Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness

Notka

Fitness Na tym forum możesz dowiedzieć się wszystkiego o fitness! czyli jak wyczarować wymarzoną sylwetkę.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-06-11, 10:05   #1
weronika888
Przyczajenie

przez jeden dzień...

Przeczytałam ostatnio, że warto przez jeden dzień w tygodniu jeść tylko owoce i warzywa, bo to zdrowe, oczyszcza i wogóle...co wy na to?
weronika888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 12:02   #2
smoczek
Zakorzenienie

Re: przez jeden dzień...

Jesli zdrowo sie odżywiasz, to takiego jednodniowego oczyszczania po prostu nie potrzebujesz [img]icons/icon7.gif[/img] Natomiast jeśli jesz normalnie śmieci [img]icons/icon12.gif[/img] to jeden dzień w niczym nie pomoże [img]icons/icon7.gif[/img] Polecam lekturę -> http://www.wizaz.pl/smoczek_porzadki...d08ece3183e99f [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 18:29   #3
aggie
BAN stały

GG do aggie
Re: przez jeden dzień...

Ja jestem jak najbardziej za [img]images/icons/icon7.gif[/img] To normalne, ze mimo, iz na co dzien odzywiamy sie zdrowo, to czasem mamy takie dni, czasem moze 1, ze jemy cos czego nie powinnismy.. moze mamy ochote na to i juz [img]images/icons/icon7.gif[/img] a potem pojawiaja sie wyrzuty.. "ojej po co ja to jadlam" [img]images/icons/icon7.gif[/img] dlatego warto czasem, jesli sie tego potrzebuje zrobic sobie takie oczyszczanie. jest ono zupelnie naturalne i zdrowe --&gt; polecam, bo sama jesli tylko potrzebuje to to stosuje [img]images/icons/icon7.gif[/img] ale oczywiscie nie za czesto [img]images/icons/icon7.gif[/img] </P>
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości