Widoczne żyły na nogach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-09, 17:58   #1
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie

Widoczne żyły na nogach.

Drogie Wizażanki!
Jako jedna z wielu borykam się z pewnym problemem dotyczącym widocznych żył na nogach. Są niebieskie (spotkałam się z opiniami zielonego koloru), widoczne pod kolanami i nieco na udach, zarówno na zewnętrznej jak i wewnętrznej ich stronie, jednak głównie widać je pod kolanami. Wcześniej nie przywiązywałam jakoś zbytniej uwagi do stanu moich nóg pod tym względem. Walczyłam z wrastającymi włoskami. Stan moich nóg znacznie się poprawił odkąd zaczęłam co wieczór szorować się pod prysznicem gąbką antycellulitową 'Syrena', zapewne znaną już przez Was. I tu pojawia się moje pytanie. Czy widoczność żył może być spowodowana działaniem tejże gąbki? Czy z tego mogą wyniknąć żylaki? I jeszcze jedno, mianowicie czy istnieją jakieś skuteczne sposoby pozbycia się widoczności tych żył? Osobiście bardzo nie chciałabym rezygnować z używania tej gąbki, ponieważ okazała się ona niezmiernie pomocna. Moje nogi, jak i zarówno całe ciało są niebiańsko gładkie, a wrośnięte włoski prawie zlikwidowane. Z niecierpliwością czekam Waszych odpowiedzi.
ooOODzulkaOOoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:18   #2
och
Rozeznanie

Dot.: Widoczne żyły na nogach.

Też mam te problem, plus dodatkowo popękane naczynka. Chyba niewiele da się z tym zrobić. Ostatnio jednak natknęłam sie w internecie na balsam do ciała Flos Leku do cery naczyniowej. Nie uzywalam jeszcze ale kiedyś go kupie i wypróbuje. W aptece mozna tez dostac masc z kasztanów na żylaki. Używałam, ale poprawy nie widziałam specjalnej. Pani w aptece poradzila mi zawsze przed snem trzymac chwile oparte nogi o sciane;P Robilam tak przez tydzien, a potem zapomnialam. Ponoc to zapobiega zylakom. No i sporty, bieganie itp, nie zakładanie nogi na nogę...
och jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:20   #3
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie

Tak, tak. Czytałam nie jeden wątek o tych sposobach A co na temat używania gąbki?
Stary 2010-02-09, 22:59   #4
Arribeth
Zadomowienie

GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth

Tak ostra gąbka może wpływać na pojawianie się pajączków, czyli tych popękanych drobnych naczynek. Jeśli oprócz tego masz widoczne duże żyły to raczej nie jest wina gąbki.

Arribeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:05   #5
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie

U mnie jest raczej problem właśnie z żyłami. Pajączków u siebie się nie doszukałam, uff. Dzięki za odpowiedzi
Stary 2010-02-12, 13:02   #6
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie

Chyba, że jeszcze ktoś jest chętny do udzielenia odpowiedzi, to nie krępować się ;d
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości