swoją przygodę z blondem, tak samo szybko ją zakończyłam. Włosy obcięłam na krótkiego boba i zafarbowałam na jasny popielaty brąz farbą Prosalon Chantala (to jest to, ale nie sugerować się paletą bo nijak się na niej kolory mają do rzeczywistości) i ciągle je regeneruje.

Mam nadzieję kochana, że wreszcie nas posłuchasz. Prawdopodobnie ta czekolada z Wellatonu szybko Ci się zmyje i zrudzieje, ale błagam - daj przez jakiś czas odpocząć tym swoim włosom i nie farbuj ich. Pozdrawiam.
Stary 2010-06-12, 22:05   #413
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Racja, przy bladej cerze to nie jest najlepsze połączenie.

Cytat:
Na ciemnych włosach w Photoshopie pracuje się baaaaardzo ciężko także to nie jest jeszcze to co miałam na myśli, ale coś w ten deseń.
Bardzo fajna długość z pierwszego zdjęcia.

Ale ten brąz jakoś nie bardzo pasuje. Za ciepły jest, za bardzo wpadający w rudy. Wydaje mi sie, że osobom o bladej/bladoróżowej karnacji(też taką mam) bardziej pasują zimne kolory.
Obstawiałabym zimny brąz jak z tego zdjęcia http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1276000498, lub ciemny popielaty('mysi') blond.

Tylko, że włosy SceneQueene tyle już przeszły, że nie wiem po co jej następne farbowania.

Wciąż uważam(mimo, że ta opcja zapewne nie zostanie wzięta pod uwagę), że najlepiej byłoby w ogóle zrezygnować z farbowania i zapuścić naturalki. Włosy byłyby zdrowe i jaka oszczędność farby! No i oszczędność czasu, bo nie trzeba się ciągle zastanawiać, jakby się tu na nowo zafarbować, a natura zwykle wie, co robi i naturalsy są dopasowane do karnacji/oprawy oczu itp. Do tego można zainwestować w odżywki i preparaty przyspieszające poprost włosów. Ot, najprostsze rozwiązania najlepsze są.
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 22:09   #414
caate
Zakorzenienie

GG do caate

to i ja sie odezwe, chociaz juz od 19 zbieram sie aby cos napisac

ciesz sie, ze wyjazd sie udal. Pamietaj, ze w te upalne dni nie tylko o skore trzeba dbac ale rowniez i o wlosy, ktore bardzo cierpia przez slonce.

Osobiscie zycze Ci, aby ten ciemny braz(nie pojmuje dlaczego nie moglas nalozyc ciemnego blondu/jasnego brazu) Ci zjasnial i zacznij farbowac pod naturalny braz. Przestaniesz meczyc sie z odrostami miesiecznymi i wlosy odetchna, jezeli one jeszcze tam zyja w cebulkach.

co do reszty znasz moje zdanie o glupocie i bezmyslnosci na temat tych eksperymentow, ja juz na ten temat nie bede sie rozwodzic, bo wiem ze to nie ma sensu.

ktos tu wspominal o Twojej cerze, tu nie chodzi ze sie opalilas to ona nabierze koloru. jezeli jest szarawa, to objetnie jaka bedzie opalenizna Ty bedziesz wygladac brudno/nieswiezo. Buzia palacza nigdy nie przypomina cery swietlisto-rozpromienionej

czekam na zdjecia Ciebie- zrob zdjecie na dworze, aby kolor byl realny
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 22:10   #415
Lenkapuma
Zakorzenienie

SceneQueene, w tej chwili wątek ma 14 stron, a prawie na każdej Twoja kolejna odsłona. Tyle tylko, że zupełnie zrobiona na przekór wizażankom i ich sugestiom. Po co Ci ten wątek? Tyle kochanych wizażanek rozpisuje się obszernie na temat brązu, argumentują, robią symulacje komputerowe, wklejają wyszukane w necie zdjęcia z włosami, które ich zdaniem pasowałyby do Ciebie najlepiej. A Ty wciąż swoje i swoje, wyniki coraz gorsze. Nie mówiąc już o opłakanym stanie włosów. Na tyle cudacznych kolorów, tandetnych i zupełnie do Ciebie nie pasujących, nie mogłabyś zrobić wizażankom tej "przyjemności" i chociaż na próbę zrobić sobie zupełny brąz? Przecież i tak za 2 tygodnie zmienisz kolor...
Wygląda na to, że szkoda czasu, na przekonywanie Cię, bo Ty nie szukasz porady jaki kolor byłby najlepszy, tylko publiki, która będzie Cię komentować.

Dodam też coś od siebie, bo mam równie dobre serce, co udzielające się tutaj wizażanki i dobrze Ci życzę.
- opłakany stan włosów - może jeszcze nie wyglądają tak koszmarnie, jak mogłoby się zdawać, że powinny po tylu farbowaniach, ale z pewnością są BARDZO zniszczone. Jakiś czas temu byłam ze swoimi włosami u fryzjera szukając porady, co zrobić by mi się końcówki nie rozdwajały, bo mimo stosowania wizażowych sposobów z wątku pielęgnacyjnego, wciąż miałam z tym problem. Fryzjer powiedział mi, że te wszystkie domowe maseczki działają, owszem, ale na powierzchni włosa, a trzeba działać na włos również od środka. Polecił mi zaopatrzyć się w profesjonalną maskę, która ma dobrane składniki, aby wnikały do wnętrza. Posłuchałam się, kupiłam i włosy mam o niebo lepsze - mniej rozdwojonych końcówek, ale przede wszystkim głaaadsze, błyszczące, zdrowo wyglądające. Gorąco zachęcam, abyś kupiła sobie profesjonalną maskę, bo na tak torturowane farbowaniami włosy zwykłe sklepowe będą za słabe. Jeśli będziesz zainteresowana mogę podać, z czego ja korzystam.
- odstawienie prostownicy i to natychmiast! Jeśli nie układają Ci się włosy, puszą, kręcą itd to najprostszą radą jest upinanie Przy tych upałach rozpuszczone włosy nie są najlepszą opcją, przynajmniej ja mam wrażenie, że jak upnę swoje to trochę mi chłodniej, chociażby w kark
- kolor farby - zlituj się i zrezygnuj z tych oczo***nych kolorów. Wyjątkowość możesz podkreślić w inny, subtelny sposób. Masz piękne oczy, z którymi można robić cuda przy pomocy makijażu. I podobno niezłą figurę, a to już kolejny atut. Jeśli chcesz by Twój wygląd miał "pazur", to zamiast szokować kolorami na głowie, możesz przyciągać spojrzenia kreską na oczach (dla przykładu zdjęcie z długowłosą szatynką i piękną kreską).
Dodaje kilka zdjęć, może któreś z nich Cię przekona i zobaczymy Cię następnym razem w apetycznym brązie.
Dodatkowo jedno z blondem - chodzi o fryzurę, nie kolor.

Lenkapuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 22:17   #416
Qrde Mol
Przyczajenie

Ale ten brąz jakoś nie bardzo pasuje. Za ciepły jest, za bardzo wpadający w rudy. Wydaje mi sie, że osobom o bladej/bladoróżowej karnacji(też taką mam) bardziej pasują zimne kolory.
Obstawiałabym zimny brąz jak z tego zdjęcia http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1276000498, lub ciemny popielaty('mysi') blond.

Też uważam, że ciepłe brązy nie pasują SceneQueen ponieważ ma chłodną karnację (blada, skłonna do zaróżowień jak sądzę) i ciepłe tony tylko by to nieładnie podbijały. Widzę po sobie, bo też mam taką karnację, że jednak idealnie sprawdzają się kolory mysie, popielate. Dlatego jestem za popielatym jasnym brązem albo ciemnym popielatym blondem.

Ale najbardziej jestem za tym żebyś przynajmniej na jakiś czas zaprzestała farbowania włosów w ogóle. Odczekaj parę miesięcy, przestań je rozjaśniać i cudować, skup się na pielęgnacji i regeneracji, a potem jeśli już musisz i uznasz, że nie dasz rady zejść do swoich naturalnych włosów to idź w popielate odcienie brązów/blondów.
Stary 2010-06-13, 11:28   #417
caskada
Zakorzenienie

popielate brazy i blondy pasuja do chlodnego odcienia cery:eh em:
Stary 2010-06-13, 11:46   #418
Noc(nik)
Zadomowienie

Pracowałam na rudych, czerwonych zdjęciach głównie i stąd te rudości. Wybaczcie, ale trudno było rozjaśnić ciemne włoski jak i zmienić tonacje rudzielców.

Stary 2010-06-13, 12:54   #419
anusia-87
Wtajemniczenie

normalnie śnił mi się dzisiaj ten wątek

SceneQuenne jesteś bardzo przekorną osobą... I chyba po prostu szukasz sposobu, żeby być w centrum uwagi. Piszesz, że w realu tego nie lubisz, a po chwili sama sobie zaprzeczając dodajesz, że nie chcesz brązu, bo nie będziesz się wyróżniać... Wiesz, teraz najbardziej można się wyróżnić zadbanymi włosami! Niestety, ale nawet najładniejszy kolor nie wytrzyma na zniszczonych i spalonych włosach! A ludzie będą sie po prostu śmiać z Ciebie!
Dlaczego Ty nie chcesz zrozumieć tego...? I przez miesiąc Twoje włosy nie odżyją! Ja nie farbuję już ze 2 miesiące i gdybym teraz na nie nałożyła farbę, to by chyba wypadły - mimo intensywnej kuracji olejami, profesjonalnymi, drogeryjnymi i domowymi maskami.
Czemu Ty się tak boisz tego brązu? Na pewno nie uzyskasz koloru takiego jak naturalny Twój, a i nie zginiesz w tłumie, no chyba, że uważasz, że tylko w ten sposób wybijesz się spośród ludzi... Jeżeli uważasz, że włosy czynią Cię wyjątkową, to wybacz, że to napiszę, ale najpierw potrzebujesz metamorfozy wewnętrznej. I nie chcę być złośliwa - po prostu założyłaś wątek "doradźcie" a robisz wszystko, żeby większość rad ominąć...
Widziałas metamorfozy innych dziewczyn, którym Wizażanki pomogły? Uwierz, że nikt tu nie chce zmienić Cię w szarą myszkę, tylko w ładną, młodą kobietkę! Nie umiesz podkreślać swoich atutów i to musisz w sobie zmienić.
Bo niestety, ale to 14 strona wątku, a Ty wyglądasz jeszcze gorzej niż na początku - jeśli chodzi o Twoje włosy. Bo nie dość, ze znów są piekielnie ciemne, to jeszcze zniszczone...
Wybacz ten elaborat, mi już po prostu szkoda Twoich włosów i nie rozumiem sensu tego wątku... Mam nadzieję, że zrozumiesz.
Tymczasem pozdrawiam i okaż swoim włoskom dużo dużo miłości
anusia-87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 13:03   #420
SceneQueene
Zakorzenienie

Po przespaniu siedemnastu godzin (skutki uboczne wyjazdu ) muszę się zabrać za poodpowiadanie Wam tutaj, moje Kochane. Najpierw, jak ktoś prosił, wstawiam aktualne zdjęcia (w czarnej bluzce z wczoraj, w zielonomodrej z dzisiaj).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości