Podkład + krem nawilżający = podkład nawilżający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-02, 14:46   #1
pati177
Przyczajenie

GG do pati177
Wink

Podkład + krem nawilżający = podkład nawilżający

Co o tym sądzicie? Wpadłam na to dziś rano A zaczęło się tak :

Wstałam dopiero o 10 godz. i popełzałam zmęczona do łazienki na poranną toaletę. To co zobaczyłam w lustrze było ... koszmarem nieprzespanej nocy Na dodatek skończył mi się podkład w płynie. Porażka. Musiałam go porzyczyć od swojej mamy ( mam 16 lat i jeszcze z nią mieszkam). Oczywiście był za ciemny, a wiecie jak wyglądają takie Pindry z marchewkową buzią, jaaał ! Hm... co tu zrobić żeby go rozjaśnić, może jakimś kremem ? Mam ich pełno, wzięła ten najzwyklejszy z NIVEA. Wycisnęłam sobie podkład na ręke i wzięłam odrobinę kremu. Wmieszałam to sobie i specjalnym pędzelkiem nałożyłam na twarz, a następnie wklepałam puder ( ten sypki).

EFEKT :
Mnie się bardzo podoba. Twarz jest rświetlona i nawilżona (to za sprawą kremu). Ładnie się nakłada, pięknie pachnie i narazie się dobrze trzyma. Baaardzo fajnie się prezentuje.

Myśle nad tym aby zrobić sobie więcej takiej mieszankiMożna kombinować z różnymi kremami.
pati177 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:35   #2
Alejandro
Rozeznanie

Dot.: Podkład + krem nawilżający = podkład nawilżający

yyy? ... To chyba normalne, że twarz trzeba przygotować do nakładania podkładu. Przynajmniej tak mi się wydawało, więc co w tym dziwnego? Wątek zupełnie bez sensu, poza tym to jest dział, w którym dziewczyny pokazują swoje makijaże ...
Alejandro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:00   #3
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk
Dot.: Podkład + krem nawilżający = podkład nawilżający

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
yyy? ... To chyba normalne, że twarz trzeba przygotować do nakładania podkładu. Przynajmniej tak mi się wydawało, więc co w tym dziwnego? Wątek zupełnie bez sensu, poza tym to jest dział, w którym dziewczyny pokazują swoje makijaże ...
Dziewczyna poprostu nie wiedziała widocznie że się tak robi, i było to odkrycie. dla niej nie było to normalne że się tak robi
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kombinacje, kosmetyki, krem, nawilżanie, podkład

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości