Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-05, 14:20   #1
konatala
Raczkowanie

pytanie o fryzurę

Cześć
chciałabym zmienić fryzurę i mieć cos takiego

http://images.movieplayer.it/2009/01...210-103189.jpg

zwykła prosta bez cieniowania, bo już trochę mi się przejadły moje cieniowane włosy.

Niesety moje włosy jeszcze całkiem nie odrosły i z jednej strony, na którą mam przeczesaną grzywkę włosy sięgają do brody, a żeby uzyskać taką fryzure trzeba mieć równe.

jak myślicie poczekać aż odrosna czy sprobować obciąć a te do brody zostawić niech rosną dalej, nie wiem czy t będzie dobrze wyglądać zresztą bo będzie widać że końcówki są "inne". problem jest tez taki że włosy bardzo wolnomi rosną. Ostatnio byłam w czerwcu i wcale nie są już długie jak na taki długi okres czasu. Polecicie coś na pobudzenie włosa, aby rósł szybciej?

A jak myslicie do tej fryzury jaka będzie lepsza grzywka? mam przedziałek na boku więc można scieniować grzywkę czy zostawić długości włosów?

Z góry dzięki za rady
pozdrawiam
konatala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:30   #2
butterfly14
Raczkowanie

GG do butterfly14
Dot.: pytanie o fryzurę

Witam.
Możesz trochę podciąć włosy, ponieważ końcówki będą zdrowe a włosy szybciej urosną
Jeśli chcesz aby włosy szybciej rosły wzbogać swoje posiłki w witaminy, czyli jedz dużo warzyw i owoców. Możesz pić zieloną herbatę. Jeśli masz taką potrzebę, możesz my codziennie włosy. Stosuj odżywki oraz serum. Nie prostuj włosów, a co do ich suszenia używaj suszarki z chłodnym strumieniem powietrza (suszenie trwa dłużej ale struktura włosa nie jest zniszczona).
Co do grzywki zdaj się na radę fryzjera. Mój jest jednocześnie stylistą i wie, jaką fryzurę dobrać, czy będzie pasowała do kształtu twarzy itp.
Pozdrawiam.
butterfly14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:39   #3
konatala
Raczkowanie

Dot.: pytanie o fryzurę

oststnio noszę grzywkę na bok i scieniowaną, moje wlosy są dość płaskie więc chyba taka opcja jest lepsza. zresztą można zostawić długą a jak nie bedzie zdawać egzaminu przyciąć

A moze bedzie mi pasować cos takiego?
Dodaje zdjecie swojej twarzy zebyście mogły cos podpowiedzieć(tylko teraz mam dłuższą grzywkę)

Edytowane przez konatala
Czas edycji: 2010-02-05 o 15:32
konatala jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości