Pomocy!!! metamorfoza potrzebna!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-10, 11:49   #1
ciiiszaaa
Przyczajenie

Exclamation

Pomocy!!! metamorfoza potrzebna!!!!

POMOCY!!! Chce zmienic cos w swoiim wygladzie i wybor padl na wlosy. Do tej pory rozjasnialam kilkanascie pasemek na swoim naturalnym kolorze (ciemny braz). Mam ciemna karnacje i mam zielono-brazowe oczy. Nie chce scinac wlosow, gdzy zalezy mi zeby miec dlugie na studniowke. Doradzcie mi prosze na jaki kolor powinnam sie zdecydowac. Mysle ze jakis jasny balejaz ale nie jestem pewna. Wydaje mi sie ze lepiej mi w jasniejszym kolorze niz w moim naturalnym. Potrzebuje pomocy!!! D oradzcie!!!
Obecnie wygladam jak na zalaczonych zdjeciach;D

Edytowane przez ciiiszaaa
Czas edycji: 2010-02-10 o 12:13 Powód: chce dodac zdjecia;D
ciiiszaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:23   #2
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha
Dot.: Pomocy!!! metamorfoza potrzebna!!!!

Ja bym na twoim miejscu uderzyla albo calkowicie w jakis karmel jednolity albo calkowicie jasny blond, zrobiony pasemkami ale nie tak by wyszzlo tysiac kolor na glowie, tylko blond z refleksami

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:23   #3
malachite
Rozeznanie

Ja też Cie widze w jasnym blondzie z refleksami
malachite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 07:24   #4
Ms_Hass
Przyczajenie

Masz ciemne włosy, śniadą karnację...hmm...ja bym Ci proponowała jakieś ciemniejsze pasemka np."wiśnia", świetnie byś wyglądała
Stary 2010-02-11, 11:21   #5
ciiiszaaa
Przyczajenie

No wlasnie mi tez sie wydaje, ze lepiej mi w jasnych wlosach;D. Ja ladny kolor skory mam w lecie, w zimie, gdy zjedzie opalenizna mam taka oliwkowa bardziej cere i wydaje mi sie, ze ciemny kolor mnie przygasza;/
Dziekuje
Stary 2010-02-11, 12:09   #6
MaRtUhA
Zadomowienie

GG do MaRtUhA
Dot.: Potrzebuje zmiany;p

jesteś bardzo ładną dziewczyną jednak pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zbyt cienkie, nienaturalne brwi, radziłabym je troszkę zapuscić. jeśli chodzi o kolor włosow, moim zdaniem pasuje Ci ten, ktory masz aktualnie, grzywka z drugiego zdjęcia jest super
Stary 2010-02-11, 13:44   #7
karolanka
Raczkowanie

Ładna jesteś, nawet bardzo
Jeśli potrzebujesz zmian, to faktycznie możesz zacząć od brwi-troszke je pogrubić, żeby wyglądały naturalniej. Drugą rzeczą jest kolor włosów-może jakiś jednolity, ciepły, który Cię rozświetli? Bo ten chłodny blond troche smutno wygląda.
Jeśli lubisz ubierać się kobieco, nosić spódniczki, sukienki, to możesz przy tym zostać. Tylko zwracaj uwagę, żeby ciuchy swoim kolorem i fasonem podkreślały Twoje walory i pasowały do charakteru.
Możesz poeksperymentować z makijażem. Na Wizażu masz kopalnie wiedzy na ten temat Jest tyle kolorów cieni, tyle sposobów ich nakładania. Są szminki, błyszczyki, kredki, eyelinery... Możesz się zmieniać kiedy tylko zechcesz.
A co do szczupłości, to jeśli Ci to naprawdę przeszkadza (bo często szczupłe dziewczyny tylko kokietują swoim narzekaniem na niską wagę), to wypróbuj gainera. Dostaniesz w sklepie z odżywkami dla sportowców... Sama mam 7 kilo niedowagi, wypróbowałam go i jestem zadowolona z efektu. Tyje się łądnie, subtelnie. Nie ma efektu "Pudziana". Dodatkowo widzę, że jestem silniejsza fizycznie i mam więcej energii. Kości się troche pochowały i można nosić bardziej odkryte ciuchy nie powodując fali współczucia i litości ("O Boże! Ty coś jesz?!"). I pewne części ciała można sobie ładnie wymodelować ćwiczeniami, bo efekt jest wyraźniejszy i szybszy.
To tyle ode mnie
karolanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:40   #8
Jowitka061987
Raczkowanie

i mi również wydaje się że ładne blond refleksy bardzo by Ci pasowały

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:26   #9
joyka
Raczkowanie

Brwiii! Ale to chyba problem większości dziewczyn, które pojawiają się na metamorfozach - w 90% postów piszę - zapuść brwi Fryzura bardzo ci pasuje, ale możesz sobie dowolnie kombinować - z jakimś mocniejszym cieniowaniem, prostą grzywką czy ścięciem do ramion - masz bardzo ładną buzię i wątpię, żeby w jakiejkolwiek było ci źle. Co do kolorów to zdecydowanie blondy.

Szczupłą figurą nie masz się co przejmować - teraz większość modnych ciuchów jest idealnych dla szczupłych dziewczyn - rurki, tuniki, wszelkie szerokie sukienki, nietoperze, bardziej obszerne ciuchy mogą nosić głównie szczupłe dziewczyny.

Mam u ciebie mały problem z typem kolorystycznym. Zdjęcia są takie, że wydaje mi się, że jesteś latem, ale jak patrzę na cerę to widzę wiosnę...masz jakieś zdjecia w dziennym świetle?
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:40   #10
TLU
Zadomowienie

Uwazam, ze na 2gim zdjeciu masz zdecydowanie trafiona fryzure - wygladasz romantyczno-kokieteryjnie. To co ja bym zmienila to kolor wlosow na jednolity. Moze to osobista preferencja, ale bardzo mnie raza takie balejaze zrobine z grubych pasm wlosow, bo w efekcie wychodzi czupryna w paski. Bedzie Ci pasowac zarowno blond jak i braz, wiec wybor nalezy do Ciebie. Osobiscie chyba wybralabym blond (no chyba, ze masz naturalnie bardzo ciemne wlosy i bylby trudny w utrzymaniu, ale odnosze wrazenie, ze jestes jasna szatynka/ciemna blondynka). A co do brwi, to tak naprawde rzecz gustu. Mnie specjalnie Twoje nie raza - owszem sa cieniutkie, ale do niektorych stylizacji nadaja sie tylko takie.
Jak pisaly dziewczyny - poeksperymentuj z makijazem, podkresl silniej oczy i dodaj zdjecie w swietle dziennym, zeby lepiej widac bylo kolor skory .
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:56   #11
ciiiszaaa
Przyczajenie

Co do zdjec to niestety ostatnio bylo czyszczenie dysku i nic sie nie ostalo;|. Hmm ja mam taka dziwna cere, bo gdy tylko jest sloneczko to robi sie ladna i brazowa (bardzo szybko sie opalam), ale w zimie jest taka "szara" zwlaszcza na twarzy. Juz dawno chcialam troche zapuscic brwi ale nie wiem jak to zrobic, zeby po ludzku to wygladalo.. Hmm a co do naturalnego koloru to to jest ten obok blondow;D. Rozjasnilam tylko pare pasemek;p. Moj kolor to baardzo ciemny braz, czekolada, ale nie czuje sie w nim zbyt dobrze, zwlaszcza zima, gdy moja skora nie jest juz tak ladnie opalona(
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości