zmiana fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-04, 00:05   #1
_bez_imienna_
Przyczajenie

zmiana fryzury

Bardzo proszę o poradę, mam 19 lat, mój naturalny kolor włosów to brąz (taki jak na zdjęciach) niebieskie oczy. Myślałam nad zmianą fryzury ale nie mam pomysłu na jaką. Będę wdzięczna za wszelkie pomysły
dodaję zdjęcia kiedy miałam troszkę krótsze włosy, ostatnie zdjęcie jest najbardziej aktualne.
_bez_imienna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 00:10   #2
asiunia^^
Raczkowanie

Dot.: zmiana fryzury

może jakaś grzywka
asiunia^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 00:49   #3
dagpog
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _bez_imienna_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o poradę, mam 19 lat, mój naturalny kolor włosów to brąz (taki jak na zdjęciach) niebieskie oczy. Myślałam nad zmianą fryzury ale nie mam pomysłu na jaką. Będę wdzięczna za wszelkie pomysły
dodaję zdjęcia kiedy miałam troszkę krótsze włosy, ostatnie zdjęcie jest najbardziej aktualne.
Ooo taak grzywka jak najbardziej. nie wiem jak układają Ci się włosy ale proponuję gęstą grzywkę na bok i cieniowane włosy! Bomba! A z długości wiele nie scinaj, długie włosy są piękne. Może coś takiego?
http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura472492.htm
dagpog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:01   #4
_bez_imienna_
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny tak sobie myślałam o tej grzywce ale nie byłam zdecydowana czy robić ją na bok czy na prosto, a co do moich włosów to raczej są z natury proste, a co powiedziałybyście na zmianę koloru? jak myślicie ?
Stary 2010-02-04, 13:10   #5
asiunia^^
Raczkowanie

ja byłabym za asymetryczną grzywką i bardzo ciemny brąz wpadający nawet w czerń
asiunia^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 00:33   #6
dagpog
Raczkowanie

Ja też jak najbardziej uważam,ze grzywka powinna nachodzić na bok. Podejrzewam,ze prosta spowodowałaby,iż Twoja buzia wydalaby sie bardziej okrągła i pulchna...wiem coś o tym
A kolor włosów polecam czekoladowy brąz, ale nie taki wpdający w czerń bo chyba masz jasną karnację? Ale najlepszy efekt po czekoladowym brazie jest po paru myciach. Wybór należy do Ciebie ale skoro myślałaś o blondzie to jesteś odważna Powodzenia i koniecznie wrzuć jakąś fotkę po metamorfozie

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

A tak wogóle jesteś bardzo ładna
dagpog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:17   #7
_bez_imienna_
Przyczajenie

dagpog dziękuje O blondzie nie myślałam bo wydaje mi się że do mojej ciemnej oprawy oczu i w ogóle do mnie by nie pasował myślałam może o cieplejszym brązie..albo może kasztanowy.. no sama nie wiem, do fryzjera wybieram się dopiero w przyszłym tygodniu bo teraz niestety nie mam czasu ale na pewno wrzucę jakieś zdjęcia
Stary 2010-02-09, 20:04   #8
kalija
Zadomowienie

Masz bardzo ładny kolor włosów, nie farbowałabym ich na Twoim miejscu a już na pewno nie na ciemny brąz czy czarny.. jak już to ciut jaśniejsze refleksy generalnie podoba mi się Twoja fryzurka, dodałabym grzywkę na bok.
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 18:46   #9
_bez_imienna_
Przyczajenie

hej dziewczyny, więc tak... zaryzykowałam i pofarbowałam włosy na ciemny brąz, wyszedł na włosach prawie czarny i zrobiłam grzywkę na bok. Jestem zadowolona, kolor mi odpowiada, wydaje mi się, że nawet lepiej mi w tych ciemniejszych włosach, zresztą zobaczcie same i oceńcie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości