Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-27, 23:06   #961
ladymakeup
Przyczajenie

Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

zastanawiam się właśnie nad kupnem zestawu, ale sama chcę go skompletować. Chcę stworzyć uniwersalny zestaw kilku pędzli do makijażu całej twarzy, oceńcie proszę mój zestawik.
Oglądałam Wasze filmiki na youtube Kasi i Ani i na ich podstawie, z tych, które najbardziej polecałyście wybrałam:

1. do podkładu pędzel 140 nr 18 - podobno super rozprowadza podkład, równomiernie i nie wchłania kosmetyku

2. do różu pędzel 120 nr 22 - skośny, dobrze modeluje

3. do bronzeru i pudru - 150 nr 22 - co prawda nie używam bronzeru ale chcę zacząć... muszę tylko dopasować odpowiedni, kolejne godziny przekopywania wizazu..

4. do cieniowania 360 nr 6 - pomyślałam o modelowaniu oka, do kącików, podkreślania łuku nad powieką czy polecicie inny?

5. do blendowania cieni, ten biały 497 nr 12 - na dwóch filmikach podajże u Agnieszki i jeszcze jednej dziewczyny oceniony jako idealny

6. do robienia kresek 660 nr 6 albo 4 - jako uniwersalny do kresek eyelinerem, do podkreślania brwi czy rysowania kresek cieniami na dolnej powiece i górenej

7. pędzel do eyelinera, zgięty 490 nr 1 lub 0 - precyzyjne kreski

Czy uważacie ten zestaw na dobry, zaspokoi podstawy makijażu? Nie chcę przesadzić z budżetem, ale chciałabym za pomocą kilku pędzli umieć stworzyć różne makijaże jak prezentują tu często dziewczyny.

Czy może uważacie, że któryś jest zbędny?

pozdrawiam
Myślę, że dobrze skompletowałaś zestaw tak się tylko zastanawiam czy 120 będzie Ci potrzebny jeśli zdecydujesz się na 150 (150 jest na tyle uniwersalny, że wykonturujesz nim zarówno twarz, jak i nałożysz puder Zamiast niego wybrałabym może jakiś pędzel duży do pudru - super są serie 180/190 ale cena ich jest również extra alternatywą będzie seria 110 (włosie kozy).
Co do pędzelka do eyelinera pewnie chodzi Ci o serię 790 - z naturalnego włosia. Jeśli chciałabyś zaoszczędzić kasę to w sumie kreskę wyrysujesz również 660 lub 640 (z naturalnego włosia).
pozdrawiam,
Monika

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez siwka191 Pokaż wiadomość
eehhhh....;( wydaje mi się ze na ich stronie nowości pojawią się później niż prędzej... a tak już się napaliłam na większy 180
Obawiam się, że masz rację ale myślę, że po majówce będzie już z górki

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze pędzle mają wszystkie srebrne skówki?

Ja zamówiłam na allegro i coś jest nie tak. Przyszedł pędzel 150 z czarną skówką. Ma dziwnie lakierowaną rączkę i dziwny napis...
Trochę inny jak reszta moich pędzli. Jak nie wierzycie to mogę zrobić foto.
zastanawiam się od kogo kupiłaś? niestety Maestro nie uprzedzają, że przysyłają partię z czarnymi skuwkami. Posiłkują się nimi, gdy jest problem ze skuwkami srebrnymi. Co do napisu to myślę, że to tylko złudne wrażenie - bądź pierwsze pędzle kupowałaś już jakiś czas temu - teraz wszystkie pędzle są z takim samym napisem.
ladymakeup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 23:13   #962
CharlotteInWonderland
Raczkowanie

Cytat:
Cześć dziewczyny,

zastanawiam się właśnie nad kupnem zestawu, ale sama chcę go skompletować. Chcę stworzyć uniwersalny zestaw kilku pędzli do makijażu całej twarzy, oceńcie proszę mój zestawik.
Oglądałam Wasze filmiki na youtube Kasi i Ani i na ich podstawie, z tych, które najbardziej polecałyście wybrałam:

1. do podkładu pędzel 140 nr 18 - podobno super rozprowadza podkład, równomiernie i nie wchłania kosmetyku

2. do różu pędzel 120 nr 22 - skośny, dobrze modeluje

3. do bronzeru i pudru - 150 nr 22 - co prawda nie używam bronzeru ale chcę zacząć... muszę tylko dopasować odpowiedni, kolejne godziny przekopywania wizazu..

4. do cieniowania 360 nr 6 - pomyślałam o modelowaniu oka, do kącików, podkreślania łuku nad powieką czy polecicie inny?

5. do blendowania cieni, ten biały 497 nr 12 - na dwóch filmikach podajże u Agnieszki i jeszcze jednej dziewczyny oceniony jako idealny

6. do robienia kresek 660 nr 6 albo 4 - jako uniwersalny do kresek eyelinerem, do podkreślania brwi czy rysowania kresek cieniami na dolnej powiece i górenej

7. pędzel do eyelinera, zgięty 490 nr 1 lub 0 - precyzyjne kreski

Czy uważacie ten zestaw na dobry, zaspokoi podstawy makijażu? Nie chcę przesadzić z budżetem, ale chciałabym za pomocą kilku pędzli umieć stworzyć różne makijaże jak prezentują tu często dziewczyny.

Czy może uważacie, że któryś jest zbędny?

pozdrawiam
te co napisalas spoko, ale nie widze tu pędzelków języczkowych do nakładania cienia, masz tylko 360 r.6 a ten jest za mały na całą powiekę, powinnaś mieć przynajmniej 2 pędzelki języczkowe (2 żeby mieć do jasnych i ciemnych cieni i nie musieć czyscic przy każdej zmianie cienia czy poprawkach)
no chyba że języczkowe już masz
no i jak tu już ktoś powiedział to zdecydowanie bardziej się przyda pędzel do pudru niż 2 do modelowania (skośny i 150)
CharlotteInWonderland jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 07:38   #963
beautygosiek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ladymakeup Pokaż wiadomość
Zamiast niego wybrałabym może jakiś pędzel duży do pudru - super są serie 180/190 ale cena ich jest również extra alternatywą będzie seria 110 (włosie kozy).
a dobry jest ten pędzel 110? pewnie troszkę drapie? ostatnio się zastanawiam nad pędzlem do pudru i nie mogę przeboleć że ten 180 jest taki drogi...
beautygosiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:47   #964
lejla11
Raczkowanie

GG do lejla11

Mam już jeden języczkowy, duży do nakładania cieni bazowych, dlatego go opuściłam.

Nad tymi do modelowania właśnie się zastanawiam, chciałabym bardzo dobry do różu 120 ale kusi mnie też ten do bronzeru 150 ... Który lepszy do różu? czy żaden z tych 120, 150 i 140 nie nada się Waszym zdaniem do pudru?
lejla11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:28   #965
CharlotteInWonderland
Raczkowanie

Cytat:
Mam już jeden języczkowy, duży do nakładania cieni bazowych, dlatego go opuściłam.

Nad tymi do modelowania właśnie się zastanawiam, chciałabym bardzo dobry do różu 120 ale kusi mnie też ten do bronzeru 150 ... Który lepszy do różu? czy żaden z tych 120, 150 i 140 nie nada się Waszym zdaniem do pudru?
mysle że jak bys się uparła to byś też nimi naniosła puder, ale problem w tym że lepiej nie mieszać pudru i różu na jednym pędzlu bo możesz sobie porobić plamy. bys musiala za kazdym razem niezle trzepać pędzel, a doskonale wiemy ile razy musimy robić makijaż w pośpiechu. ja czesto mam problemy ze zlapaniem odpowiedniego pędzla w szpony a co dopiero jeszcze czyszczenie..
CharlotteInWonderland jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:40   #966
siwka191
Przyczajenie

Cytat:

myślę że 140 nada się do pudru bo sama czasami nim nakładam jest bardzo milutki(lubię go) ale zazwyczaj używam go do podkładu i świetnie go rozprowadza
siwka191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:52   #967
smash
Zakorzenienie

Czy ktos sie moze orientuje kiedy nowy pedzel 155 bedzie dostepny na stronie Maestro?
smash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:16   #968
beatamalgorzata
Raczkowanie

Chcialam przebrnac przez caly watek ale ...nie dalam rady , tyyyyleeee tych stron wiec wybaczcie jesli sie powtarzam ale tez chce sie podzielic z Wami spostrzezeniami o pedzlach Maestro .
Otoz kupilam je juz jakis czas temu w tamtym roku . Problemy ze strona , brak odpowiedzi na maila , brak mozliwosci oplaty w euro, skonczylo sie na kilku telefonach z podaniem listy zamowionych pedzli . Przesylka przyszla bardzo szybko , szybciej niz sie tego spodziewalam .Dostalam kilka pedzli gratis co ocenilam za bardzo mily gest. Bylam i jestem nadal bardzo zadowolona . Pedzle sa pieknie mieciutkie , nie drapia, a te do oczu i rozcierania sluza mi na co dzien . Jest jedno ale ; otoz od poczatku kilka z najwiekszych pedzli gubi wloski , za kazdym razem mam do zbierania z buzi po kilka wloskow , jeszcze siebie moge nimi malowac ale kogos juz nie , po prostu nie wypada , no bo jak by wygladalo szukanie i zbieranie wloskow z calej buzi klientki ??
To te pedzle ktore mam ;
-duzy do pudru (gratis od firmy) bez numerku- wloski wypadaja
-180/22 wloski wypadaja
-150/22 wloski wypadaja
-140/20 jedyny z duzych ktory nie gubi wloskow (lubie nim nakladac podklad)
-320/14 super na nakladanie bazowego cienia na cala powieke
-360/10 dobry do rysowania grubszych kresek
-380/6 scieta kulka , dopasowujacy sie do zalamania zewnetrznej
powieki
-480/10 i 12 do rozcierania , blendowania
-497/12 ladnie rozciera
-790/0 i 1 oba do eyelinera ze zgieta skowka (koncowki zbyt rowno zakonczone co daje malo precyzyjne kreski)

Moze jeszcze kiedys dokupie inne pedzle z tej firmy ale tylko te do malowania oczu , z duzych zrezygnuje .
beatamalgorzata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 12:20   #969
lejla11
Raczkowanie

GG do lejla11

Zastanawiam się jeszcze czy ten pędzel 140 skoro jest płaski nadaje się do nakładania pudru mineralnego? bo przypomina te flat topy... czy do pudru bambusowego. Co myślicie?

Dziękuję za Wasze rady
lejla11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:57   #970
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Czy ktos sie moze orientuje kiedy nowy pedzel 155 bedzie dostepny na stronie Maestro?
Pojawiły się na allegro
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 17:33   #971
bentkuff
Zadomowienie

dzięki greatdee ja zakupiłam, i załapałam się na darmową wysyłkę, bo kupiłam też 320 r14 i 660 r6 mam ich mniejsze rozmiary ale chciałam podziałać z większymi no to tylko zostało do skompletowania...hmm..duż y pędzel do pudru (oj, czaję się na ten 180 r 26 ?), pędzelek do ust, wersje bardziej travel z krótkimi rączkami do cieni i eyelinera...mniejszy 497 do blendowania..i chyba wsio oczywiście jeżeli chodzi o Maestro
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:05   #972
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Pojawiły się na allegro
Senk ju jak nie wiem co
Stary 2011-04-30, 18:55   #973
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Dziewczyny a ile wynosi koszt przesyłki ze strony maestro?
niemadlamnienicku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:14   #974
swirrruska
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
ja płaciłam 20 zł za pobraniem

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 19:22   #975
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
ja płaciłam 20 zł za pobraniem

dzięki za odpowiedź to w sumie drożej wychodzi niż na allegro...
Stary 2011-04-30, 19:32   #976
bentkuff
Zadomowienie

no drożej, ale polecony priorytetowy to 10zł więc tragedii nie ma
Stary 2011-04-30, 20:10   #977
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
no drożej, ale polecony priorytetowy to 10zł więc tragedii nie ma
ano też prawda
Stary 2011-05-01, 10:16   #978
wondzik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to koszty przesyłki wynoszą 15 zł niezależnie od ilości zakupionych pędzli. Ja kupiłam pędzelki Maestro na Allegro u tego sprzedawcy z Poznania, i miałam od 60 zł bezpłatną przesyłkę, a same pędzelki były w tych samych cenach co na stronce producenta
wondzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:13   #979
niemadlamnienicku
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wondzik Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to koszty przesyłki wynoszą 15 zł niezależnie od ilości zakupionych pędzli. Ja kupiłam pędzelki Maestro na Allegro u tego sprzedawcy z Poznania, i miałam od 60 zł bezpłatną przesyłkę, a same pędzelki były w tych samych cenach co na stronce producenta
właśnie też przeglądałam allegro w tym celu, tylko akurat żaden sprzedawca nie ma w ofercie dwóch pędzelków, które bym chciała zamówić. Zależy mi na tym 155 i 180 w rozmiarze 24, i albo sprzedawca ma 155 i nie ma 180 w tym rozmiarze, albo na odwrót no a ta darmowa przesyłka powyżej 60 zł bardzo by mi odpowiadała napisałam jednak do pewnego sprzedawcy, czy będzie miał w ofercie te pędzle i odpisał, że dostawa będzie po długim weekendzie, tak więc czekam
Stary 2011-05-03, 13:59   #980
siwka191
Przyczajenie

Ja poluje na 180 R 26 ciekawe kiedy będzie na stronie.... na allegro już pojawił się 155...
Stary 2011-05-04, 00:56   #981
bentkuff
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez siwka191 Pokaż wiadomość
Ja poluje na 180 R 26 ciekawe kiedy będzie na stronie.... na allegro już pojawił się 155...
ja też poluję oj marzy mi się taaaaki duuuuzy, okrąglutki
już mam 180 r24 i jest bossski, ale chciałabym jeszcze większego, no i żeby cena nie powalała..tak 65zł powinno styknąć no a na 155 czekam z niecierpliwością i jak dostanę go w swoje łapska od listonosza to zdam relację

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-05-04 o 01:01
Stary 2011-05-04, 10:55   #982
gosica
Zadomowienie

ja akurat nie lubię pędzelka 150 i chętnie się go pozbędę... mam rozmiar 20. wszystkie inne są fajne, np. kuleczki.
jednak wolę skośny do bronzera czy różu z hakuro
gosica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:20   #983
bentkuff
Zadomowienie

na stronie Maestro już pojawił si ew ofercie pędzel 155 czyli "jajko" w cenie 36zł, ja kupiłam na allegro za 27zł i przy okazji miałam też darmową wysyłkę póki co, jest to jedyna śnieżynka na stronie Maestro
Stary 2011-05-08, 14:22   #984
Brown _ Sugar
Raczkowanie

Dziewczyny i ja dołączam do grona fanek pędzli Maestro. Obejrzałam chyba wszystkie filmiki na YT, przebrnęłam przez cały wątek, porobiłam notatki i chciałabym zamówić kilka pędzelków do oczu
Moje oczy są chyba normalne, ani malutkie ani jakoś szczególnie ogromne. Możecie zerknąć na moją listę i ewentualnie coś doradzić? Biorę na pewno:
660 r. 4
497 r. 12
320 r. 12 i 320 r. 8 lub 320 r.10 i 320 r. 6 (chcę nimi nakładać jasny cień na całą powiekę i drugi do ciemniejszego cienia). Jak myślicie które wziać?

Chciałam również zamówić coś do załamania powieki i robienia V, szczerze mówiać seria 410 jest trochę za droga, z tego co czytałam to z 420 nie wszyscy są zadowoleni więc może 430? Tylko nie mam pojęcia jaki rozmar - lepiej 6 czy 8??

Pędzelki chciałabym zamówić z allegro u cool-cosmeticspl (wartość zamówienia przekroczy 120 pln - można dostać więc gratis, pozatym darmowa przesyłka). Niestety nie wystawiono dwóch pędzelków, myślicie że mają w ofercie wszystkie modele, trzeba tylko poproscić o wystawienie aukcji? Czy któraś z Was zamawiała u nich?

Z góry dzieki za pomoc!
Brown _ Sugar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:19   #985
MirellamKoko
Rozeznanie

Ja zamawiałam.
Miałam paczkę pond 6dych więc za przesyłkę nie musiałam płacić. Polecam sprzedawcę. Wszystko ok.
MirellamKoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:26   #986
smash
Zakorzenienie

Od kilku dni uzywam nowego 155 (z all )i jestem zachwycona. Nakładam nim bronzer i/lub rozswietlacz. Naprawde fajny pedzelek
Stary 2011-05-08, 18:26   #987
bentkuff
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Brown _ Sugar Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja dołączam do grona fanek pędzli Maestro. Obejrzałam chyba wszystkie filmiki na YT, przebrnęłam przez cały wątek, porobiłam notatki i chciałabym zamówić kilka pędzelków do oczu
Moje oczy są chyba normalne, ani malutkie ani jakoś szczególnie ogromne. Możecie zerknąć na moją listę i ewentualnie coś doradzić? Biorę na pewno:
660 r. 4
497 r. 12
320 r. 12 i 320 r. 8 lub 320 r.10 i 320 r. 6 (chcę nimi nakładać jasny cień na całą powiekę i drugi do ciemniejszego cienia). Jak myślicie które wziać?

Chciałam również zamówić coś do załamania powieki i robienia V, szczerze mówiać seria 410 jest trochę za droga, z tego co czytałam to z 420 nie wszyscy są zadowoleni więc może 430? Tylko nie mam pojęcia jaki rozmar - lepiej 6 czy 8??

Pędzelki chciałabym zamówić z allegro u cool-cosmeticspl (wartość zamówienia przekroczy 120 pln - można dostać więc gratis, pozatym darmowa przesyłka). Niestety nie wystawiono dwóch pędzelków, myślicie że mają w ofercie wszystkie modele, trzeba tylko poproscić o wystawienie aukcji? Czy któraś z Was zamawiała u nich?

Z góry dzieki za pomoc!

sprzedawcę Ci polecam, ja też zamawiałam u niego pędzelki, chyba nawet 2 razy, ale nie jestem pewna czy za 1szym razem to u niego...ale kupiłam ostatnio 3 pędzle i wszystko ok, tylko z pędzla 320 r 14 wychodziły włoski...i to tak sporo przy każdym dotknięciu, jeszcze przed użyciem z cieniem...ale wzięłam obcęgi, przycisnęłam skuwkę i już nic nie leci, ale na początku przez 3 minuty to około 20 włosów poszło...

co do samych pędzelków to ja Ci mogę polecić następujące ( z autopsji) :
660 r4
497
320 r12 i r8 ( różnica pomiędzy np. 12 i 14 jest prawie niezauważalna, dlatego wydaje mi się, że trzeba brać o 2 rozmiary większy od poprzedniego, żeby w sumie się nie dublowały; jeżeli potrzebujesz pędzelka do malowania całej powieki, np. jakimś jasnym cieniem to 12 będzie ok, ba...nawet 14- ja mam małe oczy i jest idealny, i 12 i 14- 1mm w tą czy we wte to różnicy przy takim pędzelku nie robi)
420 r 6- ja mam 420 i nie narzekam na nic- ani na twardość- wg mnie jest miękki, nic mnie nie drapie, ładnie rozprowadza cienie i je rozciera, także kredki na dolnej powiece, więc ja polecam w czystym sumieniem

mam też pędzelki, które są, ale ja ich albo nie używam, albo używam nie do tego do czego zostały pierwotnie stworzone czyli
360 r6- najrzadziej używany przeze mnie pędzelek....jest bo jest...może gdyby był większy znalazłby więcej zastosowania u mnie
480 r10- pierwotnie do rozcierania...no za miękki na to, by ładnie rozetrzeć i połączyć 2 kolory na oku, można nim rozetrzeć cień w kierunku łuku brwiowego, ale na powiece to nic nei daje, jest za miękki i się ślizga...ja używam do nakładania korektora pod oczy, rozświetlacza bądź gdy chcę nałożyć lekką poświatę cienia na powiekę
Stary 2011-05-08, 19:28   #988
siwka191
Przyczajenie

szkoda ze nie ma jeszcze 180 r 26 ktoś wie kiedy się pokaże??
Stary 2011-05-08, 21:47   #989
MirellamKoko
Rozeznanie

Mam dla Was kilka info.
Moze to nie bedzie nic istotnego ale co tam.
- ostatnio weszlam do jednego sklepu w moim miescie i bylo tam kilka pedzli maestro. Jaka bylam zdziwiona gdy kobieta ktora widziala moje zainteresowanie powiedziala ze ma KATALOG tej firmy, ktory moge obejrzec, powiedziec co chce a ona to zamowi do sklepu Oczywiscie powiedzialam, ze wole nie zamawiacbo nie wiem jak bedzie z kasa, a ona na to, ze to nic i ze i tak zamowi co powiem. Wiec zamowilam ten nowy pedzel (nie bylo go w katalogu)

- pedzle ktore zamowilam sa ok. Nie wypada z nich wlosie.

- i taka notke ode mnie. Postanowilam zalozyc bloga o pedzlach i glownie o pedzlach maestro (w podpisie mam link)

POLECAM WSZYSTKIM MAESTO
MirellamKoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 23:30   #990
bentkuff
Zadomowienie

wg mnie dobrze by było, gdyby firma Maestro, czy nawet każda inna, miała jakieś stacjonarne stanowisko, w sklepach, drogeriach, bo sądzę, ze wiele osób by się skusiło prędzej na zakupy, gdy mają coś pod ręką, ja mam tak, że jak w chodzę do ross albo natury to i tak wyjdę z czymś, co i tak mi nie jest potrzebne, gdybym robiła zakupy na necie, przemyślałabym to, sprawdziła KWC, a tak wchodzę, patrze i biorę, a potem się okazuje co za duperele..
no jakby ktoś wiedział, czy w jakimś sklepiku w Łodzi, Tomaszowie Maz. albo Piotrkowie Tryb. są pędzle Maestro, to niech się podzieli wiedzą
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości