Nowa fryzurka HELP!!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-10, 19:44   #1
bombermanka
Raczkowanie

Nowa fryzurka HELP!!! :)

Od jakiegoś czasu noszę taką samą fryzurę, która mi się już bardzo znudziła.... Eksperymentowałam trochę z różnymi odcieniami blondu (nie zawsze z sukcesami :P), ale nic poza tym. Zawsze mam dłuższe włosy, które prostuję (bądź nie :P)
Chciałabym coś zmienić, może jakaś grzywka?? Miałam kiedyś taką malutką grzywkę (zdjęcie 1.)... Jaki kolor do mnie pasuje? Czy powinnam przyciemnić włosy??
Z góry wielkie dzięki za wszystkie sugestie
bombermanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:39   #2
sekfana
Przyczajenie

Dot.: Nowa fryzurka HELP!!! :)

co do fryzury, to jesli db zauwazylam to masz raczej falowane wlosy, wiec krotsze cieniowane fryzury wymagalyby prosotwania aby ladnie bylo widac ciecie. Podcielabym je jednak i troche wycieniowala na koncach i z przodu, mozesz pomyslec o grzywce, ale moim zdaniem takiej dluzszej, cieniowanej, moze "idacej" na bok. Poeksperymentuj tez z fryzurami, upnij je z przody, albo z boku, reszte zaczesz w kucyka itp.
Co do koloru, jesli zawsze mialas blad to raczej drastyczna zmiana moglaby byc trudna do zaakceptowania, ale dodaj jakies jasniejsze lub ciemnoblad refleksy, tak aby wygladaly naturalnie i ozywily kolor
sekfana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości