naturalny, niefarbowany br您 na rudy?? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-09, 17:53   #1
ammy888
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Question

naturalny, niefarbowany br您 na rudy?? farba BRILLANCE??

witam!

Mam takie pytanie: czy jest jakakolwiek opcja, aby przejsc z niefarbowanego brazu na rudy? oczywiscie poza dekoloryzacja??
przeszukalam juz mnostwo forow na ten temat jednak wszedzie znajduje tylko informacje do tyczace przejscia z farbowanego brazu na rudy, a wiem ze jest na rynku farba podajze z firmy schwarzkopf, ktora jednoczesnie rozjasnia odrobine wlosy oraz je farbuje... myslalam o kolorze: http://www.brillance.com/index.php?id=87
oczywiscie bardziej interesuje mnie kolor: http://www.brillance.schwarzkopf.com/index.php?id=56, jednak nie wiem czy chwyci na moich brazowych wlosach;/

czy ktos moze uzywal ktorejs z tych farb??
z gory dziekuje za odpowiedz)

Edytowane przez ammy888
Czas edycji: 2010-02-09 o 18:46
ammy888 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-09, 21:36   #2
HotaruTomoe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: naturalny, niefarbowany br您 na rudy?? farba BRILLANCE??

Cytat:
Napisane przez ammy888 Poka wiadomo嗆
witam!

Mam takie pytanie: czy jest jakakolwiek opcja, aby przejsc z niefarbowanego brazu na rudy? oczywiscie poza dekoloryzacja??
przeszukalam juz mnostwo forow na ten temat jednak wszedzie znajduje tylko informacje do tyczace przejscia z farbowanego brazu na rudy, a wiem ze jest na rynku farba podajze z firmy schwarzkopf, ktora jednoczesnie rozjasnia odrobine wlosy oraz je farbuje... myslalam o kolorze: http://www.brillance.com/index.php?id=87
oczywiscie bardziej interesuje mnie kolor: http://www.brillance.schwarzkopf.com/index.php?id=56, jednak nie wiem czy chwyci na moich brazowych wlosach;/

czy ktos moze uzywal ktorejs z tych farb??
z gory dziekuje za odpowiedz)

Mia豉m podobny problem. U篡豉m farby "miedziany blond", nie pami皻am jakiej firmy, bo kobita w sklepie mi nagada豉, 瞠 na moich w這sach (ciemny br您) to mi tylko takie "rude refleksy" wyjd. Ku mojemu zdziwieniu na g這wie wyszed mi kolor a'la niedojrza豉 mandarynka. . . By strasznyyyyyy musia豉m wys豉 mam do sklepu po br您ow bo nie wiedzia豉m co z tym zrobi;/ Ostatnio kombinowa豉m z farb na bazie henny-Venita, ale poza rudym po造skiem przez pierwsze mo瞠 4 dni, kolor praktycznie si nie zmieni Teraz znowu chc spr鏏owa (mo瞠 nawet jeszcze dzi鈐D), tym razem z L'oreal casting "bursztyn". Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tym razem babka powiedzia豉, 瞠 mi wyjdzie ciemniejszy ni na zdj璚iu, wi璚 nie wiem czy nie powinnam si marchewy spodziewa. . .a wtedy to si do niej przejd...xD Jutro napisz jakie efekty
HotaruTomoe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-10, 02:21   #3
ammy888
Przyczajenie

Dot.: naturalny, niefarbowany br您 na rudy?? farba BRILLANCE??

czekam na wiesci
Stary 2010-02-10, 20:07   #4
HotaruTomoe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: naturalny, niefarbowany br您 na rudy??

Lipa lipa i jeszcze raz lipa Moje w這sy ewidentnie wypi窸y si na mnie i moje farby. Kolor zrobi si jeszcze bardziej br您owy. No nic, musz si na razie z tym pogodzi, da im odpocz望 i za jaki czas potraktowa blondem Buahaha Jak to jeszcze nie podzia豉 to juz nie wiem.;/
HotaruTomoe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-10, 22:32   #5
ammy888
Przyczajenie

Dot.: naturalny, niefarbowany br您 na rudy??

hmmm...straszne ze tak ciezko przejsc z brazu na rudy;/;/ ja do konca tygodnia powinnam zakupic jakas farbe i cos wykombinowac...myslalam o farbie brillance FLAME tylko obawiam sie, ze moze nie chwycic...
zobaczymy
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.