Oczy czarne oczy proszę o rady!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-09, 14:55   #1
chimney_sweep
Raczkowanie

Question

Oczy czarne oczy proszę o rady!!

witam Chciałabym prosić was o rady i wskazówki co poprawić w tym makijażu. Nie chce nim się broń Boże chwalić bo nie ma czym, chcę tylko się dowiedzieć co ewentualnie zmienić żeby móc do ludzi wyjść. Nigdy wcześniej oczu cieniem nie malowałam. Mam okazję na którą chciałabym je umalować i mam kilka dni na nauczenie się choć trochę. Załączam makijaż jednego oka - malowałam czarną kredką i jednym cieniem - czarnym. Rzęs nie malowałam, chodzi mi głównie o malowanie cieniami i o wskazówki dot tego . na zdjęciach wygląda to dużo inaczej niż w rzeczywistości, zdjęcia zjadły całą czerń itp ale mam nadzieję że jakoś uda wam się zobaczyć błędy (sądzę że z tym problemu nie będzie). Z góry dziękuję
chimney_sweep jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 15:06   #2
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate
Dot.: Oczy czarne oczy proszę o rady!!

No hm.. ja nie jestem ekspertem,ale dałabym jakąś bazę pod te ciemne kolory np z jaśniejszego koloru... i przede wszystkim troszkę białego pod łuk i może obrysować brwi.. ogolnie wydaje mi się ze dobrze sa nalozone te cienie
ch0colate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 16:10   #3
ssylvkaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
No hm.. ja nie jestem ekspertem,ale dałabym jakąś bazę pod te ciemne kolory np z jaśniejszego koloru... i przede wszystkim troszkę białego pod łuk i może obrysować brwi.. ogolnie wydaje mi się ze dobrze sa nalozone te cienie
Zgadzam sie z Chocolate i też nie jestem ekspertem. Dołozylabym jeszcze wydepilowanie brwi blizej końca czyli zewn. ale to tylko taka sugestyjka mała. JAkos trzeba rozjaśnic ten ciemny,bo wygląda ponuro, a wydaje mi sie ze chcesz zrobic wrazenie bardziej radosnego make up. A moze kreseczka czarna na lini wewnątrz powieki dolnej..musisz pokombinowac troszke i do tego soczyste usta i rzecz jasna wytuszować pięknie rzęski Powodzenia!

Edytowane przez ssylvkaa
Czas edycji: 2010-02-09 o 16:11
ssylvkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:39   #4
chimney_sweep
Raczkowanie

ogólnie to miało być coś na po dobę smoky eyes i do tego cieliste usta. muszę jeszcze poćwiczyć
Stary 2010-02-09, 19:42   #5
kitek85
Zadomowienie

jeżeli chcesz się nauczyć robić smokey eyes to jedna piękna wizażanka przyjdzie ci z pomocą (mam nadzieję, że się nie obrazi że podałam te linki)
tutaj masz dwa linki- moim zdaniem idealnie obrazują krok po kroku jak stworzyć taki makijaż mam nadzieję, że ci się przydadzą stepy są bardzo czytelne pozdr za nie dla OE

http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/70...zarne-makijaze

http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/67...do-granatowych
kitek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:19   #6
chimney_sweep
Raczkowanie

ten pierwszy mi się podoba dziękuję za linki) popróbuję jeszcze. szkoda tylko że nie dysponuję żadną bazą ani białym cieniem. mam tylko czarny (szkoda że połyskliwy... wolałabym matowy) i czarną kredkę...
A tak przy okazji... oczy mam raczej małe prawda? czyli jednak zrezygnować z malowania na czarno tej ,,linii wodnej'' (jak sie domyślam to ten pasek na oku który dotyka oka nie wiem jak to wytłumaczyć.. o to chodzi;> ) ? Jeśli zrezygnuję to czy przy takim makijażu dobrze będzie wyglądać jeżeli tą linię wodną oka pomaluję białą kredką??

Edytowane przez chimney_sweep
Czas edycji: 2010-02-09 o 20:23
Stary 2010-02-09, 20:22   #7
pycia17
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do pycia17

nie moje kolory ale źle nie jest
mikroREKLAMA
Mój blog Oriflame :)
Zapraszam na mój miniblog Oriflame, :) 75 osób ma szanse wygrać fajne nagrody, Akcja klikacz http://wizaz.pl/akcje/oriflame/odkryj-blask/index_nowy.php?uid=498991&k=p

Ta reklama pokazywana jest pod 4 792 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
pycia17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:25   #8
kitek85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chimney_sweep Pokaż wiadomość
ten pierwszy mi się podoba dziękuję za linki) popróbuję jeszcze. szkoda tylko że nie dysponuję żadną bazą ani białym cieniem. mam tylko czarny (szkoda że połyskliwy... wolałabym matowy) i czarną kredkę...
A tak przy okazji... oczy mam raczej małe prawda? czyli jednak zrezygnować z malowania na czarno tej ,,linii wodnej'' (jak sie domyślam to ten pasek na oku który dotyka oka nie wiem jak to wytłumaczyć.. o to chodzi;> ) ? Jeśli zrezygnuję to czy przy takim makijażu dobrze będzie wyglądać jeżeli tą linię wodną oka pomaluję białą kredką??

cieszę się, że linki pomogły
baza nie jest niezbędna do makijażu oka więc się nie przejmuj a cień też nie musi być biały- chodzi o to żeby był jasny (jeśli masz np. kremowy albo jakiś brzoskwiniowy też się nada).
trudno mi powiedzieć czy masz małe oczka- nie widzę całej buzi... ale jeśli faktycznie masz małe ślepka to powinnaś zrezygnować z czarnej kredki na linii wodnej bo to jeszcze zmniejsza oko (linia wodna to ta linia przy gałce ocznej na dolnej powiece- dobrze myślałaś)
jeśli natomiast linię tą potraktujesz białą kredką wtedy oczko stanie się większe, bardziej je otworzysz jeśli rozumiesz co mam na myśli
popróbuj i pokaż jak ci idzie makijaż czekam na zdjęcia całej buzi mam nadzieję, że byłam pomocna
kitek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:41   #9
chimney_sweep
Raczkowanie

jutro się może pomarzę i wstawię coś. tak się składa że nie mam jasnych cieni, na co dzień maluję się tylko mascarą więc mój asortyment do malowania oczu jest ubogi.
Stary 2010-02-09, 23:54   #10
maraqjowa
Zadomowienie

Ja tylko podpowiem (bo stepy mówią wszystko o smokey ), że jeśli nie masz bazy, a dysponujesz np. podkładem/korektorem i pudrem, to możesz powiekę pokryć właśnie cieniutką warstwą podkładu i przypudrować i dopiero na to nakładać cienie. Powinno zadziałać jak baza i trochę przedłużyć trwałość cieni. No i radzę naprawdę zaopatrzyć się w jakiś jasny matowy cień do rozświetlenia łuku brwiowego i wewnętrznego kącika oka - bez tego makijaż może być troszkę ciężki i przytłaczający. Popróbuj i koniecznie wstaw efekty Powodzenia!
maraqjowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:53   #11
chimney_sweep
Raczkowanie

dzisiaj też się trochę pobawiłam. nie potrafię tą waszą instrukcją z linku.. nie wiem do jakiego miejsca jest linia oka i do którego zaznaczać w górę, więc zrobiłam wg. tutorialu z zeberki. na żywo wygląda o wiele lepiej, na zdjęciach zero czarnego a faktycznie oko jest czarne jak węgiel;] zamiast bazy wzięłam dream matte mouse i puder z mabeyline. nie miałam białego cienia jak mówiłyście ale znalazłam kredę do tablicy, rozkruszyłam i pomaziałam nią pędzelkiem ;p no i jeszcze wzięłam pudru na pędzelek... hehe. i jak jakaś poprawa jest czy nadal w tym samym punkcie?
Stary 2010-02-10, 16:15   #12
wizazystka_olsztyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chimney_sweep Pokaż wiadomość
dzisiaj też się trochę pobawiłam. nie potrafię tą waszą instrukcją z linku.. nie wiem do jakiego miejsca jest linia oka i do którego zaznaczać w górę, więc zrobiłam wg. tutorialu z zeberki. na żywo wygląda o wiele lepiej, na zdjęciach zero czarnego a faktycznie oko jest czarne jak węgiel;] zamiast bazy wzięłam dream matte mouse i puder z mabeyline. nie miałam białego cienia jak mówiłyście ale znalazłam kredę do tablicy, rozkruszyłam i pomaziałam nią pędzelkiem ;p no i jeszcze wzięłam pudru na pędzelek... hehe. i jak jakaś poprawa jest czy nadal w tym samym punkcie?

Dobrze jest tylko , mocniej wy tuszuj rzęski i dodatkowo dodałabym odrobinkę czarnej kredeczki

NOWY NOWIUSIEŃKI BLOG !!!!

http://zmalowana.blogspot.com/

http://www.facebook.com/pages/Zmalow...22805191096954

www.youtube.com/user/zmalowana

Z Pasją o pasji....
wizazystka_olsztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:23   #13
chimney_sweep
Raczkowanie

a więc tak mi to wszystko wyszło zdjęcia w sumie nie oddają uroku. ogólnie jestem usatysfakcjonowana efektem
tak czy siak nadal proszę o wskazówki co jeszcze poprawić, żeby kolejnym razem jeszcze ładniej było
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości