Podkład Revlon PhotoReady - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-10, 17:27   #271
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Ja nawet nie kombinuje, nie mam zamiaru kupowac PR bo Colorstay mi odpowiada w 100%
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 11:10   #272
Mushi
Przyczajenie

Nie używałam wcześniej CS więc nie wiem jaki jest.. Przez PR, który okazał się dla mojej skóry totalnym niewypałem bałabym się kupić CS. Czytałam opinie na jego temat, ale nie zaryzykuję drugi raz ;D Ewentualnie może próbkę wypróbuje, zobaczymy Szukam jakiegoś fajnego podkładu na lato, czytałam opinie i mam kilka na oku Przejdę się do Douglasa i mam nadzieję, że coś fajnego wybiore

Pozdrawiam

Ale dzisiaj cieplutko........
Mushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 13:59   #273
monika9725
Rozeznanie

Dzisiaj kolejny raz testuję photoready i jestem bardzo zadowolona. Mam odcień 004. Dobrze kryje, jest bardzo trwały i wygląda bardzo naturalnie. Podoba mi się efekt jaki daje: matuje, a jednoczeście twarz jest rozświetlona, wygląda zdrowo . Nie wysusza mnie, a tego najbardziej się obawiałam. Stosuję go na zmienę z Bourjois Healthy Mix i podkładami mineralnymi. Nakladam flat topem lub kabuki, "stemplując" twarz, a później delikatnie rozcierając. Bardzo mała ilość wysaracza aby uzyskać zadowalający efekt.
Polecam niezdecydowanym wypróbować
Stary 2010-06-14, 21:19   #274
elca
Raczkowanie

masakra. Kupiłam go i żałuje. Świece się jak latarnia po nim ;/ w ogóle nie matuje, moja skóra po nim jest tłusta i te okropne drobinki ;/
elca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:06   #275
karoolaaa
Zakorzenienie

ja ostatnio zamowilam ten podklad,dzisiaj rozpoczne testy

Zastanawialam sie nad nude ale po dlugich namyslach wzielam natural beige, zobaczymy jak sie bedzie sprawowac.
karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:37   #276
tola75
Przyczajenie

A ja mam 003 Shell Cocuillaq (czy jakoś tak) PR od miesiąca. Kolor bardzo ładny i naturalny. Drobinki są ślicznie rozświetlające, ale nie widać ich jakoś nadmiernie, więc nie jest to rażące. Wcześniej przez ponad 3 lata używałam CS sand beige (to chyba 180), który był dla mnie trochę za żółty, więc jak któraś nie może się zdecydować na kolor i chce porównać do CS, to właśnie tak jest.
Mam cerę normalną z lekką T i dla mnie niestety podkład PR raczej się nie nadaje - bardzo szkoda, bo po nałożeniu buzia mimo świecenia się wygląda na prawdę ładnie, świeżo i zdrowo. Ale niestety świeci się nawet po nałożeniu pudru (nie Revlon, ale Shiseido, więc nie jakaś tandeta) - nadal nie jest matowa, choć wygląda lepiej pod względem świecenia. Podkład średnio kryje, nie da się nałożyć więcej niż jedną warstwę, bo świeci się niemożebnie! Próbowałam już z różnymi kremami... Brudzi ubranie. I na dodatek całość podkładu i pudru znika po ok. 5-6 godzinach od nałożenia!!!
W porónaniu więc do CS jak dla mnie jest dużo gorszy. Prawdę powiedziawszy nie spotkałam lepszego dla mnie podkładu niż CS, który: matuje ślicznie, moim zdaniem wcale nie robi efektu maski gdy nałoży się go umiejętnie (ja robiłąm to palcami), nie zatykał mi porów, na prawdę długo się trzyma (spokojnie ponad 12 godzin), NIE BRUDZI i jest szalenie wydajny (buteleczka starczała mi na ok.5 miesięcy). o PR napisałam powyżej.
Jeśli miałabym ustalić ranking dla cery normalnej, to:
1. CS
2. Lasting Performance (troszkę brudzi)
3. PR
4. Healthy Mix - jeszcze mocniej niż PR się świeci i szybciej znika z twarzy
Innych podładów od wielu lat nie używałam, więc na tym zakończę wyliczankę.

To by było na tyle
tola75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:29   #277
RoxiC
Przyczajenie

Witam posiadam ten podkład w odcieniu 006 medium beige i jak dla mnie jest dość niestety jasny, na lato zdecydowanie za jasny do mojej karnacji.

Plusy:
- poręczne opakowanie z pompką, dzięki której możesz wydobyć tyle podkładu ile chcesz, nic się nie wylewa,
- idealnie się rozprowadza, bardzo lekki, jakby krem,
- bezzapachowy
- posiada drobinki, które fajnie się błyszczą w słoneczku,
- posiada SPF 20
- bogata gama kolorystyczna
- stapia się ze skórą , nie tworzy maski,
- ładnie wyrównuje koloryt,
- niewidoczny na twarzy
Minusy:
- słabo kryje,
- podkreśla pory, skórki,
- drobinki, które przy cerze tlustej będą wyglądały okropnie
Cena zbyt wygórowana, powinien kosztować z 25 zł
RoxiC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 19:00   #278
Lathspell
Przyczajenie

czy ktoś może miał PR vanilię i uzywał też CS? Chaciałabym kupić CS ale mam problem z kolorem. PR vanilia jest dla mnie ciut za jasny generalnie (tylko na zime super). I teraz nie wiem czy 150 buff czy 180 sand beige byłby od vanili odrobine cimniejszy? Czytałam na wizażu że vanilia jest prawie identyczna jak buff ( no właśnie "prawie" czasem robi wielka różnice) ale z kolei boje sie że ten 180 sand beige bedzie za ciamny. Prosze o pomoc
Lathspell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:18   #279
motylek2244
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Super , dzięki za zdjęcia
Jednak dobrze że kliknęłam na shell , bo wahałam się między nim a nude..
Może dziś już dostanę podkładzik to będę testowac i opiszę wrażenia .
Nie wiem dlaczego mówi się że shell wpada w różowe tony , ja tam żadnego różu nie widzę, oglądałam wiele swatchy w necie i różu nigdzie się nie dopatrzyłam..
hmm obecnie mam CS 180 i ten kolor mi na lato odpowiada lecz zima bedzie za ciemny i dlatego pytam czy shell PR wpada w roz i czy jest bardzo jasny taki np jak 150 CS??
motylek2244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:08   #280
ania085
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lathspell Pokaż wiadomość
czy ktoś może miał PR vanilię i uzywał też CS? Chaciałabym kupić CS ale mam problem z kolorem. PR vanilia jest dla mnie ciut za jasny generalnie (tylko na zime super). I teraz nie wiem czy 150 buff czy 180 sand beige byłby od vanili odrobine cimniejszy? Czytałam na wizażu że vanilia jest prawie identyczna jak buff ( no właśnie "prawie" czasem robi wielka różnice) ale z kolei boje sie że ten 180 sand beige bedzie za ciamny. Prosze o pomoc
Hej, używam cały czas CS w odcieniu Buff, niestety skusiłam się na zakup Photoready w odcieniu Shell.. co do koloru to Buff jest ciemniejszy od PR Vanilla i moim zdaniem bardziej podobny jest (bardzo minimalnie) do PR Shell. Ja mam jasną karnację i u mnie CS Buff sprawdził się idealnie

A ogólnie co do PR to jeszcze go testuję.. ale pierwsze wrażenie.. porażka

Edytowane przez ania085
Czas edycji: 2010-08-18 o 09:10
ania085 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:47   #281
tola75
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez motylek2244 Pokaż wiadomość
hmm obecnie mam CS 180 i ten kolor mi na lato odpowiada lecz zima bedzie za ciemny i dlatego pytam czy shell PR wpada w roz i czy jest bardzo jasny taki np jak 150 CS??
Moim zdaniem CS Buff jest dokładnie taki jak PR Shell Cocuillaq. Nie pamiętam czy wprada w róż - chyba raczej nie, bo ja mam jasną, ale o śniadym nie różowym odcieniu karnację, a pasował kolorem idealnie.

Muszę powiedzieć, że w CS Buff jestem jednak zakochana Buteleczka PR szybko mi się słtłukła i (całe szczęście) musiałam kupić nowy podkład. Czyli po krótkim, nieudanym romansie z PR wróciłam do CS. I juz chyba nie będę zmieniać .

A właśnie! Uważajcie jak chwytacie opakowanie z PR. Ja złapałam za nakrętkę, która jak się okazało były za luźna, zsunełą się, buteleczka spadła i się rozbiła. Dla mnie na szczęście, ale jeśli którejś pasuje ten podład to byłoby przykro.
tola75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:55   #282
pumas
Zakorzenienie

Zauwazylam, ze ten podklad lepiej sie sprawuje w gorsza pogode, czyli pochmurne niebo. Wtedy twarz jest ladnie rozswietlona, ale pozbawiona okropnych drobinek, ktore po jakims czasie zaczely mi przeszkadzac, bo twarz wyglada jakby obsypana brokatem, bleeeeeee.
pumas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:11   #283
ania085
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tola75 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem CS Buff jest dokładnie taki jak PR Shell Cocuillaq. Nie pamiętam czy wprada w róż - chyba raczej nie, bo ja mam jasną, ale o śniadym nie różowym odcieniu karnację, a pasował kolorem idealnie.

Muszę powiedzieć, że w CS Buff jestem jednak zakochana Buteleczka PR szybko mi się słtłukła i (całe szczęście) musiałam kupić nowy podkład. Czyli po krótkim, nieudanym romansie z PR wróciłam do CS. I juz chyba nie będę zmieniać .

A właśnie! Uważajcie jak chwytacie opakowanie z PR. Ja złapałam za nakrętkę, która jak się okazało były za luźna, zsunełą się, buteleczka spadła i się rozbiła. Dla mnie na szczęście, ale jeśli którejś pasuje ten podład to byłoby przykro.
Ja też jestem zakochana w CS Buff. Jednak PR nie przekonał mnie do siebie. Może dlatego, że te drobinki drażnią moje oko .. i jakoś tak twarz wygląda na jeszcze bledszą niż jest w rzeczywistości choć myślę, że kolor dobrałam dobrze. Skoro CS Buff jest idealnym kolorem dla mnie to PR Shell też powinien być.. a tu taki zonk Może się jeszcze do niego przekonam.. zobaczymy
Stary 2010-08-18, 10:30   #284
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja jestem zakochana w CS ale Ivory
Stary 2010-08-18, 18:16   #285
Lathspell
Przyczajenie

[QUOTE=ania085;21445273]Hej, używam cały czas CS w odcieniu Buff, niestety skusiłam się na zakup Photoready w odcieniu Shell.. co do koloru to Buff jest ciemniejszy od PR Vanilla i moim zdaniem bardziej podobny jest (bardzo minimalnie) do PR Shell. Ja mam jasną karnację i u mnie CS Buff sprawdził się idealnie

masz na mysli buff do suchej czy tłustej cery? Ludzie piszą żę to ma znaczenie tzn te do suchej sa ciemniejsze a ja musze miec ten do cery przetłuszczającej się. I czy ten buff nie wpada przypadkiem w róż? w takich "różowych" podkładach wyglądam fatalnie. Tylko mi zakręconego ogonka brakuje a tak to istny prosiaczek.
Lathspell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:46   #286
ania085
Przyczajenie

[QUOTE=Lathspell;21460919]
Cytat:
Napisane przez ania085 Pokaż wiadomość
Hej, używam cały czas CS w odcieniu Buff, niestety skusiłam się na zakup Photoready w odcieniu Shell.. co do koloru to Buff jest ciemniejszy od PR Vanilla i moim zdaniem bardziej podobny jest (bardzo minimalnie) do PR Shell. Ja mam jasną karnację i u mnie CS Buff sprawdził się idealnie

masz na mysli buff do suchej czy tłustej cery? Ludzie piszą żę to ma znaczenie tzn te do suchej sa ciemniejsze a ja musze miec ten do cery przetłuszczającej się. I czy ten buff nie wpada przypadkiem w róż? w takich "różowych" podkładach wyglądam fatalnie. Tylko mi zakręconego ogonka brakuje a tak to istny prosiaczek.

Wersję CS mam dla cery tłustej i mieszanej.. nie wpada w róż.. ma więcej zółtych tonów niż właście PR Shell, który ma różowe.

Wogóle to chciałam Wam powiedzieć, że zrobiłam dziś test.. i wymieszalam CS Buff z PR Shell i efekt mi się podoba Wychodzi podkład idealny :p (jak dla mnie)
Stary 2010-08-19, 09:50   #287
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Buff to taki beż - lekko przybrudzony
Stary 2010-08-19, 16:32   #288
Oksymoronka
Raczkowanie

cześć dziewczyny, potrzebuję krótkiej rady. Używałam CS 180 Sand Beige i teraz zastanawiam się nad PR. Jak myślicie, jaki kolor będzie dla mnie dobry, nude, czy może Shell. I wolałabym taki nie-różowy, Wy się już w tym trochę orientujecie, więc może mi podpowiecie
I jak myślicie, czy to, że PR ma pompkę jest jego wadą czy raczej zaletą?
z góry dzięki.
Oksymoronka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:15   #289
ania085
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Oksymoronka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, potrzebuję krótkiej rady. Używałam CS 180 Sand Beige i teraz zastanawiam się nad PR. Jak myślicie, jaki kolor będzie dla mnie dobry, nude, czy może Shell. I wolałabym taki nie-różowy, Wy się już w tym trochę orientujecie, więc może mi podpowiecie
I jak myślicie, czy to, że PR ma pompkę jest jego wadą czy raczej zaletą?
z góry dzięki.
Co do pompki to oczywiście zaleta bo PR jest dość "lejący". A co do koloru to na pewno nie shell, bo to odpowiednik CS Buff mniej więcej i jest lekko różowy..
Stary 2010-08-20, 17:11   #290
Oksymoronka
Raczkowanie

ok, to już zamawiam nude, bo został ostatni!
Oksymoronka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 16:43   #291
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

też się wpiszę, bo posiadam Photo Ready [również ściągnięty z USA].

w zależności od skóry, czasami jest lepszy, czasami gorszy od CS. przede wszystkim nie utrwala tak koloru, jak CS, ale za to pełen mat na bardzo, bardzo długo, nawet na bardzo tłustej skórze. także - co skóra, to podkład

a na mojej własnej skórze wolę PR - kolor mam jednolity i stawiam na matowe wykończenie teraz [po wakacyjnym odpoczynku] znów wracam do podkładów i zamówię znów PR. tylko chciałabym się Was poradzić, czy Natural Beige wchodzi w żółty ? bardzo mi na tym zależy, bo różowe tony strasznie odcinają się na mojej skórze
muszki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 20:33   #292
miki223
Rozeznanie

http://3.bp.blogspot.com/_z5yHj_M4JD...HADES+copy.jpg
To stronka na której jest zaznaczone z jakiej tonacji pochodzą kolory PR. Myślę że się przyda
miki223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 20:48   #293
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

miki223, dzięki wielkie - świetna tabela
Stary 2010-09-23, 21:36   #294
miki223
Rozeznanie

Cieszę się że mogłam pomóc
Stary 2010-09-23, 22:09   #295
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

miki223, mam do Ciebie jednak prośbę, abyś powiedziała, co znaczą te oznaczenia NC10, NC15, NW15, itp .. niegramotna jestem
Stary 2010-09-23, 22:39   #296
miki223
Rozeznanie

Z tym właśnie też miałam problem... Próbowałam szukać czegoś w internecie na ten temat. Było sporo nawiązań do oznaczeń podkładów z MAC'a ale nie dam ręki uciąć, że właśnie o to chodzi
Stary 2010-09-24, 07:47   #297
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Z tym właśnie też miałam problem... Próbowałam szukać czegoś w internecie na ten temat. Było sporo nawiązań do oznaczeń podkładów z MAC'a ale nie dam ręki uciąć, że właśnie o to chodzi
w takim razie będę pytać innych - jak coś znajdę, to wpiszę
Stary 2010-09-24, 12:37   #298
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Byłam dziś w drogerii, pani zaproponowała mi odcień 003 i wszystko było by ok. gdyby nie te drobinki
Czy macie porównanie z Bourjois HM ? Jaki odcień byłby zbliżony do PhotoReady Shell ?
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:43   #299
miki223
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Byłam dziś w drogerii, pani zaproponowała mi odcień 003 i wszystko było by ok. gdyby nie te drobinki
Te drobinki są naprawdę takie okropne...? Niektóre dziewczyny uważają że są prawie niewidoczne, a niektóre twierdzą że to po prostu brokat. I bądź tu człowieku mądry...

Cały czas waham się... Spróbować PR czy wrócić do CS.
Stary 2010-09-24, 13:12   #300
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Te drobinki są naprawdę takie okropne...? Niektóre dziewczyny uważają że są prawie niewidoczne, a niektóre twierdzą że to po prostu brokat. I bądź tu człowieku mądry...

Cały czas waham się... Spróbować PR czy wrócić do CS.
W sklepie było ok, nie mogłam napatrzyc się na twarz, taka świetlista, zdrowa, mimo przetłuszczającego się czoła wszystko ładnie współgrało.
Ale w samochodzie patrzę w lusterko, a tu na mojej twarzy bombka choinkowa
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości