Problem z doborem farby! Proszę o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-30, 10:15   #1
Dziarunia
Przyczajenie

Problem z doborem farby! Proszę o pomoc :)

Witam was drogie Wizażanki ! .

Od dłuższego czasu marzy mi się zafarbowanie włosów na " Czekolade ".
Tylko problem w tym , że trudno jest mi dobrać farbę ...
Co do koloru chciałabym, aby to był taki lub zbliżony do tego jak na zdjęciach po niżej ... Zdjęcie moich włosów jest to 3 .
Załącznik 2827120 Załącznik 2827121 Załącznik 2827124

Pozdrawiam !
Dziarunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:51   #2
małolata
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Problem z doborem farby! Proszę o pomoc :)

podobnie, jak nie tak samo jak odcien Ashley z pierwszego zdjecia, wychodzi majirel 6.4 (ciemny blond miedziany)
małolata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:17   #3
piiz
Raczkowanie

Radziłabym ci zmianę koloru zrobić u dobrego fryzjera,zabierz zdjęcie wymarzonego koloru i pokaż jaki odcień chciałabyś mieć.Dobierze ci odcień farby dzięki któremu kolor uzyskany będzie bardzo zbliżony.Farby drogeryjne z odcieni czekolady zazwyczaj wychodzą bardzo ciemne dając nawet prawie czarny kolor.
piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 15:04   #4
mokakeb
Przyczajenie

Ja również myślę, że "czekolada" z farb "sklepowych" wychodzi dużo ciemniejsza w rzeczywistości. Ja też mam problem z doborem koloru włosów. Miałam również klilka odcieni . Obecnie wyglądam tak (teraz kolor może trochę wyblakł). Chociaż jeszcze rok temu miałam ciemne włosy. Nie mogę się zdecydować Proszę o pomoc w doborze koloru włosów do mojego typu urody
mokakeb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:27   #5
Dziarunia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
podobnie, jak nie tak samo jak odcien Ashley z pierwszego zdjecia, wychodzi majirel 6.4 (ciemny blond miedziany)

Dziękuję bardzo ... Na pewno sprawdzę tą farbę

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Radziłabym ci zmianę koloru zrobić u dobrego fryzjera,zabierz zdjęcie wymarzonego koloru i pokaż jaki odcień chciałabyś mieć.Dobierze ci odcień farby dzięki któremu kolor uzyskany będzie bardzo zbliżony.Farby drogeryjne z odcieni czekolady zazwyczaj wychodzą bardzo ciemne dając nawet prawie czarny kolor.
Też się zastanawiałam nad pójściem do fryzjera ...
Tylko , że z ich farbami jest strasznie drogo ... hmm ... no trudno odmówię sobie parę ciuszków i bd Ok ...

Cytat:
Napisane przez mokakeb Pokaż wiadomość
Ja również myślę, że "czekolada" z farb "sklepowych" wychodzi dużo ciemniejsza w rzeczywistości. Ja też mam problem z doborem koloru włosów. Miałam również klilka odcieni . Obecnie wyglądam tak (teraz kolor może trochę wyblakł). Chociaż jeszcze rok temu miałam ciemne włosy. Nie mogę się zdecydować Proszę o pomoc w doborze koloru włosów do mojego typu urody

Moim skromnym zdaniem mogłoby być ci ładnie w blond pasemkach .
Może przejdź się do salonu fryzjerskiego ale takiego dobrego i zapytaj fryzjerki może ona ci coś doradzi...
Ja najczęściej przy doborze fryzury szperam po internecie i oglądam przeróżne zdjęcia kobiet i zawsze mi się coś spodoba

Pozdrawiam
Dziarunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości