Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-13, 17:34   #451
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Dziewięć.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 17:36   #452
SceneQueene
Zakorzenienie

Dziesięć.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2010-06-13, 17:39   #453
SceneQueene
Zakorzenienie

Jedenaście.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-13, 17:48   #454
SceneQueene
Zakorzenienie

Dziewczyny, jadę na rower, reszta za godzinkę jak wrócę i przepraszam, że niektóre zdjęcia są niewyraźne, jakbyście nie wiedziały co to to piszcie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-13, 19:07   #455
SceneQueene
Zakorzenienie

Dwanaście.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-13, 19:12   #456
SceneQueene
Zakorzenienie

Trzynaście.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-13, 19:17   #457
SceneQueene
Zakorzenienie

Czternaście.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-13, 19:20   #458
SceneQueene
Zakorzenienie

Piętnaście.
Mam jeszcze kilka bluzek z długim (nie mam czasu na resztę zdjęć) i baletki takie jak te fioletowe : czarne w krateczkę, niebieskie w kwiatki, białe w kwiatki, różowe oraz zwykłe balleriny o barwie fuksji.

Koniec, możecie komentować. Proszę, powiedzcie mi :
1. Czego się pozbyć? Większośc tylko zalega mi w szafie (krótkie topy, kolorowe bluzki i bluzy - tego już nie noszę).
2. Czego brakuje w mojej szafie?
3. Ewentualne połączenia.
Z góry dziękuję za pomoc.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:21 Powód: post pod postem
Stary 2010-06-13, 19:27   #459
Madlen__18
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1276442055 chyba najlepsze zdjęcie jakie znalazło się na wątku: mimo czarnych włosów!. Ciuch ok, i Twoja twarz w normalnej perspektywie.. (zdjęcia robione "z ręki" przekłamują strasznie).

Załamałam się trochę jak napisałaś, że znowu czarne włosy, ale ten blondo-rudy był na tyle tragiczny, że może to i dobrze.....
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:48   #460
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1276442055 chyba najlepsze zdjęcie jakie znalazło się na wątku: mimo czarnych włosów!. Ciuch ok, i Twoja twarz w normalnej perspektywie.. (zdjęcia robione "z ręki" przekłamują strasznie).

Zgadzam się Slicznie, kobieco. Też nie lubię tych fotek "z góry", albo ogólnie pstrykanych samemu, nie wspominając u dziubkach . Fotki robione "od dołu" (tzn położyć aparat gdzieś), też nie wyglądają fajnie, bo często zmieniają kształt twarzy. Moim zdaniem dobrze, że masz ciuchy w różnych kolorach, a nie tylko ta czerń. A tak czerń na głowie, w ubraniu, na oczach. Oczywiście w tych ciuchach wyglądasz super, już to pisałam w którymś z postów. Nie mniej jednak, jakaś odmiana musi być, a nie codziennie jak w żałobie

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Wymienię minerały (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:06   #461
Lenkapuma
Zakorzenienie

Wskoczyła mi moja wypowiedź między Twoje ciuchy, ale mam nadzieję, że ją widziałaś?

Lenkapuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:24   #462
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Słabo widać. Potrafisz robić zdjęcia na wprost? Tak zupełnie na wprost? Pomijam już kwestię, że takie zdjęcia robione z góry nieodłącznie kojarzą mi się z "laluniami z dziubkami na NK", to najzwyczajniej w świecie niewiele na nich widać.
Nie wiem co to za przekonanie panuje, że "jak sobie pstryknę focię z góry to będę wyglądać ładniej"
To wszystko co wymieniłaś na pewno nie zaszkodzi, jednak moim zdaniem, na tak zmasakrowane włosy, jakie masz potrzeba czegoś mocniejszego, profesjonalnego.
Polecałabym Ci produkty silnie regenerujące z serii Wella System Professional (Wella SP - fioletowa seria). Na allegro można kupić trochę taniej niż w salonie, lecz mimo to, musiałabyś się liczyć ze sporym wydatkiem. Osobiście stosuję maskę i ampułki (3 i 4 stopień regeneracji w skali 1-4) i stan moich włosów poprawił się bardzo. Może byłam naiwna, ale ostatecznie do tych produktów przekonała mnie informacja, że już jedna aplikacja może odbudować strukturę włosa do 100%. Z efektu jestem zadowolona, naprawdę. Możesz rozejrzeć się po innych firmach wśród profesjonalnych specyfików i porównać ceny. Ja polecam Wellę, bo sama stosuję, ale niewykluczone, że znajdziesz coś tańszego, ale równie skutecznego
Szukaj wśród masek (mają silniejsze działanie od odżywek) i ampułek, które mają skoncentrowaną formułę i w związku z tym są najsilniejsze. Regeneracja przede wszystkim, pamiętaj.
Tak, tak, widziałam. Zdjęcia robię takie, ponieważ robię je sama i telefonem, bo zazwyczaj nie ma komu mi zrobić. A z przodu, prosto, czasem ciężko "wycelować" i wychodzą rozmazane, albo jakieś nijakieś. Idę pojutrze na poszukiwanie dobrej maski i zastanawiam się nadal nad tym jedwabiem w sprayu z gliss kur, miała któraś z Was może, kochane?

Pamiętam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-13, 20:45   #463
Madlen__18
Zakorzenienie

Ja miałam, ale pamiętaj, że maski w sprayu to tani chwyt marketingowy. Zaraz po użyciu wydaje ci się, że włosy są miękkie i produkt coś daje..ale skoro producent obiecuje poprawę kondycji włosów tylko poprzez psikanie na włosy rozwodnionym produktem, który dodatkowo nie wymaga spłukiwania, bo ma lekką formułę. to raczej "pic na wodę". Dla mnie efekt był ale krótkotrwały, podejrzewam, że s strukturze włosa nic się nie działo, jedynie efekt odczuwalny w dotyku włosów zaraz po użyciu.
Jeśli maska to trzymana na włosach pod czepkiem, ze 20 minut, gęsta, o bogatym składzie. Najlepiej idź do sklepu fryzjerskiego: tam możesz kupić niektóre maski za grosze a są to o niebo lepsze produkty od drogeryjnych.
Tamte gliss kur - odradzam przy twoim poziomie zniszczenia włosów. Będziesz miała złudne poczucie, że "coś" robisz dla włosów, a to tylko iluzja.
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:21   #464
Kasiulakitty99
Przyczajenie

Jeżeli lubisz ciemne kolory włosów,może spróbuj zrobić kolor taki jak ma Leighton Meester ?
A co do make-upu może spróbuj samych kresek eyelinerem bez brokatu i cieni. Delikatnie przyciągają uwagę i są łatwe do narysowania
Co do ubrań może przydałaby Ci się zwykła marynarka na jeden guzik(klasyka a nawet do zwykłych t-shirtów wygląda ciekawie). Delikatna bokserka bez napisów i obrazków też będzie na Tobie dobrze leżeć. Jestem zwolenniczką ubrań uniwersalnych, nie nudnych.
Zamieszczam kilka inspiracji, może Ci się spodobają
Pozdrawiam
Kasiulakitty99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:10   #465
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Koniec, możecie komentować. Proszę, powiedzcie mi :
1. Czego się pozbyć? Większośc tylko zalega mi w szafie (krótkie topy, kolorowe bluzki i bluzy - tego już nie noszę).
2. Czego brakuje w mojej szafie?
3. Ewentualne połączenia.
Z góry dziękuję za pomoc.
troche masz tych ciuchow w pewnych zestawieniach moga wygladac ciekawie widze tez ze nie ma sama czern kroluje masz sporo kolorowych bluzeczek nie podobaja mi sie tylko te spodniczki do kostekja bym nie nosila jestes taka mlodziutka ze nie ma sensu sie przebierac za cygankedla ciebie pasuja spodenki spodniczki topy rurki tuniki do tego dodawaj jakas ozdobe niech bedzie pasek ...nie preferuje stylu wieszania czegos na szyje ale jesli ty lubisz to nosladnie ci w kurtce nie pamietam kroju ramoneska czy zwykla skorzanka to byla....ale ladnie ci bylo dodalo ci to takiej kobiecosci i doroslosci powagi niewiem ile masz lat zaraz poszukam bo widze ze sporo masz balerin kolorowych rozumiem ze to dla wygodypolecam ci marynarki do dzinsow spodniczek jak jest chlodno o krotkim kroju cardigany sweterki (sorry za pisownie pewnie zle napisalam nazwe) nie nos tylko za duzych za luznych ubran daja wyglad niechlujny smutny zaniedbanyno to tyle na teraz
Stary 2010-06-14, 13:53   #466
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
troche masz tych ciuchow w pewnych zestawieniach moga wygladac ciekawie widze tez ze nie ma sama czern kroluje masz sporo kolorowych bluzeczek nie podobaja mi sie tylko te spodniczki do kostekja bym nie nosila jestes taka mlodziutka ze nie ma sensu sie przebierac za cygankedla ciebie pasuja spodenki spodniczki topy rurki tuniki do tego dodawaj jakas ozdobe niech bedzie pasek ...nie preferuje stylu wieszania czegos na szyje ale jesli ty lubisz to nosladnie ci w kurtce nie pamietam kroju ramoneska czy zwykla skorzanka to byla....ale ladnie ci bylo dodalo ci to takiej kobiecosci i doroslosci powagi niewiem ile masz lat zaraz poszukam bo widze ze sporo masz balerin kolorowych rozumiem ze to dla wygodypolecam ci marynarki do dzinsow spodniczek jak jest chlodno o krotkim kroju cardigany sweterki (sorry za pisownie pewnie zle napisalam nazwe) nie nos tylko za duzych za luznych ubran daja wyglad niechlujny smutny zaniedbanyno to tyle na teraz
caskada dobrze radzi

Cytat:
Napisane przez SceneQueene;19957389I jedno i drugie. Było robione w nocy lampą i jest przekoloryzowane, więc jest czarny. Ogólnie wyszedł dość ciemny, ciemniejszy, niż na pudełku. [B
Miała być gorzka czekolada, wella. [/B]

Trzymajcie się, ja wybywam, bo się cholera nie spakuję.
http://www.shopmania.pl/shopping~onl...~p-968505.html

TO jest gorzka czekolada!
Nie wierze w to co piszesz
Uwierz mi, obrazasz nas w ten sposob, jezeli uwazasz ze uwierzymy, ze nie zafarbowalas sie na czarno. widze, ze nie zdajesz sobie sprawy i myslisz, ze kazdy jest na tyle glupi i wierzy w Twoja 'metamofroze' oszukujesz sama siebie jak Ci tak dobrze to okej, ale w moich oczach spadlas nisko. nienawidze jak ktos mnie oklamuje. chcesz pomocy,rady to badz uczciwa!

Cytat:
Tu masz piękny odcień. http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1276431312

Z tą różnicą, że moje włosy nigdy błyszczeć już się nie będą...
no jasne, z Twoim podejscie to tak bedzie. Za 2-3lata gdy wlosy Ci odrosna calkowicie, przy dobrej pielegnacji, bez tych drastycznych farbowac beda blyszczec jak psu jaja!

Czarna farba przy Twoim wygladzie wlosow wyglada jak sztuczny helm. Nie zrobilas ze soba zadnej poprawy, wrecz pogorszylas swoje wlosy i nie mow juz ze NIE. Moze Tobie jest lepiej, ale stojac za Toba w kolejce w sklepie, na przystanku, niezle bym sie dziwila co ta dziewczyna zrobila z wlosami. Jestes mloda, chcesz sie postarzyc, to widze ze chcesz byc pol lysa, postarzych sie w 100% nie wspomne juz co za 10lat bedziesz chciala farbowac

juz nic nie bede pisac, bo popelniasz same bledy, blagasz o rady i gowno sobie z tego robisz. i tak zyjesz swoim zyciem, swoja ideologia i pomyslami. chcesz byc soba to badz, zamknij ten watek i nie pograzaj sie juz wiecej, po takich 'doswiadczeniahc' powinnas wyciagnac wnioski. nie stac Cie na kompleksowa regeneracje i tu nie chodzi juz o kase ale o Twoje checi. robisz wszystko na wlasna reke. farbujesz wlosy ciezkimi farbami, bo w profesjonalne po co zainwestowac. po co dac wlosom ta frajde, zeby wreszcie blyszczaly i nie cierpialy. niejedna wizazanka prosila Cie, zebys pofarbowala kremem koloryzujacym.Nie Ty musisz miec trwafolsc i niszczyc wciaz wlosy i tu nie pomoze farbowanie co 4tyg na czarno 'bo w tym kolorze nie widac zniszczen'. ja widze ratunek w joico,kerastase, sauna u fryzjera, fryzura na chlopaka. sklepowe to tylko oblepiaja wlosy, i tak sie beda kruszyc wlosy, ale o tym sama sie przekonasz ja nie beda Ci rosnac i bedziesz sie dziwic czemu ciagle maja ta sama dlugosc, przeciez ich nie podcinam,a odrost bedzie razic po oczach przekonasz sie sama, za miesiac dwa, ale i tak nam sie nie przyznasz do tego

brawo!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:52   #467
Lenkapuma
Zakorzenienie

Widzę, że postępowanie autorki nie tylko we mnie budzi irytację. No cóż... caate, wytrwaj w tym wątku jeszcze trochę, to niebawem ocenimy jej łysinę. Może akurat będzie jej do twarzy

A pisząc poważnie, niestety podejrzewam, że taka czeka Cię przyszłość SceneQueene. Nie potrafisz zrezygnować z BARDZO częstego i DRASTYCZNEGO farbowania, mimo, że sama dostrzegasz jakie masz łamliwe siano na głowie, i aby patrzeć, jak zaczniesz zakładać wątki typu "ratuunku, zostały mi 3 włosy na krzyż". Idź po rozum do głowy póki nie jest za późno :\

I pozwól sobie pomóc, bo ilość stron świadczy o tym, że jest wiele osób, które chcą Ci pomóc dobrą radą.

Lenkapuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 15:03   #468
TLU
Zadomowienie

Caate naprawde nie widzisz, ze to odcien jasny orzech, ktory po prostu wyszedl ciemniej niz na opakowaniu?
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 15:12   #469
caskada
Zakorzenienie

powiem wam tak- to mogla byc czekolada tylko jak sie trzyma farbe ponad podany czas na opakowaniu to moze na jasnych wlosach wyjsc heban
Stary 2010-06-14, 15:14   #470
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie, to nie był ciemny orzech. To była gorzka czekolada. Być może trzymanie jej godzinę na głowie to za dużo.

Dziękuję za życzenie mi łysiny, mam nadzieję, że tak nie będzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-14, 15:21   #471
Galaksja
Raczkowanie

Przeczytałam cały wątek
Ja nie życze Ci źle, musisz teraz mocno regenerować włosy maskami i olejami. Do tego łagodny szampon i może będzie lepiej
A wypadają Ci włosy?
Na rozjaśnionych włosach kolor zawsze wychodzi ciemniejszy ale tez szybciej sie spłukuje, więc jest nadzieja, że troche sie rozjaśni., bo ta czerń jaka Ci na włosach wyszła jest zdecydowanie za ciemna dla Ciebie....
Galaksja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 15:21   #472
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, to nie był ciemny orzech. To była gorzka czekolada. Być może trzymanie jej godzinę na głowie to za dużo.

jesli od teraz to koniec z farbowaniem to moze bedzie ok ale jesli niedlugo rozjasnisz to moze byc tragicznie
Stary 2010-06-14, 15:58   #473
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Widzę, że postępowanie autorki nie tylko we mnie budzi irytację. No cóż... caate, wytrwaj w tym wątku jeszcze trochę, to niebawem ocenimy jej łysinę. Może akurat będzie jej do twarzy

A pisząc poważnie, niestety podejrzewam, że taka czeka Cię przyszłość SceneQueene. Nie potrafisz zrezygnować z BARDZO częstego i DRASTYCZNEGO farbowania, mimo, że sama dostrzegasz jakie masz łamliwe siano na głowie, i aby patrzeć, jak zaczniesz zakładać wątki typu "ratuunku, zostały mi 3 włosy na krzyż". Idź po rozum do głowy póki nie jest za późno :\

I pozwól sobie pomóc, bo ilość stron świadczy o tym, że jest wiele osób, które chcą Ci pomóc dobrą radą.
[COLOR="rgb(0, 191, 255)"]ehh, fakt. podchodze do tego emocjonalnie, bo nie moge uwierzyc dlaczego Autorka tak musi brnac i udowadniac, ze Ona wie lepiej [/COLOR]
mam takie samo zdanie niestety
wierze w cuda

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Caate naprawde nie widzisz, ze to odcien jasny orzech, ktory po prostu wyszedl ciemniej niz na opakowaniu?
w tym momencie, jak doczytalam, ze autorka trzymala 60min farbe, jestem w stanie uwierzyc ze czekolada czy tam orzech, daje poswiate granatowej czerni

Cytat:
powiem wam tak- to mogla byc czekolada tylko jak sie trzyma farbe ponad podany czas na opakowaniu to moze na jasnych wlosach wyjsc heban
ale na litosc boska.... nawet heban bedzie w sloncu rudy/miedziowy/czerwony

Cytat:

Nigdy, przenigdy nie zycze nikomu lysizny
ja w Twoim przypadku mowie co grozi, jakie sa efekty.

TRZYMAC GODZINE FARBE?????????!!!!!!!!:1w sciekly

PO KURCZAKOWATYM BLONDZIE
no jasne, bo przypadkiem czarny nie pokrylby Ci tego blondu.............
wiec trzeba dluzej, zeby napewno wyszedl rowny,mocny,wyrazisty kolor, zeby pigment tak sie wzarl, z ejuz nic nie masz szans wymycia sie
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:01   #474
capuccino
z innej bajki

Cytat:

Nikt Ci tu nie życzy łysiny, po prostu niektórym dziewczynom ręce już opadają i nie wiedzą, jak Ci przetłumaczyć pewne sprawy, dlatego próbują już bardziej drastycznie. Choć jak widać i to nie działa...

Założyłaś wątek, pytasz o rady, dziewczyny Ci ich udzielają, a Ty masz je gdzieś. Fakt, mówisz, że wcale nie masz tego gdzieś, ale widać inaczej. Zaczynam myśleć, że Ty wcale nie chcesz skorzystać z tych rad, bo to, co radzą Ci wizażanki to "nie Ty". Skoro więc z czernią Ci dobrze i mocną kredką na oczach, to po prostu miej ją sobie i maluj tak oczy... Tylko po co wtedy pytać? Zajmować komuś czas, kto chce dla Ciebie dobrze? Może za jakiś czas zrozumiesz, że w innych kolorach Ci ładniej, póki co sobie chodź tak, jeśli Ci dobrze i uważasz, że to najlepiej... Każdy z nas miał przecież okres wpadek i często sam musiał dojść do tego, że popełniał błąd.

Pozdrawiam

*
*

Stary 2010-06-14, 16:03   #475
Ancia_m
Raczkowanie

Ohhh trzymać godzinę farbę na głowie....pozostawiam to bez komentarza. Ja dziś robiłam sobie refleksy na włoskach i uwierz mi, że można nabyć brąz któremu do czerni daleko daleko....Ja na rozjaśnione pasemka (na 3% wodzie bo nie chciałam im dokopać, gdyż wiem co to znaczy łamanie i kruszenie się włosów) nałożyłam farbę w kolorze orzechowy brąz i uwierz, wyszedł mi piękny złoty brąz w na tych pasemkach, więc nawet drogeryjne farby potrafią nadać ładny i naturalny odcień, ale zanim skorzystałam z tej farby to przegrzebałam masę postów i wątków odnośnie tego, jak dziewczynom wychodził ten kolor na głowie... Co do gorzkiej czekolady, to dużo nawet baaaaardzo dużo wypowiedzi jest, że kolor wychodzi prawie czarny, więc ..... Lepiej było zrobić jakiś brąz ze złotą poświatą zbliżony do karmelowego, na pewno nie miałabyś zielonych (chociaż może i nie masz) refleksów, kolor jakby się wypłukiwał to by nawet fajnie wyglądało, no i Twoja buźka nabrałaby świeżości....A tak zrobiłaś koło, a ucierpiały masakrycznie Twoje włosy...
Jednak nie będę prawić kazań.
Co do odżywiania. Po pierwsze zainwestuj w WAX L'biotica, ja byłam dziś w Superpharm (nie wiem czy Ty masz dostęp do takiej drogerii-apteki) bo jest promocja, dwie maseczki WAX za 15.99zl więc natychmiast nabyłam, do tego dwupak dwufazowej odżywki bez spłukiwania, o niebo lepszej od tego gliss kur, a ma w składzie między innymi jedwab i panthenol i też kosztowało mnie to 15.99 zl dwie butelki, bo promocja 2 w cenie 1.
Po drugie zainwestuj w jakiś delikatny szampon, albo jakiś organiczny, np Natura Vital szampon z żeńszeniem, dostępny w drogerii Natura, albo jakiś inny na bazie np.oleju kokosowego - swego czasu namiętnie stosowałam szampon brzozowy Farmona - 7.90zl.
Z profesjonalnych produktów mogę polecić:
Kallos- Placenta maska
KAllos- Latte maska
Leo- Maska kokosowa, szampon kokosowy
Stapiz- Maska z jedwabiem
Allwaves- maska do włosów porowatych i suchych

Z naturalnych sposobów:
-Olej kokosowy (8.00zl sloiczek 250g w sklepie ze zdrową żywnością)- raz, dwa razy w tygodniu wmasuj we włosy i skórę głowy, na to foliowy czepek i ręcznik - ja zakładam reklamówkę jednorazową i czapkę i tak sobie nawet dwie godzinki trzymam, ale wystarczy 30 minut. Poczytaj o olejowaniu włosów
- Wspomniana już nafta+olej rycynowy+żółtko i cytryna
-płukanie włosów w mieszance wody z octem (zakwasza włos, wygładza łuskę włosa i tym samym nadaje blasku)
-łykanie suplementów, np Silica, drożdże piwne w tabletkach

Hmm co tu jeszcze, aha jeżeli suszysz włosy suszarką to bądź tak miładla swoich włosów i używaj preparatów chroniących przed gorącem (Ja pzetestowałam wiele i obecnie trzymam się Serum Termoaktywne MArion, cena chyba 7.00zl)

NIe jestem święta i też szalałam nie raz z farbami itp, ale staram się wybierać środki najmniej inwazyjne, kremy koloryzujące, a jeżeli farby to robie je na oxydancie 3%, w zamian za te męki, moje włosy dostają regenerujące maski, które trzymam czasami i godzinę pod czepkiem na głowie, co 2 dni jak mam czas to coś w te kłaczki wsmarowuję - takie zadość uczynienie.
Tobie radzę zrobić to samo, dbać dbać dbać, bo w końcu włosy ci się zbuntują, jak już dziewczyny pisały wyżej.
Do tego staraj się zrezygnować z palenia, wprowadź do diety wiele warzyw i owoców, witamin i zażywaj jakiś suplement - Twoja cera po jakimś czasie nabierze zdrowych kolorków.
Uwierz, ładne włosy i promienna cera nei biorą się od tak.

P.S apropos awangardowych odcieni, dziś widziałam dziewczynę w markecie z różem masakrycznie wyblakłym na głowie!! Uwierz mi, wcale nie wyglądała wyjątkowo przez swoją inność, to było wręcz brzydkie. Piękne i nietuzinkowe są ładne zadbane i błyszczące włosy (nawet krótkie), ładne paznokcie i zadbane dłonie i ogólna dbałość o całokształt
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:14   #476
caskada
Zakorzenienie

nie jestem chodzacym idealem sama mam wiele niedociagniec modowych makijazowych i wiem o tym -ale zazwyczaj obserwuje dziewczyny ktore mijam na ulicy podpatruje oceniam sciagam gdybym spotkala ciebie scene queene zwrocilabym uwage na twoje zniszczone wlosy i za mocny makijaz przerysowany mozna powiedziecpolub ilam ciebie jako wizazanke jestes mila jak zauwazylam nie wdajesz sie w potyczki na forum( w przeciwienstwie do mnie juz 3 ostrzezenia mialam za jezyk)
nigdy nie chcialabys zeby ktos ci czegos zazdroscil wygladu np wlosow ladnego makijazu stylu? pomysl o tym....lepiej zazdroscic niz uzalac sie nad kims
widzisz jestes mlodziutka ja juz nigdy nie bede miala twego wieku(echh 30) wiec zrob wszystko zebym ci nadal zazdroscila a nie uzalala sie nad toba
Stary 2010-06-14, 16:18   #477
Randa
Raczkowanie

Już kiedyś pisałam na tym wątku, i znów to zrobię.
Ja się podpisuję pod powyższymi radami wizażanek, na prawdę zostaw już tą czerń na włosach, nie farbuj przez jakiś czas na prawdę, Twoje włosy, mimo że i tak już są w tragicznym stanie, to kolejne farbowanie może spowodować nawet wypadanie, czego bym Ci Kochana bardzo nie życzyła. Mimo, że czerń to nadal nie Twój kolor, ale przyznam, że jest Ci w nim najlepiej niż w tamtych wszystkich razem wziętych. Mam nadzieję, że wytrzymasz z nie farbowaniem włosów przez chociaż miesiąc, dwa, choć pewnie będzie Cię korcić, odrosty to nic fajnego. W każdym bądź razie trzymam kciuki, aby Twoje włosy wyglądały za jakiś czas na nienaruszone ciągłym torturowaniem ich farbą i prostownicą.
Ps. Próbowałam ułożyć dla Ciebie zestawy z Twoich ubrań, ale przyznam szczerze że masz tak różnorodną kolorystycznie szafę, że po prostu nie umiem ;/ Jedyne co w tej kwestii powiem, że przydałaby Ci się porządne spodnie, np. czarne rurki, pasują do wszystkiego i można niedrogo kupić uwierz mi, allegro to kopalnia ciuchów za grosze. Następnie, marynarka najlepiej też czarna, teraz bardzo modne i nie wszystkie cenowo kosmiczne, ja kupiłam swoją na all za 60zł, to nie dużo jak na taki ciuch. Buty, klasyczne balerinki bądź czółenka to podstawa! Bluzki masz, nie chcę Cię urazić, ale jakby to powiedzieć zbyt dziewczęce, jak dla 13sto latki. Postawiłabym w Twoim przypadku na kobiecość, kobiecość i jeszcze raz kobiecość! Np. jak na tym zdjęciu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1276442055 wyglądasz tam tak kobieco, w tym kierunku powinnaś iść. Ale zapewne teraz jesteś skupiona na regeneracji włosów i moim zdaniem na razie zajmij się właśnie włosami, a później uzupełniaj szafę, zapewne maski, odżywki etc. do włosów tak zniszczonych nie kosztują mało
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
nie jestem chodzacym idealem sama mam wiele niedociagniec modowych makijazowych i wiem o tym -ale zazwyczaj obserwuje dziewczyny ktore mijam na ulicy podpatruje oceniam sciagam gdybym spotkala ciebie scene queene zwrocilabym uwage na twoje zniszczone wlosy i za mocny makijaz przerysowany mozna powiedziecpolub ilam ciebie jako wizazanke jestes mila jak zauwazylam nie wdajesz sie w potyczki na forum( w przeciwienstwie do mnie juz 3 ostrzezenia mialam za jezyk)
nigdy nie chcialabys zeby ktos ci czegos zazdroscil wygladu np wlosow ladnego makijazu stylu? pomysl o tym....lepiej zazdroscic niz uzalac sie nad kims
widzisz jestes mlodziutka ja juz nigdy nie bede miala twego wieku(echh 30) wiec zrob wszystko zebym ci nadal zazdroscila a nie uzalala sie nad toba
Zgadzam się z tym co napisała caskada, zazdrość ze strony innych w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to najlepsze co może spotkać kobietę.

60- 59 - 58 - 57 - 56 - 54kg
Randa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:28   #478
capuccino
z innej bajki

Ona ma 13 lat?
To moim zdaniem bardziej dziewczęce jej pasują, niż kobiece. Ma być "hot czternachą"? .Chociaż teraz 14-ki to już się ubierają, jakby miały 20-cia.....

Myślałam, że ma ok 17.

*
*

Stary 2010-06-14, 16:33   #479
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja nie mam 13 lat!
Ktoś tu napisał, że mam bluzki jak dla 13nastolatki.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Gwoli nieścisłości - rzeczywiście mam 17 lat.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-14, 16:36   #480
Randa
Raczkowanie

Nie napisałam, że autorka wątku ma 13 lat! Pisałam, że większość bluzek ma "jak dla 13sto latki" po prostu dziewczęce, kwiatki etc. ktoś tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem..

60- 59 - 58 - 57 - 56 - 54kg
Randa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości