Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-16, 18:49   #541
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
a ja widziałabym Cie w krótszej sukience jesteś młoda pokazuj nogi!!!! na długie kiece bedzie jeszcze czas
Kocham długie sukienki. Nie ma mowy, bym założyła cokolwiek przed kolano. Wyjawię Wam, Kochane, sekret, dlaczego. A mianowicie - posiadam jakże urocze krzywe nogi.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ja będę trochę wredna...

Pisałaś, że oszczędzasz na maskę, czy odżywki do włosów... A tutaj kupujesz sukienkę... Wiem, że każdy ma inne myślenie, ale ja wolałabym nie kupić nowego ciucha, niż martwić się, że włosy mi powypadają...

Nie mówię, że sukienka nie jest ładna (choć nie w moim stylu totalnie), ale jednak włosy postawiłabym za priorytet. Kupiłabym ze 2 odżywki (dobre, profesjonalne), np olej kokosowy, o którym wspominała któraś wizażanka (sama mam zamiar kupić go sobie), a dopiero potem brać się za ciuchy...

Tak samo, jak na farby co 2 tyg. miałaś pieniążki, a teraz narzekasz, że na odżywkę nie ma...

Musiałam, możecie mnie zlać
Musiałam się odstresować po okropnym dniu . Farba kosztuje 10 zł, rozjaśniacz podobnie, odżywka (profesjonalna) raczej więcej. A tej sukienki nie mogłam nie kupić... , szukałam takiej od zeszłej wiosny.

Bić nie będę, chociaż... , dobra, żartowałam . Cenię szczerość.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:03   #542
capuccino
z innej bajki

Ale co 2 tyg, to się poskładało trochę pieniążków Znalazłam choćby na allegro butelkę 200 ml oleju kokosowego, wcale nie drogo wychodzi (jak 2 farby):

http://www.allegro.pl/item1067331658..._volgense.html

Jak nie znajdę nic w sklepie, to też chyba zamówię na allegro.

Nie obijaj się

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:08   #543
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
Ja będę trochę wredna...

Pisałaś, że oszczędzasz na maskę, czy odżywki do włosów... A tutaj kupujesz sukienkę... Wiem, że każdy ma inne myślenie, ale ja wolałabym nie kupić nowego ciucha, niż martwić się, że włosy mi powypadają...

Nie mówię, że sukienka nie jest ładna (choć nie w moim stylu totalnie), ale jednak włosy postawiłabym za priorytet. Kupiłabym ze 2 odżywki (dobre, profesjonalne), np olej kokosowy, o którym wspominała któraś wizażanka (sama mam zamiar kupić go sobie), a dopiero potem brać się za ciuchy...

Tak samo, jak na farby co 2 tyg. miałaś pieniążki, a teraz narzekasz, że na odżywkę nie ma...

popieram- ale to jej pieniądze choc ja wolałabym zainwestować we włosy
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Kocham długie sukienki. Nie ma mowy, bym założyła cokolwiek przed kolano. Wyjawię Wam, Kochane, sekret, dlaczego. A mianowicie - posiadam jakże urocze krzywe nogi.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Musiałam się odstresować po okropnym dniu . Farba kosztuje 10 zł, rozjaśniacz podobnie, odżywka (profesjonalna) raczej więcej. A tej sukienki nie mogłam nie kupić... , szukałam takiej od zeszłej wiosny.

Bić nie będę, chociaż... , dobra, żartowałam . Cenię szczerość.
ta jasne kazda narzeka na siebie, ze ma to złe to i tam to a w rzeczywistosci nie ma na co

kochana to cie zdziwie profesjonalne maski i odzywki kosztuja grosze- za 6zł kupisz 300ml cocomask'i a litrową za 16zł- taniej niz w drogerii, kupowałaś tanie farby i one zrobiły tez swoje- profesjonalna farba kosztuje juz od 15zł i starcza na conajmniej 2 farbowania
wiec nie gadaj głupot , tak tylko pierdzielisz bo nie masz zamiaru zainwestwac w odzywianie, no ale coz każdy ma inny piorytet
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:09   #544
coronee
Raczkowanie

Sukienka bardzo ładna, taka romantyczna Jednak mocno "gryzie się" z Twoim kolorem włosów. Pielęgnuj i odżywiaj włoski, a za jakiś czas (parę miesięcy ?) zafarbuj się na jasny (!) brąz. Będziesz wyglądać w końcu naturalnie, wręcz prześlicznie
coronee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:14   #545
Ancia_m
Raczkowanie

Ja olej kokosowy kupuje w zielarskich sklepikach, albo w sklepach ze zdrową żywnością, najtaniej kupuje za 7.20zl (słoik 250g), najdrożej zapłaciłam chyba 10.90 - ta sama pojemność, ale inna firma. Obecnie mam olej kokosowy eko ( ale nie mogę nigdzie znaleźć na necie zdjęcia) jest bezwonny, ale jak ktoś lubi zapaszek kokosa, to polecam kupić ten zapachowy, bo włosy po nim dłuuugo dają aromacik... A efekt? nie do opisania, cudo
Także polecam, Tobie też założycielko wątku, zajrzyj gdzieś do w/w sklepiku, jak znajdziesz to się zaopatrz.
Tak na marginesie, to smaruję też nim nieraz ciało na noc, stópki, rączki cudo
No ale to nie temat na ten wątek
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:46   #546
caskada
Zakorzenienie

no ladnie bylo tylko ta czern wlosow ale na szczescie zmyje siesukienka zwiewna choc troche boleje nad tym ze taka dlugasna cyganska ty masz krzywe nogi? gdzie? ojjj mala nie przesadzaj ...
Stary 2010-06-16, 19:52   #547
SceneQueene
Zakorzenienie

Mam "iksy", kilka razy już to słyszałam.

Olej kokosowy? I to się zwyczajnie nakłada na włosy jak maseczkę?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2010-06-16, 20:01   #548
capuccino
z innej bajki

Cytat:

kochana to cie zdziwie profesjonalne maski i odzywki kosztuja grosze- za 6zł kupisz 300ml cocomask'i a litrową za 16zł- taniej niz w drogerii,
Chodzi o coś takiego?
http://www.kris-mar.pl/index.php?pro...ct&prod_id=317

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Ja olej kokosowy kupuje w zielarskich sklepikach, albo w sklepach ze zdrową żywnością, najtaniej kupuje za 7.20zl (słoik 250g), najdrożej zapłaciłam chyba 10.90 - ta sama pojemność, ale inna firma. Obecnie mam olej kokosowy eko ( ale nie mogę nigdzie znaleźć na necie zdjęcia) jest bezwonny, ale jak ktoś lubi zapaszek kokosa, to polecam kupić ten zapachowy, bo włosy po nim dłuuugo dają aromacik... A efekt? nie do opisania, cudo

Nie wiem, gdzie u mnie jest zielarski, a ze zdrową żywnością to raczej nie ma. A jaki to konkretnie, po którym jest zapaszek?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
nie należy wierzyć we wszystko, co mowią

Cytat:
Któraś wizażanka tu pisała, że nakłada na włosy, później daje jednorazówkę (bo nie ma czepku), i czapkę. Chodzi tak bodajże godzinę . Musisz się cofnąć (jak to brzmi), było wspomniane, bo sama jak już pisałam, mam zamiar to wykorzystać

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:05   #549
SceneQueene
Zakorzenienie

13.49... . Aj, rzeczywiście - niedrogie. Żebym jeszcze miała u siebie jakąś profesjonalną drogerię... . Za zamówienie pewnie łącznie wyjdzie ze 30, licząc przesyłkę.

Farba się trzyma, bez zmian. Za to włosy nadal jak siano. Na razie ani delikatny szampon ani nafta ani niesuszenie i w miarę rzadkie prostowanie nie pomaga. :/

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-16, 20:05   #550
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

zazdrosniki no jak ktos cos gada mi na przeciw traktuje to jako zazdrosca ty ich nie sluchaj
ojjj sama tez jestem zainteresowana tym kokosem oby tylko nie przetluszczal wlosow
Stary 2010-06-16, 20:07   #551
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zazdrosniki no jak ktos cos gada mi na przeciw traktuje to jako zazdrosca ty ich nie sluchaj
ojjj sama tez jestem zainteresowana tym kokosem oby tylko nie przetluszczal wlosow
Poważnie, sama też to widzę - nigdy nie lubiłam swoich nóg.
Fajnie by jednak było, gdyby to była nieprawda... .
Ja ostatnio myślałam, że się wścieknę jak kiepsko naftę wypłukałam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-16, 20:10   #552
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
13.49... . Aj, rzeczywiście - niedrogie. Żebym jeszcze miała u siebie jakąś profesjonalną drogerię... . Za zamówienie pewnie łącznie wyjdzie ze 30, licząc przesyłkę.

Farba się trzyma, bez zmian. Za to włosy nadal jak siano. Na razie ani delikatny szampon ani nafta ani niesuszenie i w miarę rzadkie prostowanie nie pomaga. :/
cholerka twoje wlosy potrzebuja czegos profesjonalnego silniejszego niz to co jest dostepne w drogeriach......moze sie myle ale mi tez do dzis nic nie pomaga z drogerii na wlosy ciagle jade na silnych profesjonalikach a ze jestem pracujaca to mam latwiej
wlasnie teraz jak bede w Polsce to rozejrze sie za tym olejem
Stary 2010-06-16, 20:35   #553
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
cholerka twoje wlosy potrzebuja czegos profesjonalnego silniejszego niz to co jest dostepne w drogeriach......moze sie myle ale mi tez do dzis nic nie pomaga z drogerii na wlosy ciagle jade na silnych profesjonalikach a ze jestem pracujaca to mam latwiej
wlasnie teraz jak bede w Polsce to rozejrze sie za tym olejem
chyba tak . ewentualnie pozostanie mi stać się kolejną Britney Spears .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-16, 21:00   #554
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
chyba tak . ewentualnie pozostanie mi stać się kolejną Britney Spears .
nie ma takich zlych tych wlosow z tego co widze teraz w przeciwienstwie do tamtej lysiny
Stary 2010-06-16, 21:12   #555
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma takich zlych tych wlosow z tego co widze teraz w przeciwienstwie do tamtej lysiny
W sumie, gdyby sobie zamontować perukę... .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-16, 21:25   #556
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
popieram- ale to jej pieniądze choc ja wolałabym zainwestować we włosy

ta jasne kazda narzeka na siebie, ze ma to złe to i tam to a w rzeczywistosci nie ma na co

kochana to cie zdziwie profesjonalne maski i odzywki kosztuja grosze- za 6zł kupisz 300ml cocomask'i a litrową za 16zł- taniej niz w drogerii, kupowałaś tanie farby i one zrobiły tez swoje- profesjonalna farba kosztuje juz od 15zł i starcza na conajmniej 2 farbowania
wiec nie gadaj głupot , tak tylko pierdzielisz bo nie masz zamiaru zainwestwac w odzywianie, no ale coz każdy ma inny piorytet
Cytat:
Ja będę trochę wredna...

popieram te dwie madre Panie maja racje

co do tanszych kosmetykow, mizna kupic u jednego sprzedawcy lub poszukac na all takiego w swoim miescie i odebrac osobiscie.

przykladowo:
http://allegro.pl/item1069496180_kal...e_1000_ml.html 13,40
http://allegro.pl/item1051787761_kal...ow_300_ml.html 5,80
http://allegro.pl/item1075539323_sta...m_1000_ml.html 9,90
+przesylka 14,50=43,60zl

a staaaaaaarczy Ci na hm, mi maska na 1raz w tyg mam ja juz ponad pol roku i zostalo mi 1/2 opakowania, wiec oplaca sie

co do sukienki, nie w moim stylu przez dlugosc, skrocilabym ja tak za kolano

a moze zrob koczka sobie takiego arstyczny nielad?
zle mi sie patrzy na takie suche,wyprostowane wlasy do Twojej jasnej cery, taka szara myszka jestes
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:30   #557
Anaitis
Raczkowanie

Cytat:
Zakochałam się w tej sukience, jak ją zobaczyłam na wystawie.
Drewniak rzeczywiście nie pasuje.

Myślisz, że warto byłoby popróbować upiąć jakoś włoski?

Myślę, że możesz spokojnie popróbować z tymi włosami. Ja sama noszę dużo takich długich spódnic i sukienek (żeby nie było mam dopiero 20 lat, noszę też krótkie, ale tak mi się po prostu podoba. Od czasu do czasu fajnie wygladać bardziej klimatycznie) i myślę, że upięcie włosów do tego będzie fajne. Pamiętaj jednak, że jak będziesz je upinać, to nie zalizuj ich broń boże do góry. Wystarczy delikatnie upiąć, wypuscić parę kosmyków- nada zwiewności

Cytat:

Nogami się nie martw ! Myślę, ze nie jest aż tak źle, a ponad to do 21 roku życia jeszcze mogą się zmienić

Olej kokosowy jest fajny, ale jak się nie potrafi go stosować to masakrycznie tłuści włosy.
Ja polecam Ci pójść do jakiegokolwiek salonu fryzjerskiego, albo sklepu z takimi artykułami i podpytać o jakaś tanią dużą maskę.
Ja używałam maski do włosów bardzo zniszczonych firmy sleek line z jedwabiem i pestkami słonecznika, i była naprawdę super. za litr dałam 30 zł i starczyła na bardzo długo!

Cel 63 kg !!!!!!!!!

http://maxymalizacja.blogspot.com/

Anaitis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:11   #558
Ancia_m
Raczkowanie

Co do oleju kokosowego, to ponownie radzę poczytać "olejowanie włosów". Ja pierwszy raz się bałam, że będzie tłuste sianko, ale włoski były super. Co prawda nie należy nakładać za dużo, bo będzie nam później spływało po szyi i skroniach, ale gra warta świeczki, zwłaszcza że to sama natura. Na początku roztapiałam olej w garnuszku, bo ma on konsystencję masełka (kojarzy mi się ze smalcem ), teraz wygrzebuję ze słoiczka i wcieram we włoski, bo w dłoniach się to rozpuszcza. Tak tak chodzę w czapce i foliówce głowie TŻ na szczęście już nie zwraca na to uwagi.
Po takim zabiegu myję włoski, dwa razy, szamponikiem jakimś ziołowym albo kokosowym z Leo. Oleju kokosowego używam od hmmm lutego czy stycznia i ani razu nie zdarzyło mi się nadmierne przetłuszczanie włosków. Ale ja mam fioła na punkcie kłaczków i wcierałabym w nie wszystko, żeby tylko były piękne (mam ciemne i podobny fryz do Twojego SceneQueene).

Upinanie, podpinanie włosów, grzywki np do góry, to zawsze jakaś różnorodność, a i buźkę bardziej odsłonisz, nie chowaj się ciągle za kurtyną włosków
I więcej uśmiecham, wiem że czasami nie ma chęci i siły, ale w dobie smutku trzeba starać się znaleźć tę iskierkę nadziei, że tak zacytuję Irę "bo jest paru ludzi...jest parę w życiu takich chwil...dla których warto żyć".
Jesteś fajną, młodą dziewczyną - jak ktoś tu zauważył to bardzo miłą i niekonfliktową, no może trochę upartą, ale kto z nas nie jest zadziorny w jakiś sposób.
Ufff miałam się nie rozpisywać, a znów zaszalałam.
Na dziś to mój koniec, pozdrowionka

W ogóle to takie dziwne, mam konto od tak dawna, a dopiero teraz się tak tutaj rozszalałam, zazwyczaj byłam obserwatorem, ale ten wątek wciągnął mnie totalnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Przypomniało mi się, doczytałam się gdzieś kiedyś, że olej kokosowy działa hmm jak to ująć, opóźnia pojawienie się pierwszych siwków na głowie. No dobra ja mam dopiero (może ktoś mi dokopie, że już ) 27 latek, ale lepiej zacząć wcześniej przeciwdziałać hehe
Stary 2010-06-16, 22:15   #559
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
tak o ta maske chodzi

a moze wstaw zdjecie w spodenkach i same ocenimy czy masz krzywe nogi- ludzmi z twojego otoczenia czesto nie ma sie co sugerowac bo zazwyczaj głupie dziewuchy mówia tak specjalnie by wpędzic czlowieka w kompleksy bo same sa zazdrosne widzisz mi w liceum "wspaniałe" kolezanki czesto powtarzały ze mam grube uda i duzy tylek a teraz na studiach moze to głupio zabrzmi ale dziewczyny ubustwiaja moja figure i ciagle powtarzaja ze dązą do mojej figury ale koniec o mnie to był przykład

nie wierze ze nawet w malej miescini 10 tys nie ma hurtowni fryzjerskiej, moze poprostu nie wiesz gdzie, ale czesto te maski idzie dostac u poprostu u swojego fryzjera tulko cena troszke wyzsza
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:37   #560
Ancia_m
Raczkowanie

I więcej uśmiecham, wiem że czasami nie ma chęci i siły, ale w dobie smutku trzeba starać się znaleźć tę iskierkę nadziei, że tak zacytuję Irę "bo jest paru ludzi...jest parę w życiu takich chwil...dla których warto żyć".

Miało być "I więcej uśmiechu.." chyba się upiłam zieloną herbatą, że tak krzywo piszę.
Teraz to już na prawdę Dobranoc
Stary 2010-06-17, 09:27   #561
caskada
Zakorzenienie

heja pierwsza zaczynam dzisiejszy tu dzienprzeczytalam watki ktore mnie ominely co dziewczyny tam wyzej piszazeby byc w temacie....i zgadzam sie ze niektorzy potrafia zdolowac czlowieka poprzez krytyke jego wygladu
tez kiedys mialam grono osob ktorym ciagle cos nie pasowalo i zauwazylam ze tylko oni tak twierdza a ci ktorzy widza mnie 1 raz mowia co innego..pewnie i tak jest z toba...
dzis juz mam swoje zdanie
Stary 2010-06-17, 16:50   #562
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a moze zrob koczka sobie takiego arstyczny nielad?
zle mi sie patrzy na takie suche,wyprostowane wlasy do Twojej jasnej cery, taka szara myszka jestes
Całkiem poważnie - denerwuje mnie to siano już.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Myślę, że możesz spokojnie popróbować z tymi włosami. Ja sama noszę dużo takich długich spódnic i sukienek (żeby nie było mam dopiero 20 lat, noszę też krótkie, ale tak mi się po prostu podoba. Od czasu do czasu fajnie wygladać bardziej klimatycznie) i myślę, że upięcie włosów do tego będzie fajne. Pamiętaj jednak, że jak będziesz je upinać, to nie zalizuj ich broń boże do góry. Wystarczy delikatnie upiąć, wypuscić parę kosmyków- nada zwiewności

Nogami się nie martw ! Myślę, ze nie jest aż tak źle, a ponad to do 21 roku życia jeszcze mogą się zmienić
Nie robię nigdy takich ulizanych fryzurek , nie przepadam za nadmiernym odsłanianiem twarzy i nawet jak zrobię koczek, to zostawiam grzywkę albo część włosów (np. z przodu).

A nóżki mogłyby się wyprostować, oj mogłyby...

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Co do oleju kokosowego, to ponownie radzę poczytać "olejowanie włosów". Ja pierwszy raz się bałam, że będzie tłuste sianko, ale włoski były super. Co prawda nie należy nakładać za dużo, bo będzie nam później spływało po szyi i skroniach, ale gra warta świeczki, zwłaszcza że to sama natura. Na początku roztapiałam olej w garnuszku, bo ma on konsystencję masełka (kojarzy mi się ze smalcem ), teraz wygrzebuję ze słoiczka i wcieram we włoski, bo w dłoniach się to rozpuszcza. Tak tak chodzę w czapce i foliówce głowie TŻ na szczęście już nie zwraca na to uwagi.
Po takim zabiegu myję włoski, dwa razy, szamponikiem jakimś ziołowym albo kokosowym z Leo. Oleju kokosowego używam od hmmm lutego czy stycznia i ani razu nie zdarzyło mi się nadmierne przetłuszczanie włosków. Ale ja mam fioła na punkcie kłaczków i wcierałabym w nie wszystko, żeby tylko były piękne (mam ciemne i podobny fryz do Twojego SceneQueene).

Upinanie, podpinanie włosów, grzywki np do góry, to zawsze jakaś różnorodność, a i buźkę bardziej odsłonisz, nie chowaj się ciągle za kurtyną włosków
Jesteś fajną, młodą dziewczyną - jak ktoś tu zauważył to bardzo miłą i niekonfliktową, no może trochę upartą, ale kto z nas nie jest zadziorny w jakiś sposób.
Ufff miałam się nie rozpisywać, a znów zaszalałam.
Na dziś to mój koniec, pozdrowionka

W ogóle to takie dziwne, mam konto od tak dawna, a dopiero teraz się tak tutaj rozszalałam, zazwyczaj byłam obserwatorem, ale ten wątek wciągnął mnie totalnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Przypomniało mi się, doczytałam się gdzieś kiedyś, że olej kokosowy działa hmm jak to ująć, opóźnia pojawienie się pierwszych siwków na głowie. No dobra ja mam dopiero (może ktoś mi dokopie, że już ) 27 latek, ale lepiej zacząć wcześniej przeciwdziałać hehe
Dziękuję . Fakt, nie przepadam za konfliktami, wolę przyjazną atmosferę.

Jest parę chwil, dla których warto żyć... Masz rację. Przykro mi jednak, że mi tych chwil zostało już niewiele - tydzień... . Szkoda, że czas tak szybko mija. Dużo tych bezpowrotnych rozstań... Tracę najlepsze przyjaciółki - zmiana szkoły... I jakoś niezbyt potrafię się uśmiechać, ale to taki mały off topic, więc kończę.

Muszę się rozejrzeć za tym olejem 0 może to mi coś pomoże.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
tak o ta maske chodzi

a moze wstaw zdjecie w spodenkach i same ocenimy czy masz krzywe nogi- ludzmi z twojego otoczenia czesto nie ma sie co sugerowac bo zazwyczaj głupie dziewuchy mówia tak specjalnie by wpędzic czlowieka w kompleksy bo same sa zazdrosne widzisz mi w liceum "wspaniałe" kolezanki czesto powtarzały ze mam grube uda i duzy tylek a teraz na studiach moze to głupio zabrzmi ale dziewczyny ubustwiaja moja figure i ciagle powtarzaja ze dązą do mojej figury ale koniec o mnie to był przykład

nie wierze ze nawet w malej miescini 10 tys nie ma hurtowni fryzjerskiej, moze poprostu nie wiesz gdzie, ale czesto te maski idzie dostac u poprostu u swojego fryzjera tulko cena troszke wyzsza
O hurtowni raczej bym wiedziała. Miasteczko 15 tys. mieszkańców, a jak się czegoś naprawdę szuka to nie ma, oczywiście. Poszukam jeszcze, ale coś mi się nie wydaje...

Wstawię Wam zdjęcie, ale muszę zrobić bo... nie mam a w szafie tylko jedne krótkie spodenki i ze dwie mini (nie noszę, no ).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-17, 16:51   #563
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
heja pierwsza zaczynam dzisiejszy tu dzienprzeczytalam watki ktore mnie ominely co dziewczyny tam wyzej piszazeby byc w temacie....i zgadzam sie ze niektorzy potrafia zdolowac czlowieka poprzez krytyke jego wygladu
tez kiedys mialam grono osob ktorym ciagle cos nie pasowalo i zauwazylam ze tylko oni tak twierdza a ci ktorzy widza mnie 1 raz mowia co innego..pewnie i tak jest z toba...
dzis juz mam swoje zdanie
Dzień doberek . Ja dzisiaj troszkę późno, jak na mnie, tu goszczę, no ale od rana jakoś nie było czasu.

Być może nie mają racji, a być może po prostu ja swoich nóg nie lubię.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-17, 17:37   #564
zawszeboska
Zakorzenienie

Wstaw zdjęcie, może Cie do nich przekonamy.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:32   #565
SceneQueene
Zakorzenienie

A obiecacie, że powiecie mi szczerze i jeśli będą rzeczywiście grube/krzywe to mi to napiszecie i nie każecie w nich chodzić ?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-17, 18:33   #566
Anaitis
Raczkowanie

Oczywiście! Myślę, że każda z wiżanek ma szczere intencje !

Cel 63 kg !!!!!!!!!

http://maxymalizacja.blogspot.com/

Anaitis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:44   #567
SceneQueene
Zakorzenienie

OK.
Zrobię wieczorkiem i wstawię.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-17, 19:25   #568
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
A obiecacie, że powiecie mi szczerze i jeśli będą rzeczywiście grube/krzywe to mi to napiszecie i nie każecie w nich chodzić ?
no wiesz ze u mnie na szczerosc mozesz liczyc
Stary 2010-06-17, 19:27   #569
caate
Zakorzenienie

GG do caate

ja jestem szczera do bolu
czekam na foto
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:04   #570
SceneQueene
Zakorzenienie

Obiecuję, że jeszcze dzisiaj wstawię.

Zauważyłam za to coś innego, co mnie cholernie niepokoi. Założyłam sobie dzisiaj w sklepie okulary na włosy i... normalnie uszy prawie było mi widać. Ja mam o połowę mniej włosów, takie cienkie mi się wydają... A nie zauważyłam, żeby jakoś super wypadały. Matko boska, będę łysa... :boisie:.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Spostrzeżenie numer 2 - kupiłam puder o ton ciemniejszy, fajnie wygląda, taki opalony a powiekę pomalowałam dzisiaj jasnoszarym cieniem, do tej szarej sukienki i sznurka pereł. Dodatkowo jestem opalona troszeczkę jeszcze od wypadu nad jeziorko i fajnie to przy tym szarym stroju i makijażu wygląda.

Poza tym dostałam dzisiaj wreszcie od przyjaciółki zdjęcia sprzed farbowania włosów i doszłam do wniosku, że chyba w tamtym nie było mi tak źle, co...? Nie, nie chcę do niego wracać . Ale tak gdybam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:17 Powód: post pod postem
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości