Konieczna zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-31, 23:38   #1
Jursi
Przyczajenie

Konieczna zmiana

Witam,

w sumie wahałam się, czy dodać zdjęcie, ale raz kozie śmierć. Od jakiegoś czasu myślę nad metamorfozą, dotychczas ubierałam się w czarne, przydługie rzeczy, nie malowałam się, nie dbałam o siebie. Chcę zacząć od makijażu i fryzury. Twarz mam jaką mam, jest za szeroka, miałam nadzieję, że poradzicie mi, jak optycznie ją zmniejszyć.
Co do sylwetki, planuję trochę schudnąć, ale moją zmorą są za duże piersi. Jakie ubranie będzie najlepsze, by to zatuszować?
Liczę też na porady co do makijażu i fryzury. Na dzień dzisiejszy kolor włosów jest czarny (inny niż na zdjęciach, ale nie mam aktualnej fotografii). Planuję je wyprostować i zrobić grzywkę na bok.
Będę wdzięczna za wszelkie propozycje.
Jursi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 23:11   #2
Nonah
Zakorzenienie

Dot.: Konieczna zmiana

Masz taką ładną buzię, czemu chowasz ją za kurtyną z włosów? Myślę, że grzywka na bok to dobry pomysł. I błagam, nie farbuj włosów na czarno - ten kolor tylko Cię przytłoczy zamiast wydobyć Twoje piękno.

Co do makijaż - zacznij od regulacji brwi (na zdjęciach niewiele widać, ale dopatrzyłam się, że są chyba zbyt gęste). Szeroką twarz łatwo "wyszczuplić" brązerem (polecam filmiki na you tube - są tam miliony instruktaży jak to zrobić ) Poza tym chyba jesteś jeszcze młoda, więc nie przesadzaj z makijażem - tusz do rzęs, ewentualnie kredka (brązowa lub szara), błyszczyk, kapka różu na policzki i voila! Mamy pięknego łabędzia

Jeśli chodzi o ciuszki, niestety dużo nie pomogę, bo się średnio znam
Pozdrawiam
Stary 2010-02-01, 23:39   #3
sweetSPIRIT
Raczkowanie

Dot.: Konieczna zmiana

Proste włosy + grzywka na bok jak najbardziej. Jeżeli Twoje włosy są w dobrej kondycji, a Ty jesteś zdecydowana na taką fryzurę, możesz iść do fryzjera na trwałą (na proste włosy rzecz jasna ). Co do koloru, to nie jestem pewna, bo zdjęcia są mało wyraźne, ale wydaje mi się, że czarny to nie jest Twój kolor. Faktycznie, przytłacza Cię, ale nie musi być to wina koloru, a fryzury. Jeżeli decydowałabyś się na rozjaśnienie, wtedy na 70% odpada trwała. Jak wrzucisz wyraźniejsze zdjęcia będę mogła Ci więcej doradzić

Masz ciemne brwi, wyreguluj je. Zadbane brwi w tym odcieniu są naprawdę wielkim atutem! Makijaż; zainwestuj w cień piaskowy i użyj go na całej powiece, rzęsy wy tuszuj brązową mascarą. Jeżeli zależy Ci na rozświetleniu oka, podkreśl delikatnie kąciki złotym, albo jasnym cieniem. Ożywia i jest to bardzo subtelny makijaż oczu, nie dodający lat. Na całą twarz ja używam Nivea (kremu nawilżającego i lekkiego podkładu w jednym [ale reklama ]). Nie robią się od niego syfki i przede wszystkim nie da się nim zrobić słynnej maski Na usta zwykły transparentny błyszczyk.

Zmniejszenie twarzy: tu pojawia się problem. Grzywka na bok może optycznie skrócić twarz i jeszcze bardziej ją poszerzyć. Myślę, że tu pomoże fryzjer, który będzie mógł Cię dobrze z każdej strony obejrzeć

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Co do ubrań: moim zdaniem rurki + T-shirty kopertowe, które optycznie zmniejszą biust i dodadzą mu powabnego wyglądu. Pod to oczywiście dobry stanik (na nie nie ma co oszczędzać, bo to naprawdę dobra inwestycja). Może postaw również na dodatki? Mało osób to zauważa, ale bransoletami, naszyjnikami i kolczykami można baaardzo dobrze skorygować wygląd sylwetki
sweetSPIRIT jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości