Naturalne powiększanie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-08, 16:50   #1
alloff
Raczkowanie

Naturalne powiększanie ust

Znalazłam w sieci takie dosyć ciekawe i całkiem tanie ustrojstwo do naturalnego powiększania ust , w dużym skrócie jest to błyszczyk i preparat powiększający usta w sposób zupełnie naturalny i bez żadnych dodatków tj. kolagenów i kwasów, że o implantach nie wspomnę.
Zastanawiam się nad zakupem tego powiększacza, choć nie jestem do końca przekonana czy faktycznie może to zadziałać powiększająco na tyle, że na przykład będę mogła zrezygnować z używania pomadki. Nie cierpię pomadek, wolę błyszczyki.

Skład, w skrócie (powiększacz do ust i błyszczyk zawierają podobne substancje ich działanie teoretycznie pokrywa się i wzmacnia) i parę pytań do Was, tj. do osób które co nieco znają się na kosmetykach, ich składzie i działaniu albo może testowały już taki powiększacz:

Olejek z orzeszków makadamii - brzmi ciekawie, działa nawilżająco, jeszcze nigdy nie stosowałam i nie wiem co to jest - ktoś wypróbowywał jego działanie?

Witamina E (tokoferol) i witamina B 12 - w zasadzie jasne, witaminy są potrzebne, zwłaszcza witamina E nie zaszkodzi i odmłodzi, o witaminie B12 nic nie wiem, nie wiem też czy to może mieć wpływ na powiększanie ust.

Mentol i kamfora - teoretycznie mogą mieć działanie powiększające usta, bo je podrażniają, tego jestem pewna, zresztą taki efekt da się zaobserwować po cukierkach z dużą ilością mięty, ale czy to powiększanie jest trwałe i czy faktycznie efekt będzie zauważalny? Plusem wydaje się być to, że zapobiegają różnym problemom z ustami (jakieś stany zapalne, zakażenia itp).

W sieci czytałam też, że warto do powiększania stosować olejek cynamonowy i podobne drażniące dodatki, ale pomyślałam, że jeśli już mam się czymś smarować to niech to będzie kosmetyk kupiony w normalnym (co z tego, że internetowym sklepie), zwłaszcza że do powiększacza dochodzi jeszcze błyszczyk, a całość całkiem nieźle się prezentuje.
Powiększacz wygląda tak http://www.drogeriainternetowa.com.p...p-plumper.html (to właśnie tutaj go znalazłam, co Wy na to?). Cena jakoś specjalnie nie odstrasza i nie zniechęca zwłaszcza w porównaniu z innymi kosmetykami do 'zwykłego' makijażu.
alloff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:52   #2
norway
Raczkowanie

Dot.: Naturalne powiększanie ust

mam takiego typu powiekszajacy blyszczyk. mrowi. na poczatku myslalam ze nie dziala, ale zrobilam test: pomalowalam tylko polowe ust. dzialal. usta wygladaja na lekko opuchniete, sa pełniejsze, ale problem wiekszosci osob jest taki ze maja male usta w znaczeniu konturu. nietety obrys ust mozna zwiekszyc tylko chirurgicznie.

fajny gadżet, ale nie pokładałabym w tym wielkich nadziei.
Stary 2010-02-15, 22:23   #3
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez alloff Pokaż wiadomość
Olejek z orzeszków makadamii - brzmi ciekawie, działa nawilżająco, jeszcze nigdy nie stosowałam i nie wiem co to jest - ktoś wypróbowywał jego działanie?
O? A cóż to takiego jest? Wypróbuję chyba.

http://www.allegro.pl/item917328004_...um_do_ust.html
- polecam. Wygładza usta, nie powoduje może ich powiększenia, ale efekt wypełnienia,przez co wydają się trochę większe. Warunkiem jest regularne stosowanie

Shadii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 14:29   #4
Abenteuer
Rozeznanie

Ja używam błyszczyka powiększającego usta z yves rocher. Działa niesamowicie na początku drażni mnie to mrowienie ale potem jest ok. Dodatkowo są pięknie nawilżone i długo się utrzymuje. Uwielbiam takie błyszczyki ale nie każdy działa.
Stary 2010-02-23, 21:04   #5
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie

Miałam kiedyś błyszczyk, który działał na tej zasadzie. Wylądował w koszu. Dyskomfort po nałożeniu był na tyle duży, że za każdym razem musiałam wyciągać chusteczkę i wycierać usta. Może jestem po prostu zbyt wrażliwa na takie składniki. Pieczenie, mrowienie i zaczerwienienie. NIE NIE i jeszcze raz NIE!
Trawa_cytrynowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 16:02   #6
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

oj miałam kiedys cos podobnego. Kupiłam z ciekawosci i babskiej próznosci a potem wywaliłam do kosza. Generalnie nawet działało. Usta od tego troche puchły, bo piekło okrutnie i wydawały się znacznie większe. To akurat było do wytrzymania, szybko zresztą mijało uczucie mrowienia, ale smak tego czegos był nie do zniesienia. Tak gorzkie conajmniej jak aspiryna.
Stary 2015-05-22, 13:41   #7
Ling
Przyczajenie

Ja mam błyszczyk do ust z Diora Lip Maximizer collagen activ. Ma lekko różowo- transparentny odcień, ładnie wygląda na ustach, daje uczucie chłodu przez co jest świetny na wiosnę i lato. Jednak producent zapewnia, że błyszczyk powiększa usta i to trwale, z czasem, stymulując produkcję kolagenu itp. Raczej nie zauważyłam efektu powiększenia poza tym, gdy aplikuję go na usta- są wtedy pełne i wydają się nieco większe- ale bez szału, nie jest to jakieś spektakularne powiększenie. No i drogi...
Piszę o powiększaniu ust na moim blogu, zainteresowanych zapraszam http://http://berna-detta.com/?p=33
Ling jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 09:28   #8
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

A czy któraś z Was stosowała Voluplus do ust?

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
powiększanie ust, usta

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości