Potrzebuję porady!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-06, 23:30   #1
Dorcia18
Raczkowanie

GG do Dorcia18
Exclamation

Witam!!
jestem tu nowa wiec jak robie coś żle to wybaczcie .
a wiec tak chciałabym sie dowiedzieć co w sobie moge zmienić
mam 150cm wzrostu i waże 51 kg juz złozyłam postanowienie ze musze schudnąć. prosze was o pomoc bo moje przyjaciółki juz powiedziały mi dyskretnie ze powinnam cos zrobic ale ja nie wiem co.
cerę mam jasną
włosy tak jak widać na zdjęciach (problem w tym ze robią sie jakby troche fioletowe) chciałambym mieć włosy brązowe ale nigdy mi nie wyszedł taki kolor moze nie jest dola mnie??
strasznie sie przetłuszczają szczególnie grzywka i jekby tego mało było to sie strasznie wywijają i kręcą(falują) we wszystkie strony ;( co prawda nie mam nic przeciwko kręconym włosom ale one też muszą jakos wyglądać
oczy szare
najlepiej sie czuje w kolorach ciemnych (czerń brąz) i fuksja
prosze was o pomoc i od razu z góry dziękuje

dodaję jeszcze kilka zdjęć żeby lepiej było widać i z grzywką i bez grzywki oceńcie same

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-08 o 10:12 Powód: post pod postem
Dorcia18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:26   #2
ligia87
Przyczajenie

Dot.: Potrzebuję porady!!

Witaj uważam,że z grzyweczką wyglądasz bardzo ładnie-ta fryzurka na pierwszym zdjeciu(z czterech)jest w porządku-pasuje Ci .Ja też mam przetłuszczającą się grzywkę-kup sobie bibułki matujące wibo 4zł kosztują,bo możliwe że czółko jest tłuste(tak jak w moim przypadku)A grzywka na pewno musi być gęsta,masywna.Kręcone włoski jak najbardziej,tylko musisz znaleźć odpowiedni sposób odżywiania włosków.Jak je pielęgnujesz??
ligia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 18:25   #3
Lunawera
Raczkowanie

Grzyweczka tylko i wyłącznie na bok, broń Boże nie rób sobie prostej - nie pasuje do kształtu buzi. Widzę Ciebie w zdecydowanie jaśniejszym odcieniu włosków np. jasny brąz, teraźniejszy kolor jest za ciemny do Twojej cery. Wiem, że ciężko jest takie odcienie uzyskać samodzielnie, dlatego fryzjer może być pomocny

Lunawera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 18:41   #4
cierra
Raczkowanie

Hej Tak jak koleżanka wyżej uważam, że najkorzystniej wyglądasz na fotce 1 z czterech, gęsta na bok grzywka pasuje do buzi oraz lekkie fale dodają objętości twoim włosom Kolor jest ok, chyba zimny odcień ci najbardziej pasuje ja bym na pewno jeszcze koniecznie przyciemniła brwi bo masz za jasne w stosunku do włosów co do oczu to powinnaś nakładać na zewnętrzną część powieki ciemne cienie by podnieść powiekę (wydają się troszkę ciężkie i lekko opadają) i otworzyć oko wiem co mówię na policzki przydałoby się troszkę różu by wymodelować buźkę

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 18:42   #5
Yummy_Lollipop
Przyczajenie

Ok Jestes nie brzydką dziewczyną ale widać że nie dużo robic aby wyglądac atrakcyjnie .. Slabo widoczne brwi które powinnas podreslic delikatnie brązową kredką oczywiscie nie robiąc przy tym efektu karykaturalnego ..Jestes baardzo niska ,ale nie gruba masz kobiecie ksztalty to jest w tobie wbrew twoim pozorom fajne Mysle ze powinnas ubierac się w bardziej zdecydowane kolory .. Zainwestuj w najlepsza farbe do wlosow albo idz do fryzjera w zadnych wypadku nie farbuj sie na czarno tak jak mowisz dobrze by bylo aby wyszedl Ci czekoladowy brązik
Yummy_Lollipop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:01   #6
Dorcia18
Raczkowanie

GG do Dorcia18

Cytat:
Napisane przez ligia87 Pokaż wiadomość
Witaj uważam,że z grzyweczką wyglądasz bardzo ładnie-ta fryzurka na pierwszym zdjeciu(z czterech)jest w porządku-pasuje Ci .Ja też mam przetłuszczającą się grzywkę-kup sobie bibułki matujące wibo 4zł kosztują,bo możliwe że czółko jest tłuste(tak jak w moim przypadku)A grzywka na pewno musi być gęsta,masywna.Kręcone włoski jak najbardziej,tylko musisz znaleźć odpowiedni sposób odżywiania włosków.Jak je pielęgnujesz??
ja włosy pielegnuje szamponikiem z rzepy ale od niedawna wiec jeszcze słaby efekt odzywkę mam z jedwabiem bez spłukiwania i zeby poskromić włosy krem utrwalający włosy kręcone z nivea myślę że to nie za dużo.
a może masz jakieś sprawdzone kosmetyki ??

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

a co myślicie o smoky eye tylko oczywiście nie cały czarny np czarny z szarym i perłowym sprawdzi się w moim przypadku??
Stary 2010-02-07, 21:35   #7
wredna baba
Raczkowanie

A mnie się bardzo podobasz bez grzywki masz bardzo ładne rysy i kształt twarzy, którego nie musisz zakrywać. Ewentualnie delikatna grzywka na bok (zwłaszcza, że jak mówisz, przetłuszcza się, może więc warto pomyśleć nad jej zapuszczeniem)
Lekko rozjaśniłabym włosy - może pasemka, refleksy w odcieniu jaśniejszego brązu? Powinny ładnie wyglądać na falujących włosach.
Podkreśl błyszczykiem usta, bo są śliczne. Do tego makijaż oczu, i lekko przyciemnić brwi - henna lub kredką.
Konieczny tusz do rzęs

Nie słuchaj koleżanek, bo nie jesteś gruba. Masz ładną sylwetkę, tylko ciuchy źle dobrane Góra jest ubrana w prostokąt - a powinnaś wybierać ciuszki podkreślające talię.
Np w takim kształcie:
http://www.bluzki.damskie.net/koszul...3,1400000.html
http://m-8.m.staticedi.com/c/644/46c...736af9921d.jpg
http://www.female.pl/images/reklama/5920.jpg
http://szycie.blox.pl/resource/lodzie1.jpg
http://szycie.blox.pl/resource/kwiatyprzod.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_S-Jd6TT1_P...szkola+002.jpg
(Wszystkie ciuszki znalezione w google)

Żakiet, albo wdzianko z jednym guzikiem pomoże nadać fajny kształt sylwetce. Nie musi być super-oficjalny i można nosić do t-shirtu i jeansów Albo kurteczka wcięta w talii? Bluzka z dekoltem, chociaż niewielkim? Albo dłuższa tunika z szerokim paskiem w talii - możliwości masz dużo
Na bardziej oficjalne wyjścia - ołówkowa spódnica z podwyższonym stanem pomoże Ci lekko wydłużyć nogi.
Spodnie masz fajne, ale konieczne do nich są obcasy - nawet niewielkie, 2-3 cm. Baletki i płaskie tenisówki odpadają niestety
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 22:20   #8
wredna baba
Raczkowanie

Pobawiłam się troszeczkę twoim zdjęciem w paintcie, żeby Ci pokazać, o co mi chodziło tak mniej więcej, na szybko
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:15   #9
kalija
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dorcia18 Pokaż wiadomość
ja włosy pielegnuje szamponikiem z rzepy ale od niedawna wiec jeszcze słaby efekt odzywkę mam z jedwabiem bez spłukiwania i zeby poskromić włosy krem utrwalający włosy kręcone z nivea myślę że to nie za dużo.
a może masz jakieś sprawdzone kosmetyki ??

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

a co myślicie o smoky eye tylko oczywiście nie cały czarny np czarny z szarym i perłowym sprawdzi się w moim przypadku??

Wredna baba dała Ci bardzo dobre rady

Jeśli przetłuszczają Ci się włosy, to nie używaj odżywki bez spłukiwania (obciaża włosy i powoduje, że szybciej się przetłuszczają), możliwe, że nakładasz też zbyt dużo tego kremu nivea.

Twój obecny kolor włosów jest zbyt ciemny, nie pasuje do karnacji niestety. Absolutnie nie widzę Cię w czarnych.

Masz śliczne usta! Koniecznie podkreśl je błyszczykiem.. są boskie

Brwi do zapuszczenia (jeśli je tak mocno wyskubałaś) lub lekkiego podkreślenia kredną lub cieniem (cień daje subtelniejszy i bardziej naturalny efekt).
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:48   #10
dottta
Zakorzenienie

Po pierwsze jest coś co bardzo uderza kiedy się patrzy na Twoje zdjecia - brak brwi. Są one niezbędne na twarzy. Nie wyrywaj już ich tylko zapuszczaj. Po za tym grzywka jak najbardziej - bez niej wyglądasz jakoś "łyso". Kolor włosów trochę jaśniejszy bo teraz wyglądasz na bardzo bladą - aż niezdrowo

Co do strojów, jak koleżanki wyżej proponowały Masz, jak to się mówi - niskie zawieszenie więc powinnaś optycznie skracać tułów a wydłużać nogi. Tuniki raczej nie dla Ciebie, za to kamizelki/marynarki wytaliowane i buty na obcasach zdecydowanie
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:51   #11
Dorcia18
Raczkowanie

GG do Dorcia18

wogle nie reguluje brwi własnie dzis kupiłam henne i mam zamiar be o ton przyciemnić mam nadzieje że to pomoże
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości