pojawienie się naczynek po retin a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 20:27   #1
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198

pojawienie się naczynek po retin a


witam. Nie mam skóry naczynkowej. Owszem na nogach są pajączki ale twarz ich nie miała. Od miesiąca stosuje retin a - przeciwzmarszczkowo. Moja skóra znosi to bardzo dobrze, nie mam podrażnien przesuszenia itp. Stosuje 2 razy w tygodniu. Ale dzisiaj zauwazyłam na nosie, policzku oraz pod okiem zyłki. Czy to oznacza koniec kuracji retinem. Czy to tylko efekt przejściowy?
xsenia35 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.