Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 11:07   #1
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Question

Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)


Witam! Jakiś czas temu dostałam próbkę podkładu Vichy Dermablend odcień 35 sand. Po wypróbowaniu okazał się świetny. Używałam go z przeświadczeniem, że idealny: nie dość, że świetnie kryje naczynka to jeszcze kolor pasuje! Kupiłam w aptece ten sam odcień ale postanowiłam, że zużyję tamtą próbkę. Pierwszy raz od niedawna pomalowałam się w świetle dziennym i o zgrozo! Twarz ciemniejsza od szyi ! Teraz więc proszę Was o radę bym nie wywaliła kolejnych 80zł w błoto, o dobór koloru. Sama myślę, że pasował by mi opal ze względu, że mam jasny odcień skóry jednak o zabarwieniu żółtym, który daje mi lekki efekt opalenizny. Przy bladych koleżankach jestem ciemna, więc mam wątpliwość czy nie byłby jednak za jasny. Dodaje zdjęcie Megan Fox bo podobno na nim mam taki sam odcień skóry jak ona. Proszę o radę i z góry dziękuję!

Edytowane przez Estres
Czas edycji: 2010-02-09 o 11:17 Powód: dodanie zdjęcia
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 12:02   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)

Nikt nie okresli odcienia podkladu jaki powinnas kupic, zwlaszcza bazujac na wyfotoszopowanych zdjeciach . Powinnas wziac probki z apteki i sama sie przekonac, ktory Ci pasuje.
Zastanawia mnie jedno: piszesz, ze uzywalas "Sand", wiec jak moglas od razu nie zauwzyc, ze odcien jest za ciemny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 12:55   #3
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)

Też się zastanawiam jak mogłam nie zauważyć, używałam go wcześniej latem, a wtedy wiadomo że jest się ciemniejszym, a zimą wstawałam jak było ciemno i wracałam też było ciemno, więc nie widziałam się już z 2 miesiące w świetle dziennym. Niestety w moim mieście jest tylko jedna apteka gdzie są sprzedawane te podkłady więc o próbkach nie ma szans.. A osoby które go używają znają mniej więcej odcienie tego podkładu. Poza tym od tego jest forum by się zapytać... Pozdrawiam
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 15:13   #4
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)

Proponuję Ci zamowić próbki na allegro lub poszukać w necie, może w jakiejś aptece internetowej?? Wiadomo że na all nie bardzo sie to opłaca ze względu na wysoki koszt przesyłki w porównaniu do ceny próbki ale zawsze to 10 zł a nie 80 a poza tym jeśli w Twojej miejscowości jest tylko jedna apteka i ten podkład kosztuje 80 zł to uwierz mi że są internetowe apteki gdzie nawet z przesyłką zapałcisz mniej... Co do odcienia to faktycznie cięzko byłoby nam Ci pomóc :/ Tym bardziej że jest ich tylko 4 lub5 i trafienie w idealny jest baaaardzo trudne ;/ Powiem tylko, że ja używam 25 i wcale nie jest on taki jasny, dla mnie za ciemny Zamów sobie próbke i wypróbuj - to jedyny sposób
Pozdrawiam i życze powodzenia w szukaniu
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:52   #5
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)

Też myślałam o tych próbkach jednak jakoś nie lubię tych próbek jeszcze taki koszt przesyłki. Podkłady kupowane przez internet są mało tańsze z tego co widziałam, max 10zl, a że ciągle wyjeżdżam to wole kupić osobiście i mieć od razu a czy ten odcień 25 jest bardziej żółty? Myślę, że zaryzykuję chyba ten najjaśniejszy..
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:37   #6
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)

Cytat:
Napisane przez Estres Pokaż wiadomość
Też myślałam o tych próbkach jednak jakoś nie lubię tych próbek jeszcze taki koszt przesyłki. Podkłady kupowane przez internet są mało tańsze z tego co widziałam, max 10zl, a że ciągle wyjeżdżam to wole kupić osobiście i mieć od razu a czy ten odcień 25 jest bardziej żółty? Myślę, że zaryzykuję chyba ten najjaśniejszy..
najjaśniejszy ma w sobie różowy odcień, drugi z kolei jest z odcieniem żółtym.
najjaśniejszy wygląda mniej więcej tak:

jednak nie sugeruj się zdjęciami, najlepiej naprawdę sprawdzić osobiście,

może zmieszanie dwóch kolorów dałoby pożądany efekt?
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:31   #7
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze odcienia podkładu Vichy :)

Cytat:
Napisane przez katatarzyna Pokaż wiadomość

może zmieszanie dwóch kolorów dałoby pożądany efekt?
No właśnie... też myślałam o zmieszaniu 15 i 25, ciekawe co by z tego wyszło ale chyba się nie zdecyduję bo przechodzę na minerały
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.