Podkład Revlon PhotoReady - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-10, 12:58   #181
karolina1989
Raczkowanie

Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

No dziś 1 dzień testów.
A więc:
Dobrze się rozprowadza,ma miłą,fajna konsystencję,kolor Shell wydawał mi się idealny dla mnie, a jednak chłopak mi dziś powiedział że różowo wyglądam :/ ale tak myślę może to przez zimno,wiatr,mróz co?
Ja go naprawde mało nałożyłam i przebijała zmarznięta skóra pewnie,bo duzo łaziłam dziś :/

Poza tym nałożony na filtr ładnie wygląda,nie matuje,ale nie natłuszcza,kryje powiedziałabym lekko, z tym że ja malutko nakładam,lubię naturalny wygląd i taki mi daje ale opinia mnie zmartwiła :/
Dodam jeszcze tylko że dla mnie nie wydaje się różowy,ma neutralne tony,takie żółtawe chyba.
Dużą wadą jest że podkreśla rozszerzeone pory i w nie wchodzi,ale nie jest to bardzo widoczne jak rzy innych podkładach....
Rozświetlenie jest i jest bardzo fajne,nie widzę żadnych drobinek naprawdę,tylko taką poświatę
karolina1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:50   #182
Joasia:)
Zadomowienie

W kwestiach wyglądu lepiej zapytać się koleżanki bądź mamy:P Mój chłopak na pytanie jak wygląda twarz umalowana tym podkładem wzruszył ramionami i odburknął 'normalnie' :/ Z kolei mama odparła że bardzo ładnie i że wcale nie widać że mam coś nałożone na twarz tylko że twarz wygląda tak gładko i jest rozświetlona A i jeszcze co do koloru- mama powiedziała że nie widzi żadnego różu
Joasia:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:00   #183
karolina1989
Raczkowanie

A jak myślisz, on może zapychać?
Przyznam że nawet trwały jest
Pewnie lepiej by wyglądał nałozony na krem nawilżający lub matujący a ja go na filtr nakładam bo potrzebuje ochrony no i wiesz efekt taki sobie.......
Stary 2010-03-10, 23:10   #184
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
W kwestiach wyglądu lepiej zapytać się koleżanki bądź mamy:P Mój chłopak na pytanie jak wygląda twarz umalowana tym podkładem wzruszył ramionami i odburknął 'normalnie' :/ Z kolei mama odparła że bardzo ładnie i że wcale nie widać że mam coś nałożone na twarz tylko że twarz wygląda tak gładko i jest rozświetlona A i jeszcze co do koloru- mama powiedziała że nie widzi żadnego różu

Oj tak, lepiej co do kwestii wygladu to nie pytac faceta bo dla nich zawsze sie wyglada tak samo.

Ja niewazne czy uzyje podkladu za 30zl czy za 150zl to zawsze wygladam "normalnie" Oni już tak mają
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:57   #185
masia93
Raczkowanie

CS buff i PR vanilla to takie same kolory ? Jeśli nie to który jaśniejszy/ciemniejszy ? Czy podkład PR nadaje się do cery trądzikowej, jak uważacie ?
masia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:17   #186
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez masia93 Pokaż wiadomość
CS buff i PR vanilla to takie same kolory ? Jeśli nie to który jaśniejszy/ciemniejszy ? Czy podkład PR nadaje się do cery trądzikowej, jak uważacie ?
wystarczylo przejrzec trzy pierwsze strony watku :/
Stary 2010-03-12, 13:09   #187
nove
Zadomowienie

Testowalam podklad w sumie 3 razy. I jednak mi niepodpasowal. Z daleka mam ladna, gladka cere, ale jak sie przyjrze, to widze te nieszczesne skorki
nove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:47   #188
karolina1989
Raczkowanie

Póki co- podkład wygląda na mojej skórze świetnie!

Ale niestety, wydaje mi się że zapycha bo co chwila jakaś krostka mi dochodzi.......
chyba że to nie jest jego wina?!
Stary 2010-03-14, 00:25   #189
Joasia:)
Zadomowienie

Zgadzam się z Tobą. Podkład wygląda świetnie na buzi. Trochę te podkreślone suche skórki mnie drażnią ale nawet one mnie nie zniechęcają. Co do tych krostek...nie pisałam wcześniej bo nie byłam pewna i w sumie nadal nie jestem. Z początku też miałam po nim codziennie nowe niespodzianki na twarzy ale jadłam też a to czekoladę a to batonika więc nie mogłam napisać że to wina podkładu. Zrobiłam więc test:P czyli zero czekolady czy innych słodkości, ostrych potraw itd. i to już 3 dzień kiedy nic nie mam na twarzy a maluję się PR. Jednak jeszcze wstrzymam się z oskarżeniami pod jego adresem i przetestuję go przez kilka najbliższych dni pod tym kątem.
Joasia:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 13:36   #190
karolina1989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Podkład wygląda świetnie na buzi. Trochę te podkreślone suche skórki mnie drażnią ale nawet one mnie nie zniechęcają. Co do tych krostek...nie pisałam wcześniej bo nie byłam pewna i w sumie nadal nie jestem. Z początku też miałam po nim codziennie nowe niespodzianki na twarzy ale jadłam też a to czekoladę a to batonika więc nie mogłam napisać że to wina podkładu. Zrobiłam więc test:P czyli zero czekolady czy innych słodkości, ostrych potraw itd. i to już 3 dzień kiedy nic nie mam na twarzy a maluję się PR. Jednak jeszcze wstrzymam się z oskarżeniami pod jego adresem i przetestuję go przez kilka najbliższych dni pod tym kątem.
Powiem Ci Asiu że denerwuje mnie to że w podkładzie super wygląda buźka a po zmyciu duzo gorzej niż kilka dni temu,gdy PR nie używałam.
Po Healthy Mix na początku stosowania miałam właśnie ładniejszą skórę,on jednak tak jak w opisie jest pielęgnacyjny również,a PR nie, uważam że również wysusza lekko skórę,ale skórek u mnie nie widać,gdyż nakładam grubą warstwe filtra a później podkład.......
Stary 2010-03-14, 16:23   #191
nove
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
Po Healthy Mix na początku stosowania miałam właśnie ładniejszą skórę,on jednak tak jak w opisie jest pielęgnacyjny również,a PR nie, uważam że również wysusza lekko skórę,ale skórek u mnie nie widać,gdyż nakładam grubą warstwe filtra a później podkład.......
Hmm... Moze powinnam tez tak sprobowac, zanim go spisze na straty
nove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 16:48   #192
Olecha
Raczkowanie

A próbowałyście puder z tej serii?
Olecha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:17   #193
Etka_
Przyczajenie

Cześć po przeczytaniu wszystkich opini skusiłam sie na ten podkład i go zamowiłam na allegro, narazie czekam na przesyłkę z wielka niecierpliwością, ponieważ nie znalazłam jeszcze odpowiedniego podkładu mam nadzieje z PR okaże się strzałem w dziesiątkę
Etka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:54   #194
selenakaha
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Smile Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

ja go tutaj moge juz zrecenzować więc powiem, że krycie ma słabe jeśli chodzi o kolorystykę przyda mu sie jeszcze paru kolegów Nie jest o zamiennikiem colorstaya, jest nieco lzejszy ale i nieco gorszy bo jak wiecie revlon matowi buzie na kilka godzin nie sciera sie i ładnie wszystko wygładza ten jest dobra wersja na dzien bo jest lzejszy badz na wieczor dla tych ktorzy nie potrzebuja dobrego krycia. Oczywiście ona daje sie tylko do cery tłustej i mieszanej bo sucha zostanie jeszcze bardziej wysuszona, chociaz kochane jak zastosujecie odpowiedni krem odzywczy to mozecie go uzywac ale oczywiscie nie codziennie. Pozdrowionka
selenakaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:35   #195
dodziak1987
Przyczajenie

GG do dodziak1987

Pr

dodziak1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:09   #196
masia93
Raczkowanie

ciemne te odcienie... w sklepie shell wydawał mi się dużo jaśniejszy
masia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:01   #197
karolina1989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez masia93 Pokaż wiadomość
ciemne te odcienie... w sklepie shell wydawał mi się dużo jaśniejszy
shell jest naprawde bardzo jasny, moim zdaniem ma troszke odcienia różu w sobie,ale nie dużo,kolor jak pisałam odpowiada mi, tylko nie wiem właśnie czy to on nie pogarsza mi ery,może jest tak na początku tylko,hmmmm...
Ja tylko żadnych drobinek nie widzę jak inne dziewczęta,naprawdę!!!
Stary 2010-03-17, 19:04   #198
Etka_
Przyczajenie

Dziś pierwszy raz przetestowałam PR i jestem zadowolona, kolor 002 vanilla jest idealny do mojej jasnej cery, w końcu trafiłam na fluid po którym moja buzia nie wyglada jak "żółta maska" jest lekki i nie widac go na twarzy a jednocześnie kryje niedoskonałości (nigdy nie uzywałam CS, ale z tego co piszecie kryje lepiej). Po PR buzia jest rozświetlona i ładnie wygląda. Jedyny minus to fakt, iż lekko podkreśla suche skórki i raczej nie nadaje sie do suchej skóry(na szczęscie ja takiej nie posiadam), a po kilku godzinach trzeba lekko przypudrować buzkę, myślę że jeszcze nie ma takiego podkładu, który trzymałby sie na twarzy przez 12h. Według mnie zdecydowanie lepszy od max factor lasting performance, który ścierał się dość szybko i tworzył efekt maski.
Stary 2010-03-17, 22:51   #199
karolina1989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Etka_ Pokaż wiadomość
Dziś pierwszy raz przetestowałam PR i jestem zadowolona, kolor 002 vanilla jest idealny do mojej jasnej cery, w końcu trafiłam na fluid po którym moja buzia nie wyglada jak "żółta maska" jest lekki i nie widac go na twarzy a jednocześnie kryje niedoskonałości (nigdy nie uzywałam CS, ale z tego co piszecie kryje lepiej). Po PR buzia jest rozświetlona i ładnie wygląda. Jedyny minus to fakt, iż lekko podkreśla suche skórki i raczej nie nadaje sie do suchej skóry(na szczęscie ja takiej nie posiadam), a po kilku godzinach trzeba lekko przypudrować buzkę, myślę że jeszcze nie ma takiego podkładu, który trzymałby sie na twarzy przez 12h. Według mnie zdecydowanie lepszy od max factor lasting performance, który ścierał się dość szybko i tworzył efekt maski.
Mam bardzo podobne odczucia,wrażenia jak Ty, z tym że mnie się wydaje że trochę zapycha....

Może któraś z Was przymierza się do kupna pudru PR? ależ jestem ciekawa czy jesy dobry.....
Stary 2010-03-23, 08:31   #200
gosia216_89
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Czy odcień shell też jest złocisty? Oglądałam różne zdjęcia no i na każdym ma inny odcień
gosia216_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:04   #201
magdaaaa17
Przyczajenie

A jest jeszcze jaśniejszy kolor od 002? Bo słyszałam, że niby jest? Bo ja jestem blada i niewiem jaki kolor sobie kupic,żeby nie wybrac za ciemny bo nie chce miec efektu maski|
magdaaaa17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:34   #202
mallflower
Raczkowanie

ja tez przymierzam sie do kupna PhotoReady...ogladalam dzis w sklepie i ma bardzo malo kolorow.....medium beige chyba 005 nr to jest, jest bardzo rozowy!!sprawdzilam smarujac dlon.wiec chyba wybiore kolor Nude oo4 , kolor ktory zawsze wydawal mi sie dosc jasny...hmmm.nie wiem..
mallflower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:16   #203
mallflower
Raczkowanie

zdjecie znalazlam w necie....jutro lece go kupic!!
Stary 2010-03-23, 21:18   #204
mallflower
Raczkowanie

aha i jeszcze jedno jakiego pudru mozna ewentualnie uzyc w strefie T po nalozeniu PR?kupilam dzis puder loreala true match
Stary 2010-03-24, 12:11   #205
luuzia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magdaaaa17 Pokaż wiadomość
A jest jeszcze jaśniejszy kolor od 002? Bo słyszałam, że niby jest? Bo ja jestem blada i niewiem jaki kolor sobie kupic,żeby nie wybrac za ciemny bo nie chce miec efektu maski|
jasniejszy od oo2 jest ivory

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
ja tez przymierzam sie do kupna PhotoReady...ogladalam dzis w sklepie i ma bardzo malo kolorow.....medium beige chyba 005 nr to jest, jest bardzo rozowy!!sprawdzilam smarujac dlon.wiec chyba wybiore kolor Nude oo4 , kolor ktory zawsze wydawal mi sie dosc jasny...hmmm.nie wiem..
nude nie jest taki bardzo jasny,troszeczke zalatuje kolorem pod zołty,ale stapia sie ze skora. Ja tez uzywam true match i jest ok
luuzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:46   #206
Etka_
Przyczajenie

Hej od tygodnia używam PR 02 vanilla i jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, jest idealny do mojej jasnej cery.Nawet w pracy koleżanka pytała co to za fluid bo ładnie wyglądam, a i w domu zauważyli, że w końcu moja buzia wygląda naturalnie, bez efektu "żółtej maski", tak jak wcześniej pisałam jego malutkim minusikiem jest fakt, iż podkreśla suche skórki, ale dzięki temu ostatnio wzięłam się za nawilżanie mojej buzi(według mnie nie nadaje się dla osób o suchej cerze). Dla mnie to najlepszy fluid jaki kiedykolwiek miałam
Stary 2010-03-25, 19:06   #207
karolina1989
Raczkowanie

Hej Wam,
wiecie myslałam że znalazłam idealny dla siebie podkład, no... conajmniej bardzo przyzwoity,ale on mi wysusza skórę,nie tylko podkreśla skórki ale totalnie wysusza:/
Robią mi się po nim tez małe krosteczki.Pod tymi względami Healthy Mix jest duzo lepszy,jednak PR wyglada duzo lepiej
Ajj masakra!
Stary 2010-03-25, 19:13   #208
mallflower
Raczkowanie

a wiec kupilam dzis PhotoR i wyprobuje go jutro i oczywiscie napisze jak sie sprawouje cant wait!
Stary 2010-03-26, 16:03   #209
selenakaha
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno jakiego pudru mozna ewentualnie uzyc w strefie T po nalozeniu PR?kupilam dzis puder loreala true match

spokojnie mozesz uzywac tego pudru na cala buzie, pozdrawiam
selenakaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:46   #210
mallflower
Raczkowanie

dzieki a wiec pierwszy dzien z Photoready za mna...i jestem nawet zadowolona ale wiadomo jeden dzien nie wystarczy by wydac wlasciwa ocene. Rozprowadza sie na twarzy swietnie, nie czuc tzw maski, kryje srednio ale na pewno lepiej niz healthy mix bourjois...Po 10h wciaz wygladal dobrze...co do swiecacych drobinek to ja ich specjalnie nie zauwazylam.
Mam pytanko czy ten podklad takze zawiera silikony tak jak Colorstay?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości