Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-08, 22:58   #1
Gezelle
Raczkowanie

wymarzony fryzjer - domowy!!

Witam wszystkich,
ostatnio natknęłam się na ogłoszenie na przystanku autobusowym, że w okolicy działa młoda, utalentowana fryzjerka, która przyjmuje klientów w domu. Pewnie nie napisałabym tego wątku, gdyby nie to, że wszystkie karteczki z numerami telefonu z tego ogłoszenia były oderwane.

Pomyślałam więc , że byłoby idealnie czesać się u takiego kogoś, gdyż nigdy nie mam zaufania do tych "profesjonalnych" fryzjerów, u kogoś w domu może nie będę przepłacać, a umiejętności byc może ma takie same, albo większe od salonowych fryzjerów. W dodatku bliska odległość, albo nawet mieszkanie w tym samym bloku jest bardzo zachęcające jeżeli chodzi o częstsze wypady.

Czy znacie może jakieś źródło kontaktów do takiej szarej strefy fryzjerów? Uważam, ze to świetny pomysł dla tych, którzy chcą być bardziej indywidualnie traktowani. Sprawdzałam w internecie i ciężko na cos takiego trafić .

Jednocześnie apeluję do zdolnych fryzjerów - zamiast pracować na markę i piękny wystrój jakiegoś sieciowego salonu fryzjerskiego - zacznijcie tworzyć własną markę na bazie indywidualnych umiejętności! Zyskacie na tym i Wy i wasi klienci zmęczeni eksperymentami.
Gezelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:22   #2
miss_monika
Przyczajenie

Dot.: wymarzony fryzjer - domowy!!

Cytat:
Napisane przez Gezelle Pokaż wiadomość

Czy znacie może jakieś źródło kontaktów do takiej szarej strefy fryzjerów? Uważam, ze to świetny pomysł dla tych, którzy chcą być bardziej indywidualnie traktowani. Sprawdzałam w internecie i ciężko na cos takiego trafić .
Nie każdy należy do "szarej strefy fryzjerów", są kreatywne osoby które w/w sposób legalnie działają. Sama prowadzę z dużym powodzeniem taką firmę w trójmieście, nazwy nie piszę aby nie być posądzoną o jakąkolwiek reklamę. Ogłoszeń w sieci jest dość sporo, wystarczy zadać odpowiednie zapytanie w Google, np. fryzjer domowy, usługi fryzjerskie w domu czy też fryzjer na telefon.
miss_monika jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości