szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki - Strona 12 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-20, 08:27   #331
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
wymywanie to sprawa indywidualna i zalezy od porowatosci wlosow....czasami sie wymyje do konca a czasami nie.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:29   #332
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
moim zdaniem do ładnego blondu napewno sie nie wymyje, to duze ryzyko

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:44   #333
Yadelis
Przyczajenie

Jak zmyć szamponetkę?

Witam.
Mam pytanie odnośnie szamponów koloryzujących. Od wielu lat używam szamponetek rudych, wiśniowych, fioletowych. Ostatnio takich z aloesem. Mam bardzo siwe włosy i chciałabym zrobić sobie gołębi blond, ale te rude odcienie nie chcą mi zejść. Jak domowym sposobem, bez fryzjera sobie z tym poradzić? Kiedyś próbowałam u fryzjera i wyszły zielone. Chciałabym tego uniknąć. Proszę tylko nie radzić mi lepszego fryzjera, bo zwyczajnie mnie na niego nie stać. Takie beznadziejne czasy. Bardzo proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marion-szampon-koloryzujacy-93-owoc-granatu-saszetka-40-ml.jpg (40,6 KB, 7 załadowań)
Yadelis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:59   #334
aveElba
Przyczajenie

Pomocy! Jak wypłukać kolor. Pilne!

Cześć Dziewczyny. Potrzebuje Waszej pomocy i to pilnie! Wiem,że może taki temat już istnieje na forum,ale nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Chodzi mi o to jak najszybciej wypłukać farbę z włosów? Dodam,że ściągałam kolor jakieś 6 dni temu. Włosy po dekoloryzacji były pofarbowane na miedziany blond. Głupia,chciałam je przyciemnić i 3 dni potem pofarbowałam je na kasztan z dodatkiem miedzi . Włosy wyszły mi totalnie inne niż na opakowaniu farby! Ciemne! Boki mam dosłownie czarne,odrost jakiś czerwony,a końce jasne! Słyszałam,że szampon przeciwłupieżowy może mi pomóc. Czy jeśli moje włosy parę dni temu były rozjaśniane to czy kolor z nich przy użyciu tego szamponu lepiej się wypłucze? Jakich efektów mogę się spodziewać? Pomocy! Dzięki z góry za odp.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Chodzi mi tylko o to czy jeśli były wcześniej rozjaśniane to czy przy uzyciu szamponu przeciwłupieżowego kolor szybciej się wypłucze.
aveElba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 18:30   #335
patrycja128
Raczkowanie

Smile Czym wybielic farbę z włosów ?

Witam , chciałam się was poradzić bo 2 dni temu pofarbowałam se włosy farbą z Joanny o kolorze głębokiego burguntu . Szybciej miałam włosy brązowe , ale koniecznie chciałam se zmienić kolor wiec se pofarbowałam , ale teraz tego żałuję bo jakoś nie podobam się sobie w tym kolorze i chciałabym odzyskać dawny kolor , albo żeby jakoś ta farbę wyblaknąć żeby móc pofarbować se włosy na brąz bo jak teraz to zrobię to nie uzuskam takiego brązu bo moje włosy są praktycznie czerwonawe . Dlatego moje pytanie do was czym mam myć włosy żeby tą farbę rozjaśnić , albo żeby szybciej schodził z niej kolor ??

Bardzo proszę was o radę i o szybką odpowiedź Pozdrawiam i z góry dziękuję
patrycja128 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:36   #336
Don_Gone
Raczkowanie

Dot.: Czym wybielic farbę z włosów ?

'Naturalnie' najlepiej działają szampony przeciwłupieżowe (lub tanie ziołowe). Z tego, co wiem, ogólnie czerwień szybko wypłukuje się z włosów, nie martw się tym tak bardzo.
Don_Gone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 20:42   #337
MalinoweMarzenia
Raczkowanie

Dot.: Czym wybielic farbę z włosów ?

Kiedyś farbowałam włosy tą farbą bardzo często . Spokojnie, jeszcze pare razy umyjesz i czerwień zniknie . Przynajmniej u mnie tak było

MalinoweMarzenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:16   #338
wiktoria02
Przyczajenie

Jak szybciej pozbyc sie farby z wlosow? :(

mam okropne odrosty... slyszalam o szamponie przeciwlupiezowym. czy dziala na 100%? przy okazji.. jak moge bardziej wygladzic wlosy? w sensie, zeby tych lokow tyle nie bylo..
w zalaczniku moje wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie263.jpg (45,8 KB, 38 załadowań)
wiktoria02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:31   #339
LemonCakes
Raczkowanie

Dot.: Jak szybciej pozbyc sie farby z wlosow? :(

Cytat:
Napisane przez wiktoria02 Pokaż wiadomość
mam okropne odrosty... slyszalam o szamponie przeciwlupiezowym. czy dziala na 100%? przy okazji.. jak moge bardziej wygladzic wlosy? w sensie, zeby tych lokow tyle nie bylo..
w zalaczniku moje wlosy
Masz śliczne loki, nie prostuj ich!
Co do farby, nie wiem czy da się tak domowymi sposobami "ściągnąć" ją z włosów, ale polecam hennę do farbowania. Jest naturalna, pielęgnuje włosy i ich nie obciąża.

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp
LemonCakes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:52   #340
Shannon_16
Zakorzenienie

Dot.: Jak szybciej pozbyc sie farby z wlosow? :(

Farby sama się nie pozbędziesz. Szampon przeciwłupieżowy sprawi tylko, że kolor będzie mniej intensywny, wypłowiały.
Shannon_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 00:10   #341
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki

Cytat:
Napisane przez wiktoria02 Pokaż wiadomość
w zalaczniku moje wlosy
Wyglądają na rozjaśnione. Nie pozbędziesz się z włosów rozjaśnienia, bo są w tym miejscu pozbawione poprzedniego koloru.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:41   #342
wopsie
Raczkowanie

Question Wellaton, miał wyjść blond ciemny, wyszedł ciemny brąz, co zrobić??!!! Pomocy!

Dziewczyny, po prostu płaczę, kiedyś farbowałam wellatonem i podobał mi się efekt i teraz też pofarbowałam sobie włosy ''ciemny blond'' - na opakowaniu jasny brąz. Włosy miałam rozjaśniane w kwietniu i na opakowaniu pisało aby jasny blond trzymał 40 minut. Mama nałożyła farbę i po 15 minutach chciałam zmyć , bo włosy miałam praktycznie czarne, ale mama kazała trzymać, po 23 minutach powiedziałam , że dość i zmyłam, włosy miałam po wysuszeniu prawie czarne. Włosy myłam wczoraj, dzisiaj przy użyciu proszku do prania, bo wyczytałam, że to zmywa kolor i rzeczywiście, ale mam dalej ciemny, zimny orzechowy brąz. Nie mogę dalej eksperymentować z farbowaniem, bo musiałabym rozjaśniać i farbować, a włosów nie mam w najlepszej kondycji. Czy ta farba mi się zmyje, ale płukać w jakiejś płukance, która da efekt?
wopsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 18:48   #343
bernikula
mOLDerator

Dot.: Wellaton, miał wyjść blond ciemny, wyszedł ciemny brąz, co zrobić??!!! Pomocy!

Ja też kiedyś tak zrobiła Lorealem- ciemny blond nr 7. chciałam spróbować i wyszedł mi też brąz. Czułam się okropnie i później poszłam do fryzjerki, która mi je z powrotem rozjaśniła i przywróciła do blondu. Sama nie eksperymentowałam.
Stary 2014-11-01, 22:07   #344
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: Wellaton, miał wyjść blond ciemny, wyszedł ciemny brąz, co zrobić??!!! Pomocy!

Sprobuj szamponu przeciwlupiezowego -troche wymywa kolo ale nie az tak bardzo niestety...

ja tez kiedys kupilam wellaton jasny braz- mialam czarne z brazowym polyskiem, o takie http://1.bp.blogspot.com/-DVP6f6OXC0...0/100_1259.jpg no wg mnie jasny brąz to chyba nie jest... pomogła mi tylko dekoloryzacja bo farba skubana nic się nie wymywała.

Ale za to z bardzo jasnego blondu wellatonu bylam bardzo zadowolona
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 03:57   #345
szklana_mgla
Rozeznanie

możesz spróbować troche sokiem z cytryny tylko uwaga bo może troche pogorszyć stan włosów, i tak jak dziewczyny radziły, mocne szampony, naolejuj włosy to dobrze ściąga kolor, byle jakim olejem, zostaw przynajmniej na godzine, zrób ze 3 razy i powinno zejść troche farby
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:21   #346
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Sprobuj szamponu przeciwlupiezowego -troche wymywa kolo ale nie az tak bardzo niestety...

ja tez kiedys kupilam wellaton jasny braz- mialam czarne z brazowym polyskiem, o takie http://1.bp.blogspot.com/-DVP6f6OXC0...0/100_1259.jpg no wg mnie jasny brąz to chyba nie jest... pomogła mi tylko dekoloryzacja bo farba skubana nic się nie wymywała.

Ale za to z bardzo jasnego blondu wellatonu bylam bardzo zadowolona
Tak, ja używam 12.0 i jest super. Natomiast na środę jestem umówiona na ombre i już mam trochę stracha...
Stary 2014-11-02, 11:57   #347
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Tak, ja używam 12.0 i jest super. Natomiast na środę jestem umówiona na ombre i już mam trochę stracha...
trzymam kciuki zeby wyszlo pieknie! koniecznie pochwal sie jak wyszło
buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 12:21   #348
thesunisshining
Przyczajenie

Exclamation Odżywka koloryzująca z henną trzyma się zbyt długo.

Witam. Pod koniec czerwca pomalowałam włosy produktem o nazwie "ziołowa odżywka koloryzująca z naturalnej henny" o kolorze "bronze" firmy Venita. Naturalnie moje włosy mają kolor brązowy, końcówki mają złote refleksy. Po farbowaniu kolor wyszedł niemal czarny. Po około miesiącu, kiedy zaczął się wypłukiwać, pomalowałam włosy jeszcze raz tą samą odżywką (?). Kończy się grudzień a kolor nadal nie zeszedł. Na jakiś czas był rudy, potem znowu czarny z dodatkiem zielonego. Końcówki i spody włosów są już w naturalnym kolorze, pojawiły się też odrosty. Środek włosów mam jeszcze jednak jakby sprany czarny. Co z tym zrobić? Codziennie myję włosy szamponem przeciwłupieżowym. Jak myślicie, czy umycie włosów szamponem z sodą oczyszczoną pomoże? Dlaczego odżywka jeszcze nie zeszła, przecież miała się trzymać od 8 do 10 myć? Proszę o radę.
thesunisshining jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:52   #349
SceneQueene
Zakorzenienie

Spróbuj. Jeśli nie, zostaje dekoloryzacja.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 16:42   #350
gosia9798
Przyczajenie

Jak szybko wymyć kolor z włosów?

Hej Mam pytanie. Jak mogę szybko i skutecznie wymyć kolor z włosów? Farbuje włosy na jasny brąz ale pod koniec sierpnia idę ściągnąć kolor i zafarbować na zbliżony do naturalnego (ciemny blond) Zależy mi na tym aby tylko raz ściągać kolor i nie musieć tego powtarzać.
Znacie jakieś sprawdzone sposoby jak chociaż trochę wymyć kolor z włosów, żeby nie był tak intensywny?
Słyszałam, że szampony przeciwłupieżowe działają ale może znacie jeszcze inne metody?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
gosia9798 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 10:56   #351
bernikula
mOLDerator

Częste mycie i płukanie, np. na zasadzie, balsamowanie, mycie, znowu odżywka, płukanie itp.
Ekspozycja na słońce (ale może wysuszyć), zresztą podobnie jak szampon przeciwłupieżowy.
Stary 2016-03-28, 17:43   #352
charlaine
Przyczajenie

za ciemne włosy po farbowaniu

Cześć! Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dwa dni temu zafarbowałam włosy kremem koloryzującym Palette (średni brąz), ale niestety uzyskałam niemalże czarny kolor (pod światło widać brązowe refleksy). Jestem bardzo niezadowolona z efektu, jednak nie dysponuję takimi środkami, żeby pozwolić sobie na dekoloryzację w salonie fryzjerskim, a poza tym słyszałam, że bardzo niszczy włosy. Czytałam, że istnieją nieinwazyjne metody domowe - np. rozjaśnianie miodem zmieszanym z wodą utlenioną albo mieszanką rozjaśniacza, oksydantu, szamponu i odżywki. Podobno bezpośrednio po farbowaniu można dodać do szamponu sodę oczyszczoną i umyć głowę, ale problem w tym, że od farbowania umyłam włosy już dwa razy i nie jestem pewna, czy ta metoda zadziała. Mój naturalny kolor to bardzo jasny brąz, ale to nie było moje pierwsze farbowanie (farbę nakładałam na taki kasztanowy odcień). Czy jest jakiś sposób, żebym mogła pozbyć się tej czerni z głowy w miarę szybko (tydzień) i zejść do głębokiego brązu/kasztanu? Pomocy!
charlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:29   #353
marz656
Przyczajenie

Dot.: za ciemne włosy po farbowaniu

Witam. Niestety muszę Ciebie zmartwić, ponieważ w tydzień nie zdziałasz żadnych cudów ) Musisz uzbroić się w cierpliwość, jeszcze parę lat temu zmagałam się z podobnym problemem - wypróbowałam chyba wszystkich metod domowych i żaden mi nie pomógł. Jedynie mogę polecić Tobie szampon przeciwłupieżowy trochę przyspieszył cały ten proces. No i oczywiście nadchodzące słońce może coś zadziałać
marz656 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 11:17   #354
BiliLili
Raczkowanie

Jaki szampon ,,zeżrę" szybciej farbę?

Pytanie takie jak w tytule - który szampon szybko wyblaknie farbę?
Słyszałam kiedyś, że przeciwłupieżowe i dla włosów tłustych.
Macie jakieś propozycje?
Chcę się powoli pozbywać ciemnej farby, później rozjaśnić u fryzjera i przejść z prawie czarnych na brąz.
BiliLili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 16:26   #355
SceneQueene
Zakorzenienie

Ziołowe typu Barwa pokrzywa czy rzepa. No i szampony oczyszczające.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

I, miód położony solo na włosy nie tylko świetnie nawilża, ale i dodatkowo ściąga kolor.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czarne, czarny, dekoloryzacja, farba, farba garnier, farbowanie, henna farbowanie, odżywka koloryzująca, pallete, rozjaśnianie, szampon koloryzujący, szamponetka farba, szatynka, venita, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości