Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-16, 00:22   #4561
spot
Rozeznanie

Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
i jak miło z jego strony, że kupił Ci dokładnie takie, jakie chciałaś
tak, on mi właściwie zawsze potrafi "trafić" z prezentem
a przy oficjalnych okazjach (święta, urodziny ...) to już od lat dzwonię tylko do niego, albo hurtem jak przyjdzie mówię: kupiłeś mi fajne perfumy, mamie krem, a zięciowi grę komputerową czy coś podobnego ...
Stary 2010-03-16, 00:24   #4562
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Violl, faceci tak mają nigdy nie pojmą tego i tyle, nie ma co dyskutować.

mój gada tak samo "zainwestuj w coś konkretnego" itp

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-03-16 o 00:26
WinlyEm jest offline  
Stary 2010-03-16, 00:25   #4563
cotka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Annieee Pokaż wiadomość
wszystkie 3 ale jak jeden, to ten drugi taki podobny do sand cherry EDM się wydaje, to fajny powinien być
nie no blagam nie gadajcie, ze wszystkie trzy mysle juz o tym, ale nabyc jednorazowo 3 podobne roze z tej samej firmy to juz chyba przegiecie przecietny czlowiek pewnie i tak nie zauwazy roznicy

violl, dobrze mu przygadalas z tymi nartami kazdy ma prawo swoje pieniadze wydawac na co mu sie podoba, taka jest prawda i lepiej niech nie kwiczy, bo nieszczesliwa kobieta to zrzędliwa kobieta
Stary 2010-03-16, 00:26   #4564
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Violl....to nieładnie z jego strony że komentuje Twoje wydatki . No ale jedyne wytłumaczenie na to - to jest facet . Większość uważa kobiece wydatki za zbędne i kilka par butów czy spodni to dla nich przesada . Ale jak widzą ładnie ubraną kobietę na chodniku to im się szyja wydłuża Mój były też miał delirę jak przyjeżdzałam do PL i brałam go na zakupy i kupowałam 4 pary butów bo tu na mnie nie ma...ech...faceci . Ale wyjątki się zdarzają
Stary 2010-03-16, 00:34   #4565
cotka
Zadomowienie

Cytat:
a ja chcę te buty mieć no
ja tez
czarne
nie znosze was
ile? kiedy chcesz robic?

moj poki co nie gada, ale jego to ogolnie malo takie rzeczy interesuja.
no i dochodzi tez to, ze ja to nie dam sobie gadac. powiem, ze moje i koniec a w ogole to byloby fajnie jakby mi zrobil komode

edit: doszlam do wniosku,ze te sandalki nie w moim stylu, ale wygladaja jakos tak letnio i do kapelusza..
chyba mam jakis syndrom 'pragne lata' bo nagle wrocilam do filtrow, szansa ze jakies buty mi sie spodobaja wzrasta o40% jesli sa to buty letnie itd..

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-03-16 o 00:36
cotka jest offline  
Stary 2010-03-16, 00:36   #4566
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Viol
Małż podsumowal: a co narty mialbym sobie kupic na wyspe ?
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2010-03-16, 00:38   #4567
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
o Violl to trzeba takie sytuacje wyjaśniać i wyraźnie pokazywać swoje stanowisko ... potem to pozamiatane jak już wspólna kasa będzie
nie ma Twoje dobre, moje lepsze .... nie można patrzeć przez pryzmat swoich zainteresowań itp ... mój DB miał rower .. tak jak Twój narty ... i też mnie nawracał na sprzęty itp .. i zakochałam sie w rowerowej jeździe itp .. zaraz po tym jak mi kupił rower
No dlatego od razu to przedyskutowaliśmy (a że ja jestem impulsywna to się podkur... ale że się tu wygadałam na niego to mi przechodzi ). Powiedziałam jasno, że nigdy nie przedłożę zakupów nad rzeczy ważniejsze i że mam świadomość, ze taki dobrobyt jaki mam teraz (głownie dzięki rodzicom) wkrótce mi się urwie - przynajmniej na czas dorabiania się. I że mam swój rozum. I żeby pogodził się z tym, że zawsze będę oglądać i marzyć o piętnastych spodniach / trzydziestych butach i tak dalej - bo jestem do cholery kobietą ja się nie odzywam, jak on ogląda kolejne narty albo szuka dziury w całym oglądając swoje narciarskie buty z zeszłego sezonu

jasne, że dobrze jest jednak mieć jakiś hamulec nad sobą (bo bywa że zatracam się w Allegro ) ale kurde nie jestem głupia, litości. No

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
tak, on mi właściwie zawsze potrafi "trafić" z prezentem
a przy oficjalnych okazjach (święta, urodziny ...) to już od lat dzwonię tylko do niego, albo hurtem jak przyjdzie mówię: kupiłeś mi fajne perfumy, mamie krem, a zięciowi grę komputerową czy coś podobnego ...
taaaa ja z moim ojcem mam tak samo.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

Na pewno nieraz będę w przyszłości kupować sobie różne rzeczy po kryjomu, co by nie drażnić lwa ale na peeeewno nie zamierzam się czaić dopóki uważam, że nie przeginam normy. Oboje będziemy zarabiać na wspólny budżet i mnie też się coś z życia należy, a że przyjemnością są akurat ciuchy a nie sprzęty - będzie się musiał do tego przyzwyczaić.

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
violl, dobrze mu przygadalas z tymi nartami kazdy ma prawo swoje pieniadze wydawac na co mu sie podoba, taka jest prawda i lepiej niech nie kwiczy, bo nieszczesliwa kobieta to zrzędliwa kobieta
O to to

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Violl....to nieładnie z jego strony że komentuje Twoje wydatki . No ale jedyne wytłumaczenie na to - to jest facet . Większość uważa kobiece wydatki za zbędne i kilka par butów czy spodni to dla nich przesada . Ale jak widzą ładnie ubraną kobietę na chodniku to im się szyja wydłuża Mój były też miał delirę jak przyjeżdzałam do PL i brałam go na zakupy i kupowałam 4 pary butów bo tu na mnie nie ma...ech...faceci . Ale wyjątki się zdarzają
No dokładnie kurna, to też mu powiedziałam, że przecież do cholery ja też dla niego chcę wyglądać ładnie i chcę się czuć atrakcyjnie, żeby mieć dzięki temu dobry nastrój co dla niego też jest plusem

na zakupy go nigdy w życiu nie wzięłam i nie wezmę, nie potrzebuję nad głową kata z zegarkiem i kalkulatorem w ręku

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Viol
Małż podsumowal: a co narty mialbym sobie kupic na wyspe ?

jutro przekażę TŻtowi że emigrujemy, weź mi tam poszukaj w sąsiedztwie jakiegos mieszkanka

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-16, 00:44   #4568
cotka
Zadomowienie

za zakupy robie szybciej niz TZ, zazwyczaj tak:
'przepraszam, czy mozna zwrocic?'
'tak, do 20/30/x dni, z metkami i paragonem'
'aha, dziekuje, to prosze to skasowac'
chyba ze mam naprawde taki super zakupowy nastroj (ostatnio mialam) to wtedy moge mierzyc godzinami, ale z reguly to nie lubie.
jestem zdania,ze te ladne rzeczy powinny same do mnie przychodzic i ewentualnie kasowac troche z mojego konta

o aljako, widze ze juz i tak nie masz 37, moze to i lepiej

pozno, dobranoc
Stary 2010-03-16, 07:28   #4569
pastereczka
Organizatorka

budze Was z kawą

Ilona? podbiorę Twoja fukncię :/

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-16 o 07:30
pastereczka jest offline  
Stary 2010-03-16, 08:37   #4570
Viollet87
Zakorzenienie

dzień dobry... niby się wyspałam, a się nie wyspałam a Wy?

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-16, 08:40   #4571
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
w maju(23.) 4 lata ...

Cotka .. pierwszy
Jakoś myślałam, że starsza jest

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

A najpierw zapytam kiedy Ferg i Sel będą w PL? Może w tym samym terminie...? Proszę zainteresowane o daty

W każdym Deichmannie / CCC zimą można kupić takie wkładki izolacyjne za kilkanascie złotych.

No a pisałam, ze mi dziś TŻ ciśnienie podniósł

byłam u niego i czekałam na zakończenie aukcji spodni, żeby zalicytować... a ten mi zaczął strzelać wykłady i wypominki na temat tego, ile ja kasy wydaję na "rzeczy zbędne" (czyli ciuchy, torebki, buty, perfumy)... i w ogóle to po co mi kolejne spodnie, przecież mam w czym chodzić... nosz cholera jasna, a co go obchodzi ile ja wydaję? Gdyby to były jego pieniądze to ok, ale narazie nie ma nic do gadania jak chodzi o mój budżet i jedzie po mnie, że ja nie mam umiaru () bo które to już spodnie w tym miesiącu? To mu powiedziałam, że trzecie, ale wcześniej przez rok nie kupiłam ani jednych a w ogóle to jak sobie będę życzyła to kupię sobie jeszcze 15 par i nic mu do tego. No to wykład na temat umiaru napotkałam czy ja naprawdę musiałam mu tłumaczyć, że mam swój rozum? Boi się, że go w przyszłości z torbami puszczę? Mówię, że jeśli kiedyś miałoby braknąć na cokolwiek ważniejszego to kupię jedne spodnie na 5 lat i będzie ok. No to ten do mnie, że lepiej bym oszczędziła na ciuchach i kupiła coś lepszego, np. tak jak on - oszczędza na ciuchach (ilościowo) a za to kupuje co 2 lata super narty. To ja mu, że oszczędzam na nartach i kupuję super ciuchy "no ale narty fajniejsze, bo niosą za sobą przyjemność..." - ciuchy też niosą mówię! Mierzy mnie swoją miarą skubany gdybym co roku narty kupowała to by pewnie gęby nie otworzył myślałam, że go pogryzę. Spodnie wylicytowałam, na dodatek tanio, ale nawet nie potrafiłam sie z tego ucieszyć, tak mi obrzydził
Ja takie wkładki kupiłam za 8 zł/para.
Co do TŻ to ja nie mam takich sytuacji... jak głośno się zastanawiam czy sobie nie kupić xpary butów... to mój T mówi - kup sobie kochanie jak chcesz i jak Ci się podobają

Cytat:
o Violl to trzeba takie sytuacje wyjaśniać i wyraźnie pokazywać swoje stanowisko ... potem to pozamiatane jak już wspólna kasa będzie
nie ma Twoje dobre, moje lepsze .... nie można patrzeć przez pryzmat swoich zainteresowań itp ... mój DB miał rower .. tak jak Twój narty ... i też mnie nawracał na sprzęty itp .. i zakochałam sie w rowerowej jeździe itp .. zaraz po tym jak mi kupił rower

a ja chcę te buty mieć no
A my nie mamy wspólnej kasy, każde ma swoje konta (zresztą mamy rozdzielość majątkową) i nie ma zgrzytów

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu że mój TŻ jest wyjątkowy... albo ma dużo cech kobiecych
Współczuję Wam dziewczynki... ja nie wyobrażam sobie taić przed TŻ że coś kupiłam i jak pyta ile kosztowało to mówię... jeśli kupiłam to mnie na to stać - proste!
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-16, 09:01   #4572
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Co do TŻ to ja nie mam takich sytuacji... jak głośno się zastanawiam czy sobie nie kupić xpary butów... to mój T mówi - kup sobie kochanie jak chcesz i jak Ci się podobają

A my nie mamy wspólnej kasy, każde ma swoje konta (zresztą mamy rozdzielość majątkową) i nie ma zgrzytów
Może właśnie dlatego nie macie takich sytuacji No i u Twojego TŻ oprócz dobrego charakteru działa też na pewno wiek (bo między Twoim a moim czy Winly TŻtem jest pewnie minimum 20 lat). Myślę, że do takiego podejścia faceci po prostu dojrzewają - odpowiednio kierunkowani przez kobiety i moim celem jest osiągnąć takie jego podejście, jak ma Twój małż

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-16, 09:31   #4573
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jakoś myślałam, że starsza jest

nie Ty jedna tak o niej myślałaś
a co do kasy
oooo. jak dobrze, bo ja mam tak samo ... dwa konta, dwie kasy ... mamy jakiś niepisany podział (kiedy oboje zarabiamy) .... on ma na głowie opłaty i zakupy spożywka (telewizorek i samochód dla mnie ) itp ... ja ciuchy i ogólnie wszystko o czym chłop nie pomyśli
teraz oczywiście Dbt zarabia ... ja tam mam jakieś moje doróbki ( są tylko dla mnie)
nie patrzymy sobie w konta, nie spowiadamy sie sobie ... w razie jakichkolwiek zniżek lub braków jedno drugie ratuje .. i już
jakis rok temu pierwszy raz poszłam na zakupy z jego kartą ... co teraz juz est normalne(wychowawczy) i pamiętam jak wróciłam .. a ten w necie stan konta sprawdza ....
-...e no nie poszalałaś, no nawet tu i tu nie weszłaś .. ni nic nie mam

tylko no minerały patrzy i pyta ... ale po co Ci tego tyle, bo ogólnie to fajne są ... ale po co TYYYLE

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2010-03-16 o 09:35
aljaka jest offline  
Stary 2010-03-16, 09:41   #4574
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
nie Ty jedna tak o niej myślałaś
a co do kasy
oooo. jak dobrze, bo ja mam tak samo ... dwa konta, dwie kasy ... mamy jakiś niepisany podział (kiedy oboje zarabiamy) .... on ma na głowie opłaty i zakupy spożywka (telewizorek i samochód dla mnie ) itp ... ja ciuchy i ogólnie wszystko o czym chłop nie pomyśli
teraz oczywiście Dbt zarabia ... ja tam mam jakieś moje doróbki ( są tylko dla mnie)
nie patrzymy sobie w konta, nie spowiadamy sie sobie ... w razie jakichkolwiek zniżek lub braków jedno drugie ratuje .. i już
jakis rok temu pierwszy raz poszłam na zakupy z jego kartą ... co teraz juz est normalne(wychowawczy) i pamiętam jak wróciłam .. a ten w necie stan konta sprawdza ....
-...e no nie poszalałaś, no nawet tu i tu nie weszłaś .. ni nic nie mam

tylko no minerały patrzy i pyta ... ale po co Ci tego tyle, bo ogólnie to fajne są ... ale po co TYYYLE
u nas też... z tym, że mamy odwrotnie... ja płacę wszystkie rachunki i opłaty, on jedzenie kupuje, ja wyposażenie domu, ubrania a on zawsze uciuła na wakacje

Viol... ja myślę, że to nie jest kwestia wieku, znam starszych facetów od Twojego TŻ, którzy ciągle robią wymówki swoim kobietom... nie wiem od czego to zależy
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:08   #4575
Viollet87
Zakorzenienie

No to tak, wiem że zdarzają się niereformowalne przypadki... a że mój jest upartym jak osioł praktycznym minimalistą to mam pewne obawy ale ja też jestem uparta i mam siłę przebicia, więc nie popuszczę dopóki go nie zreformuję choć wiem, że nieraz będę miała ochotę go w łyżce wody utopić Narazie nie pracujemy i nie mieszkamy jeszcze razem więc nie wiem jak to będzie, ale jak już zaczniemy zarabiać i zamieszkamy wspólnie to chyba też zarządzę osobne konta W sensie, że na rachunki, jedzenie i inne wydatki odkładamy do przysłowiowych kopert po równo, a co zostanie z naszych pensji to prywatne. TŻ chce, żebyśmy mieli wspólną kasę, ale mu powiedziałam, że nie mam zamiaru się czaić, jak tu wziąć stówkę ze wspólnej kupki np. na prezent urodzinowy dla niego, bo od razu będzie pytał gdzie stówka zniknęła

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:14   #4576
selene211
Zakorzenienie

Dzieńdobry Dziisaj ostatnia kawa z Wami Dzisiaj wolne , jutro pracuję i w czwartek
Stary 2010-03-16, 10:15   #4577
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
No to tak, wiem że zdarzają się niereformowalne przypadki... a że mój jest upartym jak osioł praktycznym minimalistą to mam pewne obawy ale ja też jestem uparta i mam siłę przebicia, więc nie popuszczę dopóki go nie zreformuję choć wiem, że nieraz będę miała ochotę go w łyżce wody utopić Narazie nie pracujemy i nie mieszkamy jeszcze razem więc nie wiem jak to będzie, ale jak już zaczniemy zarabiać i zamieszkamy wspólnie to chyba też zarządzę osobne konta W sensie, że na rachunki, jedzenie i inne wydatki odkładamy do przysłowiowych kopert po równo, a co zostanie z naszych pensji to prywatne. TŻ chce, żebyśmy mieli wspólną kasę, ale mu powiedziałam, że nie mam zamiaru się czaić, jak tu wziąć stówkę ze wspólnej kupki np. na prezent urodzinowy dla niego, bo od razu będzie pytał gdzie stówka zniknęła
I słusznie

Właśnie się uśmiałam... bo zadzwoniła do mnie mama koleżanki Gluta z przedszkola z potwierdzeniem, że Julka przyjdzie na urodziny Miśka...
Mama tej Julki pyta, czy Michał ucieszy się z jakiejś gry edukacyjnej, bo Julia powiedziała, że on taki jest mądry i lubi takie gry
JAk to powiedziałam TŻ to się uśmiał i powiedział, że bardzo się ucieszy z....ze strzelanki na PS3
Ależ mamy różne zdania na temat dziecka (znaczy, że my i jego rówieśnicy )

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-16 o 10:16
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:16   #4578
selene211
Zakorzenienie

Viol ja bym go szybko wychowała Mojemu powiedizałam że cięzko pracowałam na te pieniądze i że jak zacznie zarabiać tyle co ja i ze mną żyć to będzie miał coś do gadania ale nie teraz
EDIT..miało być mojemu byłemu...kurcze , ciągle mówię mój P , u mojego P....nie mogę się przestawić No ładnie...nikt nie chce ze mną rozmawiać przy kawie Będę się musiała poważnie zastanowić co do naszego zlotu- foch

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-03-16 o 10:30
selene211 jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:29   #4579
marioladabr
Zakorzenienie

Sel, czy Ty w PL lądujesz w W-wie?

Edit... a ja to co? Od macochy?

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-16 o 10:31
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:31   #4580
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

F-F- gratulacje!

Pastereczko- ja chętnie bym się z Tobą wybrała

Winly- ja Cię mogę odwiedzić
Najbliższe wakacje planuję spędzić inaczej niż dotychczas więc mogę polskie morze odwiedzić Do Norwegii oczywiście też polecę (Selene :cmok ), ale marzy mi się jeszcze Londyn, który kocham

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:44   #4581
marioladabr
Zakorzenienie

Wi... mój mały nie był zadowolony, że umówiłam się z Tobą na dole, bo chciał koty, które potrafią otwierać lodówę zobaczyć
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:45   #4582
selene211
Zakorzenienie

Nie , ja ląduję w Berlinie . Trochę będzie mi cięzko dojechać do Wawy bo kawałek drogi ale jak nie teraz to następna okazja się szybko nie przydarzy . Tylko będę musiała o tym wiedzieć dosyć szybko bo we Włoszech raczej neta mieć nie będę więc zero kontaktu . Najwyżej dam komuś mój tel to smska ktoś wyśle co ustaliłyście Kto jest w ogóle chętny ???Może do Szcz ktoś ma ochotę przyjechać , hę ???
Stary 2010-03-16, 10:45   #4583
ferguusson
Zakorzenienie

Hellol
(nie wiem po co powtarzam ta glupote)

Viol-ja Ci proponuje, bij i patrz czy rowno puchnie No bedzie jeszcze Twoje wydatki komentowac placi za to? nie.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:47   #4584
cansada
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Violl, krzykiem do niczego nie dojdziesz. Wiem ze to cie wkurzylo, ale chyba bedziesz musiala za kilka dni na spokojnie wrocic do tematu i przedyskutowac ta kwastie. Zapytaj jak on widzi wasze wspolne zycie, podzial czy tez kasy itd.
Moj TZ- nie rozlicza mnie z niczego, smieje sie jak kupuje kolejne kosmetyki, kremy itd.
Czasami zartuje ze mnie, jak szukam pasujacej torebki do sukienki mowiac: co rozowej nie masz? marsz do sklepu na zakupy!!
Ale rozumiem co czulas bo wczesniej mialam faceta ktory dokladnie zrobil mi taki sam wyklad po 3 miesiacach spotykania sie. Ale mi zaszedl pod skore......tym bardziej ze zarabialam sporo a wydawalam malo ( dziwne ze nie wpadl na to widzac ze w mlodym wieku sama za swoja kase kupowalam mieszkanie w KRK ).
Przemysl jak chcialabys by wygladalo Wasze zycie, moze kilka wariantow warto miec pod reka.
cansada jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:51   #4585
Viollet87
Zakorzenienie

Sel... Tyle, że ja nie zarabiam a już tym bardziej nie ciężko (b. dobrymi wynikami w nauce na stypendium zapracowałam albo na zlecenie jako hostessa, ale od jakiegoś czasu nie chodzę na akcje bo mi kręgosłup potem dokucza) - takze takiego argumentu narazie nie posiadam ale spooooko, dam sobie z nim radę

Cans ale ja nie krzyczałam dyskutowaliśmy, a to że mi podniósł ciśnienie - taki mam charakter irytuję się, ale przez chwilę oddycham i mogę wrócić do rzeczowej rozmowy. Jesteśmy ze sobą 3 lata i w sumie pierwszy raz przyczepił się do moich wydatków, mogę mu darować zwłaszcza że chłopak raczej rozsądny jest, prędzej czy później zrozumie że jego gadanie jest bez sensu jak zajrzał do komody minerałowej (2 duże szuflady pełne...) w poszukiwaniu chusteczek to słowa nie powiedział tylko coś w stylu "ty głupku" - oczywiście w zartach

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-03-16 o 10:55
Viollet87 jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:51   #4586
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Mariola- zapraszam Samodzielne koty mam, to fakt Przynajmniej jakbym długo do domu nie wracała to wiedzą gdzie jedzenie jest i jak je wydobyć
Z naturalnego-piękna zrobię zamówienie wkrótce także okazja będzie

Selene- do stolycy przyjeżdżaj choć jak trzeba będzie to do Szczecina zajadę

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2010-03-16, 10:59   #4587
selene211
Zakorzenienie

To nie ważne skąd masz kasę Violl, ważne ze on Ci jej nie daje . Masz prawo robić z nią co chcesz . A on niech sobie kolekcjonuje narty
EDIT
A ja modzę co tu by z włosami zrobić...nie mam już pomysłów, nie chcę ich całych rozjaśniać, dekoloryzacja da niewiele...Co myslicie o TYM Szkoda mała dla włosów ale efekt jakiś jest

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-03-16 o 11:02
selene211 jest offline  
Stary 2010-03-16, 11:01   #4588
aljaka
szyciowa specjalistka :)

KAAAWY
Sell przez Poznań dawaj
rozebrałam Pitera ... zostawiłam na 8,57sek ... wróciłam z ciuszkami i pieluszką .... AAAAAAAA ..... wykąpałm Pitera (od nosa po stopy), puzle piankowe z podłogi sie piorą, podłogę zaraz myję .... no i jedzie mu z paszczy

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2010-03-16, 11:09   #4589
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
To nie ważne skąd masz kasę Violl, ważne ze on Ci jej nie daje . Masz prawo robić z nią co chcesz . A on niech sobie kolekcjonuje narty
EDIT
A ja modzę co tu by z włosami zrobić...nie mam już pomysłów, nie chcę ich całych rozjaśniać, dekoloryzacja da niewiele...Co myslicie o TYM Szkoda mała dla włosów ale efekt jakiś jest
Fajnie, podoba mi się... chociaz ja swoich bałabym się nawet popasemkować... pomarańczowe by wyszły jak nic.

Cytat:
KAAAWY
Sell przez Poznań dawaj
rozebrałam Pitera ... zostawiłam na 8,57sek ... wróciłam z ciuszkami i pieluszką .... AAAAAAAA ..... wykąpałm Pitera (od nosa po stopy), puzle piankowe z podłogi sie piorą, podłogę zaraz myję .... no i jedzie mu z paszczy
zdolniacha
marioladabr jest offline  
Stary 2010-03-16, 11:14   #4590
selene211
Zakorzenienie

Aljaka szybka jesteś Zapewne już podłogę myje Może jak poznam sobie jakiegoś norka to namówię na zwiedzanie PL Odwiedzę Wawę, Poznań , Wieliczkę , Kraków i Przemyśl
Mariolu...no pomaranczy się nie boję ale juz nie chcę tych ciemnych włosów ;( Nie wiem juz sama co mam z nimi robić......

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości