nowy podkład Maybelline Concealer Superstay 24H - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-31, 14:33   #31
marronelle
Wtajemniczenie

Dot.: nowy podkład Maybelline Concealer Superstay 24H

Najjaśniejszy z palety jest 10 ivoire, trudno dostępny.
Wszystkie z francuskich kolorków wpadają w ładny beż, nie ma różowiastych odcieni.
W porównaniu do revlona, używałam wersji dla cery mieszanej to odcień ivory revlona jest bardziej biały od maybelline, a buff to właśnie taki 20 beige eclat czy cameo.

"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."

Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:26   #32
gusiagatko
Zakorzenienie

Byłam dzisiaj w sklepie (drogerii DM w Niemczech) i dziwnym trafem ani jeden jasny kolorek nie był dostępny. Z testorów spradziłam tylko Nude, rzeczywiście nie wpada w róż i jest to taki ładny beżyk. Na ręce wyglada jak beżyk, nie wiem jak zachowa się na twarzy. Gdyby był dostępny pewnie bym go kupiła (kosztował 11,44 euro), chociaż cały czas waham się między dwoma odcieniami: Cameo i Nude. Gdyby ktoś wiedział coś jeszcze...Piszcie proszę

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:39   #33
marronelle
Wtajemniczenie

Plusem tego podkładu jest to, że nie ciemnieje z czasem na twarzy, także jeśli dobrze dobierzesz kolor to na pewno będziesz zadowolona

"Nie płacz w liście

Przeszczęśliwa!
Stary 2010-03-31, 19:26   #34
gusiagatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Plusem tego podkładu jest to, że nie ciemnieje z czasem na twarzy, także jeśli dobrze dobierzesz kolor to na pewno będziesz zadowolona
dobrze wiedzieć. Mam nadzieję, że uda mi się trafić jakiś ładny, jasny, czysty beżyk bez dodatków różowego pigmentu

06.07.2011
Stary 2010-03-31, 21:03   #35
marronelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć. Mam nadzieję, że uda mi się trafić jakiś ładny, jasny, czysty beżyk bez dodatków różowego pigmentu
Tak, jak wspomniałam - we francuskich kolorach nie ma ani grama różowego pigmentu. Myślę, że i w innych również.

"Nie płacz w liście

Przeszczęśliwa!
Stary 2010-03-31, 21:23   #36
monykaa
Raczkowanie

gusiagatko ja chyba zdam sie na ciebie
u mnie revlon sand beige tez byl troche za ciemny wiec pewnie mamy zblizony odcien skory

te francuskie podklady maja sliczne kolory, a niemieciekie sa takie, hhmmm matowe, szare..
marronelle twoj odcien w kolorze 20 jest ladny lososiowy a ten nr 20niemiecki cameo mam wrazenie ze jest "bialy" :/ (jak kliknie sie na ikonke to jest powiekszenie)

Edytowane przez monykaa
Czas edycji: 2010-03-31 o 21:48
monykaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:00   #37
gusiagatko
Zakorzenienie

Jedyne co udało mi się dzisiaj zrobić to porównać Maybelline odcień sand(30) z Revlonem w odcieniu sand beige. Odcienia Nude nie było wcale (nawet testera) podkład z Revlona specjalnie wzięłam ze sobą. Testara Cameo też nie było, jednak w buteleczce wydawał się trochę różowy. Być może to oświetlenie w sklepie wzmogło efekt. Sama nie wiem.
M- maybelline
R- revlon

06.07.2011
Stary 2010-04-01, 15:05   #38
monykaa
Raczkowanie

powiem ci szczerze ze mi sie tez wydaje ze cameo wpada w roz -no ale wiadomo ze trzeba rozetrzec na skorze... bo te porownanie co zrobilas to wyglada ze maybelline rozowiutki jest a na stronie producenta to taki typowy bez.. http://www.maybelline.de/PRODUKTE/Te...stay_24_H.aspx

a jak testowalas kolor nude to on byl bezowy cos na styl revlona (np sand beige)?
Stary 2010-04-01, 15:21   #39
gusiagatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monykaa Pokaż wiadomość
powiem ci szczerze ze mi sie tez wydaje ze cameo wpada w roz -no ale wiadomo ze trzeba rozetrzec na skorze... bo te porownanie co zrobilas to wyglada ze maybelline rozowiutki jest a na stronie producenta to taki typowy bez.. http://www.maybelline.de/PRODUKTE/Te...stay_24_H.aspx

a jak testowalas kolor nude to on byl bezowy cos na styl revlona (np sand beige)?

Odcienia nude nie testowałam, ponieważ nie było nawet testera. Teraz spojrzałam na te fotki, które zamieściłam i one trochę przekłamane są. Odcień sand nie jest taki różowy. W świetle dziennym wyglądał na ładny beż, jaśniejszy trochę od Revlona sand beige. Chciałabym dorwać jeszcze ten odcień nude, żeby go porównać z sand. Niestety nie mam coś szczęścia.

06.07.2011
Stary 2010-04-01, 16:11   #40
monykaa
Raczkowanie

ale wczesniej pisalas ze testowalas

Cytat:
Byłam dzisiaj w sklepie (drogerii DM w Niemczech) i dziwnym trafem ani jeden jasny kolorek nie był dostępny. Z testorów spradziłam tylko Nude, rzeczywiście nie wpada w róż i jest to taki ładny beżyk. Na ręce wyglada jak beżyk, nie wiem jak zachowa się na twarzy. Gdyby był dostępny pewnie bym go kupiła (kosztował 11,44 euro), chociaż cały czas waham się między dwoma odcieniami: Cameo i Nude. Gdyby ktoś wiedział coś jeszcze...Piszcie proszę
kurcze skoro mowisz ze 30 sand maybelline byl bezowy i byl jasniejszy od revlona to kolor 20 cameo bedzie dla mniej zdecydowanie za jasny z reszta on jest najjasniejszy w palecie wiec pewnie bedzie odpowiadal ivory.

napisalam juz do "uczciwego" allegrowicza czy cameo wpada w roz i czy bylaby mozliwosc zamowienia odcienia 21 nude jak mi odpisze to dam znac
Stary 2010-04-01, 17:01   #41
gusiagatko
Zakorzenienie

Moja znajoma kupiła dzisiaj w odcieniu Sand i miałam okazje go na spokojnie obejrzeć i przetestować. Odcień bardzo mi się spodobał, nie wpada w róż i jest jaśniejszy od Revlona sand beige. Teraz jestem już zdecydowana, aby zakupić ten właśnie odcień pozdrawiam

06.07.2011
Stary 2010-04-01, 20:30   #42
201606210931
Konto usunięte

co to za Revlon ten Twój? Colorstay Softflex? też używam odcienia Sand Beige, ale jak patrzę na Twoje zdjęcia to wydaje mi się on mocno ciemniejszy od mojego sand beige
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:22   #43
marronelle
Wtajemniczenie

Cytat:
ale wczesniej pisalas ze testowalas

kurcze skoro mowisz ze 30 sand maybelline byl bezowy i byl jasniejszy od revlona to kolor 20 cameo bedzie dla mniej zdecydowanie za jasny z reszta on jest najjasniejszy w palecie wiec pewnie bedzie odpowiadal ivory.

napisalam juz do "uczciwego" allegrowicza czy cameo wpada w roz i czy bylaby mozliwosc zamowienia odcienia 21 nude jak mi odpisze to dam znac
Ja nie wiem, czy czytasz co piszę, ale powtórzę jeszcze raz
Cameo nie jest najjaśniejszy i nie odpowiada ivory wcale a wcale.
20 maybelline jest jak buff revlona, tyle, że bardziej beżowy.
Nie ma odcieni maybelline 24 h, które wpadałby w róż, a sugerowanie się kolorami z internetu jest błędne. Jutro wstawię fotki 20 eclat beige i zestawię je z kilkoma próbkami innych podkładów.

"Nie płacz w liście

Przeszczęśliwa!
Stary 2010-04-01, 21:43   #44
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma odcieni maybelline 24 h, które wpadałby w róż, a sugerowanie się kolorami z internetu jest błędne. Jutro wstawię fotki 20 eclat beige i zestawię je z kilkoma próbkami innych podkładów.
to ja zapytam przy okazji bo sie juz pogubilam... czy 20 cameo = 20 eclat beige = podobny kolorystycznie do buff? bo na all widze podklady z dozownikiem a na YT dziewczyny pokazuja bez dozowniczka opakowania...
Stary 2010-04-01, 23:04   #45
gusiagatko
Zakorzenienie

Pisałam wszystko na szybko i trochę się sama zakręciłam. Jeszcze raz po kolei:

Wczoraj testowałam odcień Nude, jest to jasny beż, który nie wpada w róż. Dzisiaj testowałam odcień Sand i oglądałam buteleczke z Cameo, który wydawał mi się różowy. Najbardziej przypadł mi do gustu kolorek Sand, taki średni beżyk. Nie za jasny, nie za ciemny. Dla mnie w sam raz.

Zdjęcia, które zamieściłam są trochę przekłamane. Revlon ( Colorstay Softflex Sand Beige) w rzeczywistości nie jest taki ciemny jak się na fotkach zaprezentował, a Sand z Maybelline wcale nie jest taki różowiutki.

06.07.2011
Stary 2010-04-02, 09:53   #46
marronelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to ja zapytam przy okazji bo sie juz pogubilam... czy 20 cameo = 20 eclat beige = podobny kolorystycznie do buff? bo na all widze podklady z dozownikiem a na YT dziewczyny pokazuja bez dozowniczka opakowania...
Więc wytłumaczę jeszcze raz.

20 eclat beige to francuski odpowiednik 20 cameo, który wg mnie jest podobny do buff, choć moim zdaniem jest jeszcze ładniejszym odcieniem beżu bez domieszki różu.
Ja szczerze nie widziałam tego podkładu bez dozownika w sklepach. Myślę, że to amerykańska wersja, oni tam większość podkładów robią w buteleczkach bez pompki

"Nie płacz w liście

Przeszczęśliwa!
Stary 2010-04-02, 11:14   #47
monykaa
Raczkowanie

Cytat:

marronelle czytam co piszesz i jestem ci bardzo wdzieczna za rady -dzieki tobie zdecydowalam sie na ten podklad
ale stety/niestety kolory fracuskie i niemieckie ktore u nas obowiazuja (mam na mysli all) roznia sie od siebie. przyjazalam sie, chociaz to prawda ze zdjecia przeklamuja, ale zawsze jakos troche naprowadza i stwierdzam ze kolor 20 "nasz" a twoj sie roznia. na miniaturce twoj jest ladny sloneczny bezyk, a ten niemiecki jakby troche wpadajacy w rozowy (jak jest w rzeczywistosci to sie nie wypowiadam bo nie widzialam tego podkladu na oczy)... ale jak sie powiekszy to bardziej wpada w "bialy".. mowisz ze kolor ivore jest najjasniejszy U NAS NIE MA TEGO KOLORU, paleta zaczyna sie (wg str internetowej) od koloru 20 cameo ..
dla porowniania:
franc str http://www.gemey-maybelline.com/NOS_...rstay_24h.aspx
niemiecka str http://www.maybelline.de/PRODUKTE/Te...stay_24_H.aspx

smileofangel -marronelle pisala wczesniej ze jej francuski kolor 20 eclat beige jest odpowiednikiem revlon'a buff, ale (nie wiem jak wy) ja widze spora roznice miedzy tymi odcienieami 20

p.s. mam nadzieje ze nie zrobilam teraz zamieszania, ale chcialam podzielic sie moimi spostrzezeniami :P

Edytowane przez monykaa
Czas edycji: 2010-04-02 o 11:16
Stary 2010-04-02, 15:51   #48
STARLA77
BAN stały

Dostałam dzis podkład w kolorze sand. Wiecie znacznie sie różni od mojej szyi .Szyje mam żółtą a ten podkład na mojej twarzy wygląda jakoś na pomarańczowo -różowy- wg mnie marchewkowa mam cera po nim - moja cera powoduję że podkłady ciemnieją. Czyli musiałabym mieć podkład o kolorze żółtym albo nude ale ciemniejszy nude.....

Dodam , że wg szyi wygląda jakby był za jasny taka ciemniejsza porcelanka...

Od czasu kiedy zaprzestałam często odwiedzać solarium mam taki problem z doborem koloru.

Kupiłam sobie revlon active 7 i był marchewkowy a 6 miałam blada twarz...

Zrobiłam test podkładów bądz probek jakie posiadam na swojej rece-szkoda ze nie mam aparatu..

z moich obserwacji wynika że

astor mineral mat 003 rimel lasting finish 201 bardzo podobne kolory astor chyba wpada w róż,revlon active 6 i maybelline superstay 24 sand bardzo podobne odcienie o ton jasniejsze od tych wyżej opisanych maybelline moze poł tonu jasniejszy i astor perfect stay 24 200 bardzo podobny do revlon active 6 .oriflame giordani gold natural beige najbardziej zblizony do mojej szyi i loreal perfect cashmere 20 ton ciemniejszy od oriflame.Revlon active 7 o ton ciemniejszy od ori i loreala .

pozostało jeszcze mi wyprobować revlona 180 i 150..

Edytowane przez STARLA77
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:39
STARLA77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:20   #49
Pariii
Rozeznanie

GG do Pariii

Cytat:
te francuskie podklady maja sliczne kolory, a niemieciekie sa takie, hhmmm matowe, szare..
marronelle twoj odcien w kolorze 20 jest ladny lososiowy a ten nr 20niemiecki cameo mam wrazenie ze jest "bialy" :/ (jak kliknie sie na ikonke to jest powiekszenie)
ja nigdy nie mogę sobie dobrać podkładu w niemieckich drogeriach kosmetycznych. oświetlenie jest w nich tragiczne.
w polskim rossmannie i innych sklepach tego typu też nie jest lepiej.
wychodzę zawsze na dwór, przed sklep po kilka razy, by porównać kolory.

Cytat:
Moja znajoma kupiła dzisiaj w odcieniu Sand i miałam okazje go na spokojnie obejrzeć i przetestować. Odcień bardzo mi się spodobał, nie wpada w róż i jest jaśniejszy od Revlona sand beige. Teraz jestem już zdecydowana, aby zakupić ten właśnie odcień pozdrawiam
też poluję już powoli na ten podkład w odcieniu Sand.
poprzednio miałam dream satin liquid też w odcieniu Sand i był jak dla mnie idealny.
porównywałam te podkłady, w odcieniu Sand i się prawie nie różnią. często zdarza się przecież, że podkłady tej samej firmy, o odcieniu tej samej nazwy, różnia się od siebie.
napiszę na pewno recenzję

<33

Edytowane przez Pariii
Czas edycji: 2010-04-16 o 23:49
Pariii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 08:10   #50
STARLA77
BAN stały

Ja swój odsprzedaje maybelline sand- zinteresowanych prosze o kontakt!!
STARLA77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:47   #51
kasiek04
Raczkowanie

Właśnie kliknęłam kolorek 40 fawn. Chętnie wypróbuję co to za cudo Skoro piszecie, że sand jest jaśnieszy od Revlona 180 to mam nadzieję, że ten 40 będzie dla mnie w sam raz
kasiek04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:18   #52
201606210931
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
Właśnie kliknęłam kolorek 40 fawn. Chętnie wypróbuję co to za cudo Skoro piszecie, że sand jest jaśnieszy od Revlona 180 to mam nadzieję, że ten 40 będzie dla mnie w sam raz
wrzucisz zdjęcia jak podkład dotrze do Ciebie ?
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:28   #53
kasiek04
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
wrzucisz zdjęcia jak podkład dotrze do Ciebie ?
tak, mam nadzieję, że już w czwartek
Stary 2010-04-06, 22:13   #54
monykaa
Raczkowanie

ja tez juz sobie zamowilam
Stary 2010-04-09, 19:14   #55
kasiek04
Raczkowanie

No więc moje wrażenia są takie: podkład lekki, łatwo się rozprowadza, nie zapycha porów. I to chyba na tyle z zalet. Mam cerę mieszaną, świeciłam się po 3 godzinach. Co gorsza, podkreśla suche skórki. Odcień też mi nie podpasował. Kolor 40 fawn jest po prostu jakiś prawie że pomarańczowy. Zdecydowanie nie dla mnie jest ten podkład Na chwilę obecną wracam do mojego Revlona. Jutro przy świetle dziennym zrobię zdjęcia w porównaniu do Rcs 240, 300 i 330.

Edit: Wrzucam zdjęcie. O matko! Jaka marchewa

Edytowane przez kasiek04
Czas edycji: 2010-04-12 o 12:12
Stary 2010-04-10, 14:59   #56
marronelle
Wtajemniczenie

Wrzucam fotkę porównującą podkłady.
Zdjęcie robione w świetle dziennym, bez flesza.

"Nie płacz w liście

Przeszczęśliwa!

Edytowane przez marronelle
Czas edycji: 2010-09-09 o 21:59
Stary 2010-04-11, 20:16   #57
mallflower
Raczkowanie

wczoraj zobaczylam ten podklad w cosmopolitanie, jest to nowosc tu w UK wiec po wyplacie na pewno kupie i wyprobuje
mallflower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:33   #58
monykaa
Raczkowanie

dzisiaj uzylam po raz pierwszy, mam go na sobie od godz.8:00 jak na razie jeszcze sie trzyma( chociaz przydala by sie poprawka na syfkach, ale to raczej korektor sie starl -przymierzalam dzisiaj ubrania w sklepie wiec pewnie na ciuchach troche jego zostalo :P ) mam kolor 30sand bardzo ladny bezyk, tak jak wczesniej ktoras pisala -jest to kolor pomiedzy buff a sand beige revlona- fakt, czolo zaczelo mi sie swiecic po 3godz -ale dla mnie to zaden problem. podklad jest lekki co umozliwia poprawki (czego nie moglam robic przy revlonie). jakos super mocno nie kryje, ale ze to jasny kolor to mu wybaczam bo ciezko jakimkolwiek jasnym podkladem zakryc syfy -revlon tez nie kryl ( ani buff ani sand beige)-

dodam ze twarz musnelam+policzki bronzerem z golden rose i kurcze trzymaja sie caly czas (chyba bedzie dobra para z nich)

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

ps wasze podklady tez byly takie leciutkie(opakowanie)???? ????????????????????????? ??????? spodziewalam sie ze bedzie ciezyszy skoro jest w szklanym sloiczku(chociaz te szkolo nie jest z kolei tez jakies super grube).

jak pouzywam go dluzej to zdam zdam relacje jak sie sprawdza. no i "ponosze" go bez bronzera dla bardziej widocznych efektow.
Stary 2010-04-13, 18:39   #59
marronelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez monykaa;18547218

[COLOR=Silver
[/COLOR]ps wasze podklady tez byly takie leciutkie(opakowanie)???? ????????????????????????? ??????? spodziewalam sie ze bedzie ciezyszy skoro jest w szklanym sloiczku(chociaz te szkolo nie jest z kolei tez jakies super grube).
Nie nazwałabym go lekkim, ale ciężkim też nie - raczej coś pomiędzy.

"Nie płacz w liście

Przeszczęśliwa!
Stary 2010-04-22, 16:32   #60
rose2006
Raczkowanie

Cytat:
dzisiaj uzylam po raz pierwszy, mam go na sobie od godz.8:00 jak na razie jeszcze sie trzyma( chociaz przydala by sie poprawka na syfkach, ale to raczej korektor sie starl -przymierzalam dzisiaj ubrania w sklepie wiec pewnie na ciuchach troche jego zostalo :P ) mam kolor 30sand bardzo ladny bezyk, tak jak wczesniej ktoras pisala -jest to kolor pomiedzy buff a sand beige revlona- fakt, czolo zaczelo mi sie swiecic po 3godz -ale dla mnie to zaden problem. podklad jest lekki co umozliwia poprawki (czego nie moglam robic przy revlonie). jakos super mocno nie kryje, ale ze to jasny kolor to mu wybaczam bo ciezko jakimkolwiek jasnym podkladem zakryc syfy -revlon tez nie kryl ( ani buff ani sand beige)-

dodam ze twarz musnelam+policzki bronzerem z golden rose i kurcze trzymaja sie caly czas (chyba bedzie dobra para z nich)

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

ps wasze podklady tez byly takie leciutkie(opakowanie)???? ????????????????????????? ??????? spodziewalam sie ze bedzie ciezyszy skoro jest w szklanym sloiczku(chociaz te szkolo nie jest z kolei tez jakies super grube).

jak pouzywam go dluzej to zdam zdam relacje jak sie sprawdza. no i "ponosze" go bez bronzera dla bardziej widocznych efektow.
Jak tam, wyrobiłaś już sobie jakąś opinię o tym podkładzie?

Od jutra ma on być w polskich rossmanach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2886
rose2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości