Pomozcie mi wybrac :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-07, 23:30   #1
paulinax1
Raczkowanie

Question

Pomozcie mi wybrac :)

Czesc. Mam cere mieszana i chce kupic podkład + puder. Mam problem nie wiem jak je spasowac, by na skorze wygladało to naturalnie bez efektu tzw maski. Mam na oku Lirne City Matt lub Soraya sceniczny a puder z Vipery transparentny sypki na opakowaniu jest napisane chyba Fece. Czy to dobre połaczenie? Ktory podkład polecacie z tych dwoch? po opini na KWC zacheciły mnie własnie te 2. Jak jest z kolorami City Matt ? czytałam ze podchodza pod pomarancz? mam cere ciut ciemniejsza, nie wiem czy odcien tiramisu bedzie ok. Moze ktoras z was mi doradzi z kolorkiem czy lepiej wziac ciemniejszy czy jasniejszy. W Rosmanie probek nie ma w Naturze tez nie, zastanawiam sie czy w aptece dostane. ? Mam nadzieje ze pomozecie. Pozdrawiam
Stary 2010-02-08, 01:23   #2
kasianiuniakotek
Raczkowanie

Dot.: Pomozcie mi wybrac :)

Próbki City Matt bez problemu znajdziesz, bo stoją i w Naturze i Rossmannie testery więc kolor sprawdzisz. Tiramisu jest bardzo ciemny, toffi ma ładny brązowy odcień, a naturalny jest dość jasny. Tyle wiem ze swojego doświadczenia. Ten podkład ładnie wygładza, matuje na kilka godzin, ale nie zakrywa niedoskonałości. A Soraya Sceniczny kiedyś patrzyłam w sklepie i on jest jakiś strasznie gęsty. Pamiętam, że nie mogłam go rozsmarować. Więc nie wiem czy będzie dobry dla Twojej mieszanej cery.

Edytowane przez kasianiuniakotek
Czas edycji: 2010-02-08 o 01:24
kasianiuniakotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:02   #3
karola_20
Raczkowanie

GG do karola_20

Odcienie Lirene City Matt rzeczywiscie sa dosc ciemne ale jesli masz ciemniejsza karnacje powinny ci pasowac. Mialam okazje uzywac rowniez podkladu Sorayi i nie przypadl mi do gustu. Faktem jest, ze dosc dobrze kryje, ale daje efekt maski i uczucie ciężkości. Osobiscie moge polecic Ci podklad Ingrid Cosmetics Ideal Face. Jest bardzo lekki ale dobrze kryje, a na twarzy wyglada super naturalnie i pieknie stapia się z cera. Na długo matuje i sprawia ze twarz wygląda nieskazitelnie i promiennie. Moim zdaniem jest rewelacyjny. Dodatkowo mozesz uzywac pudru Manhatanu Clear Face. Tworza naprawde zgrany duet a makijaż wygląda idealnie przez cały dzień.
karola_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:46   #4
Jaknietytokto
Przyczajenie

ja polecam lirene city matt
mam odcień beżowy i ładnie dopasowuje sie do odcieniu cery i ładny zapach ma oprócz tego matuje i tuszuje drobne niedoskonałości ja jestem zadowolona
Jaknietytokto jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości