Fachowcy pomocy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-02, 15:03   #1
ala2208
Przyczajenie

Exclamation

Fachowcy pomocy !!!

Mam 19lat, ucze sie zaocznie w liceum poniewaz z nauki w trybie dziennym musialam zrezygnowac by w tygodniu zarobic na swoje utrzymanie. Powiem szczerze, ze dostalam po znajomosci mozliwosc stazu u najlepszego i najdrozszego fryzjera. Generalnie moja osoba nie ma nic wspolnego ani z fryzjerstwem ani z taka szkola ani kursami. Nie wiem o tym nic pomijajac swoje eksperymenty i jakies zainteresowanie tym wszytskim. Chcialabym jednak sprawdzic sie w tej pracy bo bardzo chcialabym zostac fryzjerem, a mam wielka szanse. Pomozcie mi jak lub z kad mozna jakby znalezc "samouka" w internecie lub gdzies indziej, bo chcialabym zaprezentowac, ze cos umiem kiedy tam pujde, a zostal mi tydzien! Prosze fachowcow o pomoc
ala2208 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:12   #2
Lady in Blue
Zakorzenienie

Dot.: Fachowcy pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez ala2208 Pokaż wiadomość
Mam 19lat, ucze sie zaocznie w liceum poniewaz z nauki w trybie dziennym musialam zrezygnowac by w tygodniu zarobic na swoje utrzymanie. Powiem szczerze, ze dostalam po znajomosci mozliwosc stazu u najlepszego i najdrozszego fryzjera. Generalnie moja osoba nie ma nic wspolnego ani z fryzjerstwem ani z taka szkola ani kursami. Nie wiem o tym nic pomijajac swoje eksperymenty i jakies zainteresowanie tym wszytskim. Chcialabym jednak sprawdzic sie w tej pracy bo bardzo chcialabym zostac fryzjerem, a mam wielka szanse. Pomozcie mi jak lub z kad mozna jakby znalezc "samouka" w internecie lub gdzies indziej, bo chcialabym zaprezentowac, ze cos umiem kiedy tam pujde, a zostal mi tydzien! Prosze fachowcow o pomoc
To przyjeli Cię na staż mimo, że Ty kompletnie nic nie potrafisz i nie kształcisz się w tym kierunku?
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:17   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Na serwisach typu youtube są filmiki instruktażowe
Poza tym jeżeli twój szef wie, że nie wiele potrafisz to nie rzuci Cię na szeroką wodę
Przecież bez zawodu nie przyjęli Cię na stanowisko fryzjerki Może będziesz na recepcji? Może inne drobne prace: mycie włosów itp.
Stary 2010-02-02, 16:39   #4
ala2208
Przyczajenie

Dostalam sie tam po znajomosciach. Szef oczywiscie wie, ze nie mam z fryzjerstwem jeszcze nic wspolnego. Chce mnie wyszkolic na fryzjerke wszytskiego nauczyc. Chodzi o to, ze sama chcialabym isc juz z jakas wiedza dla lepszego samopoczucia aby lepiej sie z tym czuc
ala2208 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 17:02   #5
Ninedin
Zakorzenienie

Skoro wie to Cię nauczy
Stary 2010-02-08, 18:33   #6
merlene
Raczkowanie

rada dla ciebie to zdaj się na fryzjera . Skoro twoj przyszły szef wie ze nic nie umiesz to mam wielkie pole do popisu żeby cie nauczyć wszystkiego . Nie krempuj sie zadawac nawet 'najprostych' pytan bo masz do tego prawo , ja idąc do szkoły fryzjerskiej podobnie jak ty nie wiedziałam nic . pozdrawiam i życzę postępów w nauce
Stary 2010-02-08, 19:39   #7
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Powinnaś się zdecydować na ten staż. Niewielu jest teraz pracodawców, którzy chcą Cię wyszkolić, nauczyć wszystkiego od zera. Taka szansa może się już nie powtórzyć więc jak najbardziej korzystaj!
Stary 2010-02-08, 21:22   #8
Klocylda
Raczkowanie

Zazdroszcze Ci Tez bym tak chciala ale zostaje mi tylko szkola policealna w ktorej pewnie niczego mnie nie naucza;/
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:01   #9
Plasterek
BAN stały

Ja ci proponuje żebyś dała z siebie więcej niż zwykle. Tzn. jeśli masz tam być 8godz. to zostać jeszcze 2godz. dłużej. Jeśli tam będziesz, nie siedź, tylko szkól się. Zapisuj sobie wszystko, słowem czerp z tego ile się tylko da, a zostawią Cię, bo zobaczą jak bardzo jesteś zaangażowana. Pozdrawiam! I pisz jak tam na stażu.
Plasterek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości