Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-12, 20:02   #61
Naur
Raczkowanie

Dot.: Śliskie i gładkie - ma ktoś jeszcze ten problem?

No to ja stwierdzan, że moje włosy są dziwne
Bo są bardzo sliskie i gładkie ale jednocześnie z tendencją do fal i puszenia. Ona mają chyba rozdwojenie osobowości
To ja sobię popatrzę na Wasze włosy i poczekam, moze się znajdzie taki dziwak jak ja.

Ta fotka to np. dzisiaj, suszone na powietrzu, tydzień po rozjaśnianiu.
Naur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:06   #62
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Niestety nie mam mozliwości żeby zrobić zdjęcie moim włosom jak wyglądają dzisiaj ale w gruncie rzeczy tak jak na poprzedniej stronie tylko jaśniejsze

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:48   #63
szmyrk
Zakorzenienie

Naur, ja wiem, ze na tym zdjeciu malo widac, ale mysle, ze sliczna z Ciebie dziewczyna
szmyrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 11:14   #64
Naur
Raczkowanie

Szmyrk dziękować

Merrique czemu jaśniejsze?
Stary 2010-05-17, 08:43   #65
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Naur Pokaż wiadomość
Szmyrk dziękować

Merrique czemu jaśniejsze?
Pisałam już,że miałam dekoloryzacje i włosy nie są już czarne tylko ciemnobrązowe i na poprzednim zdjęciu z powodu oświetlenia chyba wyszły czarne

Stary 2010-05-17, 10:31   #66
Naur
Raczkowanie

Wybacz, nie skumałam. Myślałam, że dzisiaj masz jaśniejsze niż wczoraj, kiedy pstrykałać zdjęcie.
Oj, głupiam ja ;]
Ja za to mam teraz już na głowie jakiś miodowy blond na poziomie 7, hihi. Bardzo mi się to podoba! Tylko włosięta nieco sztywniejsze, bo bardziej suche, ale to jak sądzę kwestia kilku dni.
Stary 2010-05-17, 18:46   #67
MerriqueMayfair
Rozeznanie

No nic nie szkodzi a moje włosy chyba zaczynają po przejściach wracać do formy, czyt. stają się znowu śliskie i błyszczące nie myślałam,że kiedyś bede sie z tego cieszyć, wszystko lepsze od łamiących się, rozdwajających się włosów.

Stary 2011-02-11, 08:02   #68
magdzia55
Przyczajenie

Mam ten sam problem co wy dziewczynki i już myslalam ze jestem z tym sama. Moje włosy są gęste, ciężkie, sztywne, grube i mega śliskie i błyszczące, wszyscy sie nimi zachwycają a mnie ściska jak nie moge nawet zrobić z nich koka uniesionego do góry gdyz najzwyczajniej w świecie włosy są tak ciężkie że kok opada i tak śliskie że się rozwala. Kiedyś farbowalam wlosy i nic to nie dalo, co prawda teraz mam naturalne ale z calą odpowiedzialnością stwierdzam że farbowanie nic nie daje. Któraś z was pisala że robi warkocza? Zazdroszcze bo moje wlosy są tak śliskie że zrobienie warkocza graniczy z cudem gdyż podczas robienia kosmyki wlosów wrecz sie wyślizguja z ręki.

Nie dbam jakoś specjalnie o wlosy, myje szmponem i nakldaam odżywke. Nie mam ulubionego szamponu ani odżywki. Włosy leżą mi plasko, maja kolor brązowy i są długie do piersi. Mialam je cieniowane i obcinane wiele razy ale problem nie zniknął.

Jesli chodzi o kręcenie to moje wlosy sie kręcą tylko na prostownice i nawet dobrze ta fryzurka mi sie trzyma.

Na co dzień chodze w rosposzczonych wlosach, czasem uczesze się w kitke, ale wtedy musze bardzo mocno zacisnąc gumke przez co boli mnie głowa
magdzia55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:53   #69
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdzia55 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co wy dziewczynki i już myslalam ze jestem z tym sama. Moje włosy są gęste, ciężkie, sztywne, grube i mega śliskie i błyszczące, wszyscy sie nimi zachwycają a mnie ściska jak nie moge nawet zrobić z nich koka uniesionego do góry gdyz najzwyczajniej w świecie włosy są tak ciężkie że kok opada i tak śliskie że się rozwala. Kiedyś farbowalam wlosy i nic to nie dalo, co prawda teraz mam naturalne ale z calą odpowiedzialnością stwierdzam że farbowanie nic nie daje. Któraś z was pisala że robi warkocza? Zazdroszcze bo moje wlosy są tak śliskie że zrobienie warkocza graniczy z cudem gdyż podczas robienia kosmyki wlosów wrecz sie wyślizguja z ręki.

Nie dbam jakoś specjalnie o wlosy, myje szmponem i nakldaam odżywke. Nie mam ulubionego szamponu ani odżywki. Włosy leżą mi plasko, maja kolor brązowy i są długie do piersi. Mialam je cieniowane i obcinane wiele razy ale problem nie zniknął.

Jesli chodzi o kręcenie to moje wlosy sie kręcą tylko na prostownice i nawet dobrze ta fryzurka mi sie trzyma.

Na co dzień chodze w rosposzczonych wlosach, czasem uczesze się w kitke, ale wtedy musze bardzo mocno zacisnąc gumke przez co boli mnie głowa
Uhu, mimo wszystko () zazdroszcze poslizgu, ja az takiego nie mam, warkoczarobie w miare normalnie. Za to wszelkie kucyki rowniez musze mocno "sciskac" i tez mnie potem boli glowa...

Cytat:
Napisane przez ola1986xd Pokaż wiadomość
kochana wystarczy zafarbowac na jasniejszy kolor zeby sie troche przetrawily cos za cos albo ladne jedwabiste albo leko podrasowane to dziala
To troche tak, jakby specjalnieniszczyc sobie wlosy, zeby tylko te loki moc sobie zrobic
szmyrk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości