Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-06, 18:51   #1
mag1975
Przyczajenie

Jak zrobić taką fryzurkę?????

Proszę pomóżcie jak powinny być zcięte włosy do takiej fryzurki i jak je modelować???????????????? ????
http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura78555.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura18788.htm
mag1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:23   #2
patricia922
Raczkowanie

Dot.: Jak zrobić taką fryzurkę?????

Witaj. Wloski musza zostac skrocone jakies 2 cm za ramiona i mocno wycieniowane z gory i stopniowo w strone dolu, ale 2 dolne warstwy nie ruszone modeluj na pianke lub papiloty , jesli wyjda Ci za mocne loki po papilotach, zwilz je i z glowa w dol wgniec piank. Pozdrawiam.
patricia922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:24   #3
sokolowka
Przyczajenie

wydaje mi się, ze włosy powinny być lekko ścieniowane z grzywka na bok a reszta to sposób ułożenia...
pewnie po umyciu włosów nałożenie pianki już od nasady...suszenie na grubej szczotce lub nałożenie na grube wałki...tylko trzeba wziąć pod uwagę,że ułożenie włosów jak ma jakaś gwiazdeczka na zdjęciu wymaga wprawy..początkowo efekt może być zupełnie inny niż się oczekuję, ale trzeba uzbroić sie w cierpliwość i metodą prób i błędów dojdzie się do perfekcji....takie fryzury robia im fryzjerzy po kilka godzin by wyglądały idealnie...
najlepiej wydrukować zdjęcie i iść do fryzjera(-ki) i pokazać...takie coś ułatwia im sprawę....może doradzic jak ułożyć włosy, bo zależy to od tego czy masz cienkie czy grube włosy,proste czy kręcone....ja zawsze tak robię i osiągam zamierzony efekt...

powodzenia..pewnie będziesz wyglądała ślicznie....
sokolowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 12:57   #4
anormalnagabriela
Raczkowanie

GG do anormalnagabriela

Witam
Ja, gdy widzę fryzurę, która mi się podoba, drukuję zdjęcie i idę do fryzjera, pokazuję mu, omawiam z nim wszystko i proszę żeby mi wymodelował tak, jak na zdjęciu i wytłumaczył mi jak to zrobic samemu albo poprostu się przyglądam jak on to robi. To sprawdzona metoda
A jeśli nie chcesz tak to wydaje mi się, że włosy są trochę pocieniowane od wysokości oczu i dolne warstwy nie ruszone. Do tego postrzepione końcówki. Grzywka na przycięta na ukos i również postrzępiona. Całośc mocno zwilżona i wtarta pianka, pokręcona na duże wałki. na koniec wymodelowac tak jak chcesz i polakierowac lub/i nabłyszczyc woskiem lub nabłyszczaczem w sprayu. A przedewszystkim musisz miec zdrowe włosy

DIETA CEL: -10 kg

Wzrost: 174 cm
Waga: 61 kg
67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61

Walka z trądzikiem

START 18.08.2010r.
anormalnagabriela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:03   #5
trivial
Rozeznanie

GG do trivial

Jeśli masz lekkie, puszące się włosy to ODRADZAM taką fryzurę. Stanowczo. Muszą być obcięte dość krótko, są jeszcze lżejsze i bardziej napuszone i wymagają potem dużego nakładu pracy. Idź do fryzjera ze zdjęciami, pokaż, podyskutujecie jak to się ma do Twoich włosów .

trivial jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości