Proszę o pomoc - Zmiana koloru włosów i określenie typu kolorystycznego. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-28, 21:43   #1
Heroin Chic
Raczkowanie

Proszę o pomoc - Zmiana koloru włosów i określenie typu kolorystycznego.

Witam Od dawna zastanawiam się już jaki kolor włosów, by mi pasował. Biorąc pod uwagę, że jestem naturalnie bardzo jasną (wręcz platynową) blondynką myślę, że nie ma sensu wychodzić poza zakres blondów. Nigdy włosów trwale nie farbowałam, jedynie kiedyś mialam szamponetkę rudą (na zdjęciach, które dałam jak się zmywała był taki rudawy odcień) i aktualnie robiłam szamponetkę w kolorze średniego popielatego blondu. No i zastanawiam się jaki odcień byłby dla mnie najlepszy chłodny czy ciepły. No i jakim jestem typem kolorystycznym. Waham się między wiosną, a latem. Robiłam test i wyszło mi, że jestem latem ale potem zrobilam drugi raz i bylam wiosna i jak czytam opisy to sama sie zastanawiam:con fused: No i proszę nie mówcie mi, żebym nie zmieniała koloru wlosow bo moj jest ladny, bo to jest tylko i wylacznie moja decyzja i zdaje sobie sprawe z konsekwencji

Z góry dziękują za wszystkie porady!

ach i tutaj są moje zdjęcia w albumie "Ja" [klik]

57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51- 50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-01-28 o 22:34 Powód: zdjecia zaläczamy w zaläcznikach
Heroin Chic jest offline  
Stary 2010-04-20, 20:44   #2
Heroin Chic
Raczkowanie

czy pasuje mi brąz?

Mam dylemat, ponieważ ostatnio naszła mnie ochota na jakąś zmianę. No i oczywiście padło na włosy Właściwie nigdy nie farbowałam włosów taką trwałą farbą, miałam tylko parę razy szamponetkę np ciemny blond która schodziła po paru myciach. Mój naturalny kolor to bardzo bardzo jasny blond. Niestety przez to ludzie traktują mnie niezbyt poważnie i często spotykam się z opinią, że jestem głupią blondynką etc. Zresztą chciałabym zobaczyć siebie w bardziej drapieżnej odsłonie No i tak pomyślałam, że mogłabym przyciemnić włosy np na jakiś cynamonowy/karmelowy brąz albo jakiś inny kolorek tylko nie wiem jaki mi pasuje i czy w ogóle mi będzie pasował... Co wy o tym sądzicie? Dodam, że mam cerę naczynkową, więc często się rumienię jestem dość blada, ale nie mam trudności z opalaniem i w lato jestem raczej złoto-brązowa, mam szaro-niebiesko-zielone oczy takie jakby "oceaniczne" jak to określił mój kolega Z góry dziękuje za rady

57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51- 50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45
Heroin Chic jest offline  
Stary 2010-04-20, 22:39   #3
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: czy pasuje mi brąz?

jest Ci bardzo ładniw w platynowych wlosach, swoja inteligencje udowadniaj intelektem a nie zmiana koloru wlosu. Ludzie sa zawistni a ty bardzo ladna dlatego ich nie slchaj

jesli chcesz zrobie ci symulacje zmiany koloru wlosu ale wrzuc zdjecie z odsloniona twarza anjlepiej na wprost bez modyfikacji programami.
jestemtutylkonachwile jest offline  
Stary 2010-04-20, 23:35   #4
kokokox2
Raczkowanie

Dot.: czy pasuje mi brąz?

nie zmieniaj koloru włosów! jest piękny
kokokox2 jest offline  
Stary 2010-04-20, 23:54   #5
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dot.: Proszę o pomoc - Zmiana koloru włosów i określenie typu kolorystycznego.

Dziewczyny mają rację - blond bardzo do Ciebie pasuje. W ciemnym kolorze wyglądałabyś nienaturalnie, ponieważ masz dość jasne brwi i oczy.
GretchenSp jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości