Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-11, 13:26   #721
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez mgielka321 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nałożenie brązowej farby nic nie da, bo na odrost powiedzmy złapie brąz, czarne pozostanie czarne, rude będzie brązowe z rudą poświatą albo czarnobrązowe, a te jaśniutkie będą jeszcze inne. Pierun wie. Z pewnością nie będzie to kolor jednolity.
Odn. PS-a. Przedziałek masz z boku głowy a nie na środku, więc siłą rzeczy z jednej strony masz mniej włosów, a ponieważ są one dodatkowo popalone, pokruszone itd. to wydaje się że są bardziej zniszczone niż te po drugiej stronie.
No to dupa... . Cóż, trudno, muszę zaakceptować obecny multikolor.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:53   #722
Paulinax123
Zadomowienie

Co do słabszych włosów z jednej strony- też tak mam, po prawej jest ich nieziemsko mało, są zniszczone, cienkie i się nie kręca Nie wiem od czego to zależy...
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:17   #723
Ancia_m
Raczkowanie

Ja myślę, że najlepiej jakbyś poszła do fryzjera na zwykłą konsultację pod tytułem "co da się z tym wszystkim zrobić" , dobry fryzjer Ci doradzi, ile podciąć, może ewentualnie lekkie refleksy (mówię lekkie, żeby już nie obciążać włosów zniszczeniami), po drugie nie straszcie dziewczyny, są też takie sposoby jak "kąpiel odbarwiająca" działa mniej inwazyjnie niż dekoloryzacja i o to też powinnaś się zapytać fryzjera. Jednak tak jak inne wizażanki jestem zdania, że włosy powinnaś skrócić, a jeżeli chcesz zrobić pasemka, refleksy bądź baleyage to skrócenie końcówek będzie nieuniknione i nie mówimy tutaj o 1cm, tylko co najmniej kilku.
Jeżeli fryzjer oświadczy Ci, że nic tylko ścięcie włosów to pójdź do innego, bo co fachowiec to opinia. Jeżeli więcej niż 2 fachowców powiedzą, że nie ma innej metody niż obcięcie, bo włosy są zniszczone bardzo, to pomyśl nad tym. Bo najgorsze to takie wyszarpane, pokruszone końcówki. Podcięte włosy od razu nabierają innego wyglądu, daj im czas na odrost i regenerację (poczytaj wątek o zapuszczaniu włosów - właściwa pielęgnacja, ale i przede wszystkim właściwa dieta to klucz do sukcesu).

To moja opinia, ale mimo wszystko też bym stawiała na dość spore skrócenie fryzurki (coś jak Meg Ryan, która swego czasu miała krótką, ale kobiecą fryzurkę), bo nawet krótkie włosy mogą być mega kobiece - może być przecież krótka fryzurka, z dłuższą grzywką.
To na prawdę najlepsza w tym momencie alternatywa dla Twojej czuprynki.

--To co wyżej napisałam odnoście koloryzacji u fryzjera na 100% będzie dobrym wyjściem tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na dość spore skrócenie włosków--

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

To dowód na to, że krótka fryzurka może być na prawdę kobieca, dziewczęca i sexy
http://www.we-dwoje.pl/fryzury;gwiaz...tykul,467.html
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:29   #724
nastychick
Zakorzenienie

nie maluj tak ciemno oczu przede wszystkim. ciemne oczy w połączeniu z tymi ciemnymi włosami nie wyglądają na Tobie korzystnie

rsmt
nastychick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 16:36   #725
SceneQueene
Zakorzenienie

A taki kolorek jak by wyglądał?

Muszę pomyśleć o czymś takim po odżywieniu... i jednak będę zmuszona podciąć końcówki... piórka w zasadzie. Ciekawa jestem, czy uda mi się kiedykolwiek zapuścić włosy... .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2010-08-11, 16:40   #726
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
nie maluj tak ciemno oczu przede wszystkim. ciemne oczy w połączeniu z tymi ciemnymi włosami nie wyglądają na Tobie korzystnie
Trochę z własnej wygody (pociągnięcie powiek cieniem zajmuje mi około minuty) się tak maluję. Granatowy/szary/fioletowy/ciemnoniebieski cień lub czarna kreska (to już mniej więcej 5 minut). Jakoś nie czuję się w beżach, czy różach.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Co do słabszych włosów z jednej strony- też tak mam, po prawej jest ich nieziemsko mało, są zniszczone, cienkie i się nie kręca Nie wiem od czego to zależy...

Dziewczyny... tak w ogóle, to, czy przyczyną kręcenia się moich włosów i porannego "stania" może być to, że myję je przed spaniem i nie suszę, by nie szkodzić jeszcze bardziej i często kładę się spać z mokrymi włosami?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Ja myślę, że najlepiej jakbyś poszła do fryzjera na zwykłą konsultację pod tytułem "co da się z tym wszystkim zrobić" , dobry fryzjer Ci doradzi, ile podciąć, może ewentualnie lekkie refleksy (mówię lekkie, żeby już nie obciążać włosów zniszczeniami), po drugie nie straszcie dziewczyny, są też takie sposoby jak "kąpiel odbarwiająca" działa mniej inwazyjnie niż dekoloryzacja i o to też powinnaś się zapytać fryzjera. Jednak tak jak inne wizażanki jestem zdania, że włosy powinnaś skrócić, a jeżeli chcesz zrobić pasemka, refleksy bądź baleyage to skrócenie końcówek będzie nieuniknione i nie mówimy tutaj o 1cm, tylko co najmniej kilku.
Jeżeli fryzjer oświadczy Ci, że nic tylko ścięcie włosów to pójdź do innego, bo co fachowiec to opinia. Jeżeli więcej niż 2 fachowców powiedzą, że nie ma innej metody niż obcięcie, bo włosy są zniszczone bardzo, to pomyśl nad tym. Bo najgorsze to takie wyszarpane, pokruszone końcówki. Podcięte włosy od razu nabierają innego wyglądu, daj im czas na odrost i regenerację (poczytaj wątek o zapuszczaniu włosów - właściwa pielęgnacja, ale i przede wszystkim właściwa dieta to klucz do sukcesu).

To moja opinia, ale mimo wszystko też bym stawiała na dość spore skrócenie fryzurki (coś jak Meg Ryan, która swego czasu miała krótką, ale kobiecą fryzurkę), bo nawet krótkie włosy mogą być mega kobiece - może być przecież krótka fryzurka, z dłuższą grzywką.
To na prawdę najlepsza w tym momencie alternatywa dla Twojej czuprynki.
Możecie mi dać jakieś linki odnośnie takich diet...? Pierwsze słyszę o wpływie diety na włosy, ale to całkiem ciekawe . Chętnie poznam szczegóły. Obecnie stosuję dietę białkową, chciałabym zrzucić kilka kg przed jesienią. Może to szkodzi...? Do fryzjera udam się jeszcze w tym tygodniu, zobaczymy, co mi powie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 16:53   #727
Ancia_m
Raczkowanie

Radzę zajrzeć tutaj,najlepiej od pierwszego wątku, bo wątków już jest chyba 20 pod ten temat http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287447
W ogóle to zajrzyj na forum fryzjerskie, pielęgnacja włosów jest tam masa cennych rad
Suplementacja od środka na prawdę pomaga, dostarczanie organizmowi nienasyconych kwasów tłuszczowych (ryby, orzechy, jaja, słonecznik), uwierz że nawet najlepsze maseczki nei mają takiego działania jak połączenie ich z suplementacją.
Jest tam też opisane sporo sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów (wcierki, maseczki) oraz na poprawienie kondycji włosów nie zawsze drogimi specyfikami, ale to trzeba sie uzbroić w cierpliwość i poszukać, poczytać
Ancia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 17:28   #728
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Radzę zajrzeć tutaj,najlepiej od pierwszego wątku, bo wątków już jest chyba 20 pod ten temat http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287447
W ogóle to zajrzyj na forum fryzjerskie, pielęgnacja włosów jest tam masa cennych rad
Suplementacja od środka na prawdę pomaga, dostarczanie organizmowi nienasyconych kwasów tłuszczowych (ryby, orzechy, jaja, słonecznik), uwierz że nawet najlepsze maseczki nei mają takiego działania jak połączenie ich z suplementacją.
Jest tam też opisane sporo sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów (wcierki, maseczki) oraz na poprawienie kondycji włosów nie zawsze drogimi specyfikami, ale to trzeba sie uzbroić w cierpliwość i poszukać, poczytać
Ok, zabieram się za lekturę wątku z linku. Dzięki.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

O matuchno... Przeczytałam 3 strony i nie wiem od czego mam zacząć... żeby znaleźć to, co mnie interesuje . rzeczywiście dużo tego.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=266 wkleiłam tu też swoje włoski. jak się dokopałam do zdjęć z września to normalnie się załamałam do reszty... po co ja ścięłam włosy to naprawdę nie wiem.

http://img412.imageshack.us/i/dsc01391v.jpg/

http://img22.imageshack.us/i/dsc01392l.jpg/

Dostanę zawału... ja chcę moje włosy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-12 o 00:28 Powód: post pod postem
Stary 2010-08-11, 18:12   #729
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dostanę zawału... ja chcę moje włosy.
Możesz takie mieć, tylko musisz zadbać o swoje, jakie masz na głowie. Obetnij najlepiej tyle ile możesz najwięcej + odzywianie maskami, olejkami i do tego łagodny szampon. Z czasem zapuścisz ładne i zdrowe włosy.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Jak nie obetniesz chociąz troche tych włosów to zaczną z czasem Ci sie kruszyć coraz wyżej, a tego przecież nie chcesz. Jak zadbasz już o włosy to możesz pomyśleć o lekkiem rozjaśnieniu ich na brąz, ale najpierw musza być w lepszej kondycji, inaczej je spalicz tym rozjaśnieniem czy dekoloryzacją.

Galaksja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:14   #730
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Galaksja Pokaż wiadomość
Możesz takie mieć, tylko musisz zadbać o swoje, jakie masz na głowie. Obetnij najlepiej tyle ile możesz najwięcej + odzywianie maskami, olejkami i do tego łagodny szampon. Z czasem zapuścisz ładne i zdrowe włosy.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Jak nie obetniesz chociąz troche tych włosów to zaczną z czasem Ci sie kruszyć coraz wyżej, a tego przecież nie chcesz. Jak zadbasz już o włosy to możesz pomyśleć o lekkiem rozjaśnieniu ich na brąz, ale najpierw musza być w lepszej kondycji, inaczej je spalicz tym rozjaśnieniem czy dekoloryzacją.
Wiecie... nawet mi przechodzi myśl o balejażu czy innych kolorach... Chciałabym tylko odzyskać taką długość . Załamka.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 18:16   #731
Galaksja
Raczkowanie

Z czasem to jest mozliwe Ale najpierw pielęgnacja i podcięcie włosów, potem możesz już zapuszczać.

Stary 2010-08-11, 18:21   #732
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Z czasem to jest mozliwe Ale najpierw pielęgnacja i podcięcie włosów, potem możesz już zapuszczać.
To potrwa wieki... Nie wiem, co mi wtedy strzeliło do tego głupiego łba, że je ścięłam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 18:24   #733
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
To potrwa wieki... Nie wiem, co mi wtedy strzeliło do tego głupiego łba, że je ścięłam.
Jak zalezy Ci żeby szybciej Ci odrosły to zastosuje się do porad na temat szybszego porostu włosów, tutaj na wizazu na pierwszej stronie podano sposoby na szybszy porost włosów :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234429

Stary 2010-08-11, 18:30   #734
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Jak zalezy Ci żeby szybciej Ci odrosły to zastosuje się do porad na temat szybszego porostu włosów, tutaj na wizazu na pierwszej stronie podano sposoby na szybszy porost włosów :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234429
Dziękuję... Mam naftę, używam od 2 miesięcy, ale nakładałam ją na same końcówki... a to naprawdę wciera się w SKÓRĘ głowy?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Ach i ... skąd wziąć olejek rycynowy i ile on kosztuje?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 18:33   #735
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję... Mam naftę, używam od 2 miesięcy, ale nakładałam ją na same końcówki... a to naprawdę wciera się w SKÓRĘ głowy?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Ach i ... skąd wziąć olejek rycynowy i ile on kosztuje?
Tak, możesz ją wcierać w skóre głowy Potrzymać 15- 30 min i umyć włosy.

Większa butelka olejku rycynowego kosztuje z 6 zł w aptece.

Stary 2010-08-11, 18:46   #736
SceneQueene
Zakorzenienie

Mam pod domem aptekę do 19 . Kupiłam na razie małą butelkę oleju rycynowego i listek tabletek Belissa. Idę robić maseczkę.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 18:52   #737
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
Mam pod domem aptekę do 19 . Kupiłam na razie małą butelkę oleju rycynowego i listek tabletek Belissa. Idę robić maseczkę.
Dobra decyzja

Stary 2010-08-11, 19:00   #738
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra decyzja
Zmobilizowałaś mnie do działania . I te zeszłoroczne zdjęcia... Chlip, chlip.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 19:05   #739
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
Zmobilizowałaś mnie do działania . I te zeszłoroczne zdjęcia... Chlip, chlip.
Niech te zdjęcie mobilizuje Cie do dbania o włosy

Stary 2010-08-11, 19:34   #740
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Niech te zdjęcie mobilizuje Cie do dbania o włosy
Najlepiej by było odstawić prostowanie... ale wtedy będę wyglądać jak nie wiem co... pokażę Wam jutro rano zdjęcie po wstaniu .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 19:35   #741
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
Najlepiej by było odstawić prostowanie... ale wtedy będę wyglądać jak nie wiem co... pokażę Wam jutro rano zdjęcie po wstaniu .
Jestem ich ciekawa Może wtedy da się coś wymyśleć..

Stary 2010-08-11, 20:09   #742
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem ich ciekawa Może wtedy da się coś wymyśleć..
U, Kochana, z takimi falami, każda w inną stronę, mogę spokojnie iść do pracy - jako odstraszacz dzieci . Będą uciekać z krzykiem, aż się będzie kurzyło .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-11, 21:42   #743
infatuated
Zakorzenienie

obejrzałam wcześniejsze fotki i muszę Ci powiedzieć, że jestes bardzo podobna do Victorii Beckham

co do włosów, to odrosty są super lśniące, ładnie sobie rosną i uważam, że nie ma sensu ich katować farbą. Jeśli koniecznie coś chcesz zrobić z włosami, to ja bym poszła do dobrego fryzjera i się spytała co i jak w miarę możliwości jakby nałożył farbę na resztę włosów w kolorze odrostów...a na nie tylko refleksy przeciągnięte po całości. Chodzi o to, zeby jak najmniej niszczyć nowe włoski...

Dziewczyny dobrze Ci radzą, powinnaś trochę skrócić włosy-popatrz sobie w google na fryzurki Victorii-taki bob byłby chyba i dla Ciebie dobry??

od siebie polecam olejek rycynowy na całe włosy!! wetrzyj w skalp(przyspiesza porost) potem na reszte włosów, zawiń w folie i podgrzej suszarką ja nawet spię w takim 'czepku' a rano zmywam i cieszę się nawilżonymi włosami oleje dają super efekt! nawet najzwyklejsza oliwa z oliwek tez dobrze się sprawdza w tej roli.
infatuated jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 07:56   #744
mgielka321
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
obejrzałam wcześniejsze fotki i muszę Ci powiedzieć, że jestes bardzo podobna do Victorii Beckham

co do włosów, to odrosty są super lśniące, ładnie sobie rosną i uważam, że nie ma sensu ich katować farbą. Jeśli koniecznie coś chcesz zrobić z włosami, to ja bym poszła do dobrego fryzjera i się spytała co i jak w miarę możliwości jakby nałożył farbę na resztę włosów w kolorze odrostów...a na nie tylko refleksy przeciągnięte po całości. Chodzi o to, zeby jak najmniej niszczyć nowe włoski...

Dziewczyny dobrze Ci radzą, powinnaś trochę skrócić włosy-popatrz sobie w google na fryzurki Victorii-taki bob byłby chyba i dla Ciebie dobry??
Do fryzury VB trzeba mieć gładkie i zdrowe włosy, żeby ta fryzura wyglądała. Więc pewnie autorka dalej traktowałaby ją prostownicą. W mojej prywatnej opinii to zły pomysł i nie ma sensu nowych odrastających włosów katować od nowa żelazkiem.
Ja bym postawiła na jakąś roztrzebaną młodzieżową fryzurkę (w końcu autorka jest młoda), której nie układa się ani suszarą/lokówką ani prostownicą, tylko jakimiś kosmetykami typu guma. Włosy by odpoczęły i miały czas żeby się zregenerować.

SQ jeśli chcesz zapuszczać włosy, to lepiej zapuszczaj zrowe włosy a nie pięć piórek na krzyż
mgielka321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 09:57   #745
Agnes!84!!
Rozeznanie

Uważam że mogłabyś rozjaśnić włosy i spróbować trochę delikatniejszego makijażu. Masz dziecinną buzię która w połączeniu z mocnym makijażem nie wygląda korzystnie.
Nie przejmuj się włosami. Nie wiem czemu każdy ma takie parcie na zapuszczanie... Ja tam mam zamiar obciąć.
Agnes!84!! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:09   #746
SceneQueene
Zakorzenienie

Mam mętlik w głowie. Nie jestem przekonana do krótkich fryzur - przede wszystkim nie chcę się odmłodzić! Miałam kiedyś włosy prosto ścięte, długości do ucha, po czym mój jakże lubiący żartować nauczyciel powiedział, że wyglądam na lat 12. Never again. Nie chcę ścinać włosów, chcę je mieć wreszcie długie, ładne... żeby tylko te olejki, tabletki, maseczki i inne rzeczy coś dały, to bym była zadowolona...

http://gossip.whyfame.com/files/2009...ia-beckham.jpg - fryzura Victorii jest piękna, ale tu nie obyłoby się bez używania prostownicy...

http://bi.gazeta.pl/im/1/6998/z69989...ie-wniosku.jpg - przyjaciółka za to namawia mnie na fryzurę Pauli... mam mieszane uczucia, źle bym się czuła w tak krótkich włosach...

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

PS nie wyprostowałam dzisiaj włosów i jestem z siebie dumna . Mogłam sobie jednak na to pozwolić tylko dlatego, że
a. umyłam włosy wcześniej, zdążyły wyschnąć i nie kładłam się z mokrymi, więc się tak nie pofalowały. tylko kilka pasemek przypomina fale.
b. nie mam dzisiaj żadnych spotkań.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-12, 11:25   #747
mgielka321
Zadomowienie

Co innego podstawówkowa fryzura od garnka, a co innego przemyślana i dobrze dobrana krótka kobieca fryzurka. No ale nie będę namawiać, zrobisz jak uważasz.

A co do wyglądania młodo/staro, to moim zdaniem nie ma sensu się postarzać sztucznie. Masz dziewczęcą b. delikatną buzię i dla mnie z tym ciemnym makijażem, ponurą miną i trochę ciotkowatymi ubraniami wyglądasz trochę jak stara malutka. Zwłaszcza w zestawieniu prawie gotyckiego mejkapu i włosów z jasnymi pastelowymi sukienkami.
Stary 2010-08-12, 11:35   #748
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mgielka321 Pokaż wiadomość
Co innego podstawówkowa fryzura od garnka, a co innego przemyślana i dobrze dobrana krótka kobieca fryzurka. No ale nie będę namawiać, zrobisz jak uważasz.

A co do wyglądania młodo/staro, to moim zdaniem nie ma sensu się postarzać sztucznie. Masz dziewczęcą b. delikatną buzię i dla mnie z tym ciemnym makijażem, ponurą miną i trochę ciotkowatymi ubraniami wyglądasz trochę jak stara malutka. Zwłaszcza w zestawieniu prawie gotyckiego mejkapu i włosów z jasnymi pastelowymi sukienkami.
W podstawówce, w 5 klasie miałam jeżyka, z powodu niewyjaśnionego wypadania włosów. Wspominam to tragicznie, a szczególnie późniejsze odrastanie, każdy włos w inną stronę. Teraz w marcu miałam bob, ale prosty, do ucha. (załączam zdjęcie) Ta fryzurka mnie bardzo odmłodziła, nie podobałam się sobie strasznie... Boję się, że przy jakimś krótkim ścięciu będzie podobnie i będę żałować... ale... jeślibym odstawiła prostownicę, łykała tabletki, robiła maseczki... to może te włosy dałoby się odbudować... co?

PS sorry za głupie ujęcia, chodzi o długość włosów. Zdecydowanie źle się tak czułam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-08-12, 11:48   #749
mgielka321
Zadomowienie

Mówiąc krótka fryzurka miałam na myśli coś takiego jak w załączniku. Wydaje mi się, że nawet ten Twój wyrazisty makijaż jakoś by się z nimi wtedy komponował
Włosy pewnie da się odbudować, ale chyba te pousychane piórka od połowy głowy już chyba nie bardzo.
Stary 2010-08-12, 12:31   #750
Galaksja
Raczkowanie

Cytat:
W podstawówce, w 5 klasie miałam jeżyka, z powodu niewyjaśnionego wypadania włosów. Wspominam to tragicznie, a szczególnie późniejsze odrastanie, każdy włos w inną stronę. Teraz w marcu miałam bob, ale prosty, do ucha. (załączam zdjęcie) Ta fryzurka mnie bardzo odmłodziła, nie podobałam się sobie strasznie... Boję się, że przy jakimś krótkim ścięciu będzie podobnie i będę żałować... ale... jeślibym odstawiła prostownicę, łykała tabletki, robiła maseczki... to może te włosy dałoby się odbudować... co?

PS sorry za głupie ujęcia, chodzi o długość włosów. Zdecydowanie źle się tak czułam.
Ale jak dla mnie dobrze wyglądalaś w tej długości włosów
I myślę, że fryzura Pauli pasowałaby do Ciebie Chyba, że nie chcesz tak dużo ścinać włosów..

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości