Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-03, 09:16   #301
Izabela_123
Raczkowanie

Dot.: Ludzie pomocy zafarbowałam śliczne brązowe włoski i wyszdł czarny

Fryzjer może by i radę dał ale bez dużych zniszczeń by się nie obyło. Ja bym na Twoim miejscu poczekała. Kolor powinien się wypłukać, zwłaszcza, że to nie jest sam w sobie czarny tylko ciemny brąz.
Stary 2012-06-03, 09:23   #302
antenkaa
Przyczajenie

GG do antenkaa
Dot.: Ludzie pomocy zafarbowałam śliczne brązowe włoski i wyszdł czarny

no tak ale jednak wyszedł czarny a ile trzeba byłoby czekać.?
antenkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:40   #303
angel1717
Raczkowanie

Szampon oczyszcajacy o colour touch?

czy szampon oczyszcajacy(goldwella) pomoze mi wymyc calkowicie colour touch welli proffesional?jak czesto powinam go w tym celu uzywac?czy codzienne uzywanie takiego szamponu zniszczy wlosy??
angel1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 14:56   #304
Mania_xD
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Mania_xD
Czy jest mozliwosc szybszego pozbycia sie toneru z wlosow? pomocy!

Czy istnieje jakas domowa metoda na zmycie szybko tonera z wlosow? Zle mi zlapal kolor i jestem zalamana.
Stary 2012-08-05, 20:42   #305
Natalyyya
Zakorzenienie

GG do Natalyyya
Dot.: Czy jest mozliwosc szybszego pozbycia sie toneru z wlosow? pomocy!

a mialas wczesniej rozjasnione wlosy i uzywasz tylko pigmentow ktore chcesz teras usunąć?
Natalyyya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 23:39   #306
Milanna
Raczkowanie

Szampon przeciwlupiezowy powinien pomoc. Kiedys w ten sposob pozbywalam sie czarnej farby z wlosow. Z tonerem tym bardziej powinien sobie poradzic.

Edytowane przez Milanna
Czas edycji: 2012-08-06 o 23:40 Powód: .
Milanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:58   #307
jesi8
Przyczajenie

Witam serdecznie. Mój problem wygląda tak , osttanio zafarbowałam wlosy na kolor czarny i dopielam pare pasemek platynowych i rozowe podczas mycia wlosow farba nadal sie zmywala i pasemka platynowe zafarbowaly mi na kolor niebieski a rozowe na filoetowe. Co zrobic zeby to zeszlo zeby pasemka mialy swoj kolor?? Dziekuje i pozdrawiam.
jesi8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:00   #308
Illyda
Przyczajenie

CZy da rade zmyc szmponetke

Widziałam wiele tematów tego typu, tylko większość odnosiła się do ciemnych włosów. Moj nturalny kolor to bardzo jasny blond,nei wiem jaki odcień, nei znam sie, ale taki kolor jak małe dzieci mają nigdy wcześniej nei farbowałam włosów... aż do momentu... i nei wiem czemu wcześniej nei poczytałam na forach na temat szamponów koloryzujących,miałam nadzieje, że zejdzie po jakimś czasie... jestem zla na siebie, ze taka glupote zrobilam;/ Miesiąc temu chcialam cos zmienic wiec przefarbowalam wlosy, peirw chcialam na ciemny blond ktorykompletnie nie wyszedl na moich wlosach...jakmialam jasny blond tak pozostal;/(farbowany palette na 24 zmycia ciemny blond)... nastepnie po tygodniu i moze to byla glyupota... pofarbowałam włosy szamponem palette na 24 zmycia jasny brąz... trzymałam jak było napisane na opakowaniu koło 40 min... wyszedł prawie czarny kolor... Teraz po ponad miesiącu mam włosy brązowe, ale wydają się meijscami zielone.... I nie mam pojecia czy da rade to zmyc, jak juz czy w o gole moge sie ludzic ze wroce do naturalnego koloru;/ jesli nei to czy farbowanie,ktorego wolalabym uniknac,pomoze i czy nei wyjdziemi rudy kolor..... wiem, ze zapytanie fryzjerki byloby najlepszym pomyslem. czytalam tez ze szampony pzreciwlupiezowe pomagaja, sok z cytryny, soda, rumianek a nawet plyn do mycia naczyn.... prosze o rade bo na prawde nie wiem co robic i czy liczyc na to ze ten szampon sie zmyje ;/
Illyda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 09:54   #309
weti2
Przyczajenie

Smile Farba Garnier Ciemna Czekolada

Witam was dziewczyny
Bardzo prosze was o pomoc. Wczoraj kupiłam sobie farbe garniera Ciemna Czekolada i wyszedł CZARNY
Jak to szybko zmyć bez pomocy fryzjera ?
Czy jakbym myla włosy szamponem do blond to szybciej by mi sie rozjasnił ?
Jaki kolor mi wyjdzie jak mi sie to zmyje ?

Dodam że naturalny kolor to braz jednak wczesniej były farbowane na blond i wyszedł taki jasny rudy.
weti2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 11:08   #310
xTync
Wtajemniczenie

Dot.: Farba Garnier Ciemna Czekolada

Cytat:
Napisane przez weti2 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Bardzo prosze was o pomoc. Wczoraj kupiłam sobie farbe garniera Ciemna Czekolada i wyszedł CZARNY
Jak to szybko zmyć bez pomocy fryzjera ?
Czy jakbym myla włosy szamponem do blond to szybciej by mi sie rozjasnił ?
Jaki kolor mi wyjdzie jak mi sie to zmyje ?

Dodam że naturalny kolor to braz jednak wczesniej były farbowane na blond i wyszedł taki jasny rudy.

Podejrzewam ze zbyt szybko to Ci sie nie zmyje.
Moja kolezanka tez tak zrobila, jednak ze po 2 msc farba jej sie splukiwala, i wyszla czekolada.
Szamponem do blond bym nie kombinowala bo to nic nie da.
Stary 2012-08-18, 18:26   #311
weti2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Podejrzewam ze zbyt szybko to Ci sie nie zmyje.
Moja kolezanka tez tak zrobila, jednak ze po 2 msc farba jej sie splukiwala, i wyszla czekolada.
Szamponem do blond bym nie kombinowala bo to nic nie da.

Ja niestety nie mam tyle czasu...
A cos by mi sie z włosami stało gdybym juz 3 raz ufarbowała w ciagu miesiaca ?
weti2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:40   #312
anubisseth
Przyczajenie

Dziewczyny mam dla Was kilka sprawdzonych sposobów na rozjaśnienie niechcianego koloru. Zaczęłam eksperymentować, bo nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi na skuteczność wszystkich magicznych przepisów znalezionych w Internecie. Jeśli ktoś jest ciekawy to płukanie głowy w roztworze octu i wody nic nie daje, tak samo jak smarowanie kosmyków wodą z rozpuszczonymi tabletkami aspiryny. Jak najbardziej skuteczne za to jest stosowanie wspomnianych szamponów przeciwłupieżowych. Ja osobiście używałam, i to kilka razy na dzień Head&Shoulders i mogę potwierdzić, że dobrze wypłukuje kolor. Innym dobrym sposobem jest pasta zrobiona z witaminy C, szamponu i soku cytrynowego. Najlepiej jeśli uda się Wam kupić wit.C w postaci takiego gotowego proszku, ale jeśli nie znajdziecie takiego w aptece to można użyć pokruszonych tabletek lub wysypać zawartość kapsułek, co niestety jest bardziej czasochłonne jeśli macie dość długie i grube włosy. Zawsze można też zamówić witaminę C w proszku w Internecie.
Ale do rzeczy. Witaminę C mieszamy z szamponem (bez odzywki) i z sokiem cytrynowym, w takich proporcjach, żeby nam wyszła taka nie za rzadka pasta. Pastę nakładamy na wilgotne włosy i masujemy do momentu spienienia się szamponu. Całość zostawiamy na jakieś 50-60 minut. Po tym czasie wszystko zmywamy i myjemy głowę normalnym szamponem i dodajemy na koniec odżywkę, żeby włosy nie były przesuszone. Po takim zabiegu włosy powinny trochę się rozjaśnić. Dla lepszego efektu można włosy wystawić na słońce.
Innym sposobem na rozjaśnienie niechcianego koloru jest mieszanka z miodu, cynamonu i wody. Mieszamy jakieś 1 i 1/2 filiżanki destylowanej wody z 1/2 filiżanki surowego miodu i łyżką cynamonu. Wszystko dokładnie mieszamy, aż powstanie nam taka nieciekawie wyglądająca brunatna breja. Nakładamy to wszystko na wilgotne włosy. Najlepiej owinąć głowę folią i ręcznikiem i iść w tym spać. Po upływie min. 7 godzin włosy spłukujemy w samej ciepłej wodzie i pozostawiamy do wyschnięcia. Nie myjcie włosów szamponem przez 24 godziny, a i odżywkę można zostawić, bo miód dobrze nawilży włosy. W moim przypadku kolor rozjaśnił się o jakieś 3-4 tony, więc nie było tak źle. A i najlepiej użyć surowego miodu, a nie takiego zwykłego, który jest już przetworzony. Można go dostać w sklepach ze zdrową żywnością, w pasiekach, a jak nie macie innej opcji to w necie też można kupić
anubisseth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:54   #313
ruda9215
Raczkowanie

GG do ruda9215 Send a message via Skype™ to ruda9215

Kochane dziewczyny. Mój problem wygląda tak.

Rok temu w kwietniu rozjaśniłam włosy do rudego - zapłaciłam za to 200 zł.. sporo..;/
i farbowałam cały czas na rudo. Ostatnie farbowanie było 16 czerwca a włosy wyblakły mi do koloru miodowego blondu. Idę na wesele za tydzień i postanowiłam pofarbować włosy. Wybrałam Garnier - czerwoną miedź o ile dobrze pamiętam. Wyszła mi na głowie tragedia... GRZYWKA W PLAMY, pasemka.. odrosty czerwono-buraczkowe. Poradziłam się znajomej - jedyne wyjście położyć drugi kolor ciemniejszy żeby chociaż na wesele kolor był równy. Położyliśmy syoss - czekoladowy brąz. Nie wyszedł czarny <uf> za to bardzo ciemny brąz miejscami.. jasne pasemka tzn jaśniejsze. Kolor prawie pudełkowy.

ALE. chodzi o to jak mam wrócić do rudego . . nie dziś, nie teraz. ale po tym pieprzonym weselu.. Nie pójdę drugi raz na rozjaśnianie.. nie dość, że płacąc 200 zł miałam na głowie miejscami jajeczny kolor.. to wszędzie był inny. Włosy samodzielnie farbowałam zawsze.. I NIGDY NIE było takiej niespodzianki jak z farbą garniera. Myje włosy szamponem do blond i siwych. . i póki co tyle.. jest możliwość, że włosy wyblakną do takiego koloru, że będę mogła położyć rudy? ;((

2014 - licencjat !
15.08.2015 - ślub. 
ruda9215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:21   #314
zus11
Przyczajenie

Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki

witam mam pytanie czy moze ktos z was podac mi nazwe takiego szamponu przeciwlupiezowego ktory zmywa a przynajmniej rozjasni ciemny kolor?
zus11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 06:25   #315
verroza
Przyczajenie

Unhappy Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki

Head&shoulders obojętnie jaki zapach mozesz używać najzwyklejszego bez zapachowego

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda9215 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny. Mój problem wygląda tak.

Rok temu w kwietniu rozjaśniłam włosy do rudego - zapłaciłam za to 200 zł.. sporo..;/
i farbowałam cały czas na rudo. Ostatnie farbowanie było 16 czerwca a włosy wyblakły mi do koloru miodowego blondu. Idę na wesele za tydzień i postanowiłam pofarbować włosy. Wybrałam Garnier - czerwoną miedź o ile dobrze pamiętam. Wyszła mi na głowie tragedia... GRZYWKA W PLAMY, pasemka.. odrosty czerwono-buraczkowe. Poradziłam się znajomej - jedyne wyjście położyć drugi kolor ciemniejszy żeby chociaż na wesele kolor był równy. Położyliśmy syoss - czekoladowy brąz. Nie wyszedł czarny <uf> za to bardzo ciemny brąz miejscami.. jasne pasemka tzn jaśniejsze. Kolor prawie pudełkowy.

ALE. chodzi o to jak mam wrócić do rudego . . nie dziś, nie teraz. ale po tym pieprzonym weselu.. Nie pójdę drugi raz na rozjaśnianie.. nie dość, że płacąc 200 zł miałam na głowie miejscami jajeczny kolor.. to wszędzie był inny. Włosy samodzielnie farbowałam zawsze.. I NIGDY NIE było takiej niespodzianki jak z farbą garniera. Myje włosy szamponem do blond i siwych. . i póki co tyle.. jest możliwość, że włosy wyblakną do takiego koloru, że będę mogła położyć rudy? ;((
Miałam ta sama farbe i ten sam problem. Garnier to szajs moglas to zostawić i poczekać bo to by zeszło. Od roku juz farbuje sayossem i powiem Ci ze to mocna farba :/ ale wyszłam do blondu. Spróbuj je rozjasnic naturalnie i pofarbowac na rudy z sayossa powinno być ok , nie martw sie
verroza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:17   #316
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Ratunkuuu Pomocyy Dziewczyny!!

Wczoraj wieczorem polozozylam sobie szampon koloryzujacy odcien MAHONIOWY na wlosy ,a dzis gdy wlosy wysly patrze a one sa prawie czarne z poswiata machoniowa BARDZO ciemny bordo prawi eczarny .przy skorze troche jasniejszy ,do tego mam jasna skore. ,ale taki intensywny ciemny prawie kruczy z poswiata blagam co zrobic Czym myc-umyc wlosy zeby ten kolor jak najszybciej zjasniaj ZMYL sie!!! pomozcie doradzcie cos ,bo sie wstydze z domu wyjsc ,absolutnie taki ciemny do mnie nie pasuje ,wyglada jak jakis chelm ufarbowany ...

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez anubisseth Pokaż wiadomość
Witaminę C mieszamy z szamponem (bez odzywki) i z sokiem cytrynowym, w takichwłosy. W moim przypadku kolor rozjaśnił się o jakieś 3-4 tony, więc nie było tak
Po ilu myciach farba sie rozjasnila o 3,4 tony?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anubisseth Pokaż wiadomość
. Witaminę C mieszamy z szamponem (bez odzywki) i z sokiem cytrynowym.
Innym sposobem na rozjaśnienie niechcianego koloru jest mieszanka z miodu, cynamonu i wody. Mieszamy jakieś 1 i 1/2 filiżanki destylowanej wody z 1/2 filiżanki surowego miodu i łyżką cynamonu. Wszystko dokładnie mieszamy, aż powstanie nam taka nieciekawie wyglądająca brunatna breja. Nakładamy to wszystko na wilgotne włosy. Najlepiej owinąć głowę folią i ręcznikiem i iść w tym spać. Po upływie min. 7 godzin włosy spłukujemy w samej ciepłej wodzie i pozostawiamy do wyschnięcia. Nie myjcie włosów szamponem przez 24 godziny, a i odżywkę można zostawić, bo miód dobrze nawilży włosy
A sok cytrynowy jakis rozcienczony czy z prosto wycisniejtej cytryny?

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-09-06 o 15:00
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 08:03   #317
anubisseth
Przyczajenie

Ja tą mieszankę trzymałam 2 razy po 12 godzin i mi się rozjaśniły o 3-4 tony. A sok cytrynowy nie rozcieńczony, ale zamiast wyciskać go z cytryn lepiej kupić taki w butelce (do dostania w sklepach ze zdrową żywnością, w Internecie też można kupić), bo wychodzi taniej niż wyciskanie soku samej, chyba, że masz krótkie włosy.
anubisseth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:13   #318
paula_215
Przyczajenie

Cześć! Też miałam taki problem. Miałam włosy średni brąz z czego przefarbowałam na dziki kasztan joanny i wyszły mi czaarne:/ a już miałam takie jasne. No cóż musiałam znowu je rozjaśnić tzn. od farbowania minęło tydzień używam szamponu head shoulders przeciwłupieżowy. Ten szampon jest z odżywką taki miętowy niebiesko biały. Szoruje włosy co drugi dzień i ostro zmywa kolor! Polecam! do tego cytryna. Wyciskam mieszam z wodą i wcieram we włosy dosyć często też pomaga! proponuje jeszcze dla włosów blond rozjaśniacz w sprayu joanna i odżywka timotei do blond włosów z rumiankiem żółty. Też dobrze rozjaśnia. Też z czarnego koloru tak zeszłam. Więc mam teraz kolor taki rudawy a z rudego na jasny rudy i kto wie może jakaś jasna farba albo coś nawet dla tych co blond chcą uzyskać przeszłam z czarnego na braz i z ciemnego brązu wyszedł taki jak na zdjęciu. Więc koleżanki szuru szuru i po problemie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (15,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210920122633.jpg (88,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 210920122632.jpg (61,6 KB, 29 załadowań)
paula_215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 02:04   #319
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paula_215 Pokaż wiadomość
Cześć! Też miałam taki problem. Miałam włosy średni brąz z czego przefarbowałam na dziki kasztan joanny i wyszły mi czaarne:/ a już miałam takie jasne. No cóż musiałam znowu je rozjaśnić tzn. od farbowania minęło tydzień używam szamponu head shoulders przeciwłupieżowy. Ten szampon jest z odżywką taki miętowy niebiesko biały. Szoruje włosy co drugi dzień i ostro zmywa kolor! Polecam! do tego cytryna. Wyciskam mieszam z wodą i wcieram we włosy dosyć często też pomaga! proponuje jeszcze dla włosów blond rozjaśniacz w sprayu joanna i odżywka timotei do blond włosów z rumiankiem żółty. Też dobrze rozjaśnia. Też z czarnego koloru tak zeszłam. Więc mam teraz kolor taki rudawy a z rudego na jasny rudy i kto wie może jakaś jasna farba albo coś nawet dla tych co blond chcą uzyskać przeszłam z czarnego na braz i z ciemnego brązu wyszedł taki jak na zdjęciu. Więc koleżanki szuru szuru i po problemie!
Juz jak te czarne zafarbowane wlosy troche sie rozjasni tym szamponem head shoulders +wcierki cytryny to ktory rozjasniacz drogeryjny polecisz zeby zrobic sobie chociaz pasemka oprocz firmy joanny .ale moze byc schwarzkopf lub loreal ? co sadzisz? ktory rozjasni najwiecej? rozjasniacz schwarzkopf czy loreala moze jakis jest(drogeryjny):confused :
Stary 2012-09-25, 17:09   #320
paula_215
Przyczajenie

slyszalam ze rozjasniacz l'oreal platinium jest dobry Myśle że każdy rozjaśniacz rozjaśni ci dobrze włoski ja np używałam jak miałam platynowy blond a odrosty ciemny braz joanna intensiv lub joanna super blond kładłam raz na odrosty i miałam bialutkie ładne kolorki wychodza a jeżeli chodzi o zniszczenie włosów .Co miesiąc farbowałam je przez pare lat i dalej mam zadbane to też zależy od pielęgnacji wax maska jest dobra dla blond polecam po tych rozjaśniaczach zdrowo wyglądały
paula_215 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:38   #321
rusalka66
Raczkowanie

Dwa dni temu zafarbowałam włosy jasnym brązem ale wyszły czarne. Myję je od wczoraj, szoruje szamponem przeciwłupieżowym, ale zauważyłam że dodatnie do niego sody oczyszczonej i "czochranie" wymywa kolor, umywalka była pełna buro brązowej wody. Soda jednak nie ma zbyt korzystnego działania na włosy, więc radze potem umyć ze 2 razy szamponem nawilżającym żeby się pozyc tej sody i nałozyc maskę. Powodzenia może za któryms razem uda mi się zejsc do brązu
rusalka66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:55   #322
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Dziewczyny ,a probowalyscie juz tego rozjasniacza,ktory rozjasnia ciemne wlosy,nawet czarne bez czerwonych refleksow http://www.blonde.schwarzkopf.de/pro...-dunkles-haar/
Stary 2012-11-19, 14:12   #323
chloeeee
Raczkowanie

Smile Czy szamponetka się zmyje ?

Jestem farbowaną blondynką. Chciałabym pofarbować włosy szamponetką na kolor burgund, jednak się boję, że później szamponetka się nie zmyje do końca i będę musiała pożegnać się z blondem.
chloeeee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 14:27   #324
gazowane lody
Zakorzenienie

Dot.: Czy szamponetka się zmyje ?

szamponetka się NIE ZMYJE

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg

Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 15:59   #325
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Albo i się zmyje.
Znam sporo farobwanych blondynek, które co jakiś czas używają szamponetki i zmywa się im bez śladu. Raczej większy problem mają z tym, że kolor wychodzi zupełnie inny niż przewiduje producent szamponteki.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 16:02   #326
gazowane lody
Zakorzenienie

burgund z blondu się NIE ZMYJE..

75kg-62,5
kg

Takie tam przemyślenia
Stary 2012-11-19, 16:08   #327
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Skąd to możesz wiedzieć?
Stary 2012-11-19, 16:16   #328
gazowane lody
Zakorzenienie

jezu spróbuj to zobaczysz
wiem i już.. czy na każdym takim wątku muszę się chwalić że jestem po technikum fryzjerskim?

75kg-62,5
kg

Takie tam przemyślenia
Stary 2012-11-19, 16:31   #329
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Toż przecież mówię, że widziałam jak sie zmywa. W przypadku burgundu wychdzi kolor różowy, potem zostaje cieplejsza poświata, a potem znika zupełnie. Czasem widziałam, że zostaje na dłużej. Autorka wątku sama musi zaryzykowac, bo inaczej się nie dowie.

A co do technikum fryzjerskiego, to wybacz, ale nie robi to na mnie wrażenia i szczerze mówiąc chwalenie się tym wygląda cokolwiek patetycznie.
Jeśli chcesz, aby wszyscy wiedzieli, że je skończyłaś, to tak - musisz się chwalić w każdym wątku. Chyba nikt nie czyta specjalnie wszytkich twoich postów.
Stary 2012-11-19, 17:22   #330
weegirl
Zakorzenienie

W każdym razie, jest spore prawdopodobieństwo, że kolor nie będzie później niezmieniony, jeśli chodzi o jasne włosy... U mnie się szamponetki nigdy nie wymywały do końca, znam też parę innych ciemnych blondynek, które później miały dziwną, ciemniejszą poświatę na włosach. Niby kolor bez zmian, a jednak subtelna różnica była

Z drugiej strony, np. jasnowłosa przecież Chatul chwaliła się, że u niej się szamponetki wypłukują zupełnie. Wg mnie jednak to zawsze jakieś ryzyko
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czarne, czarny, dekoloryzacja, farba, farba garnier, farbowanie, henna farbowanie, odżywka koloryzująca, pallete, rozjaśnianie, szampon koloryzujący, szamponetka farba, szatynka, venita, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości