Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-26, 23:16   #1231
MissSeptaria
Raczkowanie

Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ok dzięki w takim razie napiszę do obojętnie kogo;]
MissSeptaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 00:46   #1232
lewa102
Raczkowanie

Hej Dziewczyny, przestudiowalam prawie caly watek, ale nie mam juz sil na te kilka ostatnich stron Co do pedzli to po waszych opiniach chyba skompletowalam swoj zestaw, tylko mam takie pytanie. Zauwazylam ze na allegro sa z tej firmy te same pedzle tylko o krotszych raczkach? Czy ktos takie ma? czy sa one tej samej jakosci?
Z gory dzieki i pozdrawiam
lewa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:31   #1233
MissSeptaria
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
takie info dostałam od Maestro przy okazji mojego zapytania odn. targów łódzkich. Chodzi dokładnie o tego organizatora
Dziewczyny napisałam maila o organizatora targów i oto co otrzymałam w odpowiedzi:

"[...] Jesteśmy organizatorem Targów SPA & WELLNESS - wyposażenie i usługi, w tym również kosmetyki. Organizujemy je raz w roku, w maju - najbliższa edycja odbędzie się 25-26 maja 2012. ..."

hm coś mi się tu nie zgadza;>? Targi miały być w listopadzie;/ Czy któraś z Was pisała?
Stary 2011-09-28, 09:12   #1234
ladymakeup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, przestudiowalam prawie caly watek, ale nie mam juz sil na te kilka ostatnich stron Co do pedzli to po waszych opiniach chyba skompletowalam swoj zestaw, tylko mam takie pytanie. Zauwazylam ze na allegro sa z tej firmy te same pedzle tylko o krotszych raczkach? Czy ktos takie ma? czy sa one tej samej jakosci?
Z gory dzieki i pozdrawiam
To są normalne pędzle Maestro (czyli gatunek I) w wersji do kosmetyczki poprosiłam Maestro o wyprodukowanie takich bo jest dużo osób, które chciałyby mieć przy sobie choć jeden mały pędzelek do poprawek w ciągu dnia
ladymakeup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:56   #1235
lewa102
Raczkowanie

Dziewczyny, moglybyscie mi pomoc wybrac pedzel do konturowania twrzy bronzere? nie wiem czy mam wybrac 150 czy 155 a moze wogole innej firmy?
Z gory dzieki
lewa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:00   #1236
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez MissSeptaria Pokaż wiadomość
Dziewczyny napisałam maila o organizatora targów i oto co otrzymałam w odpowiedzi:

"[...] Jesteśmy organizatorem Targów SPA & WELLNESS - wyposażenie i usługi, w tym również kosmetyki. Organizujemy je raz w roku, w maju - najbliższa edycja odbędzie się 25-26 maja 2012. ..."

hm coś mi się tu nie zgadza;>? Targi miały być w listopadzie;/ Czy któraś z Was pisała?
Maestro mówiło mi o tych w maju 2012

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 22:57   #1237
Czelz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ladymakeup Pokaż wiadomość
polecam serię 360 - takie króciutki i grubiutkie r 6 myślę, że będzie mały, ideałem zaś r 8 (cena 16 zł)
Ale on też będzie dobry na górną powiekę np. do rozcierania kreski? Bo mam z serii 360 rozmiar 6 i rozmiar 14. 6 do rozcierania jest za mała za to 14 za duża i zastanawiałam się właśnie co do rozcierania wybrać. Pozostało mi trzy rozmiary: 8, 10 lub 12 i nie mam pojęcia który najlepiej nadawałby się do rozcierania kreski na dolnej i na górnej powiece.
Czelz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:28   #1238
ladymakeup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Ale on też będzie dobry na górną powiekę np. do rozcierania kreski? Bo mam z serii 360 rozmiar 6 i rozmiar 14. 6 do rozcierania jest za mała za to 14 za duża i zastanawiałam się właśnie co do rozcierania wybrać. Pozostało mi trzy rozmiary: 8, 10 lub 12 i nie mam pojęcia który najlepiej nadawałby się do rozcierania kreski na dolnej i na górnej powiece.
Jeśli tylko to kresek to polecam mimo wszystko r 8 - 10 może być odrobinę za duży.
Stary 2011-09-29, 12:33   #1239
paolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naomily Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedźcie mi który wybrać pędzel do pudru, maestro 110 czy 190, ten 110 jest chyba tańszy ?? proszę o poradę
ja mam pędzel 110 do pudru i jestem z niego bardzo zadowolna. Jest mięciutki i świetnie spełnia swoje zadanie. Mam go już naprawdę bardzo długo, więc z czystym sumieniem mogę go polecić
paolinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:32   #1240
Czelz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ladymakeup Pokaż wiadomość
Jeśli tylko to kresek to polecam mimo wszystko r 8 - 10 może być odrobinę za duży.
Dziękuję
Czelz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 17:53   #1241
silkmoon
Raczkowanie

Dobra wiadomość dla dziewczyn z Krakowa: pędzle Maestro są do kupienia w hurtowni R.B.S. Kosmetik na ul. Berka Joselewicza 21B. Pędzle wyglądają jak Maestro, ale są robione na zamówienie Kosmetik i też taki mają podpis. Nie wiem czy odbiegają jakościowo od tych które sprzedaje Maestro bezpośrednio (są tańsze). Zaryzykowałam i kupiłam tam dziś odpowiednik tego http://www.maestrobrush.com/index.ph...mart&Itemid=29 (59,50 zł) i taki: http://www.rbskosmetik-sklep.pl/pl/p...nr-840-40.html (odpowiednik tego http://www.maestrobrush.com/index.ph...mart&Itemid=29) za 15,90 zł.

--------------
W zasadzie to patrzę na rachunek i zapłaciłam jeszcze mniej (rabat): 57,72 zł i 15,42 zł ;D

Edytowane przez silkmoon
Czas edycji: 2011-10-03 o 17:56
silkmoon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:42   #1242
MissSeptaria
Raczkowanie

dziewczyny czy któraś posiada pędzle 180 i 190? Bardzo bym prosiła o zrobienie zdjęcia z przodu żebym zobaczyła różnice przekroju bo się nie mogę zdecydować;/ Mogą być różnego rozmiaru byle jakoś je porównać bo jakoś sobie nie umiem ich wyobrazić;/<matoł>
Stary 2011-10-03, 21:51   #1243
enn_
Zakorzenienie

Kasia pisze o pędzlach tutaj:
http://tylkokasiaa.blogspot.com/2011...najnowsza.html
Porównuje pędzel 190 r. 20 z pędzlem do pudru ze złotej kolekcji, który jest odpowiednikiem serii 180.
Te pędzle z tego, co widzę, różnią się tylko skuwką. To już chyba tylko od indywidualnych preferencji zależy czy wolisz spłaszczoną czy okrągłą.
Stary 2011-10-03, 22:15   #1244
Madzia19
Zadomowienie

Cytat:
dziewczyny czy któraś posiada pędzle 180 i 190? Bardzo bym prosiła o zrobienie zdjęcia z przodu żebym zobaczyła różnice przekroju bo się nie mogę zdecydować;/ Mogą być różnego rozmiaru byle jakoś je porównać bo jakoś sobie nie umiem ich wyobrazić;/<matoł>
Mam pędzel 180 i 190 ale niestety chwilowo brak dośtepu do aparatu Jedyne co moge podpowiedzieć to że 190 w przekroju jest bardziej zaokrąglony a 180 ciutke przypomina kształt jajka Moim zdaniem różnica minimalna a ja w użytkowaniu wogóle jej nie zauważam
Madzia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 23:52   #1245
MissSeptaria
Raczkowanie

strasznie wam dziękuje za błyskawiczną odpowiedź i sorry że znowu o tym ględzę ale jak pisałam nie mogę się zdecydować;/

Planuje go do pudru i rozcierania niewypałów typu róż i nie wiem który lepszy;/?
Stary 2011-10-04, 00:20   #1246
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
strasznie wam dziękuje za błyskawiczną odpowiedź i sorry że znowu o tym ględzę ale jak pisałam nie mogę się zdecydować;/

Planuje go do pudru i rozcierania niewypałów typu róż i nie wiem który lepszy;/?
Tak jak pisałam, to kwestia prywatnych preferencji. Ja bym wzięła ten z okrągłą skuwką, nie trzeba uważać którą stroną się go trzyma.
Stary 2011-10-04, 09:33   #1247
ladymakeup
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, to kwestia prywatnych preferencji. Ja bym wzięła ten z okrągłą skuwką, nie trzeba uważać którą stroną się go trzyma.
Też tak uważam aczkolwiek w tej chwili używam 180 r 24, ale w przyszłości na pewno skuszę się na 190.. z drugiej strony zależy też na jakim rozmiarze zależy - bo tylko z 180 jest bardzo duży rozmiar r 26...
Stary 2011-10-04, 22:39   #1248
hey_stella
Wtajemniczenie

Cześć dziewczyny.
Czy któraś z was może porównać pędzel do podkładu 140 i duo fibre? Chcę sobie jakiś kupić i nie wiem który wybrać. Chciałabym wiedzieć czy pędzle nie drapią i czy chłoną dużo podkładu oraz jak jest z myciem.
Stary 2011-10-05, 00:31   #1249
MissSeptaria
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Czy któraś z was może porównać pędzel do podkładu 140 i duo fibre? Chcę sobie jakiś kupić i nie wiem który wybrać. Chciałabym wiedzieć czy pędzle nie drapią i czy chłoną dużo podkładu oraz jak jest z myciem.
Nie mam tego drugiego ale mogę Ci powychwalać 140 Polecam największy rozmiar, mniejszych nie ma sensu według mnie. Jest super mięciutki, nie podrażnia a mam dość wrażliwą skórę;/ Mega szybko rozprowadza się podkład w zasadzie w sekundę i co jest też fajniejsze od języczkowych to fakt że daje naturalny efekt i można sobie ładnie ukryć linię przy włosach a nie udało mi się zrobić tego języczkowym. Podkładu nie chłonie w ogóle, z resztą widać to jak jest brudny tzn tylko z wierzchu (nie mam dobrego aparatu bo zrobiłabym Ci zdjęcie). Od nowości nie wypadł mi ani jeden włos zarówno w praniu jak i podczas nakładania. Ponieważ brudzi się tylko z wierzchu łatwo go doprać;] Ogólnie jestem bardzo zadowolona;]
Stary 2011-10-05, 07:14   #1250
JolkaOlka
Raczkowanie

Ja nie lubię ani jednego ani drugiego. Czekam do sobotnich targów, żeby kupić sobie tego nowego flat topa, bo czegoś takiego szukam.
JolkaOlka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 11:14   #1251
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Cześć dziewczyny.
powiem tak: moim ulubionym pędzlem do podkładu był 140 właśnie. Potem gdy pojawił się duo fibre i go przetestowałam , zmieniłam mój wybór, df zdecydowanie lepiej nakłada podkład i aplikacja jest bardziej komfortowa. Jest przede wszystkim bardziej miękki, 140 nie ma delikatnego włosia i może drapać wrażliwsze cery. Duo fibre jest super tylko pamiętajcie by nie zanurzać go na dłużej w wodzie z detergentem, tylko od razu myć bo po takim moczeniu czarne włosie może puścić kolor i farbować to białe :/

Odkąd w ofercie jest nowy syntetyk typu flat top (na stronie go nie ma jeszcze) tylko nim się maluję-czy to aplikuję płynny czy proszkowy podkład jest niesamowicie miękki, gęsty ale nie tak mocno zbity jak flat top Everyday Minerals dzięki czemu szybciej schnie.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 14:43   #1252
hey_stella
Wtajemniczenie

Dziękuję bardzo za wasze opinie. Bardziej się skłaniam ku duo fibre. Agabil może wrzucisz jakieś zdjęcia tego nowego flat topa?
Stary 2011-10-05, 16:17   #1253
tylkokasia
Moderator

Cytat:
powiem tak: moim ulubionym pędzlem do podkładu był 140 właśnie. Potem gdy pojawił się duo fibre i go przetestowałam , zmieniłam mój wybór, df zdecydowanie lepiej nakłada podkład i aplikacja jest bardziej komfortowa. Jest przede wszystkim bardziej miękki, 140 nie ma delikatnego włosia i może drapać wrażliwsze cery. Duo fibre jest super tylko pamiętajcie by nie zanurzać go na dłużej w wodzie z detergentem, tylko od razu myć bo po takim moczeniu czarne włosie może puścić kolor i farbować to białe :/

Odkąd w ofercie jest nowy syntetyk typu flat top (na stronie go nie ma jeszcze) tylko nim się maluję-czy to aplikuję płynny czy proszkowy podkład jest niesamowicie miękki, gęsty ale nie tak mocno zbity jak flat top Everyday Minerals dzięki czemu szybciej schnie.

Aguś
ja za Twoją radą używam czasem df do różu i mi włoski białe zafarbowały na różowo i nie bardzo chcą się zmyć (większość puściła ale jednak ja widzę lekko różowe zabarwienie he he)
I dla mnie ten df dużo lepiej nakłada podkład niż język

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Dziękuję bardzo za wasze opinie. Bardziej się skłaniam ku duo fibre. Agabil może wrzucisz jakieś zdjęcia tego nowego flat topa?
Aga wrzucała na blogu:
http://agowepetitki.blogspot.com/201...n-maestro.html

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 17:50   #1254
hey_stella
Wtajemniczenie

Przeglądałam bloga Agi i nie zauważyłam tego zdjęcia. Bieda ślepemu. Muszę przyznać, że ten pędzel wyszedł na prowadzenie. Właśnie czegoś takiego szukam i jeżeli jeszcze jest taki świetny to chyba się poznamy bliżej. Chociaż duo fibre też bym chciała. Ech... Za dużo pędzli, za mało pieniędzy.
Stary 2011-10-05, 19:45   #1255
MissSeptaria
Raczkowanie

Dziewczyny a który pędzel wachlarzowy jest najlepszy z ich oferty? Nie musi być jakiś super miękki bardziej zależy mi na tym żeby ten wachlarz był ogromny i nie aż tak bardzo płaski;>
Stary 2011-10-06, 21:01   #1256
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Duo fibre jest super tylko pamiętajcie by nie zanurzać go na dłużej w wodzie z detergentem, tylko od razu myć bo po takim moczeniu czarne włosie może puścić kolor i farbować to białe :/
Moglam to wcześniej przeczytać zanim go wyprałamteraz mam popielaty na końcu

Aguś a gdzie można kupić ten FT ale z zaokrąglonym końcem?wydaje się fajny.
Może te pędzle są dobre, fajne itp ale czemu, powtarzam czemu mają takie dłuuugie rączki
Stary 2011-10-07, 23:23   #1257
MissSeptaria
Raczkowanie

ja długie rączki kocham nie cierpię tych krótkich;/ ale to może kwestia przyzwyczajenia do pędzli malarskich;p
Stary 2011-10-09, 11:48   #1258
PaulinaPPP
Zadomowienie

Dziewczyny a kiedy bedzie dostepny na stronie maestrobrush.pl ten nowy syntetyczny flat top? Przejrzalam kilka ostatnich stron wątku ,ale nie znalazłam odpowiedzi.... strasznie chcialabym sobie go kupic ,ale jak narazie mozna go dostac chyba tylko na targach ???
PaulinaPPP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:23   #1259
JolkaOlka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kiedy bedzie dostepny na stronie maestrobrush.pl ten nowy syntetyczny flat top? Przejrzalam kilka ostatnich stron wątku ,ale nie znalazłam odpowiedzi.... strasznie chcialabym sobie go kupic ,ale jak narazie mozna go dostac chyba tylko na targach ???
On na razie jest tylko w złotej kolekcji na targach, dziś go kupiłam, ale myślę, że sukcesywnie będą go wprowadzać... Jeszcze go nie używałam, ale już mam przeczucie, że to będzie to, czego szukałam Ja zamiast zapłacić ok 275zł, zapłaciłam 180, więc jestem meeega szczęśliwa Mam już wszystko, co potrzebuję do makijażu, wywalam wszystkie starocie z Hakuro!
JolkaOlka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 22:55   #1260
Rywka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość

U ladymakeup.pl już są
http://allegro.pl/maestro-zlota-kole...857221978.html

Rywka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości