Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-15, 15:59   #511
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

hmmm wiesz co a koniecznie musisz malowac usta jak wychodzisz? ja juz nie pamietam kiedy je malowalam poza ochronna pomadka wedlug mnie szminka odpada wystarczy blyszczyk jak juz cos...
czy kreske tez musisz przedluzac za kazdym razem? ja rysuje sobie delikatnie nad rzesami i nie wyciagam jej tuszuje rzeszy i juz oczywiscie nakladam cien zazwyczaj sa to jasne odcienie perlowy bezowy roz braziki jasne czasem szary mocniejszym akcentem zaznaczam linie przy rzesach i w kaciku nie zapominam tez o dolnej powiece i lekko zaznaczam ja cieniem dookola....
-podsumowujac uwazam ze za duzo sie malujesz za "przesadziscie" jak na swoj wiek a za malo robisz to delikatnie daje to efekt bez obrazy takiej "baby z rynku"
-chcialabym cie raz zobaczyc bez kresek z wytuszowanymi tylko rzesami z rozem na polikach
jaki kolor cienia masz na powiekach?
ps skoro taka madra jestem to bede musiala niedlugo wrzucic jakis swoj makijaz oka
Stary 2010-06-15, 16:07   #512
SceneQueene
Zakorzenienie

Na powiekach nie mam cienia na tych akurat zdjęciach, pracowałam tylko nad kreską i trochę pomalowałam usta - przed chwilą nanosiłam poprawki, bo na szybko i niezybt równo. Jutro mam zamiar dodać do tego perłowy cień. A co do stroju - żeby nie przesadzić do zdjęć z kolorami - wykombinowałam inny zestaw, a mianowicie :

- http://photos.nasza-klasa.pl/4688381...a82a69707.jpeg (ta bluzka)
- granatowe rurki
- makijaż zaprezentowany wyżej (miętowe paznokcie zostaną jako jedyny akcent kolorystyczny lub staną się perłowe - w zależności od butów)
- długi sznur pereł (fajnie wygląda z opalenizną)

Oczywiście, jak to ja mam duży problem z butami. Założyłabym granatowe szpilki, ale nie mogę akurat tego dnia ze względu na wzrostu. Jezu, jakbym chciała mieć 155 cm .

Chyba, że zrobię miętowy makijaż pod kolor paznokci... Coś jak na zdjęciu, tylko tam jest niebieski cień. Nie mogę się zdecydować, a to naprawdę ważny dzień dla mnie... BARDZO ważny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:19 Powód: post pod postem
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:13   #513
caskada
Zakorzenienie

link z bluzka nie dziala
ile masz wzrostu skoro nie mozesz obcasika zalozyc ja mam 165 i latam w tym i w tym

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Chyba, że zrobię miętowy makijaż pod kolor paznokci... Coś jak na zdjęciu, tylko tam jest niebieski cień. Nie mogę się zdecydować, a to naprawdę ważny dzień dla mnie... BARDZO ważny.
a moze perlowy cien pod perlowy lakier do paznokci nie martw i tak bedzie cie widac
ps a kolor na tym zdjeciu wlosow to masakra prawdziwa nigdy wiecej tego
Stary 2010-06-15, 16:14   #514
SceneQueene
Zakorzenienie

To dodaję w załączniku.
Mam 170 cm () i jak założę 10 cm szpilki to przy większości moich bliskich wyglądam jak Wieża Eiffla.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a moze perlowy cien pod perlowy lakier do paznokci nie martw i tak bedzie cie widac
ps a kolor na tym zdjeciu wlosow to masakra prawdziwa nigdy wiecej tego
Wiem, rudziki sobie daruję. Nie martwię się o to, czy będzie mnie widać, ale to dla mnie bardzo ważne zdjęcia - posłużą mi za pamiątkę przez najbliższe parę lat... , dlatego chcę kiedyś powiedzieć : spójrz, jak ładnie wyglądaliśmy.

Świetnie. Połączyć więc czarną kredkę z perłowym cieniem... Coś takiego?
http://media.redgaloshes.com/sq/273/010531.jpg z cieńszą kreską oczywiście i bez tej czerwieni, czy ciemniejszy?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:19
Stary 2010-06-15, 16:24   #515
caskada
Zakorzenienie

nom mozesz ja ewent rozetrzec( ta kreske) i pamietaj ze na dole pod rzesami tez cieniem zaznaczamy dookola tuszujesz rzesy i juz powinno byc dobrze..nie jestem przekonana co do szminki ale to juz twoja sprawa
Stary 2010-06-15, 16:29   #516
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
nom mozesz ja ewent rozetrzec( ta kreske) i pamietaj ze na dole pod rzesami tez cieniem zaznaczamy dookola tuszujesz rzesy i juz powinno byc dobrze..nie jestem przekonana co do szminki ale to juz twoja sprawa
Okej. Dziękuję. Ja też nie, chciałam taką 'nude', cielistą - brak koloru.

To makijaż mamy. Jeszcze mi powiedzcie, co robimy ze strojem - sukienka czy bluzka i jeansy? Mam wrażenie, że cos ostatnio gorzej wyglądam i żadne ciuchy tutaj nie pomogą. Akuuuurat teraz.

Chyba postawię, bezpieczniej, na bluzkę - z tymi perłami jest chyba nieźle, co? Tzn. pasuje?

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:20
Stary 2010-06-15, 16:35   #517
caskada
Zakorzenienie

powiem ci tak ze wygladasz na duzo starsza niewiem czy to przez makijaz czy przez wlosy czy przez wszystko razem wziete
ok powiedzmy ze niech bedzie -szkoda ze bluzeczka taka czarna mialo byc zwiewnie a zrobilo sie ciemno smutno....ale nie najgorzej moze pomysl nad inna jednokolorowa jasna jakas ..mamy lato bedziesz robic zdjecia a wyjdziesz na nich jak czarna plama
Stary 2010-06-15, 16:39   #518
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
powiem ci tak ze wygladasz na duzo starsza niewiem czy to przez makijaz czy przez wlosy czy przez wszystko razem wziete
ok powiedzmy ze niech bedzie -szkoda ze bluzeczka taka czarna mialo byc zwiewnie a zrobilo sie ciemno smutno....ale nie najgorzej moze pomysl nad inna jednokolorowa jasna jakas ..mamy lato bedziesz robic zdjecia a wyjdziesz na nich jak czarna plama
Nic już nie wiem. :conf used:
Może jednak sukienka? Muszę mieć ładną pamiątkę.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 16:42   #519
Ancia_m
Raczkowanie

Jak już się zdecydowałaś na bluzeczkę to plizzz pokaż nam się w jakiejś białej, np: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1276442997, albo w takiej http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1276442997 (sliczny kolorek)

P.S może i wyglądasz na starszą, ale ja radziłabym Tobie zmieniać po woli look, tak jak ktoś tu napisał "bardziej kobieco", co nie znaczy, że masz nosić głębokie dekolty itp... ale na prawdę masz za dużo cukierkowych i kwiatkowych rzeczy w tej szafie:/, a czarny też nie zawsze jest ok. Nie mówię, że od razu zmieniać całą garderobę, ale kupując nowe ciuszki pójdź inną droga.
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:48   #520
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Jak już się zdecydowałaś na bluzeczkę to plizzz pokaż nam się w jakiejś białej, np: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1276442997, albo w takiej http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1276442997 (sliczny kolorek)

P.S może i wyglądasz na starszą, ale ja radziłabym Tobie zmieniać po woli look, tak jak ktoś tu napisał "bardziej kobieco", co nie znaczy, że masz nosić głębokie dekolty itp... ale na prawdę masz za dużo cukierkowych i kwiatkowych rzeczy w tej szafie:/, a czarny też nie zawsze jest ok. Nie mówię, że od razu zmieniać całą garderobę, ale kupując nowe ciuszki pójdź inną droga.
Pierwsza jest zbyt zwyczajna na taką okazję i zakładam ją zazwyczaj zakładając motyla o tej samej barwie z głębokim dekoltem. Dodaję w załączniku (makijaż tutaj w 90% to przeróbka, więc ciii ).

A druga... Zaraz znajdę jakieś zdjęcie. Jest - z maja zeszłego roku, ale zawsze Tylko czy połączenie z perełkami jest słuszne...? Robi się nam niezwiewnie i nieromantycznie, kochane.

Obecnie mam fazę na zwiewne tuniki (jak ta czarna), tuniki po prostu albo tuniki z nadrukami - wszystkie luźne. Większości bluzek z szafy nie noszę. Oj, przydałby się porządek.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 16:58   #521
Ancia_m
Raczkowanie

Ten beżowy zestawik jest całkiem całkiem...do takiego koloru i perełki by pasowały (jak perełki na szyje, to nie długie kolczyki, bo się tam dopatrzyłam).
Tak mi chodzi po głowie jedna rzecz dziś, kwiat we włosach, to mi się kojarzy zwiewnie i romantycznie - podpięte z jednej strony włoski i wpięty kwiat w jakimś pudrowym, różowym kolorku. Do tego delikatny makijażyk z ładną cieniutką kreseczką, róż na policzki i błyszczyk. Ohh i wtedy jasne paznokietki.
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:39   #522
Lenkapuma
Zakorzenienie

Kreska niestarannie zakończona, w dodatku skierowana do dołu, co daje efekt smutnego oka.
Spróbuj zrobić staranną kreskę wyciągając ją do góry

Co do ubioru, zupełnie mi się nie podoba. Czarny strój i czarne włosy sprawiają, że wyglądasz jakbyś szła na koncert death-metalowy. Ciężko i smutno, a chyba nie tak chcesz wyglądać w swój ważny dzień?

Lenkapuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:48   #523
caskada
Zakorzenienie

zmien bluzke na jasniejsza sukienka tamta tez mogla byc w koncu ma byc zwiewnie no nie
ps ta z motylem ma duzy dekold? nie nie ma
Stary 2010-06-15, 17:48   #524
Qrde Mol
Przyczajenie

Wyciągnij kreskę cienko do góry. Na policzki walnij delikatnie róż. Nie obrysowuj oka na dole. Jesteś młoda, ja bym stawiała na świeżość i naturalność. Róż na policzki, wytuszowane rzęsy, zamiast kreski na powiece w ogóle bym tylko zrobiła ją pomiędzy górnymi rzęsami żeby je zagęścić jakąś miękką kredką, w grafitowym kolorze np. Na usta pomadka ochronna, jakiś nieoczo***ny błyszczyk i już.
Stary 2010-06-15, 18:08   #525
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
zmien bluzke na jasniejsza sukienka tamta tez mogla byc w koncu ma byc zwiewnie no nie
ps ta z motylem ma duzy dekold? nie nie ma
Dobra, zakładam jutro sukienkę.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Co do ubioru, zupełnie mi się nie podoba. Czarny strój i czarne włosy sprawiają, że wyglądasz jakbyś szła na koncert death-metalowy. Ciężko i smutno, a chyba nie tak chcesz wyglądać w swój ważny dzień?
Zdecydowanie nie chcę...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 18:55   #526
Randa
Raczkowanie

A mnie się podobasz w tej bluzeczce http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1276613234 pasują Ci kolorki nude, ale już zadecydowałaś więc nie kręcę

60- 59 - 58 - 57 - 56 - 54kg
Randa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:10   #527
wredna baba
Raczkowanie

Sukienka tak, do tego te jednokolorowe baletki o których mówiłaś, albo sandałki. Zrezygnowałabym z perełek na rzecz kwiatka we włosach ewentualnie wtedy perełki w roli bransoletki, na nadgarstku
Makijaż delikatny, kreska i beżowy/perłowy cień. Paznokcie KONIECZNIE jasne, neutralne - perłowy/beżowy/delikatny róż/french

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Jeśli chodzi o zdjęcia - piszę z punktu widzenia fotografa-amatora.
Czasami lepiej, żeby było mniej ozdobników niż więcej.
Jeśli masz jakąś zwiewną chustę/szalik - najlepiej lekko przejrzystą - weź ją ze sobą - łatwo zmieści się w torebce, a można z nią zrobić parę fajnych kombinacji, zwłaszcza, jakby było trochę wiatru. Możesz nią te ż owinąć ramiona przy chłodzie.
Szur perełek wykorzystajcie też jako rekwizyt - fajnie wygląda zdjęcie z profilu, portretowe, tak, że jedna osoba trzyma perełki, które druga ma założone na szyję... W ogóle bawcie się, odgrywajcie role - żeby nie było to parę nudnych fotek typu siedzimy i patrzymy przed siebie...

Mam parę pomysłów ale nie mam Ci ich jak tutaj rozrysować..
Uch dobra, rozgadałam się... poniosło mnie, muszę się jutro z siostrą umówić na zdjęcia, bo mi się zatęskniło za fotografowaniem
Powodzenia i żeby ładnie wyszły życzę
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:19   #528
Paulinax123
Zadomowienie

A ja powiem jedną małą rzecz- porównując zdjęcia te ostatnie z 'próbą' makijażu a to w czarnej kurtce z kiedyś tam proponuje Ci abyś więcej się uśmiechała ! Na tych ostatnich zdjęciach jesteś strasznie smutna, masz mocno zaciśnięte wargi- nie wygląda to najlepiej, lekki uśmiech od razu wszystko zmienia
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:30   #529
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Sukienka tak, do tego te jednokolorowe baletki o których mówiłaś, albo sandałki. Zrezygnowałabym z perełek na rzecz kwiatka we włosach ewentualnie wtedy perełki w roli bransoletki, na nadgarstku
Makijaż delikatny, kreska i beżowy/perłowy cień. Paznokcie KONIECZNIE jasne, neutralne - perłowy/beżowy/delikatny róż/french

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Jeśli chodzi o zdjęcia - piszę z punktu widzenia fotografa-amatora.
Czasami lepiej, żeby było mniej ozdobników niż więcej.
Jeśli masz jakąś zwiewną chustę/szalik - najlepiej lekko przejrzystą - weź ją ze sobą - łatwo zmieści się w torebce, a można z nią zrobić parę fajnych kombinacji, zwłaszcza, jakby było trochę wiatru. Możesz nią te ż owinąć ramiona przy chłodzie.
Szur perełek wykorzystajcie też jako rekwizyt - fajnie wygląda zdjęcie z profilu, portretowe, tak, że jedna osoba trzyma perełki, które druga ma założone na szyję... W ogóle bawcie się, odgrywajcie role - żeby nie było to parę nudnych fotek typu siedzimy i patrzymy przed siebie...

Mam parę pomysłów ale nie mam Ci ich jak tutaj rozrysować..
Uch dobra, rozgadałam się... poniosło mnie, muszę się jutro z siostrą umówić na zdjęcia, bo mi się zatęskniło za fotografowaniem
Powodzenia i żeby ładnie wyszły życzę
Dziękuję Ci bardzo . Zależy mi na tych zdjęciach, dlatego nie dziękuję za życzenia, aby nie zapeszyć. Już się nie mogę doczekać jutra; mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
A ja powiem jedną małą rzecz- porównując zdjęcia te ostatnie z 'próbą' makijażu a to w czarnej kurtce z kiedyś tam proponuje Ci abyś więcej się uśmiechała ! Na tych ostatnich zdjęciach jesteś strasznie smutna, masz mocno zaciśnięte wargi- nie wygląda to najlepiej, lekki uśmiech od razu wszystko zmienia
Fakt faktem życie nie dostarcza mi ostatnio powodów do uśmiechu... Ale dziękuję za radę - może tak chociaż do zdjęcia... .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 20:34   #530
Paulinax123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

Fakt faktem życie nie dostarcza mi ostatnio powodów do uśmiechu... Ale dziękuję za radę - może tak chociaż do zdjęcia... .
Uwierz mi, że mam podobnie... całymi dniami siedzę przymulona, smutna, bez chęci do życia... więc w pełni rozumiem co czujesz Ale do zdjęć uśmiech- choćby sztuczny będzie ok
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:59   #531
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Uwierz mi, że mam podobnie... całymi dniami siedzę przymulona, smutna, bez chęci do życia... więc w pełni rozumiem co czujesz Ale do zdjęć uśmiech- choćby sztuczny będzie ok
Ja też. Mijający czas jedynie coraz bardziej mnie dołuje. Tak bym chciała go zatrzymać...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-15, 21:03   #532
wredna baba
Raczkowanie

Cytat:

Niekoniecznie. Czasami takie zamyślone, poważne zdjęcia też są śliczne. Tak samo, nie na każdym trzeba mieć otwarte oczy i patrzeć na wprost w obiektyw. Jeszcze jeden trick: często nie czujemy się komfortowo, jak ktoś nam robi zdjęcie, mimowolnie napinamy mięśnie twarzy... dobrze spróbować rozluźnić się całkowicie, pilnować też żeby nie robić swojej zwykłej "fotograficznej" miny - prawie każdy ma taką, dyżurną Najładniejsze zdjęcia wychodzą, jak z lekkim uśmiechem odwracamy twarz do obiektywu tuż przed naciśnięciem spustu migawki - buzia wychodzi najbardziej naturalnie Niektórzy fotografowie stosują ten trick przy robieniu zdjęć legitymacyjnych czy portretowych
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:33   #533
TLU
Zadomowienie

Czyzbys makijaz oka wykonala brazami (kreska i tusz)? Maja racje dzieczyny, kreske wartaloby wyciagnac ku gorze - przy malowaniu zwroc uwage na linie dolna oka i tam gdzie kieruje sie ona w gore sprobuj ja po prostu przedluzyc robiac kreske na gornej powiece. A zamiast szminki moze jakis truskawkowy blyszczyk? Tez bedzie efekt nude w makijazu a do tego bedzie bardziej dziewczeco i zwiewnie. Rowniesz podobasz mi sie w tym bezowym zestawie - pasuja Ci kolory nude jak juz zostalo wspomniane.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:15   #534
anarchia25
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

a ja chciałam doradzic jesli chodzi o szminki
wspomniałaś,że nie możesz znależc cielistej szminki :
polecam GOSH : darling, swietna pod błyszczyk
oraz jesli możesz sobie na to pozwolic : MAC cremesheen: creme d'nude
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 23:36   #535
Mania_xD
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD

Nie mow ze znow masz..czern..

co do kreski, robie to samo, tyle ze koncze cienko przy samym kaciku oka, pasuje ci taka wiec sproboj.
Stary 2010-06-16, 18:01   #536
SceneQueene
Zakorzenienie

Jestem naprawdę wściekła/załamana. Ze zdjęć, na które tak czekałam i na których tak cholernie mi zależało - nici. Uwielbiam, jak ktoś mi popsuje plany. Cóż, będę musiała iść do tej Osoby w przyszłym tygodniu - tak ważnej pamiątki nie odpuszczę. I po to przez kilka godzin pomagałyście mi się przygotować... . Szkoda gadać.

Na poprawę humoru wybrałam się na zakupy a potem na zdjęcia z bratem. Zaraz Wam zaprezentuję mój zakup, chwilowo noszony z bolerkiem, gdyż muszę skrócić ramiączka.

Sesja z dzisiaj.

I pozostałe 2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:17 Powód: post pod postem
Stary 2010-06-16, 18:11   #537
Anaitis
Raczkowanie

sukieneczka ładna! Taka dziewczęca ! Tak trzymaj.

Właściwie zauważyłam tylko dwie subtelne rzeczy.
1-Zestawiłaś perełki (pięknie zgrały się z delikatnością sukienki) z drewnianą (?) beżową bransoletką. Postawiłabym raczej tylko na perły. Połączenie ich szlachetności z drewnem nie pasi mi jakoś .

2-Bardzo fajnie byłoby Cię zobaczyć z włoskami choć odrobinkę z twarzy ściągniętymi . Grzywka zasłoniła buziaka na zdjeciach!

Cel 63 kg !!!!!!!!!

http://maxymalizacja.blogspot.com/

Anaitis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:21   #538
SceneQueene
Zakorzenienie

Zakochałam się w tej sukience, jak ją zobaczyłam na wystawie.
Drewniak rzeczywiście nie pasuje.

Myślisz, że warto byłoby popróbować upiąć jakoś włoski?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-16, 18:39   #539
zmija19
Zadomowienie

a ja widziałabym Cie w krótszej sukience jesteś młoda pokazuj nogi!!!! na długie kiece bedzie jeszcze czas
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:46   #540
capuccino
z innej bajki

Ja będę trochę wredna...

Pisałaś, że oszczędzasz na maskę, czy odżywki do włosów... A tutaj kupujesz sukienkę... Wiem, że każdy ma inne myślenie, ale ja wolałabym nie kupić nowego ciucha, niż martwić się, że włosy mi powypadają...

Nie mówię, że sukienka nie jest ładna (choć nie w moim stylu totalnie), ale jednak włosy postawiłabym za priorytet. Kupiłabym ze 2 odżywki (dobre, profesjonalne), np olej kokosowy, o którym wspominała któraś wizażanka (sama mam zamiar kupić go sobie), a dopiero potem brać się za ciuchy...

Tak samo, jak na farby co 2 tyg. miałaś pieniążki, a teraz narzekasz, że na odżywkę nie ma...

Musiałam, możecie mnie zlać

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości