Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-14, 16:37   #481
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Nie szkodzi . I tak większość koszulek po prostu od kilku lat zalega w szafie, dlatego je tu wszystkie dodałam, aby ktoś mi pomógł posprzątać...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:41   #482
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Randa Pokaż wiadomość
Już kiedyś pisałam na tym wątku, i znów to zrobię.
Ja się podpisuję pod powyższymi radami wizażanek, na prawdę zostaw już tą czerń na włosach, nie farbuj przez jakiś czas na prawdę, Twoje włosy, mimo że i tak już są w tragicznym stanie, to kolejne farbowanie może spowodować nawet wypadanie, czego bym Ci Kochana bardzo nie życzyła. Mimo, że czerń to nadal nie Twój kolor, ale przyznam, że jest Ci w nim najlepiej niż w tamtych wszystkich razem wziętych. Mam nadzieję, że wytrzymasz z nie farbowaniem włosów przez chociaż miesiąc, dwa, choć pewnie będzie Cię korcić, odrosty to nic fajnego. W każdym bądź razie trzymam kciuki, aby Twoje włosy wyglądały za jakiś czas na nienaruszone ciągłym torturowaniem ich farbą i prostownicą.
Ps. Próbowałam ułożyć dla Ciebie zestawy z Twoich ubrań, ale przyznam szczerze że masz tak różnorodną kolorystycznie szafę, że po prostu nie umiem ;/ Jedyne co w tej kwestii powiem, że przydałaby Ci się porządne spodnie, np. czarne rurki, pasują do wszystkiego i można niedrogo kupić uwierz mi, allegro to kopalnia ciuchów za grosze. Następnie, marynarka najlepiej też czarna, teraz bardzo modne i nie wszystkie cenowo kosmiczne, ja kupiłam swoją na all za 60zł, to nie dużo jak na taki ciuch. Buty, klasyczne balerinki bądź czółenka to podstawa! Bluzki masz, nie chcę Cię urazić, ale jakby to powiedzieć zbyt dziewczęce, jak dla 13sto latki. Postawiłabym w Twoim przypadku na kobiecość, kobiecość i jeszcze raz kobiecość! Np. jak na tym zdjęciu http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1276442055 wyglądasz tam tak kobieco, w tym kierunku powinnaś iść. Ale zapewne teraz jesteś skupiona na regeneracji włosów i moim zdaniem na razie zajmij się właśnie włosami, a później uzupełniaj szafę, zapewne maski, odżywki etc. do włosów tak zniszczonych nie kosztują mało
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Zgadzam się z tym co napisała caskada, zazdrość ze strony innych w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to najlepsze co może spotkać kobietę.
Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ona ma 13 lat?
To moim zdaniem bardziej dziewczęce jej pasują, niż kobiece. Ma być "hot czternachą"? .Chociaż teraz 14-ki to już się ubierają, jakby miały 20-cia.....

Myślałam, że ma ok 17.
no ja myslalam, ze jest pelnoletnia, skoro pali, wyjezdza nad jezioro, opisuje to jak juz osoba pelnoletnia. hmm, to sie zdziwilam grubo. aaa doczytalam, ze jednak 17. w jednym Autorka osiagnela cel, to udalo jej sie postarzec do 18-19.

tak mysle, ze skoro rodzice nie maja na nia wplywu, to my tymbardziej

caskada radzi Ci madrze
dostawac komplementy od kobiet, czasami wiecej znacza niz od facetow
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:44   #483
Randa
Raczkowanie

A więc masz 17 lat Ja na Twoim miejscu pozbyłabym się tych bluzeczek, zostawiła na pewno te, którą lubisz i nosisz. Postawiłabym na nie przesadzone fasony, nie za dużo wzorków, obrazków itd. Dużo jest teraz w sklepach bluzeczek z bufiastymi rękawami, bardzo kobiece, do Twojej figury idealne, nie każda może sobie na takie rękawki pozwolić, np. Ja mam zbyt szerokie ramiona i wyglądam heh jak Pudzian?

60- 59 - 58 - 57 - 56 - 54kg
Randa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:03   #484
olenkasz
Zakorzenienie

jestem boska. przeczytalam caly ten elaborat. co zauwazylam?
jest mi kogos zal, a konkretnie dziewczyn, ktore usiuluja ci doradzac. (istne anioly, dziewczyny! powinnyscie miec na drugie imie cierpliwosc).
rzucilo mi sie w oczy, ze zadna rada nie jest dla ciebie warta wyprobowania. to, ze "koniec z farbowaniem, czas na regeneracje" pisalas juz z 15 razy... po czym bylo.."hej, dlugo sie nie odzywalam, jak sie wam podobaja moje nowe wlosy????".

na cholere? po co drążysz temat swoich przegranych juz dla mnie wlosow (pardon, pozostalosci po tym co kiedys bylo wlosami), ktore ja osobiscie spisalam juz na straty. chcesz sie leczyc mgieleczka z gliss kura? have fun. utopijne marzenia. ostatnia deska ratunku dla ciebie jest sciecie radykalne i dobre, sprawdzone kosmetyki regeneracyjne. (jakie? dziewczyny juz tyle proponowaly, ze głowa mala).
chcialabym ci pomoc, ale po co bez sensu wypiswac skoro ty i tak wiesz, ze czarne wlosy sa dla ciebie
olenkasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:13   #485
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Bluzki masz, nie chcę Cię urazić, ale jakby to powiedzieć zbyt dziewczęce, jak dla 13sto latki..
Cytat:
Nie napisałam, że autorka wątku ma 13 lat! Pisałam, że większość bluzek ma "jak dla 13sto latki" po prostu dziewczęce, kwiatki etc. ktoś tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem..

Bez przesady To zdanie można było różnie zrozumieć. "Wyluzuj"

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
jostatnia deska ratunku dla ciebie jest sciecie radykalne i dobre,
Ja też bym ścięła. I hodowała "zdrowsze". Nie ma co mieć dłuższych włosów, jak to jedynie ich szczątki. Zawsze to mniej by się męczyły, bo zapewne cebulki słabe, a tak muszą "dzwigać" długi włos.

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Wymienię minerały (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:34   #486
SceneQueene
Zakorzenienie

Zaliczam jutro dwa ostatnie przedmioty i nie mam czasu odpisywać wszystkim Was z osobna.

Osobom, które piszą, że jestem zła, wredna i w ogóle, bo nie słucham od razu wszystkich razem i każdego z osobna, powiem tyle - teraz biorę się za regenerację włosów i nie mam zamiaru zmieniać koloru. Naprawdę. I mogę powtórzyć to jeszcze pięćset razy i zamierzam stosować. Nie musicie mi wierzyć, taki mam zamiar. Nie mogę mieć kruszącego się siana na głowie, dlatego muszę coś z tym zrobić. I to wcale nie jest tak, że ja nie słucham rad dziewczyn tutaj, po prostu nie do wszystkich się stosuję. Ale, wierzcie lub nie, dużo wyniosłam z waszych słów. Makijaż, rezygnacja z blondu, prostownicy, domowe maseczki, mam też spisane nazwy tych z hurtowni (oszczędzam), koniec z rozjaśniaczami, wskazówki odnośnie kolorów stroju i cieni... to nie idzie na marne - dużo rzeczy się dowiedziałam, nauczyłam, wzięłam sobie do serca. Jedyne, czego nie wykorzystałam to kolor włosów, który mi zaproponowałyście (jaśniutki brąz) i to nie dlatego, że nie chciałam. I wszystkie jesteście na mnie złe tylko dlatego, że nie przyjęłam na razie waszej propozycji koloru włosów. Po prostu nie chcę (i nie będ-dę!) ich teraz ani przez najbliższy czas rozjaśniać, rozjaśniacze dla mnie nie istnieją i mam nadzieję, że, jeżeli kiedyś jeszcze przyjdzie mi do głowy kupić rozjaśniacz, wybijecie mi to z głowy.

Dziękuję tu szczególnie wrednej babie, caate, caskadzie, cappucino, Lencepumie i wszystkim, którzy tu ze mną są już długo, długo.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

PS Co sądzicie o takim zestawie na jutro?

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1276442480

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1276442040

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1276439606

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1276449400

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1276449400

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2010-06-14, 18:44   #487
caskada
Zakorzenienie

czy te spodnie to rurki bo nie dopatrzylam sie? wszystko ok jesli to beda rurki ta koszulka moglaby byc jasniejsza lub jakas bokserka bez napisu lub poprostu jakas tuniczka do tego pasek na bioderka zestaw w maire ok zalezy jak lezy na tobie
Stary 2010-06-14, 18:51   #488
SceneQueene
Zakorzenienie

Nawet nieźle .
Spodnie to granatowe rurki.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-14, 18:55   #489
Ancia_m
Raczkowanie

I tak trzymaj!!
Ja mam takie pytanie, czy używasz jakiś róż do policzków? Jeżeli nie, to warto by zainwestować w jakiś brzoskwiniowy kolorek, albo taki beżowo-różowy, chłodny odcień, żeby podkreślić kości policzkowe, dodałoby to uroku Twojej buźce. W KWC jest wiele fajnych recenzji nie koniecznie drogich produktów
Podsunęłabym Ci jeszcze takie rozwiązanie, jak zapuszczenie brwi żeby były trochę grubsze z początku (przy nosku, jak się zaczynają) , brwi też potrafią nadać wyrazu twarzy.

Zestaw na jutro jak na moje oko fajny :spodnie rurki, granatowa marynarka, ale ja dałabym zamiast tej czarnej bluzki pod marynarkę, jakąś szarą w jaśniejszym odcieniu albo jakiś biały t-shirt, widziałam tam gdzieś u Ciebie białą jakby koszulkę na ramiączkach, troszkę dłuższą, byłoby fajnie, jaśniej. Do takiego stonowanego w kolorach stroju, możesz spokojnie zaszaleć z paznokciami .

P.S Szkoda, że jak ja miałam 17 lat, to nie było takich fajnych portali, żeby się poradzić, jak sobie przypomnę moje początki modowe, to o zgrozo....teraz mam 27 latek, ale troche mi zajęło znalezienie własnego stylu. Ty jesteś młoda i wszystko przed Tobą, ale z radami wizażanek szybciej staniesz się "fajową babką"- ja dobrnęłam do tego co mam metodą prób i błędów i uwierz mi więcej było błędów niż pozytywów w tych próbach jak pewnie u każdej z nas, więc się nie przejmuj, ale dobre rady wyjdą dla Ciebie jedynie na korzyść Ahh tyle tu dobrych duszyczek
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:59   #490
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nawet nieźle .
Spodnie to granatowe rurki.
o i tak trzymaj
Stary 2010-06-14, 19:00   #491
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
I tak trzymaj!!
Ja mam takie pytanie, czy używasz jakiś róż do policzków? Jeżeli nie, to warto by zainwestować w jakiś brzoskwiniowy kolorek, albo taki beżowo-różowy, chłodny odcień, żeby podkreślić kości policzkowe, dodałoby to uroku Twojej buźce. W KWC jest wiele fajnych recenzji nie koniecznie drogich produktów
Podsunęłabym Ci jeszcze takie rozwiązanie, jak zapuszczenie brwi żeby były trochę grubsze z początku (przy nosku, jak się zaczynają) , brwi też potrafią nadać wyrazu twarzy.

Zestaw na jutro jak na moje oko fajny :spodnie rurki, granatowa marynarka, ale ja dałabym zamiast tej czarnej bluzki pod marynarkę, jakąś szarą w jaśniejszym odcieniu albo jakiś biały t-shirt, widziałam tam gdzieś u Ciebie białą jakby koszulkę na ramiączkach, troszkę dłuższą, byłoby fajnie, jaśniej. Do takiego stonowanego w kolorach stroju, możesz spokojnie zaszaleć z paznokciami .

P.S Szkoda, że jak ja miałam 17 lat, to nie było takich fajnych portali, żeby się poradzić, jak sobie przypomnę moje początki modowe, to o zgrozo....teraz mam 27 latek, ale troche mi zajęło znalezienie własnego stylu. Ty jesteś młoda i wszystko przed Tobą, ale z radami wizażanek szybciej staniesz się "fajową babką"- ja dobrnęłam do tego co mam metodą prób i błędów i uwierz mi więcej było błędów niż pozytywów w tych próbach jak pewnie u każdej z nas, więc się nie przejmuj, ale dobre rady wyjdą dla Ciebie jedynie na korzyść Ahh tyle tu dobrych duszyczek
Nie używam różu do policzków, bo kiedyś, raz, jak się nim wysmarowałam to doszłam do wniosku, że spokojnie mogłabym pójść pracować do cyrku, ale przydałoby mi się coś barwy brzoskwiniowej, nie różowej - muszę się za czymś takim rozejrzeć.

Mam też szarą bokserkę, taki zwykły szary tresik, być może nią zastąpię czarną tunikę - wstawię Wam jutro zdjęcia jak wyglądałam.

Też się cieszę, że tyle tu przyjaznych wizażanek, nie chcę tu osób wrogo do siebie nastawionych - nienawidzenie siebie za eksperymenty raczej mi w niczym nie pomoże.

Brewki mam dosyć cienkie (za cienkie? ), wyrywam średnio raz w tygodniu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-14, 19:10   #492
Ancia_m
Raczkowanie

Niestety nieraz się nie trafi z kolorem. Fajny róż ma np Miss sporty: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-34...-policzkow.htm Mam kolor "rose" i używam go, kiedy jestem dość blada lub tylko lekko opalona, fajny delikatny kolorek, taki naturalny i nie rzucający się w oczy rumieniec.

Brwi, wydaje mi się że mogłabyś popracować nad kształtem, nie mogę znaleźć tego co mam na myśli, ale to już blisko http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/5,9...70174.html?i=1
Niech znawczynie się wypowiedzą, jaki kształt brwi do kształtu twarzy
Stary 2010-06-14, 19:16   #493
caskada
Zakorzenienie

pomysl o rozu dobierz do swojej karnacji bo masz taka porcelanowa jak na moje oko
nie zakladaj duzo ciemnych ubran np dol ciemny i gora ciemna
nie rob czarnego makijazu oka bo wydajesz sie smutna jak ktos zagubiony
.........i to tyle w podsumowniu na dzis..............
Stary 2010-06-14, 19:25   #494
TLU
Zadomowienie

Brwi tak jak pisalam wczesniej sa za cienkie. Na czas zapuszczania (albo na wielkie wyjscia) warto odpicowac brwi stosujac korektor rozjasniajacy plynny nad i pod linie brwi - nada to im bardziej wyrazistego ksztaltu. Kup, badz pozycz od mamy, szczoteczke do brwi - nalezy je nie tylko skubac ale i czesac. Przy czesaniu pierwsza polowe brwi (od nosa do polowy) zaczesuj do gory, reszta w bok, ewentualnie w bok lekko ku dolowi - zalezy jaki masz naturalny luk. Na koniec warto brwi podkreslic cieniem - podobnie jak do rzes, proponuje w Twoim przypadku kolor brazowy. Brwi czesz codziennie, beda ladnie sie ukladac a i sama zwrocisz na nie wieksza uwage i moze latwiej Ci bedzie dostrzec, gdy robia sie za cienkie.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:07   #495
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Niestety nieraz się nie trafi z kolorem. Fajny róż ma np Miss sporty: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-34...-policzkow.htm Mam kolor "rose" i używam go, kiedy jestem dość blada lub tylko lekko opalona, fajny delikatny kolorek, taki naturalny i nie rzucający się w oczy rumieniec.

Brwi, wydaje mi się że mogłabyś popracować nad kształtem, nie mogę znaleźć tego co mam na myśli, ale to już blisko http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/5,9...70174.html?i=1
Niech znawczynie się wypowiedzą, jaki kształt brwi do kształtu twarzy
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pomysl o rozu dobierz do swojej karnacji bo masz taka porcelanowa jak na moje oko
nie zakladaj duzo ciemnych ubran np dol ciemny i gora ciemna
nie rob czarnego makijazu oka bo wydajesz sie smutna jak ktos zagubiony
.........i to tyle w podsumowniu na dzis..............
Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Brwi tak jak pisalam wczesniej sa za cienkie. Na czas zapuszczania (albo na wielkie wyjscia) warto odpicowac brwi stosujac korektor rozjasniajacy plynny nad i pod linie brwi - nada to im bardziej wyrazistego ksztaltu. Kup, badz pozycz od mamy, szczoteczke do brwi - nalezy je nie tylko skubac ale i czesac. Przy czesaniu pierwsza polowe brwi (od nosa do polowy) zaczesuj do gory, reszta w bok, ewentualnie w bok lekko ku dolowi - zalezy jaki masz naturalny luk. Na koniec warto brwi podkreslic cieniem - podobnie jak do rzes, proponuje w Twoim przypadku kolor brazowy. Brwi czesz codziennie, beda ladnie sie ukladac a i sama zwrocisz na nie wieksza uwage i moze latwiej Ci bedzie dostrzec, gdy robia sie za cienkie.

dziewczyny dobrze Ci radza
roz ozywia bardzo twarz, wystarczy musniecie pedzlem.
eyeliner na gornej powiece bedzie Ci pasowac, ja bym zainwestowala w czarnmy,brazy czy grafitowy. zrezygnowalabym w nakladaniu jednokolorowych cieni [typu turkus] na cala powieke, lecz zaakcetowala nimi tylko linie rzes, zewnetrzny kacik. zakup biala kredke i maluj nia wewnatrz oko, rozjasni spojrzenie tak samo bezowy cien na luk brwiowy. Twoje brwi bym widziala w stylu Megan Fox. Pamietaj o nich przy makijazu, bo odkrywaja duza role w wizerunku.

rurki to swietny pomysl i marynarka
aaa i zapomnialam pochwalic Twoje paznokcie. Zauwazylam, ze zawsze masz dlugie lubie patrzec na kobiety, ktore maja zadbane paznokcie
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 00:02   #496
capuccino
z innej bajki

Fajny, ale ja bym dobrała do tego jasną bluzkę/tunikę/top . Rozjaśniłaby trochę całość . Jak będziesz kupować coś takiego w przyszłości, to kup coś bez napisów/cekinów. Będzie pasować do eleganckich strojów . Mam 2 bluzki z cekinami przy dekolcie i nie zawsze wygląda dobrze w zestawieniach z żakietem.

Jak znajdę chwilę później, to przeczytam co tam dalej dziewczyny pisały

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

Wymienię minerały (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 13:49   #497
SceneQueene
Zakorzenienie

Pomysł na jutro (ważny dzień jutro mam, chcę wyglądać ładnie, lekko, zwiewnie... ). Powiedzcie mi, czy tak to moze być :

- http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1276448752 (koralowa sukienka za kolano)

- http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1276449624 (fioletowe baletki, bo obcas niestety na to wyjście odpada, nie mogę wyglądać jak wieża )

- http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1276448752 (sweterek z tego zdjęcia)

- długi sznur białych pereł albo jakaś inna biżuteria (?)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 13:52   #498
caskada
Zakorzenienie

hmm wiesz co niewiem czy do tej sukienki rozowej pasuja te fioletowe baletki troche za kolorowo a nie masz sukienki w jednym kolorze?
Stary 2010-06-15, 13:58   #499
SceneQueene
Zakorzenienie

Kurczę, właśnie niestety nie. Mam czarną, ale przed kolano a musi być za. Mam jeszcze identyczną jak ta koralowa ale błękitną... Help.

Musi być zwiewnie, romantycznie, ale też w miarę elegancko.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 14:02   #500
Ancia_m
Raczkowanie

Jak juz dziewczyny pisały, staraj się nie łączyć masy kolorów, jeżeli ten sweterek i takie butki, to już nie różowa sukienka i na odwrót, kolorowe dodatki wyglądają fajnie przy stonowanych barwach. Ten sweterek np fajnie by wyglądał jeżeli już to z białym lub szarym t-shirtem albo jakąś koszulką. Sukienka hmmm, może ktoś inny się wypowie. Ja zaraz popatrze co tam jeszcze masz. (do takiej sukienki to chyba tylko klapki, japoneczki, bo kojarzy mi się z taką typową na plażę).
Stary 2010-06-15, 14:02   #501
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Kurczę, właśnie niestety nie. Mam czarną, ale przed kolano a musi być za. Mam jeszcze identyczną jak ta koralowa ale błękitną... Help.

Musi być zwiewnie, romantycznie, ale też w miarę elegancko.
no dobra sukienka ok a moze masz baletki w jednym kolorze ? byloby dobrze...
Stary 2010-06-15, 14:08   #502
Ancia_m
Raczkowanie

Czy to jest długie? http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1276442910, bardzo fajna bluzka, jeżeli jest dłuższa to miło by wyglądała z leginsami, do spodni rurek też i jakiś cardigan na to.

To sukienka? http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1276442910, szczerze mało co mi wpadło w oko:/ z Twoich sukienek. Powiedz nam jaka mniej więcej to ma być okazja, szybciej Ci coś doradzimy. Zwiewnie i romantycznie wcale nie oznacza w sukience.
Proponowałabym jakieś fajne upięcie włosków, np po bokach
Stary 2010-06-15, 14:12   #503
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no dobra sukienka ok a moze masz baletki w jednym kolorze ? byloby dobrze...
Baletki mam jeszcze w jednym kolorze, zwyczajne baletki, taka fuksja.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Czy to jest długie? http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1276442910, bardzo fajna bluzka, jeżeli jest dłuższa to miło by wyglądała z leginsami, do spodni rurek też i jakiś cardigan na to.

To sukienka? http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1276442910, szczerze mało co mi wpadło w oko:/ z Twoich sukienek. Powiedz nam jaka mniej więcej to ma być okazja, szybciej Ci coś doradzimy. Zwiewnie i romantycznie wcale nie oznacza w sukience.
Proponowałabym jakieś fajne upięcie włosków, np po bokach
To pierwsze to biały top bez pleców, niestety niebędący tuniką. To drugie to dłuższy top, ale ma troszkę za duży dekolt.

Okazja to pamiątkowe zdjęcia z bardzo bliską mi osobą na łonie przyrody.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 14:22   #504
caskada
Zakorzenienie

ok niech bedzie ta sukienka ale buty koniecznie jednokolorowe mogly byc sandalki jakies byloby zwiewnie i dziewczeco tez
Stary 2010-06-15, 14:36   #505
SceneQueene
Zakorzenienie

Cholera, paznokcie są zielonomodre (w zasadzie miętowe). Muszę uważać, żeby kicz nie wyszedł. Pomocyyyyyyyyyyyyyyyy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 14:43   #506
caskada
Zakorzenienie

paznokcie zmywasz i po balu a najlepsze rozwiazanie to posiadanie perlowego lakieru do paznokci pasuje do kazdej kolorystyki i juz...zwlaszcza jak cos wypada w ostatniej minucie
Stary 2010-06-15, 14:50   #507
SceneQueene
Zakorzenienie

Perłowy lakierek jeeeest, a jakże.
Lubię mieć pomalowane paznokcie, dlatego gama kolorystyczna lakierów do paznokci jest szeroka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 14:52   #508
caskada
Zakorzenienie

no to jedziesz
Stary 2010-06-15, 15:33   #509
SceneQueene
Zakorzenienie

Powiedzcie mi, jak wygląda moja twarz z kreską i szminką takiego koloru? Szukałam czegoś "cielistego", ale nie znalazłam idealnej szmineczki, więc jest taka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 15:52   #510
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Powiedzcie mi, jak wygląda moja twarz z kreską i szminką takiego koloru? Szukałam czegoś "cielistego", ale nie znalazłam idealnej szmineczki, więc jest taka.
za toporne zakonczenie ma ta kreska, co sprawia ze wyglada kreskowkowo. Sprobuj robic ciensza kreske na koncu a nie taka gruba

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości