szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-25, 13:57   #241
mimka95
Przyczajenie

Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki

ja nie zauważyłam, by mi zniszczył włosy. a wręcz przeciwnie. są miękkie i mniej mi wypadają, nie wiem od czego to zależy. o.O teraz mam problem, bo się spłukują.. i chciałabym mieć rude, a pewnie po kilku myciach będą różowe.. -.-
mimka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 10:31   #242
marz656
Przyczajenie

Usuwanie farby z włosów

Witam. Wczoraj pomalowałam włosy "Garnier Color&Shine Farba 4 - Naturalny Brąz" do 24myć. Kolor wyszedł fatalny! Naturalny kolor moich włosów to ciemny blond a kolor wyszedł prawie, że czarny! Teraz chce jak najszybciej pozbyć się tego koloru. Wczoraj przesiedziałam cały wieczór w necie, poszukując sposobu na usunięcie farby z włosów. Sporo ludzi mówiło o szamponie przeciwłupieżowym, ocet i woda, jajko i woda(jednak myślę, że to służy jako odżywka do włosów), sok z cytryny, jak i o wizycie u fryzjera(od razu mówię, że fryzjer mnie nie interesuje). Z tych metod wybrałam ocet i woda- kolor może minimalnie zmył się(do tego jeszcze myłam głowę co 1h). Nie wiem co już mogę zrobić, może wy macie jakieś pomysły? Co z tym szamponem przeciwłupieżowym, na forach opinie były różne. Proszę o radę : )
marz656 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 11:26   #243
uUuAsissuUu
Zakorzenienie

Ja bym spróbowała szampon przeciwłupieżowy. A jak nie to zostaje ci zwązać włosy w kitke i tak pomykac. JA bym nie użyła wody z octem z taką częstotliwością jak ty. P{rzecież ocet jest kwaśny.. No chyba, że w takim proporcjach, żeby nic się włosom nie stało.
uUuAsissuUu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 14:28   #244
marz656
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedź! Posłuchałam Ciebie i właśnie kupiłam szampon przeciwłupieżowy Head&Shoulders i zamierzam zaraz go sprawdzić. Mam nadzieje, że mi pomoże..
Stary 2011-06-15, 00:15   #245
1346982167532621965435asi
Przyczajenie

Mam podobny problem. Wczoraj zafarbowałam trwałą farbą do włosów Garniera 'brąz'. Efekt-wyszedł bardzo ciemny brąz, niemal czarne . Jestem załamana ponieważ wogule nie pasuje mi ten kolor włosów. Wyglądam jak śmierć. Na różnych forach internetowych czytałam o różnych sposobach rozjaśniania włosów. Rozjaśniacz odpada, fryzjer również. Myślę o stosowaniu szamponu przeciwłupieżowego H&S.
Słyszałam że mycie podgrzanym szamponem pomaga. Stosował może coś takiego ktoś?

Z góry dzięki za odpowiedź ;*
1346982167532621965435asi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:50   #246
verroza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez 1346982167532621965435asi Pokaż wiadomość
Mam podobny problem. Wczoraj zafarbowałam trwałą farbą do włosów Garniera 'brąz'. Efekt-wyszedł bardzo ciemny brąz, niemal czarne . Jestem załamana ponieważ wogule nie pasuje mi ten kolor włosów. Wyglądam jak śmierć. Na różnych forach internetowych czytałam o różnych sposobach rozjaśniania włosów. Rozjaśniacz odpada, fryzjer również. Myślę o stosowaniu szamponu przeciwłupieżowego H&S.
Słyszałam że mycie podgrzanym szamponem pomaga. Stosował może coś takiego ktoś?

Z góry dzięki za odpowiedź ;*
Garnier jest strasznie słabą farbą miałam to samo ; )
więc używaj przeciwłupieżowego , a zejdzie ci + słońce. Ja z niemal czarnego mam lekko rude ale miesza się on z moim naturalnym kolorem ; d dobrze że to garnier a nie inna farba : D
verroza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:50   #247
riverror
Raczkowanie

Włosy kolor

Witam. Mam pytanie.
pofarbowałam włosy i mam je ciemne... za ciemne...
chciałabym z ciemnego brązu uzyskać średni brąz.
proszę o rady. co zrobić. błagam o pomoc...
riverror jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:49   #248
LolaBunny
Raczkowanie

Witam....

Wczoraj zafarbowałam włosy(średni blond) na ciemny popielaty blond z londy. Ale kolor wyszedł prawie czarny ( na prawdę ja nie żartuje) ... do tego mam prześwity tego swojego blondu.
Czy jak użyję H&S kolor wyblaknie, Ale co wtedy z prześwitami.?
Co ja mam zrobić?
Nie chcę farbować włosów farbą, ani rozjaśniać, bo już są suchutkie i słabe.
Prosze o pomoc.
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:48   #249
marz656
Przyczajenie

Hej. Cóż, szczerze mówiąc próbowałam wszystkich sposobów i żaden nie przyniósł dobrych efektów. Teraz mijają 4miesiące od pomalowania włosów i dopiero teraz widzę prześwity mojego koloru. Jedynie mogę wam polecić ten szampon H&S przeciwłupieżowy, pomógł niewiele, ale zawsze to coś )
Stary 2011-07-14, 09:13   #250
wysokieobcasy95
Przyczajenie

Zmywanie szamponu koloryzującego

Pomalowałam wczoraj włosy szamponem koloryzującym Garnier Color & Shine [do 28 myć] odcień czekolada. Wyszły mi brązowe włosy z bordowym połyskiem. Jak zmyć ten kolor, albo chociaż bordowe refleksy?
wysokieobcasy95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:38   #251
Cola_Ola
Zakorzenienie

Ja to jestem taki cudak. Też miałam faze, że non stop farbowałam na czarno, ale mi się odwidziało. Ostatni raz farbowałam w kwietniu. Teraz miałam taki wyblakły kolor i odrosty. Chciałam sobie zrobić sama pasemka. Użyłam Palette Delux do pasemek bo cały łeb to strach. Wyszły mi jakieś rude. Włosy zrobiły się w sumie ciemno brązowe rude z momentami czerni gdzie niegdzie. Zrezygnowała ze swej "mądrości" i chciałam żeby fryzjerka coś mi poradziła i pomogła, ale ona doesłała mnie do domu i kazała myć szamponem przeciwłupieżowym żeby jeszcze ten kolor się zmywał. Chlip Nie chcę już mieć tych ciemnych kłaków, no!
Stary 2011-07-14, 11:53   #252
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: Zmywanie szamponu koloryzującego

Cytat:
Napisane przez wysokieobcasy95 Pokaż wiadomość
Pomalowałam wczoraj włosy szamponem koloryzującym Garnier Color & Shine [do 28 myć] odcień czekolada. Wyszły mi brązowe włosy z bordowym połyskiem. Jak zmyć ten kolor, albo chociaż bordowe refleksy?
czekolada to odcien ktory zawsze wychodzi z cieplym polyskiem. Mysle ze te bordo zacznie sie wymywac na rudo. Jesli wierzyc szamponom koloryzujacym to powinno ci sie zmyc po tych 28 myciach w co ja szczerze wątpie Myj wlosy szamponem przeciwlupiezowym to szybciej pozbedziesz sie farby.
Stary 2011-07-14, 14:04   #253
wysokieobcasy95
Przyczajenie

Dot.: Zmywanie szamponu koloryzującego

Rzeczywiście, umyłam 2 razy i są już nieco inne. W sumie to nawet nie wyglądają teraz tak źle
wysokieobcasy95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 23:15   #254
Ondiine
Rozeznanie

Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

Odnawiam temat
Dzisiaj sobie zaszalałam z czekoladowym brązem do 24 myć i też mi wyszedł czarny! Chcę to zmienić trochę do soboty, jakoś rozjaśnić. Czy po tym szamponie przeciwłupieżowym nie zostaną jakieś nierówności ? Nie chcę mieć łaciatych włosów
W ogóle się wkurzyłam, bo szampon to szampon, jak to możliwe, że nie schodzi ?? Nie chcę mieć odrostów!
Pomóżcie
Stary 2011-07-22, 16:18   #255
malwina2286
Raczkowanie

Dot.: jak szybko zmyć szampon koloryzujacy

czytałam na wizazu, że ponoć płyn do mycia naczyń dobrze spiera kolor ale czy to prawda.... :/
malwina2286 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:34   #256
kinia483
Rozeznanie

Szamponetka nie chce zejść .

Hej ; )
Kilka razy farbowałam włosy czarną szamponetką ponieważ stwierdziłam, że nie zniszczy mi włosów tak jak farba a ta szamponetka co kupowalam długo się trzymała. No i już nie chce mieć tych czarnych włosów ale ta szamponetka nie chce zejść a nie farbowalam juz kilka miesięcy. Mam niby małe odrosty ale zanim całkiem zejdzie to kilka lat kurde minie ;D
wiecie co moge zrobić żeby zeszła ?

od 8.09.2012 pije pokrzywe.

http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:13   #257
Sylwia_195
Przyczajenie

Dot.: Szamponetka nie chce zejść .

Na twoim miejscu używałabym szamponów przeciwłupieżowych, bo po nich szybciej wypłukuje się kolor.
Sylwia_195 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:17   #258
kinia483
Rozeznanie

Dot.: Szamponetka nie chce zejść .

O spróbuje , może się uda . nie chciałabym iść we wrześniu do szkoły z takimi odrostami więc mam nadzieje , że to coś pomoże .

od 8.09.2012 pije pokrzywe.

http://wariacje-kosmetyczne.blogspot.com/
kinia483 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:00   #259
laadyem
Przyczajenie

czy mycie włosów raz za razem daje szybsze efekty ?

Witam. Ufarbowałam włosy w czwartek szamponem koloryzującym( do 28 myć) Garniera color & shine . Sęk w tym, ze kolor wyszedł za ciemny. Od czwartku zdążyłam umyć głowę już 15 razy ale włosy może tylko minimalne zjaśniały. Dlatego zastanawiam się czy mycie głowy raz za razem ma jakikolwiek sens ? Najgorsze jest to , ze włosy przed pofarbowaniem były rozjaśniane... czy to też może wpływać na intensywność tej farby/szamponu ?

PS. zdaje sobie doskonale sprawę, że częste mycie niszczy moje włosy .. jednak chcę jak najszybciej pozbyć się tego koloru
laadyem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:55   #260
Schizophrenic
Raczkowanie

Dot.: czy mycie włosów raz za razem daje szybsze efekty ?

A jaki to kolor?
Jeśli brązy to polecam szampon przeciwłupieżowy,będziesz myła dziennie to zejdzie.
Mi się zdarza myć włosy dwa razy na dzień i nie są ani troche zniszczone
więc to mit.
Schizophrenic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 23:30   #261
Ondiine
Rozeznanie

Ja nałożyłam szampon koloryzujący Palette i tu właśnie marudziłam, że mam za ciemny kolor, ale już mi trochę zszedł i w tej chwili jestem zadowolona, bo nie różni się tak bardzo od mojego naturalnego koloru.
Umyłam raz leczniczym szamponem przeciwłupieżowym Selsun Blue, a teraz myję Clear'em i powoli kolor jaśnieje Już jest taki, jaki chciałam.
Stary 2011-08-01, 17:33   #262
201607040946
Konto usunięte

mnie po przeciwłupieżowych pojawia się ... łupież
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:38   #263
Ondiine
Rozeznanie

No to faktycznie lepiej nie ryzykować i przemęczyć się z tym kolorem niż się narażać na łupież :P
Stary 2011-08-02, 22:32   #264
IvonaMM
Raczkowanie

RATUNKU!!! Jak się pozbyć szybko farby?

Dziś zafarbowałam włosy u fryzjerki farbą MATRIX-a (opakowanie chyba czerwone było).
Chciałam brąz i miał być o 1-2 tony ciemniejszy od mojego koloru czyli "wypłowiałego brązu". Na palecie fajnie wyglądał kolor mokka gold i na ten się zdecydowałam za namową fryzjerki.
Kolor wyszedł STRASZNY!!!! W cieniu jest niby brąz ale pod światłem i w słońcu jest to rudy!!! U nasady mam włosy jakby jaśniejsze a dolna część jakaś ciemniejsza się wydaje. Wyglądam okropnie, wkurza mnie ta "rudność, czerwień, rdzawość" pod światłem!!!
12 sierpnia mam rozmowę w sprawie pracy i chciałam jakoś wyglądać a jest gorzej! Jak mam się pozbyć farby? Jak spłukać ten kolor? Ile on się będzie utrzymywał? Czy codzienne mycie włosów coś mi pomoże? Jak mam się tego pozbyć w tydzień ?
IvonaMM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:19   #265
GagaFace
Zadomowienie

Dot.: RATUNKU!!! Jak się pozbyć szybko farby?

Zmywaj farbę szamponem. Rudy kolor w magicznie szybkim tempie z chodzi z włosów.

GagaFace jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 23:12   #266
IvonaMM
Raczkowanie

Dziękuję za przeniesienie

Będę myć włosy codziennie. Dziś drugi dzień, więc jakoś już się powoli przyzwyczajam patrząc w lustro.
Szampon póki co to mam Mrs. Potter's z Gingko i nim myję włosy ale nawet nie zauważyłam ani kropelki schodzenia farby, piana i woda czysta jak łza ) no ale w końcu (na moje nieszczęście teraz) to szampon do włosów farbowanych.
IvonaMM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:50   #267
AniaAga
Zadomowienie

Dot.: RATUNKU!!! Jak się pozbyć szybko farby?

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
Dziś zafarbowałam włosy u fryzjerki farbą MATRIX-a (opakowanie chyba czerwone było).
Chciałam brąz i miał być o 1-2 tony ciemniejszy od mojego koloru czyli "wypłowiałego brązu". Na palecie fajnie wyglądał kolor mokka gold i na ten się zdecydowałam za namową fryzjerki.
Kolor wyszedł STRASZNY!!!! W cieniu jest niby brąz ale pod światłem i w słońcu jest to rudy!!! U nasady mam włosy jakby jaśniejsze a dolna część jakaś ciemniejsza się wydaje. Wyglądam okropnie, wkurza mnie ta "rudność, czerwień, rdzawość" pod światłem!!!
12 sierpnia mam rozmowę w sprawie pracy i chciałam jakoś wyglądać a jest gorzej! Jak mam się pozbyć farby? Jak spłukać ten kolor? Ile on się będzie utrzymywał? Czy codzienne mycie włosów coś mi pomoże? Jak mam się tego pozbyć w tydzień ?
Nie chcę Cię martwić ale rudość Matrixa chyba ciężko się wymywa.... Jestem niezadowolona z 8CC, próbuję od trzech tygodni najróżniejszych przeciwłupieżowych szamponów i ledwo drgnęło, może tak z 10% mniej intensywne mam......
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 23:49   #268
Ondiine
Rozeznanie

Hmmm, a nie wolałabyś iść do fryzjera i zrobić dekoloryzację ? Szczerze wątpię, żebyś zmyła cokolwiek, farba ma to do siebie, że właśnie jest niezmywalna..
Jak już się uprzedziłaś do tej fryzjerki to idź do innej, radzę iść do jakiejś sprawdzonej i naprawdę dobrej, żeby nie pogorszyła sytuacji na Twojej głowie
Stary 2011-08-06, 22:22   #269
gapekx3
Przyczajenie

Jak zmyć szamponetke?

w połowie czerwca zafarbowałam grzywke szamponetką z JOANNY ! troche sie zmyło ale nadal to widać ; ( jak moge too zmyć?

mój naturalny kolor to brąz a zafarbowałam na MALINOWĄ CZERWIEŃ . ; (
co mam zrobić zeby zeszło?
mam już odrosty na 1-2 cm .. strasznie tego nie widać ale to przeszkadza i niektórzu sie pytajją. HELP!
gapekx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 23:26   #270
Vaniliaa_
Rozeznanie

Dot.: Jak zmyć szamponetke?

Z czasem samo powinno zejść .
możesz spróbować myć szamponami typowo oczyszczającymi tzn. np. rumiankowymi mi takie szampony strasznie wypłukują kolor.. nie wiem jak jeszcze mogłabym pomóc nie przychodzi mi nic innego do głowy

klik
Vaniliaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czarne, czarny, dekoloryzacja, farba, farba garnier, farbowanie, henna farbowanie, odżywka koloryzująca, pallete, rozjaśnianie, szampon koloryzujący, szamponetka farba, szatynka, venita, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości