Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-12, 15:13   #4081
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl, jak spędziliście wczorajszy wieczór?

Mariola, będę miała do Ciebie biznes Zaraz piszę PW.
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:16   #4082
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Urodziny ma
Aaaaa... to wiele wyjaśnia myślałam, że dzisiaj I fazę SB zaczęła czy cos

btw my z mamą dzisiaj kończymy pierwszy tydzień, jutro rano pierwsze ważenie... zobaczymy. Mój wynik mi delikatnie mówiąc zwisa, zależy mi tylko żeby ona miała efekt

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Violl, jak spędziliście wczorajszy wieczór?
Bardzo zwyczajnie. Niestety...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:17   #4083
marioladabr
Zakorzenienie

to czekam
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:19   #4084
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Fanka- na Naturalisowego odpisz

Ktoś wie co z Agusią?

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:36   #4085
beafrance
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
wszyscy kupuja piekne kalosze, a ferg znowu 3 pary butow nie do chodzenia. Po co kupowac buty ktore sá ladne i malo funkcjonalne ?

chociaz te fioletowe wygladaja na tak wygodne ze az milo.. popatrzec

na weekend-w sobote jedziemy do znajomych tutaj, w Dublinie, napisalabym na kolacje, ale obawiam sie ze atrakcja wieczoru bedzie whiskey. A w niedziele jesli pogoda bedzie ladna to nad morze, ale do innej miejscowosci niz tydzien temu. Chyba ze nie wyrobimy normy przytulania(to tekst Tzta) to zostaniemy w domu. Ale w Malahide musi byc pieknie o tej porze roku
A co bea bedzie robic ?
poka buty !
my tez w niedziele nad morze chyba ze bedzie bardzo zimno, ale juz nam sie bardzo chce - wiec raczej pojedziemy .
a jutro jeszcze nie wiem, wlasnie kombinuje, do lasu bym pojechala na dlugi spacer szukac wiosny
Dzisiaj po pracy expresowe sprzatanko, trojka i jakies %
a katem oka wisash

Cytat:
Figura jak figura, gorzej z pychem Kupię taką z prażonymi migdałami, smakowała mi ostatnio.
Egzamin ćśśśśśśśśś, w poniedziałek wyniki...
Idę zaraz odebrać zamówienie z merlina: P!nk i Stańko
A na weekend oprócz wypadu na targi Wiatr i woda planuję ciasto cytrynowe Tylko ucieraczkę kupić muszę...
gratulacje FF winko dla uczczenia a nie czekoladka
Za Pink to dziekuje ale Stanko bym wziela. A w miejsce Pink nowa plyte Sade poprosze

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A u nas znowu regularna zima i tak podobno do końca miesiąca chyba jeszcze żadna zima mi tak nie dała popalić... mam dość.

Plany? Właśnie się zastanawiam, co moglibyśmy jutro z TŻtem ciekawego zrobić. Jeśli nic nie wymyślę to znowu skończy się na leżeniu przed tv...

mam zły dzień...
i jeszcze wredne babsko na poczcie... wrrrrr!
Ferg poka buty zaraz Ci odpiszę na PW
Wspolczuje wam tej zimy . Violl nie daj sie babom z poczty

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A ja jutro jadę z psiapiułą na zakupki (ja jako osoba towarzysząca raczej), a wieczorkiem z młodym będziemy w domku (bo tż na mecz idzie) a w niedzielę udam się do WI po zamówionko... Cisat żadnych piec nie zamierzam , dopiero za 2 tyg... a i może w niedzielę jeszcze na siłkę skoczę....
raczej mysle ze sie na cos skusisz i ty

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Same baranki
baranki fajne. tylko zakrecone . moj TZ

Cytat:
Aaaaa... to wiele wyjaśnia myślałam, że dzisiaj I fazę SB zaczęła czy cos

btw my z mamą dzisiaj kończymy pierwszy tydzień, jutro rano pierwsze ważenie... zobaczymy. Mój wynik mi delikatnie mówiąc zwisa, zależy mi tylko żeby ona miała efekt

Bardzo zwyczajnie. Niestety...
no ale nic nie czujesz po ciuchach czy cos?

beafrance jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:40   #4086
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
no ale nic nie czujesz po ciuchach czy cos?
Znaczy no czuję i prawdę mówiąc wczoraj nie wytrzymałam z ciekawości i w tajemnicy rano się zważyłam - po 5 dniach ubyło mi 1.5 kg ale napisałam, ze jest mi prawdę mówiąc obojętne, czy schudnę na całej tej diecie kilogram czy siedem. Dużo bardziej liczę na to, że mama poleci z wagi. Ja dietuję tylko jako osoba towarzysząca, dla wsparcia motywacji.

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:49   #4087
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Figura jak figura, gorzej z pychem Kupię taką z prażonymi migdałami, smakowała mi ostatnio.
Egzamin ćśśśśśśśśś, w poniedziałek wyniki...
Idę zaraz odebrać zamówienie z merlina: P!nk i Stańko
A na weekend oprócz wypadu na targi Wiatr i woda planuję ciasto cytrynowe Tylko ucieraczkę kupić muszę...
Czy ty się przypadkiem wybierasz na te targi, co ja myślę?? można by cię wykorzystać
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 15:50   #4088
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Czy ty się przypadkiem wybierasz na te targi, co ja myślę?? można by cię wykorzystać
A co potrzeba?

Violl, czyli jednak te kwiatki wykorzystał, żeby oblecieć dwie okazje?

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-12 o 15:52
Stary 2010-03-12, 16:13   #4089
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Tak... i jest mi przykro, bo pierwszy raz olewająco potraktował dzień, który wydawać by się mogło że jest ważny. Dla mnie jest, no ale cóż. Widać dzień jak codzień. A jak Kuba Bogu... więc jak zwykle zjedliśmy kolację i leżeliśmy przed tv trochę gadając a trochę oglądając House'a. ...

a osoba, dla której ja na uszach staję z tą dietą chcąc jej pomóc właśnie znowu podniosła mi ciśnienie... zaraz mnie za przeproszeniem szlag trafi... co za dzień...

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-03-12 o 16:16
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:18   #4090
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Violl, o masz. Co się stało?
Stary 2010-03-12, 16:22   #4091
angel of sadness
Zadomowienie

Violl co się stało?

w ogóle to nałożyłam dzisiaj podkład, po 30 min się zważył, świeciłam się jak latarnia więc w akcie desperacji psiknęłam się termalką i przyłożyłam chusteczkę żeby zdjąć wodę i efekt nie pamiętam kiedy mi się tak podkład wtopił... tylko co... ochronę przeciwsłoneczną pewnie szlag trafił?
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:28   #4092
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Atojka, trzymaj sie

Sel wszystko sie ulozy w rozmowach z przelozonymi liczy sie uczciwosc i rzeczowe podejcie do tematu a nie emocjonalne krzyczenie czy tez robienie sobie na zlosc w zespole.

Ankafranka super ze sie wszystko dobrze skonczylo. trzymamy kciuki.

Karty kredytowe, nie posiadam, nigdy nie chcialam miec, uzywam jak musze platniczych na zakupy internetowe i Tz kredytowa aby rezerwowac bilety.
Zapamietajcie w przypadku niektorych lini lotniczych ( najczesciej tych tanich ) platnosc karta kredytowa chroni nas jesli linia bankrutuje, dostajemy kase z powrotem, w przypadku platnosci debetowa tracimy kase.
Wiec jak ktos placi debetowa warto wykupic ubezpieczenia Abta dodatkowo za okolo 2 funty, czy cos kolo tego.

Pastereczko, chyba nie doczytalam jakis awans zawodowy? Mialas udany dzien pod tym katem , pogubilam sie juz............

Mariola baty za stosowanie nowego kremu z kwasami dzien w dzien + aspiryna.

W ogole chwale kolejny krem ROc'a nawilzajacy z serii Bio dla skory mieszanej. Podoba mi sie bardzo, kolejny product Roc'a super, jak na razie firma ta bije inne na glowe, co krem/balsam pasuje mi

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2010-03-12 o 16:29
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:29   #4093
Viollet87
Zakorzenienie

Moja mama generalnie jest wiecznie znerwicowana, bardzo słaba psychicznie, nadwrażliwa na każde słowo które sobie źle zinterpretuje i tak dalej (to już dawno nadaje się do psychologa lub psychiatry, ale ojciec jej za to nie zapłaci, bo uważa że jej to niepotrzebne, nie dostrzega problemu - on to osobny przypadek o którym mogłabym napisać książkę - a mama własnej kasy nie ma, bo nie pracuje). No i dzisiaj przy śniadaniu ja powiedziałam do niej coś (w kontekście jej rozmowy z moim ojcem) co normalnie potraktowałaby jako żartobliwą docinkę (to naprawdę nie było nic znaczącego). A ona wielkie oczy, foch, od razu drżenie rąk i pomimo że ją przeprosiłam i wytłumaczyłam swoje intencje, to chodzi naburmuszona, odpowiada tylko jak musi i jeszcze perfidnie wywołuje we mnie poczucie winy mówiąc, że dzięki mnie powinna sobie zażyć tabletkę na uspokojenie. Acha - i jeszcze moją winą jest, że ona sobie nie może tego stresu zajeść czymś, co ma cukier. Zaraz mnie krew zaleje... Jeszcze chwila i jej powiem, żeby robiła co chce. Niech się obraża, niech rzuci dietę, niech je, niech tyje i niech się martwi sama o siebie bo ja też nie mam psychiki ze stali... tylko niech później do mnie nie przychodzi na swoją wagę narzekać.

przepraszam Was, ale już mnie ponosi tutaj...

310813

Czas edycji: 2010-03-12 o 16:31
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:30   #4094
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
A co potrzeba?

Orly

Cytat:
Tak... i jest mi przykro, bo pierwszy raz olewająco potraktował dzień, który wydawać by się mogło że jest ważny. Dla mnie jest, no ale cóż. Widać dzień jak codzień. A jak Kuba Bogu... więc jak zwykle zjedliśmy kolację i leżeliśmy przed tv trochę gadając a trochę oglądając House'a. ...

a osoba, dla której ja na uszach staję z tą dietą chcąc jej pomóc właśnie znowu podniosła mi ciśnienie... zaraz mnie za przeproszeniem szlag trafi... co za dzień...
Violl Jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Violl co się stało?

w ogóle to nałożyłam dzisiaj podkład, po 30 min się zważył, świeciłam się jak latarnia więc w akcie desperacji psiknęłam się termalką i przyłożyłam chusteczkę żeby zdjąć wodę i efekt nie pamiętam kiedy mi się tak podkład wtopił... tylko co... ochronę przeciwsłoneczną pewnie szlag trafił?
O ile nie wylałaś na twarz z pół termalki i nie tarłaś chusteczką, to niewiele osłabła

A ja kupiłam gładką bibułę i Orbitki pocket i będę dzisiaj cięła bibułki matujące

Edit: Violl, naprawdę mi przykro. Moja mama opracowała tą taktykę do perfekcji (piszę 'taktykę' choć to naprawdę jest półświadome). Jak nie może czegoś dostać/przeforsować albo po prostu ma zły dzień, to zaraz 'umiera' i zrzuca na człowieka całe zło świata. Gorzej niż dziecko, któr ma pretensje, że zostało słusznie ukarane. Jej się należy i tyle. I jakim prawem ona ma wkładać odrobinę wysiłku, przecież powinno sie samo zrobić Najgorsze co możesz zrobić to ulec, choć tak naprawdę dobrego wyjścia z tej sytuacji. Spróbuj się wycofać na chwilę, pracę popisz u siebie na poddaszu, daj jej czas, żeby ochłonęła/wyżyła sie na kimś innym.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-03-12 o 16:38
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:30   #4095
pastereczka
Organizatorka

Cansando, dopielam kolejny etap mojej nowej galezi dzialalnosci

Viol nie dziw sie mami bo ona ma nerwicę, poczytaj kepinskiego ksiazki to ciezkie dla niej, czlowiek moze sie w sklepie rozplakac bo braklo bulek

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-12 o 16:33
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:34   #4096
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cansando, dopielam kolejny etap mojej nowej galezi dzialalnosci
wiem ze to cieszy a co z pedzlami?

Violl , trzymaj sie.
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:37   #4097
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Orly
Ale co konkretnie? Bo ja ne wem, co to?

Angel! Dzięki! Termalka!

Violl, szkoda mi Ciebie - i szkoda mi Twojej mamy. Przykro, że odbija się to na Tobie, przecież nie jesteś niczemu winna
Pamiętam, że przez jakiś czas też miałam takie stosunki z mamą, jeszcze w liceum, musiałam bardzo uważać na słowa... Jakoś minęło, nawet nie wiem kiedy...

Pastereczko, masz coś tego pana w wersji elektronicznej? Gratulacje poza tym

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-12 o 16:38
Stary 2010-03-12, 16:37   #4098
86Paula
Zakorzenienie

a ja dzisiaj chodze bez makijazu hehe

Violl przykro mi sprobuj ochlonac.
choc ja pewnie bym wybuchla i powiedziala to co mnie boli, tylko ze ja to osobny przypadek, nauczylam sie juz ze nie moge w sobie trzymac zlych emocji wiec wylewam je z siebie jesli musze. jeszcze musze to zastosowac do osoby mego ojca..
86Paula jest offline  
Stary 2010-03-12, 16:51   #4099
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Edit: Violl, naprawdę mi przykro. Moja mama opracowała tą taktykę do perfekcji (piszę 'taktykę' choć to naprawdę jest półświadome). Jak nie może czegoś dostać/przeforsować albo po prostu ma zły dzień, to zaraz 'umiera' i zrzuca na człowieka całe zło świata. Gorzej niż dziecko, któr ma pretensje, że zostało słusznie ukarane. Jej się należy i tyle. I jakim prawem ona ma wkładać odrobinę wysiłku, przecież powinno sie samo zrobić Najgorsze co możesz zrobić to ulec, choć tak naprawdę dobrego wyjścia z tej sytuacji. Spróbuj się wycofać na chwilę, pracę popisz u siebie na poddaszu, daj jej czas, żeby ochłonęła/wyżyła sie na kimś innym.
No to widzę, że możemy sobie podać rękę... Moja mama generalnie jest inna, kiedy ma dobry / neutralny dzień to nie ma takich odchyłów. Wtedy wie, że sukces wymaga pracy i tak dalej. Ale wystarczy, że wstanie lewą nogą albo tak jak pisałam - ktoś rzuci jedno słowo, które pod jakimś względem ją ukłuje (nawet jeśli zostało rzucone totalnie w oderwaniu od jej osoby) i już jest rozpacz w oczach, głośne wzdychanie, niekończąca się fala narzekań, łzy, leki uspokajające (a bierze mocne... dobrze chociaż że jest pod stałą kontrolą bardzo dobrego lekarza...) i reszta całego cyrku. Ja wiem, że ona nie chce się tak zachowywać, że to nie zależy od niej. Nie zliczę, ile godzin spędziłam na rozmowach z nią próbując zastąpić jej psychologa, ale kiedy ma zły dzień to zapomina o tym wszystkim. Jesteśmy ze sobą naprawdę zżyte i mnóstwo czasu spędzamy razem, ja biorę na siebie jej problemy, na uszach staję żeby jej pod każdym względem pomóc... ale w takie dni jak dzisiaj zwyczajnie nie wytrzymuję. Nie jestem ze stali...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Viol nie dziw sie mami bo ona ma nerwicę, poczytaj kepinskiego ksiazki to ciezkie dla niej, czlowiek moze sie w sklepie rozplakac bo braklo bulek
Ja wiem o tym, że ma nerwicę, wiem jak się to u niej objawia, jak ona reaguje na dane sytuacje, jak powinnam się wtedy zachować. I robię to. Teraz podałam jej przekąskę i zeszłam jej z drogi (bo dwukrotnie podejmowana przeze mnie rozmowa kończyła się niczym). Chodzi tylko o to, że takie sytuacje mnie po cichu wykańczają. To parszywe uczucie, że starasz się jak możesz, nierzadko się poświęcasz, a w zamian dostajesz focha i oskarżenia. Nie chcę, żeby moja psychika za 20 lat była taka jak jej teraz.

310813

Czas edycji: 2010-03-12 o 16:53
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 17:18   #4100
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:

mowilam Ci, na eukaliptus marsz

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Violl co się stało?

to moze byc to Wysle Ci ten moj filtr, on niemal do matu sie wchlania, a pozniej postemplujesz wacikiem/chusteczka z termalka i bedzie cudo.

Cytat:
Moja mama generalnie jest wiecznie znerwicowana, bardzo słaba psychicznie, nadwrażliwa na każde słowo które sobie źle zinterpretuje i tak dalej (to już dawno nadaje się do psychologa lub psychiatry, ale ojciec jej za to nie zapłaci, bo uważa że jej to niepotrzebne, nie dostrzega problemu - on to osobny przypadek o którym mogłabym napisać książkę - a mama własnej kasy nie ma, bo nie pracuje). No i dzisiaj przy śniadaniu ja powiedziałam do niej coś (w kontekście jej rozmowy z moim ojcem) co normalnie potraktowałaby jako żartobliwą docinkę (to naprawdę nie było nic znaczącego). A ona wielkie oczy, foch, od razu drżenie rąk i pomimo że ją przeprosiłam i wytłumaczyłam swoje intencje, to chodzi naburmuszona, odpowiada tylko jak musi i jeszcze perfidnie wywołuje we mnie poczucie winy mówiąc, że dzięki mnie powinna sobie zażyć tabletkę na uspokojenie. Acha - i jeszcze moją winą jest, że ona sobie nie może tego stresu zajeść czymś, co ma cukier. Zaraz mnie krew zaleje... Jeszcze chwila i jej powiem, żeby robiła co chce. Niech się obraża, niech rzuci dietę, niech je, niech tyje i niech się martwi sama o siebie bo ja też nie mam psychiki ze stali... tylko niech później do mnie nie przychodzi na swoją wagę narzekać.

przepraszam Was, ale już mnie ponosi tutaj...
oesu........

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-03-12, 17:49   #4101
Viollet87
Zakorzenienie

Z tym eukaliptusem mnie rozbroiłaś Wyluzowałam trochę, zadzwoniłam do TŻ, podniósł mnie na duchu i oderwał od myślenia o tym na chwilę... A przed chwilą mama zawołała mnie na dół i dała mi pomadkę do ust którą btw obiecywała mi od pół roku, mówiąc że ma schowaną - jak gdyby nigdy nic Podziękowałam i wróciłam na górę.

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 17:55   #4102
evelinek_r
Wtajemniczenie

FF to - http://www.orlybeauty.pl/ Superaśne lakiery do paznokci, ale przystępne ceny tylko dla dyplomowanych kosmetyczek. A na targach będzie wszystko za pół ceny i miniaturki zdaje się po 8 zł

Violl no moja mama na nerwicę niby nie choruje, choć nigdy pod tym kątem badań nie robiła, na taka sugestię zawsze odpowiadała coś w stylu 'oczywiście, że mam nerwicę, w pracy to, w domu to itd. ja się przez was wszystkich wykończę' Ale niestety wzory zachowań widzę podobne. Ja ze swoją między innymi z tego powodu zżyta nie jestem, ale to nie znaczy, że cały czas się tak zachowuje. Są momenty, że potrafimy normalnie razem na zakupy i mieć po prostu girl's day, a za chwilę ona sypie się z byle powodu i można tłumaczyć i przekonywać, jak grochem o ścianę. Teraz kiedy jestem na studiach i bywam w domu kilka razy w roku jest lepiej, ale ostatnio np dzwoni do mnie kilka razy dziennie, tak naprawdę po nic, bo chyba jej się zwyczajnie nudzi, a kiedy delikatnie dałam jej do zrozumienia, że po czwartym telefonie w ciągu dnia powinnam się wreszcie wziąć do pracy, to mnie wyzwała od złych córek, ze nie mam dla niej wcale czasu, że ona mogła umrzeć na stole. A sama mi powtarza jak mantrę 'pisz pracę, pisz pracę'. Na dłuższą metę tak sie nie da. Violl, dobrze, że twoja mama bierze lekarstwa, wierzę, że z czasem będzie się poprawiało. Trzymam kciuki za ciebie i twoją mamę
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 17:55   #4103
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Z tym eukaliptusem mnie rozbroiłaś Wyluzowałam trochę, zadzwoniłam do TŻ, podniósł mnie na duchu i oderwał od myślenia o tym na chwilę... A przed chwilą mama zawołała mnie na dół i dała mi pomadkę do ust którą btw obiecywała mi od pół roku, mówiąc że ma schowaną - jak gdyby nigdy nic Podziękowałam i wróciłam na górę.
w sumie to chyba bambus, eukaliptus to koale, ale nam pasuje to szyku zdania

zobacz jaka ona szczesliwa

widzisz.. bo mama tymi gestami Ci mowi-wiem ze zle robie-ale przeprasza na swoj sposob
przymknij oko czasami, moja tez sie starzeje i zaczyna byc irytujaca, co jej otwarcie mowie ze fajniejsza byla pare lat temu, przed menopauza

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-03-12 o 18:00
ferguusson jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:06   #4104
beafrance
Zadomowienie

Violl mama chyba juz ochlonela i ci podziekowala tak jak ferg mowi- na swoj sposob
a ja sie zastanawiam gdzie jest na przyklad gadmarka ? renia?
Ilonki dzisiaj tez nie ma
dzisiaj chyba dokladnie przyjze sie tej stronce z bizuteria, ktora tu renia niedawno zapodala i wrzuce troche fotek z Tajlandii
fergusonie do M&S dopiero w poniedzialek bedzie mi po drodze...

beafrance jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:15   #4105
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
O ile nie wylałaś na twarz z pół termalki i nie tarłaś chusteczką, to niewiele osłabła
psiknęłam raz i lekko przykładałam chusteczkę, nawet podkład się nie odbił... czuję się rozgrzeszona. A tak w ogóle to na pomysł wpadłam dzięki Twoim postom na wątku Lumiere - tam pisałam, że ich podkłady świetnie Ci się nakłada na mokro

Cytat:
Angel! Dzięki! Termalka!
czyżbyś też spróbowała tego "magicznego" sposobu?

wróciła mi wiara w minerały
Stary 2010-03-12, 18:16   #4106
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

AniuFraniu, to super że z maluszkiem dobrze, niech rośnie zdrowo

Atoja trzymaj się, może jednak warto się zastanowić nad szpitalem tak jak dziewczyny radzą? Musi Ci być bardzo ciężko teraz, a przecież musisz mieć siły by urodzić dzieciaczka.

Viol trzymaj się, może jednak udało by Ci się porozmawiać z ojcem jak będzie w dobrym chumorze i wytłumaczyć mu, jaka ta sytuacja z mamą jest trudna i że przydała by się pomoc. Albo nie wiem, skręcenie od niego kasy, że niby na coś innego i pójść do lekarza? Widać, że to się odbija na Tobie, poza tym co będzie później jak już się wyprowadzisz z domu?

Angel na biochemii czytałam (chyba tam), że jednak takie odciskanie w chusteczkę mocno obniża ochronę i nie powinno się tak robić. No, ale wiadomo czasem jak mus to mus.

Ferg co to za filtr co się wchłania do matu?

Eukaliptus to ma fajne działanie ponoć, miśki koala wiecznie na haju żyją

Renię widziałam w wątku makijażowym ostatnio, a Gadmarki fakt dawno chyba u nas nie było.

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:17   #4107
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Violl, dobrze, że twoja mama bierze lekarstwa, wierzę, że z czasem będzie się poprawiało. Trzymam kciuki za ciebie i twoją mamę
Widzę, że też miewasz kolorowo... Jeśli za 20 lat będę się tak zachowywać to mi napisz PW z opierdzielem a co do leków - ona je bierze od 3 lat, więc teraz jakieś specjalne poprawy nagle nie nastąpią

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
widzisz.. bo mama tymi gestami Ci mowi-wiem ze zle robie-ale przeprasza na swoj sposob
przymknij oko czasami, moja tez sie starzeje i zaczyna byc irytujaca, co jej otwarcie mowie ze fajniejsza byla pare lat temu, przed menopauza
Przymykam oko wieeeele razy... gdybym Wam za każdym razem pisała o takich sytuacjach to bym Was zadręczyła na śmierć.

A co do starzenia... i menopauzy... moja mama ma dopiero 42 lata kochanie tzn. taki wiek menopauzy nie wyklucza, ale ona jej jeszcze nie przeszła.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dzisiaj chyba dokladnie przyjze sie tej stronce z bizuteria, ktora tu renia niedawno zapodala i wrzuce troche fotek z Tajlandii
Zdjęcia, zdjęcia

Przeczytajcie opis TEJ aukcji mam się śmiać czy płakać..?

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:24   #4108
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Ze skóry podobnej, ale do czego

Atojka może rzeczywiście połóż sie do lekarza, odpoczniesz i pod opieką bedziesz

Pastereczki super te UGGi Mi się też one podobały, ale miały jakieś kosmiczne ceny. Za ile kupiłaś jeśli można wiedzieć?

Violl ja straszyć nie chcę, ale menopauza u kazdego inaczej się zaczyna i miedzy 40-tym a 60-tym rokiem życia potrafi się zacząć więc nic nie wiadomo. Może niech mama sobie poziom hormonów zbada?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:24   #4109
angel of sadness
Zadomowienie

Hann też mi gdzieś mignęło, że się tak nie powinno robić, ale ja wychodzę z założenia, że trzeba zachować zdrowy rozsądek... a podkład na filtrze mi dosłownie spływa brudząc wszystko - komórkę, ubrania itp.
Stary 2010-03-12, 18:25   #4110
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
...

Przymykam oko wieeeele razy... gdybym Wam za każdym razem pisała o takich sytuacjach to bym Was zadręczyła na śmierć.

A co do starzenia... i menopauzy... moja mama ma dopiero 42 lata kochanie tzn. taki wiek menopauzy nie wyklucza, ale ona jej jeszcze nie przeszła.

...
moja ma niewiele wiecej ale lubie ja draznic tá sugestia

henn-napisze Ci wieczorkiem bo mam w domu.
A tymczasem uciekam do kina

A ktos mnie ostatnio kusil olejkiem eukaliptusowym teraz juz wiem łaj.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości