Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-01, 20:57   #91
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Ciemnorudego lub śliwkowego.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:10   #92
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Randa Pokaż wiadomość
1. Ciemne barwy (włosów) to nie muszą być czernie, fiolety czy wiśnie... poprostu chcemy Ci pomóc, ale coś nam się to nie udaję. Radzę tak jak mówiłam zafarbować włosy na brąz, najkorzystniej Ci w nim będzie tak jak już wspomniała zmija19 uwielbiasz mroczny styl, okej ale mroczny nie oznacza włosów we wszystkich kolorach, ja nie chcę urazić, nic z tych rzeczy po prostu możesz być mroczna ale nie jakiś goth czy coś ;p a na to mi na tę chwilę wygląda...

2. A co mojego poprzedniego postu, to ja nie miałam na myśli że masz całkiem zrezygnować z ciemnych rzeczy tylko mogłabyś ubierać się bardziej wyraziście, jakieś czerwienie, fiolety albo np. czarna góra a biały dół to by od razu rozjaśniło Cię ja niestety nie jestem ekspertem od typów urody i doboru barw, więc w tej kwestii nie pomogę
Ad 1. Teraz to niech ona da wlosom odpoczac, bo jak tak dalej pojdzie, niedlugo nie bedzie miala czego farbowac Na zdjeciach widac, ze wlosy sa w tragicznej kondycji i zamiast meczyc je kolejnymi warstwami farb z rozjasniaczem, niech lepiej zainwestuje troche pieniazkow w porzadne maski i odzywki

Ad 2. Czarna gora, bialy dol? Mowisz powaznie, czy tylko zartujesz?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:29   #93
Randa
Raczkowanie

dałam jedynie przykład, a co dziewczyna zrobi to już jej sprawa
Randa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 22:37   #94
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ciemnorudego lub śliwkowego.
Przeczytałam cały wątek... Dziewczyny doradzają Ci brąz i sama też jestem tego zdania. Widzę Cię w średnim brązie/ ewentualnie takim kasztanowym odcieniu. Zrezygnuj ze śliwek, wiśni itp. Postaw na naturalny odcień brązu
Your_satisfaction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:14   #95
zawirowana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Your_satisfaction Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek... Dziewczyny doradzają Ci brąz i sama też jestem tego zdania. Widzę Cię w średnim brązie/ ewentualnie takim kasztanowym odcieniu. Zrezygnuj ze śliwek, wiśni itp. Postaw na naturalny odcień brązu
Własnie i o to mi chodziło(pisząc wcezsniej my swoje a ty swoje -co do koloru włosów a nie ubrań.)
Powtórzę się nie widzę sensu pisania w czym Ci najlepiej a w czym gorzej.Bo TY już swoje wiesz i tak naprawdę wydaje mi się że nic nie cchesz zmieniać.
Stary 2010-03-03, 13:49   #96
SceneQueene
Zakorzenienie

Ale jestem ciekawa co Wy chcielibyście we mnie zmienić. A nuż coś mi się spodoba, będzie inspiracją... ETC .

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2010-03-03, 13:53   #97
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:
Ale jestem ciekawa co Wy chcielibyście we mnie zmienić. A nuż coś mi się spodoba, będzie inspiracją... ETC .
Więc nabierz inspiracji na brąz Naprawdę nie pożałujesz
Stary 2010-03-03, 14:23   #98
SceneQueene
Zakorzenienie

Okej. Wobec tego przy kolejnym farbowaniu (+- dwa tygodnie) postawię na brąz. :d

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-03-03, 14:40   #99
madziunia5
Raczkowanie

GG do madziunia5

Nie żartuj sobie tak nawet, blond pasemka do czerni, jak dla mnie bleee

A jeśli chodzi o te rozjaśnianie to powiem ci, że nawet na ciemnych może wyjsc ładny czekoladowy brązik, wiem bo sama tak miałam... To tylko kwestia dobrej fryzjerki ja akurat na taką trafiłam
Stary 2010-03-03, 14:46   #100
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Okej. Wobec tego przy kolejnym farbowaniu (+- dwa tygodnie) postawię na brąz. :d
Hmmm myslisz, ze 2 tygodnie wystarcza, by zregenerowac wlosy i przygotowac je na kolejne farbowanie ? Ja na Twoim miejscu bym sie powaznie zastanowila, bo ich stan jest tak oplakany (stwierdzam to na podstawie zdjec), ze niebawem nie bedziesz miala czego farbowac

Cytat:
Stary 2010-03-03, 14:53   #101
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Hmmm myslisz, ze 2 tygodnie wystarcza, by zregenerowac wlosy i przygotowac je na kolejne farbowanie ? Ja na Twoim miejscu bym sie powaznie zastanowila, bo ich stan jest tak oplakany (stwierdzam to na podstawie zdjec), ze niebawem nie bedziesz miala czego farbowac
Niewiem jakie autorka ma włosy (stan, kondycja), bo moje np. mogą być farbowane często i nie widać aby na tym traciły, ale za to dekoloryzacja i rozjaśniacz zamieniają moje włosy w siano Ale w każdym bądź razie lepiej nie ryzykować i nie farbować tak często
Stary 2010-03-03, 14:56   #102
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Niewiem jakie autorka ma włosy (stan, kondycja), bo moje np. mogą być farbowane często i nie widać aby na tym traciły, ale za to dekoloryzacja i rozjaśniacz zamieniają moje włosy w siano Ale w każdym bądź razie lepiej nie ryzykować i nie farbować tak często
Zdjecia sa na poprzedniej stronie

Cytat:
Stary 2010-03-03, 15:07   #103
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:
Zdjecia sa na poprzedniej stronie
Mi to wygląda na efekt przefarbowanych włosów Do tego te rudości jeszcze bardziej podkreślają zniszczone końce... Więc radzę Ci autorko trochę zadbać o włosy, podciąć końcówki, albo postawić na radykalne cięcie

Ps.O wiele zdrowiej będą wyglądały włosy gdy obetniesz te suche resztki włosów wzdłuż zaznaczonej przeze mnie czerwonej kreski. Wtedy uzyskasz takiego lekkiego boba i myślę że będziesz lepiej wyglądała niż w tych zniszczonych, przefarbowanych włosach.
Stary 2010-03-03, 17:18   #104
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
Mi to wygląda na efekt przefarbowanych włosów Do tego te rudości jeszcze bardziej podkreślają zniszczone końce... Więc radzę Ci autorko trochę zadbać o włosy, podciąć końcówki, albo postawić na radykalne cięcie

Ps.O wiele zdrowiej będą wyglądały włosy gdy obetniesz te suche resztki włosów wzdłuż zaznaczonej przeze mnie czerwonej kreski. Wtedy uzyskasz takiego lekkiego boba i myślę że będziesz lepiej wyglądała niż w tych zniszczonych, przefarbowanych włosach.
wielbicielka czarnych klimatów scienta na boba?? nie wyobrazam sobie tego i napewno jej nie przekonasdz czego nie uwazam zeby to byla brzydka fryzura
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:05   #105
aniko 23
Zakorzenienie

GG do aniko 23

przede wszystkim kolor Twoich wlosow to efekt nieudanych koloryzacji...
bez obrazy ale wyglada to tragicznie...a wlosy sa zniszczone...

-zdecyduj sie na kolor...konkretnie i nie katuj wlosow ciaglym farbowaniem...
- kup sobie preparat Biosilk
http://perfumeria.gazeta.pl/Farouk+B...97,1-0,i2.html
jest dobry..
- jesli juz musisz codziennie prostowac wlosy to rowniez stosuj preparaty przeznaczone do prostowania
-wlosy tak zniszczone jak twoje powinny byc skrocone, podciete...szybciej odzyja...
- fiolety,sliwki dobre sa dla "starych bab" - i nie ma w tych kolorach nic gustownego
-jesli juz koniecznie musza byc jakies wariacje to niech beda to delikatne refleksy a nie kilka zle nalozonych na siebie farb
-biale pasemka na czerni to kicz...

zaintersuj sie tzw fryzurami "mlodziezowymi"- znajdziesz w takich duzo asymetrii i refleksow

http://ikf.styl.fm/img1.fryzury-srednie.323.jpg
http://www.fryzury.net.pl/wp-content...008/12/bjh.jpg
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:d...erfiles/f1.jpg

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
przede wszystkim kolor Twoich wlosow to efekt nieudanych koloryzacji...
bez obrazy ale wyglada to tragicznie...a wlosy sa zniszczone...

-zdecyduj sie na kolor...konkretnie i nie katuj wlosow ciaglym farbowaniem...
- kup sobie preparat Biosilk
http://perfumeria.gazeta.pl/Farouk+B...97,1-0,i2.html
jest dobry..
- jesli juz musisz codziennie prostowac wlosy to rowniez stosuj preparaty przeznaczone do prostowania
-wlosy tak zniszczone jak twoje powinny byc skrocone, podciete...szybciej odzyja...
- fiolety,sliwki dobre sa dla "starych bab" - i nie ma w tych kolorach nic gustownego
-jesli juz koniecznie musza byc jakies wariacje to niech beda to delikatne refleksy a nie kilka zle nalozonych na siebie farb
-biale pasemka na czerni to kicz...

zaintersuj sie tzw fryzurami "mlodziezowymi"- znajdziesz w takich duzo asymetrii i refleksow

http://ikf.styl.fm/img1.fryzury-srednie.323.jpg
http://www.fryzury.net.pl/wp-content...008/12/bjh.jpg
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:d...erfiles/f1.jpg

acha...nawet najlepszy fryzjer nie zdekoloryzuje Twoich wlosow jesli co 2 tyg bedziesz nakladac na nie kremy koloryzujace...skoro juz musisz-uzywaj szamponow koloryzujacych

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

sorry ze cytuje sama siebie
zapomnialam ze na metamorfozach nie ma edycji

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:16   #106
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
wielbicielka czarnych klimatów scienta na boba?? nie wyobrazam sobie tego i napewno jej nie przekonasdz czego nie uwazam zeby to byla brzydka fryzura
Ostatnio byłam ścięta na boba (co prawda, przedłużonego) : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1264537403

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-03-03, 18:29   #107
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Ostatnio byłam ścięta na boba (co prawda, przedłużonego) : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1264537403
Taka bobkowa fryzurka jak najbardziej Ci pasuje. Jednak patrzac na to zdjecie, nasunal mi sie natychmiast komentarz odnosnie stroju
Fatalnie dobrane ciuchy. Jesli na gorze jest "luzno", to dol powinien byc raczej "ciasny" (prosty) i na odwrot - gdy luzno na dole, to lepiej "ciasno" na gorze. Wszystko to w celu zachowania proporcji.

Ta bluzka swietnie wygladalaby do jakichs fajnych, ciemnych jeansow - prostych lub rurek (w zaleznosci od tego jak bluzka jest wykonczona). Do tego buty na obcasie. Fajnie byloby zlamac gore jakims dodatkiem w stylu brazolety lub wisior

Cytat:
Stary 2010-03-03, 20:20   #108
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:
Taka bobkowa fryzurka jak najbardziej Ci pasuje. Jednak patrzac na to zdjecie, nasunal mi sie natychmiast komentarz odnosnie stroju
Fatalnie dobrane ciuchy. Jesli na gorze jest "luzno", to dol powinien byc raczej "ciasny" (prosty) i na odwrot - gdy luzno na dole, to lepiej "ciasno" na gorze. Wszystko to w celu zachowania proporcji.

Ta bluzka swietnie wygladalaby do jakichs fajnych, ciemnych jeansow - prostych lub rurek (w zaleznosci od tego jak bluzka jest wykonczona). Do tego buty na obcasie. Fajnie byloby zlamac gore jakims dodatkiem w stylu brazolety lub wisior
Wyjęłaś mi to z ust
Stary 2010-03-04, 08:38   #109
fizia88
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Przeczytałam cały watek i zgadzam sie z dziewczynami, któtre radza ci jakis cieplejszy odcień brazu, mysle tez ze powinnas skrocic włoski, proponowała bym ci jakas ciekawa asymetrie- wygladałabys awangardowo, inaczej, chyba na tym własnie ci zalezy wybierajac mocny makijaz. I teraz, bez urazy, to jest pierwsza rzecz na która, zwrociłam uwage. JEST TRAGICZNY!!!!! nie wygladasz nawet teatralnie ale po prostu jakby jakas 12 latka dorwała sie do czarnej kredki mamy. jak patrze w twoje oczy na zdjeciach widze tylko te krechy a nie twoje oczy,które te krechy podobno maja podkreslic. jesli lubisz mocny "mroczny" makijaz zrezygnuj z tego jeziora dokoła oka, wrzuc sobie na youtube.com" smoky eye", kup dobry pedzel in trenuj.Choc osobiscie uwazam, ze na codzien nic nam młodym buziom procz delikatnej kreski nad górnymi rzesami i tuszu nie potrzeba.I naprawde wierz mi, lepiej za mało niz za duzo. Chyba na ostatnim zdjeciu jestes bez tego, przepraszam oszpecajacego " makijazu" i powiem ci szczerze, dopiero przy nim pomyslałam ze całkiem ładna z ciebie dziewczyna... przepraszam jesli moje słowa były za mocne ale chyba reszta wizazanek tez ma podobne zdanie.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Oj i zapomniałam dodac, masz swietna figure! naprawde godna pozazdroszczenia, PODKRESL TO! Ta bluzka w kolorze fuksji(tudziez czerwieni) jest swietna, tylko zamien ta falbaniasta spódnice na jakies grube getry lub rurki czarne, czy taki czarny jeans przecierany i mega! Mysle, ze skoro lubisz sukienki wybieraj takie fasony które podkresla twoje zgrabne nogi, a na nie mozesz zawsze załozyc takie rajstopy "w koronke" z wzorami. Szczupłe nogi wygladaja swietnie a do tego sa troche gotyckie hie
fizia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:31   #110
SceneQueene
Zakorzenienie

Kurczę, normalnie istna gotka tu się ze mnie zrobiła, a powiązana z tym stylem byłam jakieś trzy lata temu . Macie rację, chyba troszeczkę mi jeszcze z tego pozostało - głównie przy makijażu, ale od jakiegoś czasu nakładam cień/kredkę tylko na górną powiekę - i rzeczywiście jest lepiej, więc coś jednak z tej metamorfozy mam .

Co do włosków - na razie nie farbuję, muszę ponaprawiać te cholerne zniszczenia, no i chyba podetnę końcówki (skrócę do poprzedniej formy - boba).

Dziękuję za porady dot. stroju - tą falbaniastą spódnicę dość sobie ulubowałam, ale sweterek kimono rzeczywiście wygląda ładniej w połączeniu z rurkami.

Ach, no i dziękuję za opinie ad mojej figury.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-03-04, 14:30   #111
Your_satisfaction
Rozeznanie

Cytat:

Co do włosków - na razie nie farbuję, muszę ponaprawiać te cholerne zniszczenia, no i chyba podetnę końcówki (skrócę do poprzedniej formy - boba).

Dziękuję za porady dot. stroju - tą falbaniastą spódnicę dość sobie ulubowałam, ale sweterek kimono rzeczywiście wygląda ładniej w połączeniu z rurkami.
Tak trzymaj
Stary 2010-03-04, 15:23   #112
Aldonka44
Przyczajenie

GG do Aldonka44

Blond pasemka raczej nie;/
radziłabym Ci dodać do twarzy kulek brązujących lub różu...
przy czarnym kolorze włosów nie powinnaś mieć zbytnio bladej twarzy
Aldonka44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 22:33   #113
wredna baba
Raczkowanie

Wklejam zdjęcia koloru włosów, które by Ci pasowały
Myślę też, że dobrze wyglądałabyś w tej krótkiej fryzurce, na drugim zdjęciu

i jeszcze mała przeróbka (dałaś zdjęcia słabej jakości, więc trudno o coś lepszego)
i kolejna sugestia koloru.
Zdjecie nr 2 to moje własne, taki odcień - bo z natury mam ciemny blond- uzyskiwałam na początku szamponem koloryzującym palette czekoladowy brąz (żółte pudełko), później balsamem z henną Venita, odcień brąz, albo orzech włoski (ale nie mam pojęcia, jak zachowa się henna na farbowanych chemicznie a później rozjaśnionych włosach, nie wiem też, jak zachowa się szampon koloryzujący, stąd polecam wybranie się jednak do fryzjera)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-05 o 00:44 Powód: post pod postem
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 00:16   #114
Karolina Maria
Zadomowienie

GG do Karolina Maria

Ja dodam tez ze 2 zdankia od siebie.
Dziewczyny Ci dobrze radzą, a nie wiem co się tak kurczowo trzymasz swoich opcji na zamiany. Nie obraz sie ale te włosy tak nieporzadnie wygladaja, za ciemne sa do tego. No ale probuj
Stary 2010-03-06, 21:06   #115
SceneQueene
Zakorzenienie

A blond pewnie odpada, co ?

http://unu.magazyn.pl/images/artykul...wski_blond.jpg

http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-21340-big.png

http://www.apsik.co.uk/ogloszenia/im...700/z18720.jpg

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-03-06, 22:39   #116
zawirowana
Zadomowienie

będziesz wyglądać fantastycznie,zrób!:hahah a:
B R Ą Z O W E!ile razy każdy musi potwierdzać że brąz...???przejdź się do jakiejś fryzjerki która Ci brązowy kolor dobierze odpowiedni do twojej karnacji.
i blond odpada
Stary 2010-03-06, 23:40   #117
Paulinax123
Zadomowienie

Po pierwsze Twoje włosy by tego nie przeżyły, a nawet jeśli to ich reanimacja trwałą by wieki. Brąz, uwierz nam, że to najlepsze wyjście
Paulinax123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:47   #118
wredna baba
Raczkowanie

Blond?
No cóż, zrobisz jak uważasz.
Tylko zwróć uwagę, że po użyciu rozjaśniacza twoje włosy się po prostu skruszą - nawet jeśli nie przy farbowaniu, to w ciągu późniejszych tygodni, przy myciu i czesaniu. Zostaniesz z kilkoma sianowatymi piórkami na głowie i będziesz musiała je obciąć całkiem na krótko, żeby w ogóle jakoś wyglądać...

Po drugie, jeśli chciałabyś zostać blondynką, to żeby jako-tako wyglądać, powinnaś wybrać ciemniejszy odcień, jedyny odpowiadający to jakiś ciemny, chłodny blond - w kolorze orzecha, z jaśniejszymi refleksami - Bo te które wybrałaś są jaśniejsze od twojej skóry, co daje dosyć beznadziejny efekt frytki. Jeśli naprawdę chcesz mieć takie platynowe włosy i wyglądać w miarę, to odpuść słońce na rok, zblednij do najjaśniejszego możliwego dla Ciebie odcienia i wtedy się zastanów. (nie widzę innego sposobu niż używanie przez wszystkie słoneczne miesiące tzw sun-blockerów, o bardzo wysokich filtrach)
Tylko przy takiej ogólnej bladości i jasnych włosach nieco znikniesz, nie będziesz specjalnie wyrazista, bo jesteś zupełnie innym typem.

Po trzecie, blond to odrosty odrosty odrosty.... i konieczność i farbowania i niszczenia włosów.. niby można... tylko czy warty jest tego kolor w którym nie będzie się wyglądać dobrze?

Ten brąz, który radzimy pomoże Ci wyglądać porządniej, będzie twarzowy, pomoże zadbać o włosy (nie potrzebujesz rozjaśniania), nie będą się rzucać w oczy odrosty, może nawet doda nieco blasku twoim matowym włosom?
Daj kłakom chociaż pół roku na regenerację, zadbaj o nie, zanim zaczniesz kolejne eksperymenty - bo wyłysiejesz, albo zostaną Ci szczątki z włosów. (były już na wizażu dziewczyny, które ścinały włosy na jeżyka, tak były zniszczone po eksperymentach)

Żeby wyglądać wyraziście, inaczej niż wszystkie, wyróżniaj się ładnym makijażem - może być ciemny, byle z umiarem, zadbanymi paznokciami (mogą być w mocnym kolorze) pewnością siebie, genialną sylwetką i oryginalnymi dodatkami (np kolczyki) - może zapachem perfum/wody toaletowej?
Proponuję dla Ciebie szminkę/błyszczyk w ładnym czerwono-malinowym, odważnym kolorze myślę, że będzie Ci ładnie i będziesz się wyróżniać. Byle nie zbyt ciemny.

Możesz dodać zdjęcie z buzią na wprost, w naturalnym świetle, pokażę Ci, jak dobrze możesz wyglądać

I uwierz, nie jesteśmy upartymi fanatyczkami, ale zależy nam, żeby Ci doradzić jak najlepiej, skoro już dodałaś wątek na metamorfozach. Tobie przecież też zależy, żeby wyglądać jak najlepiej, skoro dodałaś wątek na metamorfozach

Rozumiem, że szukasz jakiegoś wyrazistego wizerunku dla siebie - ale nasze rady staramy się dostosować do twoich oczekiwań. I czasem łapiemy się za głowę, jak idziesz w złym kierunku
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:20   #119
SceneQueene
Zakorzenienie

Dziękuję Ci bardzo za rozbudowaną wypowiedź. Widać, że zależy Ci na udzieleniu mi pomocy, w przeciwnym razie po cóż miałabyś tyle pisać - więc wierzę .

Z tymi moimi włosami to jest tak, że naturalnie były brązowe i może po prostu dlatego jestem negatywnie nastawiona do tego koloru (po cóż bowiem farbowałam je na początku na czarno, by się go pozbyć etc.). Do czerni się przyzwyczaiłam, ale po kupieniu setnej czarnej farby po prostu przestało mnie to bawić. Zawsze za to marzyłam o blondzie. Ale niestety, wszyscy narzekali 'nie, to kolor nie dla Ciebie' i może rzeczywiście nie byłoby mi w nim dobrze, chyba, że rozjaśniłabym także brwi... Nie wiem. Skoro jednak sądzicie, że to brąz jest dla mnie stworzony - oto moje kolejne farbowanie (plus minus dwa tygodnie).

Co do makijażu - dobrze mi doradziłyście, co do obwódki całego oka - odkąd maluję tylko górną powiekę, rzeczywiście wyglądam lepiej.

Zdjęcia, zdjęcia - postaram się zrobić coś na wprost. Większość jest prawym profilem, ponieważ ten bardziej lubię :d.

Dziękuję za fatygę!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2010-03-07, 16:43   #120
SceneQueene
Zakorzenienie

Haha, dzięki Wam się bynajmniej pośmiałam. Macie mój naturalny kolor włosów - tylko się nie przestraszcie, na zdjęciu miałam około dziesięciu-dwunastu lat :d.

Cytat:
Poszukałam troszeczkę zdjęć, które być może przydadzą się do przeróbki - jesli ktoś zechciałby się podjąć jakimś eksperymentom.

1 -> tu macie mnie w lokach - pasują mi, czy nie?
2 -> to ja w rudym, dwa lata temu. bez obaw. obecny jest ciemniejszy :d.
3 -> zdjęcie, z którego robiłam dwie kolejne przeróbki...
4 -> przeróbka brązowa/bordowa [i jak?]
5 -> przeróbka fioletowa [i jak?]
Wybaczcie, nie chciały mi się zdjęcia załączyć. Podaję linki.

http://img242.imageshack.us/i/dsc01796lok.jpg/
http://img532.imageshack.us/i/dsc01404rudy.jpg/
http://img69.imageshack.us/img69/1558/dsc02597z.jpg
http://img130.imageshack.us/i/dsc02597red.jpg/
http://img59.imageshack.us/i/dsc02597violet.jpg/

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

I zdjęcia do ewentualnej przeróbki, jeśli ktoś zechce... :

http://img402.imageshack.us/i/dsc01972mz.jpg/ -> październik 2009
http://img705.imageshack.us/i/img001525lecie.jpg/ -> styczeń 2010
http://img525.imageshack.us/i/dsc01712g.jpg/ -> maj 2009
http://img710.imageshack.us/i/dsc01508m.jpg/ -> wrzesień 2009
http://img169.imageshack.us/i/dsc01500t.jpg/ -> wrzesień 2009
http://img13.imageshack.us/i/dsc01399d.jpg/ -> wrzesień 2009
http://img525.imageshack.us/i/dsc01175e.jpg/ -> wrzesień 2009
http://img175.imageshack.us/i/dsc00906p.jpg/ -> lipiec 2009
http://img169.imageshack.us/i/dsc00904md.jpg/ -> lipiec 2009
http://img291.imageshack.us/i/dsc00892u.jpg/ -> lipiec 2009
http://img534.imageshack.us/i/dsc00777y.jpg/ -> czerwiec 2009
http://img251.imageshack.us/i/dsc00336w.jpg/ -> lipiec 2009
http://img242.imageshack.us/i/dsc00262nf.jpg/ -> lipiec 2008
http://img705.imageshack.us/i/dsc0171k1.jpg/ -> maj 2009
http://img96.imageshack.us/i/dsc00704m.jpg/ -> lipiec 2009
http://img717.imageshack.us/i/dsc01514c.jpg/ -> wrzesień 2009
http://img689.imageshack.us/i/dsc01858r.jpg/ -> listopad 2009
http://img689.imageshack.us/i/dsc02529i.jpg/ -> luty 2010
http://img534.imageshack.us/i/dsc02533e.jpg/ -> luty 2010
http://img651.imageshack.us/i/dsc02582w.jpg/ -> marzec 2010

Może coś z tego nada się do przerobienia. Z góry dziękuję.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Ciąg dalszy... Może uda się coś wybrać :d.

http://img535.imageshack.us/i/dsc02555b.jpg/ -> luty 2010
http://img535.imageshack.us/i/dsc02642q.jpg/ -> marzec 2010
http://img62.imageshack.us/i/dsc02648g.jpg/ -> marzec 2010
http://img186.imageshack.us/i/dsc02643y.jpg/ -> marzec 2010

Okiem Julii
Facebook
Instagram

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-07 o 23:39 Powód: post pod postem
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości