odrosty i farbowanie ca造ch w這s闚 na blond - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-01-28, 02:26   #1
strawberry9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 281

odrosty i farbowanie ca造ch w這s闚 na blond

mam d逝gie w這sy rozja郾iane pasemkami na jasny blond i odrosty na ok 8cm.mam w zwiazku z tym takie pytanie....blond m鎩 obecny niestety spra sie , jest sporo ciemniejszy i jaki taki z馧tawy w por闚naniu do tego jaki by kiedy...a to mi sie nie podoba,bo chcialabym miec taki blond jak wcze郾iej.Czy w zwi您ku z tym mo積a rozja郾ia raz jeszcze ca貫 w這sy czy koniecznie trzeba czeka a odrosn tak 瞠by by tylko m鎩 naturalny kolor????
strawberry9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-28, 11:38   #2
NikolaXXXX
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: odrosty i farbowanie ca造ch w這s闚 na blond

Nie mo積a 2 razy rozj郾ia w這s闚 na d逝go軼i, poniewa spali造by sie.Rozja郾iamy tylko odrosty.Blond ma to do siebie, 瞠 z czasem kolor 鄴趾nie i spiera sie z ka盥ym kolejnym myciem.Do od鈍ie瘸nia koloru i nadawania mu platynowego odcienia s逝瘸 p逝kanki lub szampony.Ja polecam ci szampony,poniewa s wygodniejsze przeznaczone specjalnie do w這s闚 rozja郾ionych nadaj帷e odcienie platyny.Dost瘼ne w ka盥ej drogerii.Polecam szampon Welli Regenal lub Joanny.Po umyciu w這s闚 pozostaw na minute i sp逝cz.Nie radze d逝窺zego przetrzymania na g這wie, gdy zamiast platyny wyjda szaro-siwe.Pozdrawiam.
NikolaXXXX jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-28, 13:26   #3
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Po piersze przeczytaj watek o farbach blond, tam jest wiele rad

Po drugie nie rozjasniaj calosci, rozja郾ij odrost, na ca這嗆 naloz jakis szampon koloryzujacy zeby zniwelowac zolc lub myj specjalnym szamponem silver
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-28, 13:31   #4
strawberry9
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 281

czyli jesli teraz marzy mi sie jeszcze ja郾iejszy odcie blond to musze czeka az mi calkiem odrosn? moze fryzjerka by cos na to poradzila?? bo sama tego nie bede robic
Kiedys stosowalam szampon silver ,ale nic nie pom鏬,a roznica byla prawie niezauwazalna
strawberry9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.