zmiana koloru.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-04, 16:58   #1
redeyes
Zakorzenienie

zmiana koloru..

Witam

Moje włosy są bardzo długie, do pasa.. są kręcone, ale jest ich bardzo mało (w sensie, że wypadają.. ale próbuję temu zapobiec). Swoją przygodę z farbowaniem zaczęłam jakiś rok temu.. i bardzo tego żałuję. Kolor, który wybrałam to czerń! Od wakacji próbuję pozbyć się tej czerni, robię wszystko - farbowałam jaśniejszą farbą, myłam włoski szamponami takimi jak HS i nizoral, żeby kolor szybciej zszedł.. ale to nic nie dało, bo dalej mam czerń tylko jest bardzo wyblaknięta z brązowymi refleksami + rudą poświatą.. Już na prawdę nie wiem co robić.. Boję się rozjaśniać, bo wtedy kompletnie zostanę łysa . Czy są jakieś naturalne sposoby, albo chociaż takie, które mniej zniszczą moje kłaczki? Bardzo proszę o pomoc!
Stary 2010-02-05, 14:43   #2
extreme7279
Raczkowanie

Dot.: zmiana koloru..

ile razy kładłaś czarną farbę? chodzi o to, czy mocno wżarła się we włosy, nie radzę Ci żebyś eksperymentowała ze ściąganiem czarnej farby, ja zrobiłam dekoloryzację a potem pasemka u fryzjera, musiałam niestety obciąć połowę włosów i zainwestować w odżywki a teraz i tak mam ciemno brązowe, prawie czarne bo stwierdziłam że w ciemnych najlepiej się czuję, też eksperymentowałam sama w domu z rozjaśniaczami ale uwierz mi, szkoda nerwów i pieniędzy, powodzenia!
extreme7279 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:14   #3
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
ile razy kładłaś czarną farbę? chodzi o to, czy mocno wżarła się we włosy, nie radzę Ci żebyś eksperymentowała ze ściąganiem czarnej farby, ja zrobiłam dekoloryzację a potem pasemka u fryzjera, musiałam niestety obciąć połowę włosów i zainwestować w odżywki a teraz i tak mam ciemno brązowe, prawie czarne bo stwierdziłam że w ciemnych najlepiej się czuję, też eksperymentowałam sama w domu z rozjaśniaczami ale uwierz mi, szkoda nerwów i pieniędzy, powodzenia!
Farbowałam czernią z 4 razy. Może Ty tak to oceniasz, ale ja na prawdę chcę pozbyć się czerni, bo mi się nie podoba i dodatkowo strasznie zbrzydła.. Polubiłam słoneczne, ciepłe odcienie.. A najlepiej byłoby w ogóle wrócić do naturalnego. I ja jestem zdecydowana - na pewno następnego razu farbowania na czerń nie będzie, o niee
Stary 2010-02-05, 17:19   #4
extreme7279
Raczkowanie

nie ukrywam że mi też marzy się jakiś fajny brąz ale ja juz tak mam że po eksperymentach wracam do ciemnego, słuchaj ja Ci radzę idź lepiej do fryzjera, niech zrobi na początek cieniutkie pasemka bo 4 razy to jeszcze nie tragedia, ja farbowałam 10 lat ale i tak przy dekoloryzacji wyszły jakieś czerwono- pomarańczowe, więc coś się ruszyło, myślę, że 1 wizyta wystarczy ale będziesz musiała i tak trochę podciąć włosy, powodzenia!
extreme7279 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 17:41   #5
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
nie ukrywam że mi też marzy się jakiś fajny brąz ale ja juz tak mam że po eksperymentach wracam do ciemnego, słuchaj ja Ci radzę idź lepiej do fryzjera, niech zrobi na początek cieniutkie pasemka bo 4 razy to jeszcze nie tragedia, ja farbowałam 10 lat ale i tak przy dekoloryzacji wyszły jakieś czerwono- pomarańczowe, więc coś się ruszyło, myślę, że 1 wizyta wystarczy ale będziesz musiała i tak trochę podciąć włosy, powodzenia!
Ale ja nie chcę pasemek, nie przepadam jakoś za nimi ..
Poczekam póki co jeszcze do wakacji, potem zobaczę co tu z nimi zrobić.. bo w sumie mi się tak nie spieszy, mogę poczekać aż odrosną tylko to potrwa trochę, bo mam bardzo długie włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości