Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-17, 20:17   #571
caate
Zakorzenienie

GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Obiecuję, że jeszcze dzisiaj wstawię.

Zauważyłam za to coś innego, co mnie cholernie niepokoi. Założyłam sobie dzisiaj w sklepie okulary na włosy i... normalnie uszy prawie było mi widać. Ja mam o połowę mniej włosów, takie cienkie mi się wydają... A nie zauważyłam, żeby jakoś super wypadały. Matko boska, będę łysa... :boisie:.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Spostrzeżenie numer 2 - kupiłam puder o ton ciemniejszy, fajnie wygląda, taki opalony a powiekę pomalowałam dzisiaj jasnoszarym cieniem, do tej szarej sukienki i sznurka pereł. Dodatkowo jestem opalona troszeczkę jeszcze od wypadu nad jeziorko i fajnie to przy tym szarym stroju i makijażu wygląda.

hm, a nie lamaly sie? nie zostawialas duzo wlsoow na ubraniach,poduszcze,posci eli, na szczotce? jak myjesz wlosy to nie wypadaja?
mi wlosy tez nie wypadaly, przynajmniej tak myslalam, dopoki po umyciu nie mialam kratki we wlosach wtedy zobaczylam ile mi wypada....

napewno spora czesc Ci sie wykruszyla i powypadala, ale niepokojace jest to, ze zrobily Ci sie przeswity na uszach
mowilysmy Ci o takich skutkach, mam nadzieje, ze jednak u Ciebie sie w pelni nie sprawdza...
jak wlosy zaczely juz leciec, to te co maja wypasc niczym ich juz nie uratujesz.
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:34   #572
caskada
Zakorzenienie

uff ten okropny pomieszany rudy beee niedobrze bylo tez aczkolwiek w jasniejszych wydajesz sie weselsza jasniej na twarzy
takie cos co mi ciagle sie rzuca w oczy ty zawsze musisz cos na sobie nacudowac kurcze masz 17 lat a te strojne stroje jakos mi sie nie widza na tobie te perly korale ...jak ciotka klotkano musze byc szczera wybacz
ja bym cie z checia zobaczyla w zwyklej koszulce jakiejs mlodziezowej plus dzinsy spodniczka jakis bucik fajny pasek do tego wloski bez ozdob typu korale wisiory perly i co tam jescze masz...
myslisz ze jak bedziesz sie ubierala tak jak wiekszosc dziewczyn z ulicy to zaginiesz w tlumie? niee
a pozatym dochodze do wniosku ze sposob ubierania sie to cos co odzwierciedla nasza dusze no chyba nie fantazjuje
Stary 2010-06-17, 20:38   #573
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

hm, a nie lamaly sie? nie zostawialas duzo wlsoow na ubraniach,poduszcze,posci eli, na szczotce? jak myjesz wlosy to nie wypadaja?
mi wlosy tez nie wypadaly, przynajmniej tak myslalam, dopoki po umyciu nie mialam kratki we wlosach wtedy zobaczylam ile mi wypada....

napewno spora czesc Ci sie wykruszyla i powypadala, ale niepokojace jest to, ze zrobily Ci sie przeswity na uszach
mowilysmy Ci o takich skutkach, mam nadzieje, ze jednak u Ciebie sie w pelni nie sprawdza...
jak wlosy zaczely juz leciec, to te co maja wypasc niczym ich juz nie uratujesz.
Kruszą się jak nie wiem co. Zawsze mi się kruszyły (szczególnie przy prostowaniu), ale teraz bardziej i nawet przy czesaniu. Wypada ich zazwyczaj kilka, kilkanaście przy myciu, czasem, jak przejadę ręką...

Asz, chciałam to mam. Może przestaną się "przerzedzać"...

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
uff ten okropny pomieszany rudy beee niedobrze bylo tez aczkolwiek w jasniejszych wydajesz sie weselsza jasniej na twarzy
takie cos co mi ciagle sie rzuca w oczy ty zawsze musisz cos na sobie nacudowac kurcze masz 17 lat a te strojne stroje jakos mi sie nie widza na tobie te perly korale ...jak ciotka klotkano musze byc szczera wybacz
ja bym cie z checia zobaczyla w zwyklej koszulce jakiejs mlodziezowej plus dzinsy spodniczka jakis bucik fajny pasek do tego wloski bez ozdob typu korale wisiory perly i co tam jescze masz...
myslisz ze jak bedziesz sie ubierala tak jak wiekszosc dziewczyn z ulicy to zaginiesz w tlumie? niee
a pozatym dochodze do wniosku ze sposob ubierania sie to cos co odzwierciedla nasza dusze no chyba nie fantazjuje
Tu mam akurat w uszach błękitne pawie piórka, kamień na szyi i w ogóle, gdyż to była "ustawiona" sesja. Takie sukienki noszę jednak bardzo często, uwieeeeeeeelbiam takie zwiewne, dłuższe... Bywa jednak, że zakładam tunikę i jeansy + trampki i mam gdzieś to jak wyglądam , ale to takie gorsze dni.

Masz rację, że sposób ubierania się odzwierciedla naszą duszę. I pewnie po części dlatego dobrze czuję się w takich sukienkach, lubię długie wisiory/korale... etc.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:46   #574
caskada
Zakorzenienie

sprobuj zwiazywac teraz te wloski tak zeby wygladaly na "nielad" na glowie jak znajde propozycje to wrzuce fotki..sama czesto swoje tez tak spinam potrzebna jest tylko w miare dluga grzywa moja jest prawie do ust wiec jej nie spinam a reszta z tylu do spiecia nie na gladko oczywiscie...
no szkoda mi twoich wlosow ale podejrzewam ze wypadaja te co zostaly po prostu spalone zniszczone doszczetnie one wypasc musza to jest efekt takich farbowan czestych...miejmy nadzieje ze ten "proces" sie zatrzyma ...
Stary 2010-06-17, 21:01   #575
SceneQueene
Zakorzenienie

Wstawiam zdjęcia na których widać moje nogi. Nienawidzę ich. Proszę o szczerość - bardzo krzywe i okropne, czy mogę czasem założyć coś krótszego? Najświeższe są zdjęcia z szarą sukienką,potem z czarnymi legginsami, te w różowej sukience zeszłoroczne. Z boku te nogi nie są takie złe, nawet długie i w ogóle... ale przód porażka.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
sprobuj zwiazywac teraz te wloski tak zeby wygladaly na "nielad" na glowie jak znajde propozycje to wrzuce fotki..sama czesto swoje tez tak spinam potrzebna jest tylko w miare dluga grzywa moja jest prawie do ust wiec jej nie spinam a reszta z tylu do spiecia nie na gladko oczywiscie...
no szkoda mi twoich wlosow ale podejrzewam ze wypadaja te co zostaly po prostu spalone zniszczone doszczetnie one wypasc musza to jest efekt takich farbowan czestych...miejmy nadzieje ze ten "proces" sie zatrzyma ...
Też mam taką nadzieję.
Chyba rzeczywiście będę je codziennie wiązać.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:16 Powód: post pod postem
Stary 2010-06-17, 21:13   #576
capuccino
z innej bajki

Ja już się przyzwyczaiłam do tych dłuższych sukienek, na szczęście ta nie jest przed kostkę. Dodam, że super kolorki . Wyglądasz tak pogodnie. Jasne włosy też dodają Ci bardziej uroku, w czarnych jest taki smutek . Zresztą, jak mówili w reklamie Garniera kiedyś...Jak taki ufarbowany hełm wygląda ten czarny. Przyznam, że do tego zestawu na zdjęciu nie ubierałabym już niebieskich butów, no i kolczyki dałabym np srebrne, z bransoletki w kolorze "blue" też bym zrezygnowała. No ale to moje zdanie, ja zwykle nie ubieram się calutka na jeden kolor, bo wtedy czuję się kiczowato. Aczkolwiek kolczyki fajne, ale dałabym je np do tej niebieskiej sukienki, a bolerko np białe + kremowe (nie białe) buty.

Skoro w takich ciuszkach czujesz się najlepiej, to nie ma co rezygnować. A właśnie, ja chodząc do 6 klasy podstawówki też ubierałam długie sukienki, spódniczki (ale nie w takim stylu), miałam manie na sklepy indyjskie . Tylko, że to nie były takie typowo indyjskie, większość wyglądała jak z "normalnego" sklepu. Do dziś pamiętam taką brązową, cudnie wyglądała na wieszaku, ale ja w niej już gorzej się czułam, nie lubię aż tak obciskających rzeczy . No to naszło mnie na wyznania

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:16   #577
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Ja już się przyzwyczaiłam do tych dłuższych sukienek, na szczęście ta nie jest przed kostkę. Dodam, że super kolorki . Wyglądasz tak pogodnie. Jasne włosy też dodają Ci bardziej uroku, w czarnych jest taki smutek . Zresztą, jak mówili w reklamie Garniera kiedyś...Jak taki ufarbowany hełm wygląda ten czarny. Przyznam, że do tego zestawu na zdjęciu nie ubierałabym już niebieskich butów, no i kolczyki dałabym np srebrne, z bransoletki w kolorze "blue" też bym zrezygnowała. No ale to moje zdanie, ja zwykle nie ubieram się calutka na jeden kolor, bo wtedy czuję się kiczowato. Aczkolwiek kolczyki fajne, ale dałabym je np do tej niebieskiej sukienki, a bolerko np białe + kremowe (nie białe) buty.

Skoro w takich ciuszkach czujesz się najlepiej, to nie ma co rezygnować. A właśnie, ja chodząc do 6 klasy podstawówki też ubierałam długie sukienki, spódniczki (ale nie w takim stylu), miałam manie na sklepy indyjskie . Tylko, że to nie były takie typowo indyjskie, większość wyglądała jak z "normalnego" sklepu. Do dziś pamiętam taką brązową, cudnie wyglądała na wieszaku, ale ja w niej już gorzej się czułam, nie lubię aż tak obciskających rzeczy . No to naszło mnie na wyznania
No rzeczywiście . Ja tak mam już od kilku lat, uwielbiam takie rzeczy. Długie, zwiewne, ach... . Po prostu w nich wiem, że... jestem Julią (chyba się tu jeszcze nie przedstawiłam, przez 20 stron... ).

Będę ryczeeeeeeeeeeeeeeeć :ryczesmarkam:, mam dosć swoich włosów. Czy ja nie mogę mieć długich i błyszczących :mina głupka: .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-17, 21:18   #578
capuccino
z innej bajki

Taaaak, rzeczywiście masz krzywe i w ogole fuj! Schowaj się

Jak mogłas uwierzyć, że są brzydkie??! Nie jedna chciałaby takie mieć . W tym ja, bo jak ubiorę obcasy, to łyski mam masakrycznie chude i mi się jakby wykrzywiają... Dlatego jakbym miała odsłonić łydki, to jedynie płaska podeszwa.

Aaaaa, w tej różowej sukience super! I widzę tam dłuższe włoski

*
*

Stary 2010-06-17, 21:19   #579
zawszeboska
Zakorzenienie

SceneQueene, po Twoim opisie spodziewałam się nie wiadomo jak szkaradnych, krzywych nóg, a Ty wyskakujesz z takimi nogami...
Ja na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała, tylko od razu wskakiwała w krótkie kiecki! Nogi masz w porządku, szczupłe, naprawdę nie wiem, czemu ich nie lubisz.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:22   #580
malo zmienna
Raczkowanie

GG do malo zmienna

gdzie Ty te x widziałaś ? według mnie to Ty masz idealne nogi do noszenia krótkich spodenek, sukienek czy spódnic nie kłamie ;]
malo zmienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:25   #581
Ancia_m
Raczkowanie

Kochana, gdzie Ty masz te krzywe nogi?, no chyba że mi na oczy padło albo się nie znam - to wybaczcie...
Taka fajna laseczka, szczupła, a tyle kompleksików, jedyną rzeczą nad którą musisz popracować to są WŁOSY, dopieszczaj je i dbaj o nie...(powtarzam się znów).

Jesteś jeszcze młoda i przechodzisz różne fazy, szukając siebie. Wierzymy, że jak już odnajdziesz kiedyś tam jako dojrzała kobietka swój styl to... będziesz pokazywała te nóżki, bo figurka jest Twoim zewnętrznym dużym atutem.

Jak ktoś już wspomniał, jeżeli ktoś Cię krytykuje, to najczęściej z zazdrości. Też miałam takie "życzliwe" osoby w LO, kiedyś płakałam przysłowiowo w poduszkę, a teraz śmiać mi się chce, jak ja wszystko do siebie brałam. To uroki wieku dojrzewania.

P.S chciałabym zobaczyć ten opisany przez Ciebie dzisiejszy make-up
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:25   #582
caskada
Zakorzenienie

no no nogi sa szczuple to fakt dobrze wygladasz w rzeczach przed kolano masz szczuple uda to sie zmieni pewnie masz dopiero 17 lat
jak dla mnie to koniecznie trzeba je opalic badz z glowa posmarowac jakims balsamem brazujacym bo sa wiadomo blade i nie widzialy swiatla slonecznego//ale jak podkreslam sa ok i nie mozna ich chowac wiadomo trzeba o nie zadbac
ps.bylam szczera
Stary 2010-06-17, 21:31   #583
caate
Zakorzenienie

GG do caate

doooooobrze wygladasz
a jak je opalicz to dopiero beda piekne, w sam raz do szrtow, spodniczek. naprawde mozesz nosic smialo, bo nogi masz ladne
Stary 2010-06-17, 21:39   #584
SceneQueene
Zakorzenienie

O kurczę , jestem w szoku. Nie wiem, jakoś nigdy ich nie lubiłam, zawsze wydawały mi się grube, krzywe, szczególnie te kolana... a tu takie opinie . Szok . Może się w końcu do nich przekonam.

A makijaż muszę Wam jutro pokazać , szkoda, że dzisiaj nie zrobiłam zdjęcia.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Acha, a są nieopalone, bo... nieodsłaniane... .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-17, 21:43   #585
Ancia_m
Raczkowanie

Polecam nową inwestycję pt. balsam rozświetlający i balsam brązujący, albo taki 2w1 czyli brązujący z drobinkami. Opalone nóżki w parze z mieniącymi się delikatnie drobinkami w słońcu wyglądają ślicznie i skóra taka promienna. Fajny balsamik ma Ziaja - rozświetlający, Marion- rozświetlający, Eveline- balsam po opalaniu brązujący z drobinkami złota, Bielenda- balsam po opalaniu z perłą? nie pamiętam do końca całej nazwy, ale też ma masę drobinek, są delikatne i nienachalne, fajny efekt - oczywiście aplikowany na wszystkie odsłonięte partie ciała wygląda boskooo.
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 21:52   #586
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Polecam nową inwestycję pt. balsam rozświetlający i balsam brązujący, albo taki 2w1 czyli brązujący z drobinkami. Opalone nóżki w parze z mieniącymi się delikatnie drobinkami w słońcu wyglądają ślicznie i skóra taka promienna. Fajny balsamik ma Ziaja - rozświetlający, Marion- rozświetlający, Eveline- balsam po opalaniu brązujący z drobinkami złota, Bielenda- balsam po opalaniu z perłą? nie pamiętam do końca całej nazwy, ale też ma masę drobinek, są delikatne i nienachalne, fajny efekt - oczywiście aplikowany na wszystkie odsłonięte partie ciała wygląda boskooo.
racja opalone nogi mmmmmmmm
boski efekt daje jeszcze Oriflame Silk Satin Radiance taka mgielka z drobinkami nawilzajaca w sprayu skora wyglada bajecznie
Stary 2010-06-17, 22:31   #587
caskada
Zakorzenienie

nic wiecej nie dodam dziewczyny maja racje lubie opalenizne(nie mylic ze skwarka) a zwlaszcza nog gdyz latem baaardzo czesto latam w krotkich rzeczach
dobra ja uciekam dobranoc dziewczyny
Stary 2010-06-17, 22:35   #588
caate
Zakorzenienie

GG do caate

ja rowniez mykam, wiec dobranoc

niebawem widze Cie w szortach/spodniczce masz pokazac nooooooogi!
Stary 2010-06-17, 23:07   #589
wredna baba
Raczkowanie

Nogi całkiem ok, świetnie wyglądasz w długości nad kolano, np w tej różowej kiecce. Wg mnie idealnie.
Kolana i łydki masz bardzo ładne, jedynie na upartego można się przyczepić do "przerwy" między udami. (ale mówi Ci to osoba, której uda się stykają za pomocą lekko spasionych "bułeczek", a sama nosi i lubi szorty i krótkie spódniczki - a do tego, w moim wieku już "nie wypada!"- więc też bym się nie przejmowała...)
Szorty możesz spokojnie nosić, mini spódniczki raczej też, byle nie za krótkie. Spodenki nad kolano, z wywiniętym mankietem też będą Ci ładnie leżeć, bo masz szczupłe uda (oglądałam takie dzisiaj w ORSAYu, rzecz jasna spodenki, nie UDA)
Jedyne, co dla mnie wygląda źle na tych zdjęciach, to te niebieskie klapki na obcasie Moja babcia mogłaby takie ubrać - one są dużo "za stare" dla Ciebie. Nie kupuj sobie butów tego typu następnym razem

Ładne masz imię, zastanawiałam się nad takim dla hipotetycznej córki
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:43   #590
caskada
Zakorzenienie

witam poranny ptaszek sie melduje
"wredna baba" ma racje co do tych klapek ja caly czas mowie wlasnie ze jak na swoj wiek ciagle robisz z siebie ciotke klotkewiecej mlodziezowego stylu i luzu mi tu brakuje u ciebiebo ptrzac na ciebie to widze taka "ciezkosc" za duzo wszystkiego
jesli masz u siebie tam sloneczko to wystawiaj nogi do opalania u mnie dzis bez slonca echhh dobrze ze niedlugo wyjezdzam z tego kraju wiecznej ciemni
Stary 2010-06-18, 11:18   #591
zmija19
Zadomowienie

dziewczyno szybko ubieraj ta różowa kiecke i to już!! i smigaj w niej wszedzie- super Ci w tym kolorku, tak kobieco
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:06   #592
Ewakuacja69
Rozeznanie

tak mnie nurtuje kwestia Twoich wlosow nie myslalas nad tym, zeby sciac sie b. krotko? na fryzjerskim jest grupa wsparcia "kobieta na zapalke". mysle, ze gdybys zdecydowala sie na taki radykalny krok - nie zalowalabys tego. nosisz zwiewne sukienki, wiec chustki na glowe albo zawiazany turban bardzo by Ci pasowal i nie byloby widac, ze masz tak krotkie wlosy. od poczatku roslyby w naturalnym kolorze (nie czarne ) i nie lamalby sie tak... wtedy nawet mniejszymi nakladami finansowymi mozna dzialac, zeby szybciej rosly. jesli wlosy Ci sie lamia to nic z tym, niestety, nie zrobisz.
wiem co to znaczy zapuszczac praktycznie od zera - po scieciu dredow bylam prawie lysa

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:48   #593
capuccino
z innej bajki

Pozostaje jeszcze kupić perukę wtedy . Też wspominałam o ścięciu, co prawda- nie aż na zapałkę, ale po prostu na krótko.

*
*

Stary 2010-06-18, 15:53   #594
SceneQueene
Zakorzenienie

Ściąć się na zapałkę?! Dobra, już wolę swoje sianko (chociaż mnie denerwuje). To zbyt radykalny krok i totalnie nie widzę siebie w krótkich włosach, źle bym się czuła.

Co do nóg - ciężko mi je opalić. Nie wiem dlaczego, bo plecy, ramiona, ręce, twarz, szyja... - wszystko szybko chwyta słoneczko. Za to nogi i brzuch jakoś niezbyt. W zeszłym roku używałam samoopalacza, chyba z ziaji. Super było... do 5 dni. Po 5 dniach zaczął już nie przyjmować i stopniowo się ścierać. Przeurocze plamki miałam.

Dziękuję Wam wszystkim za zdanie o moich nogach (dość odmienne w porównaniu do tego, które zazwyczaj słyszałam i wyznawałam). Może przekonam się wreszcie do założenia od czasu do czasu czegoś krótszego.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-18, 16:05   #595
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ściąć się na zapałkę?! Dobra, już wolę swoje sianko (chociaż mnie denerwuje). To zbyt radykalny krok i totalnie nie widzę siebie w krótkich włosach, źle bym się czuła.

Co do nóg - ciężko mi je opalić. Nie wiem dlaczego, bo plecy, ramiona, ręce, twarz, szyja... - wszystko szybko chwyta słoneczko. Za to nogi i brzuch jakoś niezbyt. W zeszłym roku używałam samoopalacza, chyba z ziaji. Super było... do 5 dni. Po 5 dniach zaczął już nie przyjmować i stopniowo się ścierać. Przeurocze plamki miałam.

Dziękuję Wam wszystkim za zdanie o moich nogach (dość odmienne w porównaniu do tego, które zazwyczaj słyszałam i wyznawałam). Może przekonam się wreszcie do założenia od czasu do czasu czegoś krótszego.
bo balsamu brazującego nie można uzywacv codziennie tzn na poczatku z 3 dni a pozniej przerwa tak z 2-3 razy w tygodniu max i masz wtedy fajne nogi- ja osobiscie polecam dax cosmetics- uzywam go od roku- nie pozostawia smog i moge sie nim robic nawet codziennie bo nie schodzi brzydko ze skóry
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:31   #596
caskada
Zakorzenienie

no to fakt ciezko jest sie opalic na sloncu co innego na plazy a co innego tak na codzien mnie i na plazy slabo bierze te slonko dlatego korzystam z solarium przez caly rok raz na 2 miesiace i smaruje sie dodatkowo balsamami brazujacymi ...
zeby taki balsam dobrze "lezal" na skorze nog to trzeba go kolistymi ruchami wcierac w skore
Stary 2010-06-18, 18:03   #597
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja w od trzech lat, każdego lata, używałam tego z załącznika. Wcześniej miałam Dove Summer Gloss albo coś takiego, ale to naprawdę była porażka . Nieźle się uśmiałam ze znajomą jak kiedyś zmokłam i... opalenizna zaczęła mi spływać. Ziaja jest nawet dobry, ale tylko do kilku dni. Z tym, że może rzeczywiście źle robiłam używając go codziennie.

Oho, zbiera się na burzę.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-18, 18:07   #598
SceneQueene
Zakorzenienie

Uwielbiam swoją sklerozę. Poza dobrym balsamem i maseczką zainwestuję też chyba w Bilobil.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-18, 18:36   #599
Paulinax123
Zadomowienie

Jeśli chodzi o balsamy brązujące to zakochałam się ostatnio w tym z Dove
Śliczna 'naturalna' opalenizna w szybkim tempie Schodzi równomiernie, nierobiąc placków
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:30   #600
caskada
Zakorzenienie

a ja jestem wlasnie na etapie testowania tego z garniera body summer z ekstraktem z brzoskwini...;kupilam go tu u siebie ale w polsce tez powinien byc chyba...i uwazam ze jest niezly stopniowo opala nie tworzy zaciekow i pachnie owocowo jak brzoskwinka wlasnie
u mnie dzis bezslonecznie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości