Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-26, 16:25   #631
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Hmm... To co? Bo już mi się pomysły skończyły.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:29   #632
caskada
Zakorzenienie

poczekajmy na opinie innych
Stary 2010-06-26, 16:32   #633
SceneQueene
Zakorzenienie

Dobrz... A co powiecie na temat rozjaśniania brwi? Czy to jest w ogóle możliwe? Te czarne brwi (których wszyscy mi zazdroszczą ) czasami bywają uciążliwe.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2010-06-26, 16:38   #634
caskada
Zakorzenienie

kurka wodna jakie cienkie masz te brwi nie przyciemniasz ich niczym to sa takie twoje tak?
tez mam ciemne braz i do jasych wlosow mi nie przeszkadzaja jakos (tylko grubsze mam)
hmm a jak ci wyjda rude po eksperymentowaniu:confuse d:
Stary 2010-06-26, 17:03   #635
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kurka wodna jakie cienkie masz te brwi nie przyciemniasz ich niczym to sa takie twoje tak?
tez mam ciemne braz i do jasych wlosow mi nie przeszkadzaja jakos (tylko grubsze mam)
hmm a jak ci wyjda rude po eksperymentowaniu:confuse d:
Tak, moje, czarne od urodzenia (jak się urodziłam miałam też kruczoczarne włosy, ale z wiekiem zjaśniały do brązu). Boję się sama rozjaśniać brwi, bo na bank wyjdą rude a to by była porażka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-26, 17:10   #636
TLU
Zadomowienie

Tyle juz rad dostalas i do zadnej sie nie stosujesz, tylko nadal, rzeklabym naiwnie, ludzisz sie, ze ktos Ci jednak przyklasnie, ze robienie pasemek na martwych suchych wlosach to swietny pomysl. A rob co chcesz, nawet fiolet se zrob, tylko nie kupuj profesjonalnych kosmetykow do regeneracji wlosow, brwi nie zapuszczaj tylko rozjasnij najlepiej na blond zolty, zeby szedl w parze z fioletowymi pasemkami. Nie kupuj filtra do ciala tylko krem brazujacy. Zrobilas chociaz raz calonocna maseczke z oliwy z oliwek albo oliwy oliwek z zoltkami? Nawet majonez moglabys sobie nalozyc, albo olej slonecznikowy z kuchni mamy, gdyby Ci zalezalo. Ale Tobie nie zalezy, zyjesz w krainie marzen, gdzie farbowanie przemieni Ci w ksieniczke, ktora wszystkich zwala z nog. Nie ma tak, na to bedziesz musiala pracowac i to dlugo, dbajac o siebie a nie smarujac dziadostwem zeby zmienic kolor wszystkiego co Twoje.
Powiedziala co wiedziala i zegna.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 17:14   #637
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Tyle juz rad dostalas i do zadnej sie nie stosujesz, tylko nadal, rzeklabym naiwnie, ludzisz sie, ze ktos Ci jednak przyklasnie, ze robienie pasemek na martwych suchych wlosach to swietny pomysl. A rob co chcesz, nawet fiolet se zrob, tylko nie kupuj profesjonalnych kosmetykow do regeneracji wlosow, brwi nie zapuszczaj tylko rozjasnij najlepiej na blond zolty, zeby szedl w parze z fioletowymi pasemkami. Nie kupuj filtra do ciala tylko krem brazujacy. Zrobilas chociaz raz calonocna maseczke z oliwy z oliwek albo oliwy oliwek z zoltkami? Nawet majonez moglabys sobie nalozyc, albo olej slonecznikowy z kuchni mamy, gdyby Ci zalezalo. Ale Tobie nie zalezy, zyjesz w krainie marzen, gdzie farbowanie przemieni Ci w ksieniczke, ktora wszystkich zwala z nog. Nie ma tak, na to bedziesz musiala pracowac i to dlugo, dbajac o siebie a nie smarujac dziadostwem zeby zmienic kolor wszystkiego co Twoje.
Hej hej nie denerwuj się tak na mnie, zrozum trochę, że każdy chce we wakacje zrobić coś szalonego. Maseczki z oliwy nie robiłam, tylko jak na razie trzykrotnie tą z jajkiem i naftą. Kremy z filtrem nie są mi potrzebne - nigdy się nie przypiekłam tak, by mi skóra schodziła, jestem przyzwyczajona do opalania, a krem brązujący kupuję tak w razie niepogody.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-26, 17:19   #638
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Hej hej nie denerwuj się tak na mnie, zrozum trochę, że każdy chce we wakacje zrobić coś szalonego. Maseczki z oliwy nie robiłam, tylko jak na razie trzykrotnie tą z jajkiem i naftą. Kremy z filtrem nie są mi potrzebne - nigdy się nie przypiekłam tak, by mi skóra schodziła, jestem przyzwyczajona do opalania, a krem brązujący kupuję tak w razie niepogody.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:49   #639
Michalewa
Rozeznanie

GG do Michalewa

Cytat:
Przeczytałam cały wątek i tak się wahałam wahałam ale jednak napisze. Wydaje mi się, że Ty cały rok robisz same szalone rzeczy, ma to swój urok oczywiście i fajnie, że lubisz eksperymentować. Tylko te wakacje to powinien być czas odpoczynku Twoich włosów (w końcu). Daj im szansę! Nie dziw się, że TLU w dosadny sposób chciała Ci coś wyjaśnić - wynika to tylko z tego, że te Dziewczyny naprawdę chcą Ci pomóc i to widać w każdym poście! jak przeczytałam Twoje pytanie co myślimy o kolejnej zmianie koloru to mi się żal Twoich włosów zrobiło. Uwierz, że farbowanie to może być już tylko gwóźdź do trumny - farbą nie ukryjesz zniszczonych włosów. Popatrz w lustro i spójrz na zdjęcia dziewczyn z forum jakie mają cudne włosy. Ty też możesz takie mieć ale nie jutro czy nawet za miesiąc - wymaga to czasu i konsekwencji. Fajna z Ciebie dziewczyna tylko proszę zacznij ufać radom Wizażanek, bo warto.
Dziękuje za uwagę

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 23:15   #640
Ancia_m
Raczkowanie

Ehhh tylko nie farby, nie pasemka i żadne kombinacje - NIE TERAZ. Tak jak pisały dziewczyny wyżej, włosy Ci się wykruszają a Ty znów chcesz je katować, nie potrafię tego pojąć. Z tego co się zorientowałam skończyłaś teraz jakąś szkołę tak? w efekcie pewnie po wakacjach zaczniesz edukację w nowym miejscu. Moja propozycja taka, żebyś darowała włosom farbowania itp. na okres wakacyjny, a na koniec sierpnia dopiero poszła do fryzjera i zrobiła np. jaśniejsze gęste pasemka, ale nie od razu białe tylko takie miodowe, jasnobrązowe - żeby rozświetlić buźkę. Wiem, że dobry fryzjer jest w stanie Ci pomóc osiągnąć taki efekt (rok temu miałam śliczny blond baleyage z ciemnobrązowych, wręcz czarnych włosów) ale jak zrobisz cokolwiek teraz to włosy tak się będą kruszyć, że po wakacjach będziesz miała mysi obszarpany ogonek. Taka prawda, biorę pod uwagę Twoją "ubogą" walkę o to żeby było lepiej. 3 razy maseczkę w takim czasie? Hmm może to ja jestem chora, bo w ciągu tygodnia przeprowadzam po kilka różnych zabiegów i domowych (olejowanie) i takich z maseczkami profesjonalnymi, ale nie będę się powtarzać. Rozumiem, że możesz nie mieć czasu? Jednak dla chcącego nic trudnego, ja obecnie wsmarowałam we włosy i skórę głowy olej kokosowy+jojoba, zawinęłam folią ubrałam czapkę i tak idę spać. Nie, nie boję się tłustych włosów rano, bo szybko się to zmywa- zapewniam, mam na 8.00 egzamin i nie ryzykowałabym.
Nie wystarczą tylko wcierki z nafty, czy też maseczki na tej bazie, to nie tak że raz w tygodniu pomaziasz coś na włoskach, a one już po miesiącu będą super i gotowe znów na kontakt z rozjaśniaczem/ farbą.
Jeżeli denerwują Cię prześwity poprzedniego koloru, to są np fajne odżywki koloryzujące np:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11...arbowanych.htm -- włoski są po niej na prawdę miękkie i błyszczące, nie jest droga i można ją trzymać na włosach dłużej niż zaleca producent, bo nie zrobi Ci krzywdy a fajnie odświeży kolor, jednak efekt krótkotrwały.
Druga to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-48...em-z-henny.htm, też można potrzymać dłużej, włoski są błyszczące i miekkie (ja robiłam wczoraj kolor BRONZE), nie jest to farba więc odświeża kolor i wymywa się stopniowo, ale nie niszczy włosów tylko je pielęgnuje.

Co do opalania, hmm no tak można mieć skórę która się fajnie opala, nie ulega oparzeniom ale OCHRONA to podstawa. Wiem wiem, jesteś młoda i o tym może teraz nie myślisz, ale uwierz starszym koleżankom skóra+słońce+brak ochrony= przebarwienia, zmarszczki, wysuszenie skóry, i o zgrozo choroby bardzo groźne jak czerniak.
Uwierz, nawet z SPF30 jesteś się w stanie opalić. Ja co roku na ciało SPF 30, na twarz SPF 40 lub 50 i zapewniam, że jestem opalona ale nie wyglądam jak skwarek
Także po pierwsze na wyjazd: krem z filtrem przeciwsłonecznym, po drugie balsam po opalaniu
Rozpisałam się jak zwykle, ale dawno mnie tu nie było:P

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Zapomniałam dodać, że WAX ma odżywkę dwufazową w sprayu chroniącą włosy przed słońcem, zawiera jedwab, nie przetłuszcza włosków, jest rewelacyjna.

Druga rzecz, nie rób nic z włoskami i odkładaj przez wakacje jakiś grosik, to na pewno za 2 miesiące uzbierasz na fryzjera.
Pa pa
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 23:59   #641
zagubiona89r
Zakorzenienie

Wyglądasz nienaturalnie i tak wyróżniasz się z tłumu... na minus.

A za 20 lat będziesz się wyróżniać jeszcze bardziej, bo jesteś na doskonałej drodze do wyłysienia.

Więcej nie napiszę, bo sądząc po lekturze nie ma to sensu.

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 01:39   #642
Qrde Mol
Przyczajenie

Przepraszam, ale mi ręce ostatecznie opadły po tym jak SceneQueene narzekała na brak pieniędzy by zainwestować w profesjonalne odżywki do włosów (a radziłyśmy Ci wszystkie i nawet konkretne propozycje padały) po czym kupiła sobie kieckę którą nie omieszkała się tutaj pochwalić (imho, nie chcę nikogo rozliczać z cudzych pieniędzy, ale moim zdaniem pomysł zupełnie od czapy gdzie masz doraźnie ważniejsze priorytety zakupowe). No ale nic to... przemilczę.

Podziwiam was dziewczyny, że jeszcze chce się wam SQ doradzać i macie cierpliwość. Ja pasuje.
Stary 2010-06-27, 09:01   #643
caskada
Zakorzenienie

stawiaj teraz na wlosy odzyw je przez wakacje zainwestuj w nienie farbuj chyba chcesz isc do nowej szkoly we wlosach ladnych i zadbanych
Stary 2010-06-27, 10:10   #644
wredna baba
Raczkowanie

Julia! Obiecałaś, że nie będziesz farbować, więc dotrzymaj obietnicy (pasemek też nie rób, ładnie Cię prosimy)
Sama nafta nie wystarczy, dodaj do niej olejek rycynowy (można, a nawet powinno się to trzymać parę godzin pod folią - może być na noc - ze dwa-trzy razy w tygodniu, potem zmyć dobrze oczyszczającym szamponem). Albo rzeczywiście zainwestuj w dobrą maskę do włosów. Taką zakładaną na godzinę pod czepek. WAX?
Na końcówki możesz stosować jedwab, nie naprawi to ich, ale będą lepiej wyglądać.
Na wakacje kup sobie odżywkę z filtrem do włosów, może też jakiś spray ochronny na słońce. A czemu nakrycie głowy nie? Kapelusz słomkowy może być delikatny i kobiecy do twoich falbaniastych sukienek będzie dobrze wyglądać

Balsamu koloryzującego z VENITY, zalinkowanego gdzieś wyżej nie polecam - tzn ogólnie tak, sama go lubię, ale na włosach przesyconych chemią może zareagować np na zielono, przyciemnić albo dodatkowo wysuszyć.

PS. Brwi są ok.
PS2. Niedługo zaczną Ci odrastać twoje własne zdrowe błyszczące włosy. Pozwól im na to. Odrost nie powinien być strasznie widoczny, bo po tylu farbowaniach i rozjaśnianiach mogą one mieć ciemniejszy kolor niż w dzieciństwie.
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:22   #645
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Michalewa Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i tak się wahałam wahałam ale jednak napisze. Wydaje mi się, że Ty cały rok robisz same szalone rzeczy, ma to swój urok oczywiście i fajnie, że lubisz eksperymentować. Tylko te wakacje to powinien być czas odpoczynku Twoich włosów (w końcu). Daj im szansę! Nie dziw się, że TLU w dosadny sposób chciała Ci coś wyjaśnić - wynika to tylko z tego, że te Dziewczyny naprawdę chcą Ci pomóc i to widać w każdym poście! jak przeczytałam Twoje pytanie co myślimy o kolejnej zmianie koloru to mi się żal Twoich włosów zrobiło. Uwierz, że farbowanie to może być już tylko gwóźdź do trumny - farbą nie ukryjesz zniszczonych włosów. Popatrz w lustro i spójrz na zdjęcia dziewczyn z forum jakie mają cudne włosy. Ty też możesz takie mieć ale nie jutro czy nawet za miesiąc - wymaga to czasu i konsekwencji. Fajna z Ciebie dziewczyna tylko proszę zacznij ufać radom Wizażanek, bo warto.
Dziękuje za uwagę
Wiem, że farba nie ukryje zniszczonych włosów, a wręcz jeszcze bardziej je wysuszy. Zadałam tylko pytanie - co myślicie o pasemkach. To nie tak, że zaraz lecę do fryzjera (za tym razem nie po rozjaśniacz i farbę - rozjaśniaczom, tym bardziej domowym, mówię nie).

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Ehhh tylko nie farby, nie pasemka i żadne kombinacje - NIE TERAZ. Tak jak pisały dziewczyny wyżej, włosy Ci się wykruszają a Ty znów chcesz je katować, nie potrafię tego pojąć. Z tego co się zorientowałam skończyłaś teraz jakąś szkołę tak? w efekcie pewnie po wakacjach zaczniesz edukację w nowym miejscu. Moja propozycja taka, żebyś darowała włosom farbowania itp. na okres wakacyjny, a na koniec sierpnia dopiero poszła do fryzjera i zrobiła np. jaśniejsze gęste pasemka, ale nie od razu białe tylko takie miodowe, jasnobrązowe - żeby rozświetlić buźkę. Wiem, że dobry fryzjer jest w stanie Ci pomóc osiągnąć taki efekt (rok temu miałam śliczny blond baleyage z ciemnobrązowych, wręcz czarnych włosów) ale jak zrobisz cokolwiek teraz to włosy tak się będą kruszyć, że po wakacjach będziesz miała mysi obszarpany ogonek. Taka prawda, biorę pod uwagę Twoją "ubogą" walkę o to żeby było lepiej. 3 razy maseczkę w takim czasie? Hmm może to ja jestem chora, bo w ciągu tygodnia przeprowadzam po kilka różnych zabiegów i domowych (olejowanie) i takich z maseczkami profesjonalnymi, ale nie będę się powtarzać. Rozumiem, że możesz nie mieć czasu? Jednak dla chcącego nic trudnego, ja obecnie wsmarowałam we włosy i skórę głowy olej kokosowy+jojoba, zawinęłam folią ubrałam czapkę i tak idę spać. Nie, nie boję się tłustych włosów rano, bo szybko się to zmywa- zapewniam, mam na 8.00 egzamin i nie ryzykowałabym.
Nie wystarczą tylko wcierki z nafty, czy też maseczki na tej bazie, to nie tak że raz w tygodniu pomaziasz coś na włoskach, a one już po miesiącu będą super i gotowe znów na kontakt z rozjaśniaczem/ farbą.
Jeżeli denerwują Cię prześwity poprzedniego koloru, to są np fajne odżywki koloryzujące np:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11...arbowanych.htm -- włoski są po niej na prawdę miękkie i błyszczące, nie jest droga i można ją trzymać na włosach dłużej niż zaleca producent, bo nie zrobi Ci krzywdy a fajnie odświeży kolor, jednak efekt krótkotrwały.
Druga to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-48...em-z-henny.htm, też można potrzymać dłużej, włoski są błyszczące i miekkie (ja robiłam wczoraj kolor BRONZE), nie jest to farba więc odświeża kolor i wymywa się stopniowo, ale nie niszczy włosów tylko je pielęgnuje.

Co do opalania, hmm no tak można mieć skórę która się fajnie opala, nie ulega oparzeniom ale OCHRONA to podstawa. Wiem wiem, jesteś młoda i o tym może teraz nie myślisz, ale uwierz starszym koleżankom skóra+słońce+brak ochrony= przebarwienia, zmarszczki, wysuszenie skóry, i o zgrozo choroby bardzo groźne jak czerniak.
Uwierz, nawet z SPF30 jesteś się w stanie opalić. Ja co roku na ciało SPF 30, na twarz SPF 40 lub 50 i zapewniam, że jestem opalona ale nie wyglądam jak skwarek
Także po pierwsze na wyjazd: krem z filtrem przeciwsłonecznym, po drugie balsam po opalaniu
Rozpisałam się jak zwykle, ale dawno mnie tu nie było:P

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Zapomniałam dodać, że WAX ma odżywkę dwufazową w sprayu chroniącą włosy przed słońcem, zawiera jedwab, nie przetłuszcza włosków, jest rewelacyjna.

Druga rzecz, nie rób nic z włoskami i odkładaj przez wakacje jakiś grosik, to na pewno za 2 miesiące uzbierasz na fryzjera.
Pa pa
Tak, skończyłam - niestety. Rzeczywiście, dobrze byłoby pójść w nowe miejsce z ładnymi włosami - z siankiem na głowie najlepszego "wejścia" pewnie nie zrobię. Wobec tego, skoro wszystkie głosy są przeciwne (dobre, że tutaj o to zapytałam) pasemek na razie robić nie będę. Zobaczymy, co to będzie po powrocie. Na razie chyba rzeczywiście nie ma co ich dalej męczyć - stan wcale się nie poprawia.

Muszę jeszcze w tym tygodniu zakupić maseczkę do włosów. Tylko którą, tyle propozycji mi tu dałyście, że już nie wiem...

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Wyglądasz nienaturalnie i tak wyróżniasz się z tłumu... na minus.

A za 20 lat będziesz się wyróżniać jeszcze bardziej, bo jesteś na doskonałej drodze do wyłysienia.

Więcej nie napiszę, bo sądząc po lekturze nie ma to sensu.
Wszystko możliwe.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Qrde Mol Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale mi ręce ostatecznie opadły po tym jak SceneQueene narzekała na brak pieniędzy by zainwestować w profesjonalne odżywki do włosów (a radziłyśmy Ci wszystkie i nawet konkretne propozycje padały) po czym kupiła sobie kieckę którą nie omieszkała się tutaj pochwalić (imho, nie chcę nikogo rozliczać z cudzych pieniędzy, ale moim zdaniem pomysł zupełnie od czapy gdzie masz doraźnie ważniejsze priorytety zakupowe). No ale nic to... przemilczę.

Podziwiam was dziewczyny, że jeszcze chce się wam SQ doradzać i macie cierpliwość. Ja pasuje.
Ta sukienka naprawdę była w okazyjnej cenie.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
stawiaj teraz na wlosy odzyw je przez wakacje zainwestuj w nienie farbuj chyba chcesz isc do nowej szkoly we wlosach ladnych i zadbanych
Chcę, chcę.
Wobec tego dobrze - postaram się.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Julia! Obiecałaś, że nie będziesz farbować, więc dotrzymaj obietnicy (pasemek też nie rób, ładnie Cię prosimy)
Sama nafta nie wystarczy, dodaj do niej olejek rycynowy (można, a nawet powinno się to trzymać parę godzin pod folią - może być na noc - ze dwa-trzy razy w tygodniu, potem zmyć dobrze oczyszczającym szamponem). Albo rzeczywiście zainwestuj w dobrą maskę do włosów. Taką zakładaną na godzinę pod czepek. WAX?
Na końcówki możesz stosować jedwab, nie naprawi to ich, ale będą lepiej wyglądać.
Na wakacje kup sobie odżywkę z filtrem do włosów, może też jakiś spray ochronny na słońce. A czemu nakrycie głowy nie? Kapelusz słomkowy może być delikatny i kobiecy do twoich falbaniastych sukienek będzie dobrze wyglądać

Balsamu koloryzującego z VENITY, zalinkowanego gdzieś wyżej nie polecam - tzn ogólnie tak, sama go lubię, ale na włosach przesyconych chemią może zareagować np na zielono, przyciemnić albo dodatkowo wysuszyć.

PS. Brwi są ok.
PS2. Niedługo zaczną Ci odrastać twoje własne zdrowe błyszczące włosy. Pozwól im na to. Odrost nie powinien być strasznie widoczny, bo po tylu farbowaniach i rozjaśnianiach mogą one mieć ciemniejszy kolor niż w dzieciństwie.
O Boże. Będę miała czarny schodzący do brązu (gdzie-niegdzie już mam uroooocze prześwity) i mysio-brązową górę. Ale rzeczywiście trochę zdrowych włosów by się przydało.

Kurczę, zielonych kawałków na włosach raczej nie chcę. Nie przepadam za tym kolorem, więc podziękuję.

Olejek rycynowy... to też dostanę w aptece, jak naftę? Żebym cholerka mieszkała we Warszawie na przykład to bym problemów nie miała, ale tutaj dobrej drogerii to brak. Jak mi się poszczęści to we Wtorek będę w galerii w Bydgoszczy a przez wakacje w Kłodzku, więc może tam jakąś dobrą drogerię znajdę.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cholerka, przeglądam odżywki na allegro i o ile sama odżywka (maseczka) kosztuje 5-15 zł, to przesyłka pobraniowa prawie 20... .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-27, 14:24   #646
Michalewa
Rozeznanie

GG do Michalewa

Olejek rycynowy kosztuje kilka złoty w aptece dostaniesz jest bardzo rozwinięty wątek o nim, myślę że czytanie o efektach może Cię zmobilizować
Jeśli chcesz kupować przez internet to lepiej hurtowo, kilka produktów, niektóre sklepy mają darmową przesyłkę powyżej x złotych. Poczytaj sobie najpierw o tych odżywkach na KWC i forum i najlepiej zrób listę tego co Ci naprawdę potrzebne. Duży wybór produktów, ale jeśli dobrze pokombinujesz jesteś w stanie kupić porządny zapas za rozsądne pieniądze
Powodzenia

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:44   #647
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Michalewa Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy kosztuje kilka złoty w aptece dostaniesz jest bardzo rozwinięty wątek o nim, myślę że czytanie o efektach może Cię zmobilizować
Jeśli chcesz kupować przez internet to lepiej hurtowo, kilka produktów, niektóre sklepy mają darmową przesyłkę powyżej x złotych. Poczytaj sobie najpierw o tych odżywkach na KWC i forum i najlepiej zrób listę tego co Ci naprawdę potrzebne. Duży wybór produktów, ale jeśli dobrze pokombinujesz jesteś w stanie kupić porządny zapas za rozsądne pieniądze
Powodzenia
Rycynka dopisana do listy zakupów.

Dzisiejszy letni look - szara bokserka, sznur pereł, biała spódniczka w drobne różowe kwiatki, jasnoróżowe bolerko. Granatowe szpilki były tylko do zdjęcia - na spacerek poszły trampkowe baletki o barwie jasny róż & biel.

Makijaż - jasny błyszczyk & ciemnoszary cień.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-27 o 17:59 Powód: post pod postem
Stary 2010-06-27, 18:17   #648
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Przypomnialam sobie o Tobie przez dodany wieszak

Cytat:
Po pierwsze, ochrona na promieniowanie UV jest najwazniejsza! nie mozna tego lekcewazyc! Masz jasna karnacje, niebieskie? oczy. Moja mama tez nigdy nie stosowala kremow, i 2miesiace temu dowiedziala sie, ze ma raka skory. Poznala po malym znamiu na rece. Miejsca, ktora zawsze w lato i zime sa narazone na slonce. Wiec kiedy sie opalamy tymbardziej wazna jest ochrona... Jestes mloda, za 10lat zobaczysz skore przesuszona i nie zycze Ci nigdy robienia badan na raka skory. Kazdy moze otrzymac go na wlasne zyczenie, jezeli ma piegi,pieprzyki powyzej 3mm, czesto wystajace lub czarne. Twoja sprawa jak zadbasz o swoje zdrowie, mysle, ze bedzie jak z wlosami, dopoki Ciebie problem nie dotknie to nie zrozumiesz...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
szczera prawda.

Cytat:

PS. Brwi są ok.
Nie bede sie rozpisywac, bo uwazam ze farbe sotsujesz jako odzywke do wlosow, bo nadal nie rozumiesz tego czym sobie zaszkadzasz. Jezeli chcesz zmian to prosze ja porponuje blond z pasemkami ciemniejszymi. Gwarantuje, ze tak Ci sie wykrusza wlosy, ze zetniesz sie na chlopaka i problem z glowy. Bedziesz mogla smialo od nowa zapuszczacz naturalki lub od nowa niszczy i tak juz krotkie wlosy.
Na martwe wlosy juz nic Ci przeciez nie pomoze, dlatego uwazam, ze najlepszym wyjsciem jest farbowanie ich co 2-3tyg aby kolor byl jak z pudeleczka

Cytat:
Dzisiejszy letni look - szara bokserka, sznur pereł, biała spódniczka w drobne różowe kwiatki, jasnoróżowe bolerko. Granatowe szpilki były tylko do zdjęcia - na spacerek poszły trampkowe baletki o barwie jasny róż & biel.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

zapomnialam dodac jeszcze o tym, ze jezeli opalasz sie na czerwoni, nie musi bolec, ale zawsze po opalaniu jestes zaczerwieniona,tzn ze slonce podraznia Twoja skore. Szanuj skore bo ona ma Ci na lata posluzyc... Wlosy urosna, ale skory nie zamienisz.
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:13   #649
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Nie bede sie rozpisywac, bo uwazam ze farbe sotsujesz jako odzywke do wlosow, bo nadal nie rozumiesz tego czym sobie zaszkadzasz. Jezeli chcesz zmian to prosze ja porponuje blond z pasemkami ciemniejszymi. Gwarantuje, ze tak Ci sie wykrusza wlosy, ze zetniesz sie na chlopaka i problem z glowy. Bedziesz mogla smialo od nowa zapuszczacz naturalki lub od nowa niszczy i tak juz krotkie wlosy.
Na martwe wlosy juz nic Ci przeciez nie pomoze, dlatego uwazam, ze najlepszym wyjsciem jest farbowanie ich co 2-3tyg aby kolor byl jak z pudeleczka
Sądzisz więc, że moje włosy są już kompletnie spisane na straty i ta, czy siak wykruszą się doszczętnie i nic im nie pomoże? Nie raz nie dwa miałam je już strasznie zniszczone (np. półtora roku temu poprzez trzy rozjaśniania w przeciągu tygodnia) i tylko nieco same się skróciły a potem wróciły do pierwotnego stanu... Może nie będzie aż tak drastycznie, co? Wcaaaale nie twierdzę, że farba to odżywka - po prostu zastanawiam się, czy na czas pobytu w górach cokolwiek w nich zmieniać, czy nie.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Tak w ogóle, off top, zastanawiam się, jak ubiorem można wydłużyć nogi - dzisiaj, patrząc w długie lustro, doszłam do wniosku, że połączenie bokserki i takiej spódniczki je skraca. Jak je optycznie wydłużyć strojem? Szpilki - wiem, ale w górach nie zawsze jest to możliwe - pamiętam, jak w 2008 wybrałam się górską trasą na szpilkach 12 grubości patyczka od loda i nie chciałabym tego powtarzać, chociaż wróciłam w całości.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-27, 20:26   #650
wredna baba
Raczkowanie

No właśnie miałam pisać, że ten zestaw strasznie skraca Ci nogi. Wizualnie wydaje się, ze pupa jest tam, gdzie kończy się bluzka, i poruszasz się na małych króciuktich patyczkach rozwiązanie: do spódnic dłuższych niż do pół uda, bluzka niech się kończy na wysokości kości biodrowych (albo wyżej) zresztą, zawsze trzeba sobie z przodu i z tyłu oglądnąć, jak co do czego pasuje bo do mini w falbankę bluzeczka też powinna być krótka. Do wąskiej mini w kształcie prostokąta (np dżinsowej) to już można coś nieco dłuższego ubrać. Albo nawet coś zwiewno-motylowego Ale też trzeba się oglądnąć z przodu i z tyłu, tak dla pewności

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

O i jeszcze, skracają nogę boty za kostkę i spódnice do pół łydki. Spodnie kończące się 10 cm nad kostką też nie odpuszczają - można sobie na nie pozwolić tylko przy nogach modelki Chyba, że do szpilek, wtedy się to jakoś wyrównuje. Wydłuża nogę prosty krój spodni, zachodzący na piętę, lub, jeśli nosisz obcasy zakrywające nawet pół obcasa. Skraca nogi zestaw rurki+balerinio, a zwłaszcza rurki biodrówki, podwinięte na końcu.
Jeśli nosisz legginsy - niech kończą się tuż pod kolanem, nie w połowie łydki. Ewentualnie długie, mogą zachodzić na stopę, albo mieć pasek przeciągnięty pod stopą Jest jeszcze kilka tricków, jak sobie przypomnę, to napiszę
Stary 2010-06-27, 20:33   #651
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie miałam pisać, że ten zestaw strasznie skraca Ci nogi. Wizualnie wydaje się, ze pupa jest tam, gdzie kończy się bluzka, i poruszasz się na małych króciuktich patyczkach rozwiązanie: do spódnic dłuższych niż do pół uda, bluzka niech się kończy na wysokości kości biodrowych (albo wyżej) zresztą, zawsze trzeba sobie z przodu i z tyłu oglądnąć, jak co do czego pasuje bo do mini w falbankę bluzeczka też powinna być krótka. Do wąskiej mini w kształcie prostokąta (np dżinsowej) to już można coś nieco dłuższego ubrać. Albo nawet coś zwiewno-motylowego Ale też trzeba się oglądnąć z przodu i z tyłu, tak dla pewności

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

O i jeszcze, skracają nogę boty za kostkę i spódnice do pół łydki. Spodnie kończące się 10 cm nad kostką też nie odpuszczają - można sobie na nie pozwolić tylko przy nogach modelki Chyba, że do szpilek, wtedy się to jakoś wyrównuje. Wydłuża nogę prosty krój spodni, zachodzący na piętę, lub, jeśli nosisz obcasy zakrywające nawet pół obcasa. Skraca nogi zestaw rurki+balerinio, a zwłaszcza rurki biodrówki, podwinięte na końcu.
Jeśli nosisz legginsy - niech kończą się tuż pod kolanem, nie w połowie łydki. Ewentualnie długie, mogą zachodzić na stopę, albo mieć pasek przeciągnięty pod stopą Jest jeszcze kilka tricków, jak sobie przypomnę, to napiszę
No właśnie ten mój dzisiejszy zestaw sam w sobie mi się podobał jako zestaw, dopiero założywszy go, zrobiwszy kilka zdjęć i dokładnie obejrzawszy się w lustrze stwierdziłam, że moje nogi jakoś optycznie strasznie się skróciły. Spodnie 3/4 mi się nie zdarzają, legginsów też na razie nie noszę (chociaż planuję w górach jakieś zakupić, czarne, kryjące).

Dziękuję.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-27, 21:53   #652
cerveza
Zakorzenienie

Cytat:
Rycynka dopisana do listy zakupów.

Bluzkę włożyłabym do spódnicy, bo bokserka jest długa i nienaturalnie wydłuża Ci tułów. Sama zobacz przed lustrem, że ze spódnicą na wierzchu będzie lepiej
cerveza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 09:21   #653
caskada
Zakorzenienie

w sumie wszystko juz zostalo napisane
nie ubieraj sie warstwowo czyli dluga spodnica na to kolejna nakrywka dluga bluzka i na to z koleji znowu cos...daje to efekt cyganski niedbaly skraca cie...to tyle nie ma sensu pisac bo dziewczyny juz ci to dokladniej wyjasnily
nie zapominaj o ochronie na lato skory i wlosow
Stary 2010-06-28, 09:31   #654
Silvia91
Rozeznanie

Według mnie w ogóle NIE POWINNAŚ ZMIENIAĆ KOLORU WŁOSÓW!!!! Bo czarny bardzo Ci pasuje....w blondzie nie wiem czy wyglądałabyś ciekawie...masz wyrazistą urodę,a właśnie takiej pasuje czarny kolor włosów...Mnie najbardziej podobasz się w zdj nr 1,brunetkom pasują wszystkie kolory jeśli chodzi o ubrania - pięknie wyglądają np w czerwieni,turkusie,żółtym ,szarym...no praktycznie we wszystkim.Jedynie co możesz z włosami zrobić to może zapuścić ?,albo gdzieniegdzie porobić cieniutkie platynowe pasemka

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:04   #655
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Według mnie w ogóle NIE POWINNAŚ ZMIENIAĆ KOLORU WŁOSÓW!!!! Bo czarny bardzo Ci pasuje....w blondzie nie wiem czy wyglądałabyś ciekawie...masz wyrazistą urodę,a właśnie takiej pasuje czarny kolor włosów...Mnie najbardziej podobasz się w zdj nr 1,brunetkom pasują wszystkie kolory jeśli chodzi o ubrania - pięknie wyglądają np w czerwieni,turkusie,żółtym ,szarym...no praktycznie we wszystkim.Jedynie co możesz z włosami zrobić to może zapuścić ?,albo gdzieniegdzie porobić cieniutkie platynowe pasemka
Dziękuję! Chciałabym zapuścić, ale najpierw muszę sprawić, by przestały się kruszyć.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-06-29, 15:25   #656
Silvia91
Rozeznanie

Nie ma za co SceneQueene .Jeśli chcesz poprawić kondycję włosów to polecam Ci maski z Dove lub Syoss - są naprawdę dobre,poprawiają elastyczność włosów,wzmacniają je,dodawają blasku no i miękkości Cena ich też nie jakaś super wygórowana

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2010-06-29, 15:32   #657
wredna baba
Raczkowanie

Skład maseczek SYOSS i DOVE oparty jest głównie na dimethicone (silikon). Pozorne wygładzenie jest efektem obklejenia, kosztem obciążenia nie polecałabym. Dziewczyny wyżej poleciły dużo lepszych produktów, rzeczywiście poprawiających stan włosów (np maseczki fryzjerskie, profesjonalne)
Stary 2010-06-29, 16:06   #658
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Skład maseczek SYOSS i DOVE oparty jest głównie na dimethicone (silikon). Pozorne wygładzenie jest efektem obklejenia, kosztem obciążenia nie polecałabym. Dziewczyny wyżej poleciły dużo lepszych produktów, rzeczywiście poprawiających stan włosów (np maseczki fryzjerskie, profesjonalne)

Napisze szczerze,że nie zauważyłam żeby te maseczki obciążały czy sklejały moje włosy,a są one podatne na takie właśnie działania,bo są cienkie i słabe.Wiadome wszystko zależy od rodzaju włosów,aczkolwiek tak jak piszę moje są naprawdę 'wrażliwe' na kosmetyki obciążające.Ja,moja mama i kilka koleżanek używamy tych maseczek i jesteśmy bardzo zadowolone...

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2010-06-29, 20:11   #659
caskada
Zakorzenienie

a moze zasada OMO ci pomoze czyli odzywka mycie odzywka
dzis sama przeprowadzilam ten zabieg aha i polecam ci szampon niedrogi nieszkodliwy nowy z garniera do wlosow bardzo suchych z olejkiem z awokado i karite
moje wlosy sa po nim miekkie gladkie ale i tak maske nakladam pozniej
jednak z czystym sumieniem polecam ci ten szampon
Stary 2010-06-29, 20:14   #660
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
a moze zasada OMO ci pomoze czyli odzywka mycie odzywka
dzis sama przeprowadzilam ten zabieg aha i polecam ci szampon niedrogi nieszkodliwy nowy z garniera do wlosow bardzo suchych z olejkiem z awokado i karite
moje wlosy sa po nim miekkie gladkie ale i tak maske nakladam pozniej
jednak z czystym sumieniem polecam ci ten szampon
Oo! Świetnie, że piszesz, bo we czwartek się wybieram na przedwyjazdowe zakupy (żel do kąpieli, balsam, szampon i te sprawy...).

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości