Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-03, 08:16   #1321
gatilla
Rozeznanie

Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Oleje łączone z olejami, bez fazy wodnej można mieszać bez przeszkód. Przy olejkach eterycznych należy oczywiście zachować umiar i zalecane stężenie dodatkowo możesz wkropić kilka kropel witaminy E, w ramach naturalnego konserwantu dla olei i dodatkowo jako akcelerator pielęgnacyjny
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź ! Kupiłam na BU olejek z tamanu to wymieszam. Witamine E to dostanę pewnie w aptece.
gatilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:26   #1322
The light
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Mam zamiar zamówić Telocapil,głónie ze względu na owłosienie w nieodpowiednich miejscach. Myślicie że mogłabym ten płyn dodawać do jakiegos balsamu (np. elobaza, cutibaza, lub tez jakiś zwykły bazowy krem)? bo jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o samodzielne robienie kosmetyków.
post wczesniej bylo o telocapilu. Mozna go stosowac z innym balsamem jak i "bez niczego".
The light jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 22:40   #1323
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
używała któraś z was pudrów z BU i DRY-FLO z mazideł?
co jest lepsze, bedę wdzięczna za odpowiedź
będę uzywać pudru na filtr jeśli to pomoze w odpowiedzi

planuję zakup mocznika
chciałam wpakowac go w balsam
jak to zrobić?
musze go najpierw rozpuścić w wodzie i potem dopiero wymieszac z balsamem czy jak?
a moze wystarczy poprostu NMF, jego głównym składnikiem jest mocznik i jest chyba juz w płynie
Ja mogę się wypowiedzieć jedynie o pudrach z BU, bambusowy jest bardzo matujący, na filtr idealny, jednak na dłuższą metę wysusza (bo to czysta krzemionka), lepszy z jakimkolwiek dodatkiem - jedwabiem np. Nie wiem jak DRY-FLo, ale pudry z jedwabiem, perłowe itp. mają oprócz matujących właściwości odżywcze dla skóry.

NMF dodajesz po prostu do balsamu, mocznik tak samo. Zwróć tylko uwagę, czy balsam nie ma już w składzie mocznika (urea), bo jego nadmiar działa złuszczająco!

A ja mam pytanie o dipalmitynian kojowy, czy przekroczenie jego sugerowanego stężenia prawie dwukrotnie może mieć jakieś negatywne skutki??? Póki co nałozyłam na twarz olejek z nim i nie odczuwam ani pieczenia ani nic.. Bardzo proszę o radę.

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."

sunsister jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 11:27   #1324
gatilla
Rozeznanie

Kupiłam właśnie Dry flo i jedwab. Chciałam się zapytać czy macie jakieś doświadczenie w dosypywaniu ich do primerów i finisherów. Gotowe kosmetyki nie eliminują błyszczenia mojej skóry (używam jako primera puder Jadwiga a jako finisher Kaolin powder sofr bronze EDM), więc chciałabym coś poeksperymentować
A może jest coś jeszcze co zmatowi tłustą cere ?
Stary 2011-08-08, 20:38   #1325
madziuniaaaaa
Raczkowanie

GG do madziuniaaaaa

hej dziewczyny , mam pytanie jakdlugo czekałyscie na przesylke ?
czy na potwierdzenie ze przelew juz doszedl wysylaja cos takiego , to moj pierwszy zakup na mazidlach ;p

madziuniaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 23:55   #1326
Julia1977
Zadomowienie

GG do Julia1977

Cytat:
Napisane przez madziuniaaaaa Pokaż wiadomość
czy na potwierdzenie ze przelew juz doszedl wysylaja cos takiego , to moj pierwszy zakup na mazidlach ;p
Witaj,zamówienie złożyłam w czwartek, tego samego dnia dostałam potwierdzenie wpłaty, w piątek informacje ze wysłane,w poniedziałek czyli dziś paczuszka została dostarczona przez listonosza.Pozdrawiam
Julia1977 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 09:29   #1327
justina1985
Raczkowanie

Szybko
za drugi dzien po zrobieniu przelewu wyslane, a nastepnego dnia miałam paczkę
justina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 10:17   #1328
madziuniaaaaa
Raczkowanie

GG do madziuniaaaaa

Przelew zrobiłam wczoraj, a jeszcze nie mam potwierdzenia , mam nadzieje ze wszystko dobrze zrobilam ;/

madziuniaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 10:28   #1329
Blondcukiereczek
Raczkowanie

Witam,

Czy mogłybyscie mi polecic coś z mazideł na rozszerzone pory ? Coś co by oczyściło mi twarz i zamknęło pory.
Próbuję juz wszystkiego, maseczek, żeli, oczyszczanie u kosmetyczki i nadal to samo ..... Nie jest tego bardzo dużo, makijażem można przykryć ale bez makijażu wstydze sie wyjść
Blondcukiereczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 12:02   #1330
justina1985
Raczkowanie

Cytat:
Przelew zrobiłam wczoraj, a jeszcze nie mam potwierdzenia , mam nadzieje ze wszystko dobrze zrobilam ;/
spokojnie ja potwierdzenia nigdy nie dostalam, chyba nawet status paczki ktora doszla z miesiac temu mam niezmieniony :P także spokojnie
jak cod napisz do p. lidii i się spytaj czy wyslali...
justina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 12:02   #1331
gatilla
Rozeznanie

Cytat:
U mnie też wszystko bardzo szybko. Od razu po zakupie potwierdzenie mailowe zamówienia, i po paru dosłownie minutach potwierdzenie wpłaty. Może skontaktuj sie z nimi i sprawdź czy wszystko jest ok ?
Stary 2011-08-09, 15:14   #1332
hey
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Witam,

Czy mogłybyscie mi polecic coś z mazideł na rozszerzone pory ? Coś co by oczyściło mi twarz i zamknęło pory.
Próbuję juz wszystkiego, maseczek, żeli, oczyszczanie u kosmetyczki i nadal to samo ..... Nie jest tego bardzo dużo, makijażem można przykryć ale bez makijażu wstydze sie wyjść
To wygląda że nie próbowałaś niczego maseczki czy żele to nie rozwiązanie, a wizyty u kosmetyczki to tylko dodatek, liczy sie codzienna pielęgnacja. Na Mazidłach masz cały arykuł o połproduktach do takiej cery
http://mazidla.com/biblioteka-mazide...ielgnacja.html

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 11:21   #1333
Blondcukiereczek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
To wygląda że nie próbowałaś niczego maseczki czy żele to nie rozwiązanie, a wizyty u kosmetyczki to tylko dodatek, liczy sie codzienna pielęgnacja. Na Mazidłach masz cały arykuł o połproduktach do takiej cery
http://mazidla.com/biblioteka-mazide...ielgnacja.html
Dziękuję za odpowiedź jednak musze zaznaczyc, że moja cera nie jest tłusta. Może kiedys w okresie dojrzewania bywała tłusta w sferze T jednak teraz mam 25 lat i moja cera zaczyna iść bardziej w kierunku suchej. Już sekunde po umyciu twarzy i wytarciu recznikiem jest ściagnięta i sucha. Natychmiast musze nakładac krem. A i tak jakąś godzinke później musze ponawiac aplikację, zwłaszcza w okolicach oczu bo widzę, że robi się ściagnięta, delikatne zmarszczki mimiczne się uwydatniaja.
Także wiem, że nie mogę jej wysuszac środkami do cery tłustej. Chciałabym ją wrecz nawilzyć i natłuścić. Najbardziej denerwują mnie te wągry. Moja buzia nie jest bardzo zanieczyszczona, nie miewam krost, bąbli charakterystycznych dla cery tłustej.

Cera jest sucha a mimo to mam czarne kropki na nosie, policzkach i brodzie. Po wyjściu od kosmetyczki nie zauważam praktycznie ŻADNYCH zmian.

Jakieś pół roku temu używałam hydrolatu oczarowego i przyznam, że nieźle oczyszczał mi cerę, mniej było wągrów. Musze go zamówić ale zanim to zrobie wolałabym zapytać Was czy może polecicie coś jeszcze.

Edytowane przez Blondcukiereczek
Czas edycji: 2011-08-10 o 11:24
Blondcukiereczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 14:03   #1334
hey
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Blondcukiereczek Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź jednak musze zaznaczyc, że moja cera nie jest tłusta. Może kiedys w okresie dojrzewania bywała tłusta w sferze T jednak teraz mam 25 lat i moja cera zaczyna iść bardziej w kierunku suchej. Już sekunde po umyciu twarzy i wytarciu recznikiem jest ściagnięta i sucha. Natychmiast musze nakładac krem. A i tak jakąś godzinke później musze ponawiac aplikację, zwłaszcza w okolicach oczu bo widzę, że robi się ściagnięta, delikatne zmarszczki mimiczne się uwydatniaja.
Także wiem, że nie mogę jej wysuszac środkami do cery tłustej. Chciałabym ją wrecz nawilzyć i natłuścić. Najbardziej denerwują mnie te wągry. Moja buzia nie jest bardzo zanieczyszczona, nie miewam krost, bąbli charakterystycznych dla cery tłustej.

Cera jest sucha a mimo to mam czarne kropki na nosie, policzkach i brodzie. Po wyjściu od kosmetyczki nie zauważam praktycznie ŻADNYCH zmian.

Jakieś pół roku temu używałam hydrolatu oczarowego i przyznam, że nieźle oczyszczał mi cerę, mniej było wągrów. Musze go zamówić ale zanim to zrobie wolałabym zapytać Was czy może polecicie coś jeszcze.
Jeśli masz zaskórniki, to produkty wymienione w artykule jak najbardziej Ci posłużą, zresztą sama piszesz że hydrolat oczarowy Ci pomógł, a on jest takim produktem typowym dla tłustoskórnych, bo ma składniki które działają silnie ściągająco. Zaskórników nie usuniesz kosmetykami typowymi dla suchej skóry. Przeczytaj ten artykuł, jeśli nie cały to od ostatniego akapitu cześci "Pielęgnacja" - zrozumiesz wtedy dlaczego sie tworzą zaskórniki. Wiele z zaproponowanych tam składników z powodzeniem można wprowadzić do pielęgnacji suchej skóry tylko np. w mniejszym lub większym steżeniu, zależnie od ich sposobu dziłania

Stary 2011-08-11, 09:08   #1335
gatilla
Rozeznanie

Wczoraj dotarła do mnie przeryłka z Dry flo, jedwabiem i wit. E
Witaminę dodałam do frakcji sojowej, ma teraz lepszą konsystencję i mam wrażenie, że lepiej się wchłania.
Do Dry flo dodałam trochę jedwabiu i użyłam jako primera pod EDM. Na pewno matuje lepiej i na dłużej niz puder Jadwiga, którego używałam do tej pory.
W jakich proporcjach mieszacie Dry i jedwab ?
Stary 2011-08-12, 09:59   #1336
Pigeons
Rozeznanie

Pomoże mi ktoś Planowałam zrobić sobie serum/ tonik z witaminą C dodatkowo chciałam go jakoś wzbogacić i dokupiłam hydromanil. I teraz nie wiem co zrobić

-10 ml wody destylowanej
-1 ml kwasu askorbinowego
-hydromanil- tylko ile właściwie? I czy go w ogóle mogę dodać?

Zrobiłabym ewentualnie z samej wody i kwasu ale chciałabym jakoś wykorzystać ten hydrominal skoro już go mam.

Edytowane przez Pigeons
Czas edycji: 2011-08-12 o 10:08
Pigeons jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 10:19   #1337
hey
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Pomoże mi ktoś Planowałam zrobić sobie serum/ tonik z witaminą C dodatkowo chciałam go jakoś wzbogacić i dokupiłam hydromanil. I teraz nie wiem co zrobić

-10 ml wody destylowanej
-1 ml kwasu askorbinowego
-hydromanil- tylko ile właściwie? I czy go w ogóle mogę dodać?

Zrobiłabym ewentualnie z samej wody i kwasu ale chciałabym jakoś wykorzystać ten hydrominal skoro już go mam.
Jeśli podniesiesz pH serum to możesz dodac, wytraczy zerknąć na pH przy którym hydromanil jest stabilny Polecam tez zapoznać sie z przepisami na serum C na Mazidłach, jeden z nich jest własnie z hydromanilem

Stary 2011-08-12, 11:40   #1338
katja_24
Zakorzenienie

Witajcie dziewczyny, przybywam z prosba o pomoc
Mam zamiar zaczac produkowac wlasne specyfiki do twarzy, ale czyta, czytam i juz zglupialam. czy ktos moglby mi powiedziec, czy olejek z rozy pizmowej, olejek z czerwonych malin + kwas hialuronowy to dobry pomysl? mam 29 lat, w okolicy usti nosa zaczely sie pojawiac zmarszczki mimiczne. Wydaje mi sie, ze mam cere mieszana, na policzkach i nosie czasem pojawiala sie jakies "niespodzianki". Czy ktos moglby mi pomoc? Bylabym bardzo zobowiazana, poniewaz nie moge sie doczekac, zeby zlozyc zamowienie
Jeszcze jedno pytanko: czy tego "wytworu" mozna uzywac zamiast kremow? Czy tylko wspomagajaco?
katja_24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 11:50   #1339
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, przybywam z prosba o pomoc
Mam zamiar zaczac produkowac wlasne specyfiki do twarzy, ale czyta, czytam i juz zglupialam. czy ktos moglby mi powiedziec, czy olejek z rozy pizmowej, olejek z czerwonych malin + kwas hialuronowy to dobry pomysl? mam 29 lat, w okolicy usti nosa zaczely sie pojawiac zmarszczki mimiczne. Wydaje mi sie, ze mam cere mieszana, na policzkach i nosie czasem pojawiala sie jakies "niespodzianki". Czy ktos moglby mi pomoc? Bylabym bardzo zobowiazana, poniewaz nie moge sie doczekac, zeby zlozyc zamowienie
Jeszcze jedno pytanko: czy tego "wytworu" mozna uzywac zamiast kremow? Czy tylko wspomagajaco?
Jak najbardziej dobry, tyle, że musisz to mieszać każdorazowo na jedną porcję. Zel z olejem nei zmieszają Ci się trwale. I radziłabym zacząć od jednego oleju najpierw, żeby zobaczyć jak Ci służy, po tygodniu dołożyć drugi. Oraz jeśli masz 29 lat to dobrze byłoby dolożyć coś silniej działającego, koenzym Q10, retinol? Na mazidłach jest dużo fajnych przepisów. Aha, i ta mieszanka jak najbardziej zamiast kremu. W zależności od proporcji będzie bardziej tresciwa (więcej oleju) lub bardziej wchlonie się do matu (więcej żelu).

Stary 2011-08-12, 12:07   #1340
katja_24
Zakorzenienie

Dziekuje za rade, Sunsister
Wiem, ze musze za kazdym razem przygotowac mazidlo na "swiezo", ale mam nadzieje, ze to oplacalne przedsiewziecie
Pozdrawiam.

A czy takie cos sie nada? Mozna to laczyc z olejkami?
http://naturaliskosmetyki.pl/kwas-al...owe-p-221.html

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2011-08-12 o 12:21
Stary 2011-08-12, 14:26   #1341
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Dziekuje za rade, Sunsister
Wiem, ze musze za kazdym razem przygotowac mazidlo na "swiezo", ale mam nadzieje, ze to oplacalne przedsiewziecie
Pozdrawiam.

A czy takie cos sie nada? Mozna to laczyc z olejkami?
http://naturaliskosmetyki.pl/kwas-al...owe-p-221.html
Przygotowanie jednej porcji we wgłębieniu dłoni nie jest żadnym problemem kwestia przyzwyczajenia, ja już nei wyrobażam sobie powrotu do sklepowych kremów z ich setką neiwiadomych składników

Co do kwasu alfa-liponowego, to jak najbardziej. Ale najlepiej połączyć go odpowiednio z innymi składnikami, dla wzmocnienia działania. Zobacz to serum z mazidel:
http://mazidla.com/receptariusz/357.html?task=view
zawiera i ww. kwas i koenzym Q10 i wit. C i retinol. Ja go sobie zrobiłam, rezygnując jednak z retinolu (bo na wrzesień mam serum z retinolem z BU) a zamiast tego dodałam dipalmitynian kojowy działający rozjaśniająco na przebarwienia. I póki co jestem zachwycona, co prawda przedobrzyłam z dipalmitynianem, bo nie doczytałam i trochę szczypało, więc stosuję co drugi dzień, ale goi mi ślady po ostatnim wysypie niesamowicie!

Stary 2011-08-12, 14:54   #1342
gatilla
Rozeznanie

Zaciekawiłaś mnie tym olejkiem i chyba go sobie zrobię, tylko w sposobie wykonania znalazłam błąd, a nie chciałabym czegoś zepsuć:
Wykonanie: do zlewki wlej olej, dodaj frakcję sojową, Q10 (1 łyżeczkę o poj. 0,5 ml + 12 łyzeczki o poj. 0,5 ml) oraz kwas alfa-liponowy (1 łyżeczkę o poj. 0,5 ml + 2 łyzeczki o poj. 0,15 ml).
Rozumiem, że gdzieś uciekł przecinek i chodzi i 1,2 łyżeczki ?
Stary 2011-08-12, 16:43   #1343
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tym olejkiem i chyba go sobie zrobię, tylko w sposobie wykonania znalazłam błąd, a nie chciałabym czegoś zepsuć:
Wykonanie: do zlewki wlej olej, dodaj frakcję sojową, Q10 (1 łyżeczkę o poj. 0,5 ml + 12 łyzeczki o poj. 0,5 ml) oraz kwas alfa-liponowy (1 łyżeczkę o poj. 0,5 ml + 2 łyzeczki o poj. 0,15 ml).
Rozumiem, że gdzieś uciekł przecinek i chodzi i 1,2 łyżeczki ?
Tak, też się tak domyśliłam zobacz wcześniej ile ma być Q10 w sumie. A chcesz zrobic z retinolem czy też z dipamitynianem??

Stary 2011-08-12, 17:53   #1344
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Przygotowanie jednej porcji we wgłębieniu dłoni nie jest żadnym problemem kwestia przyzwyczajenia, ja już nei wyrobażam sobie powrotu do sklepowych kremów z ich setką neiwiadomych składników

Co do kwasu alfa-liponowego, to jak najbardziej. Ale najlepiej połączyć go odpowiednio z innymi składnikami, dla wzmocnienia działania. Zobacz to serum z mazidel:
http://mazidla.com/receptariusz/357.html?task=view
zawiera i ww. kwas i koenzym Q10 i wit. C i retinol. Ja go sobie zrobiłam, rezygnując jednak z retinolu (bo na wrzesień mam serum z retinolem z BU) a zamiast tego dodałam dipalmitynian kojowy działający rozjaśniająco na przebarwienia. I póki co jestem zachwycona, co prawda przedobrzyłam z dipalmitynianem, bo nie doczytałam i trochę szczypało, więc stosuję co drugi dzień, ale goi mi ślady po ostatnim wysypie niesamowicie!
Matko, normalnie "maly chemik". A ja z chemii zawsze bylam ciemna jak tabaka w rogu
Zamowilam olejek rozany i malinowy, kwas hialuronowy i liponowy i wit. A. Troche maly wybor w tym sklepie Naturalis, ale tam maja male porcje, a ja wole mniej na probe. Czy z tych skladnikow mozna jakos zrobic jeden miks, czy moze lepiej rano olejki + HA a wieczorem wit A, kwas liponowy i hialuronowy?
Wybaczcie, ze tak mecze, ale na poczatek szukam czegos prostego, a te przepisy z przyrzadami rodem z laboratorium troche mnie przerazaja.
Stary 2011-08-12, 18:36   #1345
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Matko, normalnie "maly chemik". A ja z chemii zawsze bylam ciemna jak tabaka w rogu
Zamowilam olejek rozany i malinowy, kwas hialuronowy i liponowy i wit. A. Troche maly wybor w tym sklepie Naturalis, ale tam maja male porcje, a ja wole mniej na probe. Czy z tych skladnikow mozna jakos zrobic jeden miks, czy moze lepiej rano olejki + HA a wieczorem wit A, kwas liponowy i hialuronowy?
Wybaczcie, ze tak mecze, ale na poczatek szukam czegos prostego, a te przepisy z przyrzadami rodem z laboratorium troche mnie przerazaja.
No właśnie ja z chemią zawsze miałam NIE PO DRODZE dlatego trzymam się przepisów mazidlanych, a jeśli eksperymentuję (zamiana retinolu na dipalmitynian) to pytam pani Lidii czy tak można. Więc ja Ci nie odpowiem, co najlepiej z czym połączyć. Polecam mazidła.com, bo tam masz bardzo dokładne informacje co w czym się rozpuszcza (a to bardzo ważne czy w oleju, czy w wodzie - żel hialuronowy) i jakie jest dopuszczalne stężenie, ale już jak połączyć żeby byl najlepszy efekt to nie wiem . Najgorsze w takim całkiem samodzielnym sporządzaniu mikstur jest przeliczenie stężenia na gramy / mililitry. Dlatego jeszcze raz powtórzę, ja wolę dokładne przepisy z mazideł, a zaczynałam w ogóle od BU, bo tam masz wszystko w zestawie .

Stary 2011-08-13, 09:27   #1346
katja_24
Zakorzenienie

Doszlam do wniosku, ze w ogole zle sie za to zabralam. Bo zamiast poszukac receptury i kupic skladniki, to ja najpierw wybralam sobie skladniki odpowiadajace mi opisem, a teraz kombinuje
Masz racje, bede sie trzymac przepisow zrobionych przez madrzejsze ode mnie
Na BU tez ich troche jest, musze spokojnie poczytac, poki co, nie ogarniam tego. Ale eliksir mlodosci sobie zrobie, probowalas?
Stary 2011-08-13, 10:08   #1347
magne
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Jaki żel hialuronowy polecacie do cery trądzikowej ?
magne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 10:28   #1348
sunsister
Raczkowanie

Cytat:
Doszlam do wniosku, ze w ogole zle sie za to zabralam. Bo zamiast poszukac receptury i kupic skladniki, to ja najpierw wybralam sobie skladniki odpowiadajace mi opisem, a teraz kombinuje
Masz racje, bede sie trzymac przepisow zrobionych przez madrzejsze ode mnie
Na BU tez ich troche jest, musze spokojnie poczytac, poki co, nie ogarniam tego. Ale eliksir mlodosci sobie zrobie, probowalas?
Tak, właśnie o nim pisałam wcześniej . Tylko bez retinolu, a za to z dipalmitynianem. A co do tego, ze źle się zabrałas.. no cóż, to tylko na początku tak się wydaje, że bedziesz robić jedno zamowienie na pół roku Jak się wkręcisz, to będziesz zamawiać co chwila, bo o nowych rzeczach przeczytasz ja mam tyle rzeczy, że trzymam to w 3 miejscach w domu (w lodówce i w dwóch różnych szafkach) bo mój mąż jakby zobaczył to wszystko razem to by chyba padł, że TYLE tego mam .

Stary 2011-08-13, 16:11   #1349
katja_24
Zakorzenienie

A ja mialam nadzieje, ze nie wjdzie drozej niz krem z drogerii...
Stary 2011-08-14, 10:12   #1350
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Macie jakieś propozycje jak wykorzystać ekstrakt z truskawki ?
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hydrolaty, mazidla, oleje, zamiana produktow

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości