Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-12, 18:26   #4111
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ilona zapomniałam tatę podpytać o ten glukometr, wieczorkiem przedzwonię do niego Sorki

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:27   #4112
pastereczka
Organizatorka

no ja tam jej nie zazdroszcze - nie pracować, pieniadze miec od meza :/ dzieci juz dorosle... prace domowe na pelny etat, jakkolwiek ludzie sie na to zgadzaja to po ilus latach moze ona chce co innego a nikt jej o to nie pyta... ja bym byla na bank swlustrowana sytuacja i nie wazne jak sie jest majetnym 'od meza', satysfakcja z pracy i hobby jest mega ważna.. jak bedziesz chcila jakies namiary na pomoc to dam ci gg

Cansanda no wlasnie z nimi

Dominika no kazalam kupic sobie w prezencie urodzinowym zaleglym ale za miesiac bede w HK jesli chcesz to Ci wysle- polowa ceny

acha a aukcja tlumaczona w "tumacz google "

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-12 o 18:33
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:31   #4113
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

O Viol, super ze atmosfera sie poprawila, troszke mnie dziwi ze podejscie ojca do lekarza, moz e jak pisala Hanneke wez kase na cos innego i do specjalisty. Cierpicie obydwie, szkoda.

Ferg co to za filtr wchlaniajacy sie do matu? Znow czegos nie wiem?

Przyznaje sie bez bicia ze nigdy nie probowalam nakladania mineralkow na mokro...ciagle brak czasu rano........a pozniej jak mam czas to juz sie nie chce zmywac wszystkiego i zaczynac zabawe od nowa.

wlasnie zrobilam herbatke z trawy cytrynowej, dostalam do posadzenia w ogrodzie dwie od kobiety, Filipinki, sasiadki naszych znajomych, . W sumie nie wiem czy beda u mnie rosly bo inny klimat niz gorski ale biegam co chwila po tej harbatce. Azjatki to tak ma byc? Herbatka bardzo mi smakuje
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:34   #4114
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
moja ma niewiele wiecej ale lubie ja draznic tá sugestia

henn-napisze Ci wieczorkiem bo mam w domu.
A tymczasem uciekam do kina

A ktos mnie ostatnio kusil olejkiem eukaliptusowym teraz juz wiem łaj.
Baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Hann też mi gdzieś mignęło, że się tak nie powinno robić, ale ja wychodzę z założenia, że trzeba zachować zdrowy rozsądek... a podkład na filtrze mi dosłownie spływa brudząc wszystko - komórkę, ubrania itp.
Dokładnie Trzeba tylko uważać jak słońce przygrzewa i jednak na wiosnę/w lecie starać się dodatkowo osłaniać twarz, znaczy nosić jakieś nakrycie głowy z rondem/daszkiem.

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:37   #4115
Dominkab

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no ja tam jej nie zazdroszcze - nie pracować, pieniadze miec od meza :/ dzieci juz dorosle... prace domowe na pelny etat, jakkolwiek ludzie sie na to zgadzaja to po ilus latach moze ona chce co innego a nikt jej o to nie pyta... ja bym byla na bank swlustrowana sytuacja i nie wazne jak sie jest majetnym 'od meza', satysfakcja z pracy i hobby jest mega ważna.. jak bedziesz chcila jakies namiary na pomoc to dam ci gg

Cansanda no wlasnie z nimi

Dominika no kazalam kupic sobie w prezencie urodzinowym zaleglym ale za miesiac bede w HK jesli chcesz to Ci wysle- polowa ceny

acha a aukcja tlumaczona w "tumacz google "
Znowu tam lecisz? Ja to bym wzięła, ale nie teraz chyba, bo w sumie po sezonie to i tak ich nosić nie będę (z jaką radością rzuciłam w kat moje Emu wreszcie ). Nie lubię kupować czegoś, co ma potem leżeć pół roku w szafie

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:37   #4116
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
O Viol, super ze atmosfera sie poprawila, troszke mnie dziwi ze podejscie ojca do lekarza, moz e jak pisala Hanneke wez kase na cos innego i do specjalisty. Cierpicie obydwie, szkoda.

Ferg co to za filtr wchlaniajacy sie do matu? Znow czegos nie wiem?

Przyznaje sie bez bicia ze nigdy nie probowalam nakladania mineralkow na mokro...ciagle brak czasu rano........a pozniej jak mam czas to juz sie nie chce zmywac wszystkiego i zaczynac zabawe od nowa.

wlasnie zrobilam herbatke z trawy cytrynowej, dostalam do posadzenia w ogrodzie dwie od kobiety, Filipinki, sasiadki naszych znajomych, . W sumie nie wiem czy beda u mnie rosly bo inny klimat niz gorski ale biegam co chwila po tej harbatce. Azjatki to tak ma byc? Herbatka bardzo mi smakuje
uniwersytet wroclawski:
trawa cytrynowa= Zawieraja dwa cenne olejki: cytral (70-80%) i mircen (20%). W Ameryce Południowej napar z trawy cytrynowej jest popularnym napojem odświeżającym. Ma on przyjemny, cytrynowy smak i aromat, zwiększa zdolność koncentracji i rozjaśnia umysł. Nalewka i napar z palczatki cytrynowej działają przeciwdepresyjnie, usprawniają procesy kojarzenia, zapamiętywania i postrzegania, znoszą nerwice wegetatywne. Pobudzają wydzielanie soków trawiennych, krążenie krwi i rozgrzewają ciało. Mają silne właściwości fungistatyczne (hamujące rozwój grzybów), pierwotniakobójcze i bakteriostatyczne. Trawa cytrynowa wyraźnie hamuje rozwój drożdżaków. Zastosowana na skórę zmniejsza wydzielanie łoju, odświeża, znosi zapach potu. Nalewka z tego gatunku trawy jest dobra w leczeniu opryszczki. Preparaty z trawy cytrynowej wykorzystywane są w przypadku stanów zapalnych gardła, jamy ustnej, krtani i oskrzeli i zatok.
Dominika we wrzesniu/pazdzierniku tez wiec luzik wymyl wiec cos na lato co chcesz;0

Dziewiąty rok na wizażu

Czas edycji: 2010-03-12 o 18:40
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:40   #4117
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Violl ja straszyć nie chcę, ale menopauza u kazdego inaczej się zaczyna i miedzy 40-tym a 60-tym rokiem życia potrafi się zacząć więc nic nie wiadomo. Może niech mama sobie poziom hormonów zbada?
Nie straszysz, moja mama Boga prosi o menopauzę panicznie nie chce mieć kolejnego dziecka w sensie, że już nie ten wiek, nie te nerwy itp. Czeka na wnuka Hormony też ma przebadane na wszystkie strony - robi to regularnie. Akurat do lekarza to jej zaganiać nie trzeba sama z tak zwanym "byle czym" leci zawsze, a i lekarzy ma naprawdę świetnych więc o to jestem spokojna.

Cytat:
Tu się mylisz - to była głównie jej decyzja chociaż też uważam, że to nie jest dobre, że nie pracuje. Przynajmniej miałaby więcej swoich spraw, swoich znajomych i więcej okazji do oderwania się psychicznie od spraw domowych. A teraz to jakoś niebardzo widzę jej pójście do pracy - wykształcenie zawodowe, JEDEN ROK doświadczenia zawodowego (pracowała tylko przed moim urodzeniem), charakter totalnego domatora. No i przyzwyczajenie. Ojcu też byłaby krzywda, gdyby nagle stracił domowe obiadki (firmę mamy koło domu, ciągle tu wpada). A hobby? To kolejny temat w którym stawałam na uszach, ale przecież ja jej nie zmuszę, żeby się czymś nowym zainteresowała. Jak z nią gadam, to twierdzi, że rola żony, matki i pani domu daje jej poczucie spełnienia, a kiedy ma dość domu to lubi sobie pojechać na pół dnia do Krakowa / ew. wyjechać na samotne wakacje na 2 tyg (bo ona się doskonale czuje we własnym towarzystwie). No ok, skoro tak... Wiem, cieżki przypadek.

310813
Viollet87 jest teraz online  
Stary 2010-03-12, 18:47   #4118
cansada
Wtajemniczenie

Cytat:
uniwersytet wroclawski:
trawa cytrynowa= Zawieraja dwa cenne olejki: cytral (70-80%) i mircen (20%). W Ameryce Południowej napar z trawy cytrynowej jest popularnym napojem odświeżającym. Ma on przyjemny, cytrynowy smak i aromat, zwiększa zdolność koncentracji i rozjaśnia umysł. Nalewka i napar z palczatki cytrynowej działają przeciwdepresyjnie, usprawniają procesy kojarzenia, zapamiętywania i postrzegania, znoszą nerwice wegetatywne. Pobudzają wydzielanie soków trawiennych, krążenie krwi i rozgrzewają ciało. Mają silne właściwości fungistatyczne (hamujące rozwój grzybów), pierwotniakobójcze i bakteriostatyczne. Trawa cytrynowa wyraźnie hamuje rozwój drożdżaków. Zastosowana na skórę zmniejsza wydzielanie łoju, odświeża, znosi zapach potu. Nalewka z tego gatunku trawy jest dobra w leczeniu opryszczki. Preparaty z trawy cytrynowej wykorzystywane są w przypadku stanów zapalnych gardła, jamy ustnej, krtani i oskrzeli i zatok.
Dominika we wrzesniu/pazdzierniku tez wiec luzik wymyl wiec cos na lato co chcesz;0
O kurcze same dobre rzeczy w tej herbatce, ide zobaczyc dokladnie jak sie ma
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:48   #4119
pastereczka
Organizatorka

Viol to musisz to dziecko miec juz

a powaznie to ma jeszcze 18lat pracy do wieku emerytalnego przeciez, sa programy dla kobiet powracajacych do pracy (aktywizacja kobiet) lacznie z pomoca prawna, i finansowa na 40tys zl na wlasna dzialalnosc lub szkolenia

poza tym jest wolnotariat, praca na zlecenie np na 2 tyg, w domu na kilka godzin itd

ja nie mowie ze ktos ja zmusil, ale moze chce czegos innego a sie boi, albo czuje sie Wam niepotrzebna
mysle ze i tak powinnyscie z kims z zewnatrz porozmawiac, zeby sie dowiedziec o co chodzi

Dziewiąty rok na wizażu

Czas edycji: 2010-03-12 o 18:49
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:48   #4120
Dominkab

Cytat:
[/I]Dominika we wrzesniu/pazdzierniku tez wiec luzik wymyl wiec cos na lato co chcesz;0
O jeny, ale ja nie wiem co
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie straszysz, moja mama Boga prosi o menopauzę panicznie nie chce mieć kolejnego dziecka w sensie, że już nie ten wiek, nie te nerwy itp. Czeka na wnuka Hormony też ma przebadane na wszystkie strony - robi to regularnie. Akurat do lekarza to jej zaganiać nie trzeba sama z tak zwanym "byle czym" leci zawsze, a i lekarzy ma naprawdę świetnych więc o to jestem spokojna.
To zupełnie jak moja mama Razem z tatą zresztą dwa hipochondryki Co mnie zresztą do szewskiej pasji doprowadza, bo wystarczy że się trochę źle poczuję a Ci panikują od razu No masakra jakaś

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:49   #4121
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dokładnie Trzeba tylko uważać jak słońce przygrzewa i jednak na wiosnę/w lecie starać się dodatkowo osłaniać twarz, znaczy nosić jakieś nakrycie głowy z rondem/daszkiem.
wiem, już rozmawiałyśmy o tym.... uwielbiam kapelusze z dużym rondem... wyglądam w nich pewnie jak kretynka, ale co tam

Jeszcze tylko fajnie by było znaleźć jakieś cudo pod oczy, mam okropnie suchą skórę i cienie, mam wrażenie, że wszystkie kremy za słabo nawilżają...
angel of sadness jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:51   #4122
frenka
Zadomowienie

GG do frenka

Pastereczko, kiedyś o jakiś oprawkach okularowych pisałaś
Stary 2010-03-12, 18:53   #4123
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
psiknęłam raz i lekko przykładałam chusteczkę, nawet podkład się nie odbił... czuję się rozgrzeszona. A tak w ogóle to na pomysł wpadłam dzięki Twoim postom na wątku Lumiere - tam pisałam, że ich podkłady świetnie Ci się nakłada na mokro

Lata świetlne temu, ale faktycznie, Lumiere najlepiej na mokro leżało

Cytat:

Angel na biochemii czytałam (chyba tam), że jednak takie odciskanie w chusteczkę mocno obniża ochronę i nie powinno się tak robić. No, ale wiadomo czasem jak mus to mus.
Ale to ortodoxy A tak na serio, ja po prostu nakładam trochę więcej filtra, jeśli wiem, że będą mnie czekały poprawki makijażu. Poza tym nie oszukujmy się- filtr się ściera gdy nakładamy podkład, puder, róż, w ciągu dnia gdy dotykamy dłońmi twarzy, albo kołnierzem płaszcza, szalikiem itd. Pod wieczór ochrony praktycznie nie ma Nie na darmo zalecają reaplikowanie filtra co kilka godzin. Ale gdyby się tak tym przejmować, człowiek by zwariował. Absolutnie nie czepiam się ortodoxek, mówię tylko, że dla mnie to za dużo przejmowania i zabawy. Filtr jest dla mnie a nie odwrotnie.

Cytat:
Widzę, że też miewasz kolorowo... Jeśli za 20 lat będę się tak zachowywać to mi napisz PW z opierdzielem a co do leków - ona je bierze od 3 lat, więc teraz jakieś specjalne poprawy nagle nie nastąpią

Przymykam oko wieeeele razy... gdybym Wam za każdym razem pisała o takich sytuacjach to bym Was zadręczyła na śmierć.

A co do starzenia... i menopauzy... moja mama ma dopiero 42 lata kochanie tzn. taki wiek menopauzy nie wyklucza, ale ona jej jeszcze nie przeszła.

Przeczytajcie opis TEJ aukcji mam się śmiać czy płakać..?
Violl jeśli się zaczniesz tak zachowywać, to osobiście się do ciebie przejadę Nie chcę cię straszyć, ale u mojej meno zaczęła się w wieku 41-42 i efekty osłabły po jakiś 6-7 latach

Opis aukcji zabójczy

Cytat:

Ty to jesteś taka opanowana Podziwiam
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:53   #4124
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
jeju..... ide po aparatt zaraz jak dzieci powrzucam do lozek

Ev skądże znowu, interesują mnie takie tematy poprostu, no i blizej mi metryka do mamy viol niz do niej (jessssu czy ja to napisalam publicznie?)

Dziewiąty rok na wizażu

Czas edycji: 2010-03-12 o 18:56
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-12, 18:55   #4125
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:

a powaznie to ma jeszcze 18lat pracy do wieku emerytalnego przeciez, sa programy dla kobiet powracajacych do pracy (aktywizacja kobiet) lacznie z pomoca prawna, i finansowa na 40tys zl na wlasna dzialalnosc lub szkolenia

poza tym jest wolnotariat, praca na zlecenie np na 2 tyg, w domu na kilka godzin itd

ja nie mowie ze ktos ja zmusil, ale moze chce czegos innego a sie boi, albo czuje sie Wam niepotrzebna
mysle ze i tak powinnyscie z kims z zewnatrz porozmawiac, zeby sie dowiedziec o co chodzi

wiem, że chętnie zajęłaby się dzieckiem jako opiekunka. ALE - tylko takim, które jeszcze nie chodzi najlepiej nowonarodzonym. Marzycielka ... więc pozostają jej tylko wnuki hehe.

Cytat:
To zupełnie jak moja mama Razem z tatą zresztą dwa hipochondryki Co mnie zresztą do szewskiej pasji doprowadza, bo wystarczy że się trochę źle poczuję a Ci panikują od razu No masakra jakaś
Mnie też to czasem denerwuje, bo np. jak weszło jej coś w szyję i przez dwa dni nie mogła głową w lewo obrócić, to już miała wizję lekarza, potrzebnych badań itp ale to akurat ma po swojej mamie, a mojej babci - ta np. wypije na imieninach pół kieliszka wódki, a potem przy każdym bólu brzucha ze śmiertelną powagą mówi, że to na pewno marskość wątroby albo rak czy coś... i juz tyle lat ma tego raka, a coś ciągle jej diabli wziąć nie chcą, cholera...

310813
Stary 2010-03-12, 19:04   #4126
angel of sadness
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ale to ortodoxy A tak na serio, ja po prostu nakładam trochę więcej filtra, jeśli wiem, że będą mnie czekały poprawki makijażu. Poza tym nie oszukujmy się- filtr się ściera gdy nakładamy podkład, puder, róż, w ciągu dnia gdy dotykamy dłońmi twarzy, albo kołnierzem płaszcza, szalikiem itd. Pod wieczór ochrony praktycznie nie ma Nie na darmo zalecają reaplikowanie filtra co kilka godzin. Ale gdyby się tak tym przejmować, człowiek by zwariował. Absolutnie nie czepiam się ortodoxek, mówię tylko, że dla mnie to za dużo przejmowania i zabawy. Filtr jest dla mnie a nie odwrotnie.
wychodzę z podobnego założenia, nie nakładam również tej przepisowej ilości... mam wrażenie, że jak nałożę 1,5 ml to moja skóra się dusi.
Stary 2010-03-12, 19:11   #4127
cansada
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
a co potrzebujesz wszystko lepiej widziec, czy chcez nas szybciej czytac?
Ja tez mysle ze musialabym sobie jakies super sprawic

Pastereczko tez to napisalam ale wykasowalam ,aby nie straszyc, co tutaj napisac y, tego, yyyy.....Violl ma mloda mame

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2010-03-12 o 19:14
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:14   #4128
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:

Pastereczko, ale do tego trzeba chcieć. Moja mama pracuje (no, teraz siedzi na l4 i błagam górę, żeby już do pracy wróciła), ale nigdzie nie wyjdzie oprócz zakupów. Żadne kino, znajomi, nic totalnie. Ostatnio tata ją zabrał do kina, udało się wyciągnąć, bo miała dobry dzień, ale tyle razy wcześniej ją zapraszał na recitale jej ulubionej wokalistki, na filmy, na wycieczki objazdowe i zawsze w ostatniej chwili znajdowala powód żeby sie wykręcić. A innym mówi, że powinni więcej wychodzić do ludzi

Aaaa przepraszam, my przecież o mamie Violl mówimy

Cytat:
wiem, już rozmawiałyśmy o tym.... uwielbiam kapelusze z dużym rondem... wyglądam w nich pewnie jak kretynka, ale co tam

Jeszcze tylko fajnie by było znaleźć jakieś cudo pod oczy, mam okropnie suchą skórę i cienie, mam wrażenie, że wszystkie kremy za słabo nawilżają...
Ja też Tzn lubię kapelusze z dużym rondem i mam nadzieję, że nie wyglądam w nich jak kretynka

A RoC'a próbowałaś?
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:18   #4129
Dominkab

Cytat:
Mnie też to czasem denerwuje, bo np. jak weszło jej coś w szyję i przez dwa dni nie mogła głową w lewo obrócić, to już miała wizję lekarza, potrzebnych badań itp ale to akurat ma po swojej mamie, a mojej babci - ta np. wypije na imieninach pół kieliszka wódki, a potem przy każdym bólu brzucha ze śmiertelną powagą mówi, że to na pewno marskość wątroby albo rak czy coś... i juz tyle lat ma tego raka, a coś ciągle jej diabli wziąć nie chcą, cholera...
Violl no to bardzo podobną sytuację mamy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:24   #4130
angel of sadness
Zadomowienie

Evelinek podobno jak jest się niskim to się nie powinno nosić kapeluszy z dużym rondem jaz kapeluszami mam problem, bo mam dość mały obwód głowy i większość jest dla mnie za duża
Roc'a nie próbowałam...
Stary 2010-03-12, 19:27   #4131
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Lata świetlne temu, ale faktycznie, Lumiere najlepiej na mokro leżało

Violl jeśli się zaczniesz tak zachowywać, to osobiście się do ciebie przejadę Nie chcę cię straszyć, ale u mojej meno zaczęła się w wieku 41-42 i efekty osłabły po jakiś 6-7 latach

Opis aukcji zabójczy

Ty to jesteś taka opanowana Podziwiam
Nikt nie mówi, żeby reaplikować filtr co chwilę czy panicznie bać się obniżenia ochrony. Jednak każda osoba używająca filtrów, zwłaszcza taka która ma przebarwienia używa filtra w konkretnym celu- np. żeby nie mieć ich więcej. Dlatego można uważać, szczególnie że to nic nie kosztuje, ani nie wymaga nie wiadomo jakich zabiegów. Ja nie dotykam rękoma twarzy, w ciągu dnia zbiera się tam tyle bakterii, brr, nie jest to zbyt higieniczne. Nie pocieram twarzy szalikiem itp. Makijaż nakładam uważnie i minerałów nie rozcieram. I większości tych rzeczy nie robię ze względu na filtr. Jednak po co w ogóle używać filtra skoro olewa się ochronę? Takie samooszukiwanie się jest bezsensu.
I nie, nie jestem ortodoksem, czasem (ehem, może częściej niż czasem jak nie przebywam długo na dworze ) zapominam o filtrze i żyję, ale ja nie mam przebarwień i nie stosuję agresywnych terapii!!! Moja mama ma przebarwienia i widzę jak sumienne stosowanie filtrów dobrze na nie wpłynęło, w większości stały się niemal niewidoczne.
Każdy robi jak uważa, po co jednak białe nazywać czarne i odwrotnie? No, ale ja podobno jestem okropnie zasadnicza baba

Cytat:
Taaa, moja mam też jak coś jej się dzieje ze zdrowiem to na pewno ma raka, albo zaraz umrze na zawał Jak słyszę:"pamiętaj jak umrę to..." to mnie trafia

Angel, a ja Ci przypadkiem ROC'a 40 wtedy nie wysłałam?

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:30   #4132
cansada
Wtajemniczenie

Il, wklejam zdejcie butow z Zara o ktorych pisalismy oraz moje najnowsze sandalki skorzane zlote. Tez z Zara.
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:39   #4133
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
y, tego, yyyy.....Violl ma mloda mame
No ale w jakim sensie to napisałaś? bo nie kapuję znaczy w jakim kontekście?

ja w ogóle nie pojmuję tego co ona zrobiła - w wieku 18 lat z własnej, nieprzymuszonej woli wyszła za mąż (3 tygodnie po urodzinach), w wieku 19 lat urodziła mnie... a jej mama - moja babcia - dokładnie to samo. Ja złamałam "tradycję", ech gdybym się nie wyłamała, to miałabym już męża i dwoje dzieci

Cytat:
Aaaa przepraszam, my przecież o mamie Violl mówimy
Mówimy o sytuacji a o osobie dla zobrazowania. Siostro

Cytat:

310813
Stary 2010-03-12, 19:46   #4134
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Il, wklejam zdejcie butow z Zara o ktorych pisalismy oraz moje najnowsze sandalki skorzane zlote. Tez z Zara.
Jakie szpile

Cytat:

ja w ogóle nie pojmuję tego co ona zrobiła - w wieku 18 lat z własnej, nieprzymuszonej woli wyszła za mąż (3 tygodnie po urodzinach), w wieku 19 lat urodziła mnie... a jej mama - moja babcia - dokładnie to samo. Ja złamałam "tradycję", ech gdybym się nie wyłamała, to miałabym już męża i dwoje dzieci

No, ale przynajmniej wiesz skąd u Ciebie ten instynkt macierzyński w tak młodym wieku. Geny, Viol geny Na to nic się nie poradzi

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:47   #4135
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Evelinek podobno jak jest się niskim to się nie powinno nosić kapeluszy z dużym rondem jaz kapeluszami mam problem, bo mam dość mały obwód głowy i większość jest dla mnie za duża
Roc'a nie próbowałam...
Podobno tak Ale ja noszę obcasy Wiesz co, bo oni teraz takie te kapelusze robią Moja babcia, wielka fanka kapeluszy, musi się nieźle przekopać przez asortyment, żeby jej toto nie spadalo z głowy. Ma małą, no ale nie jakoś specjalnie, także nie poddawaj się

Cytat:
Nikt nie mówi, żeby reaplikować filtr co chwilę czy panicznie bać się obniżenia ochrony. Jednak każda osoba używająca filtrów, zwłaszcza taka która ma przebarwienia używa filtra w konkretnym celu- np. żeby nie mieć ich więcej. Dlatego można uważać, szczególnie że to nic nie kosztuje, ani nie wymaga nie wiadomo jakich zabiegów. Ja nie dotykam rękoma twarzy, w ciągu dnia zbiera się tam tyle bakterii, brr, nie jest to zbyt higieniczne. Nie pocieram twarzy szalikiem itp. Makijaż nakładam uważnie i minerałów nie rozcieram. I większości tych rzeczy nie robię ze względu na filtr. Jednak po co w ogóle używać filtra skoro olewa się ochronę? Takie samooszukiwanie się jest bezsensu.
I nie, nie jestem ortodoksem, czasem (ehem, może częściej niż czasem jak nie przebywam długo na dworze ) zapominam o filtrze i żyję, ale ja nie mam przebarwień i nie stosuję agresywnych terapii!!! Moja mama ma przebarwienia i widzę jak sumienne stosowanie filtrów dobrze na nie wpłynęło, w większości stały się niemal niewidoczne.
Każdy robi jak uważa, po co jednak białe nazywać czarne i odwrotnie? No, ale ja podobno jestem okropnie zasadnicza baba
Hanneke, ja bez filtra nie wychodzę z różnych względów i uwierz, uważam, żeby go nie zetrzeć, ale nie można popadać w paranoję, a przynajmniej ja nie zamierzam. Są dziewczyny, które w ogóle nie czują potrzeby używania filtrów, są takie które zmywają makijaż w środku dnia i reaplikują filtr. Ja nie krytykuję żadnej strony, robię to, co uważam za właściwe. Natomiast niemal niemożliwym jest utrzymanie ochrony filtra na niezmienionym poziomie przez te 12-16h bez ponownej reaplikacji. I z całym szacunkiem, ale wypraszam sobie tekst o samooszukiwaniu. Dziękuję
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:48   #4136
cansada
Wtajemniczenie

Cytat:
Violl, napisalam to nawiazujac do wypowiedzi wczesniejszej Pastereczki, na szaro, ze nam blizej metryka do Twojej mamy niz do Ciebie, czyli ze masz mloda mame bo ja stara nie jestem, starsza niz Ty ale nie stara
Nie mialam nic innego na mysli, tylko nasz wiek ............... , ale wlasnie widze jak to odebralas, uwierz nie to mialam na mysli
cansada jest offline  
Stary 2010-03-12, 19:50   #4137
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:

A bo ja mam tendencję do tłumaczenia takich sytuacji na własnym przykładzie, dlatego z góry przeprosiłam
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 20:01   #4138
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Podobno tak Ale ja noszę obcasy Wiesz co, bo oni teraz takie te kapelusze robią Moja babcia, wielka fanka kapeluszy, musi się nieźle przekopać przez asortyment, żeby jej toto nie spadalo z głowy. Ma małą, no ale nie jakoś specjalnie, także nie poddawaj się

Hanneke, ja bez filtra nie wychodzę z różnych względów i uwierz, uważam, żeby go nie zetrzeć, ale nie można popadać w paranoję, a przynajmniej ja nie zamierzam. Są dziewczyny, które w ogóle nie czują potrzeby używania filtrów, są takie które zmywają makijaż w środku dnia i reaplikują filtr. Ja nie krytykuję żadnej strony, robię to, co uważam za właściwe. Natomiast niemal niemożliwym jest utrzymanie ochrony filtra na niezmienionym poziomie przez te 12-16h bez ponownej reaplikacji. I z całym szacunkiem, ale wypraszam sobie tekst o samooszukiwaniu. Dziękuję
Uaa, Ev, nie bierz do siebie tego co napisałam. Przecież piszemy o filtrach w ogólności, a nie o Tobie. Ty doskonale zdajesz sobie sprawę z tego co robisz, myślałam, że to oczywiste, jako że dałaś temu wyraz w poprzednich postach...
Nigdzie nie napisałam, że da się utrzymać ochronę na tym samym poziomie, a jedynie że można jednak w jakimś stopniu jej dodatkowo nie obniżać.
Nadinterpretacja zła rzecz
Poza tym bez przesady, pewne rzeczy robi się automatycznie, a nie myśli, nie zrobię tak czy inaczj bo zetrę filtr

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-03-12, 20:13   #4139
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Uaa, Ev, nie bierz do siebie tego co napisałam. Przecież piszemy o filtrach w ogólności, a nie o Tobie. Ty doskonale zdajesz sobie sprawę z tego co robisz, myślałam, że to oczywiste, jako że dałaś temu wyraz w poprzednich postach...
Nigdzie nie napisałam, że da się utrzymać ochronę na tym samym poziomie, a jedynie że można jednak w jakimś stopniu jej dodatkowo nie obniżać.
Nadinterpretacja zła rzecz
Poza tym bez przesady, pewne rzeczy robi się automatycznie, a nie myśli, nie zrobię tak czy inaczj bo zetrę filtr
Prawda. W takim razie przepraszam Nie jestem znana z cierpliwości
evelinek_r jest offline  
Stary 2010-03-12, 20:50   #4140
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
o boszeee, wypisz wymaluj takie jak chcem

dziewczyny, przerażacie mnie z ta menopauzą
ja się nie czuję jakby to miało nastąpić za 2-3 lata
Violl, szczerze współczuję, ciekawi mnie co się będzie działo jak wyprowadzisz się z domu a tak z czystej ciekawości - ile lat ma tata?

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości